Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/filipiny/cestovani/covid_19.html

First Minute Filipíny

First minute zájezdy na Filipíny slibují relaxaci na úchvatných písečných plážích i zážitkové výlety za poznáním. Prozkoumejte hlavní město Manilu, navštivte zemědělskou farmu v Tarlaku, město květin Baguio nebo horskou Sagadu. Nechte se okouzlit lagunami, užijte si koupání v čisté vodě a ochutnejte jedinečnou místní kuchyni.

Nejlépe hodnocené hotely na Filipínách

Filipíny jsou ideální jak pro milovníky plážového odpočinku, tak pro dobrodružné duše toužící prozkoumat prales, magickou horskou krajinu či bohatý podmořský svět. Navštivte třeba podzemní řeku Puerto-Princesa, horu Mount Data nebo ostrov Bohol. Stačí si včas rezervovat cenově výhodný first minute zájezd na Filipíny.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Filipín

Počasí Filipíny

Na Filipínách se rozlišuje období sucha a dešťů. Ideální je sem cestovat v období sucha, ačkoli i čas dešťů má své přednosti, mezi něž patří svěžejší příroda a lepší světlo k focení. Období dešťů má však i své nevýhody, a sice poměrně pravidelné hurikány. Pro turisty obvykle nepředstavují velké nebezpečí.

Cestovatelský magazín