Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/finsko/cestovani/covid_19.html

Finsko first minute

Objevte magickou krásu zimního severu a navštivte divokou tajgu během putování Finskem. Výhodné first minute zájezdy vám umožní poznat kouzlo hlavního města Helsinky, Santovy vesničky na polárním kruhu nebo severské zoo Ranua. Nechte se očarovat nádherou zdejších jezer a pozorujte medvědy v jejich přirozeném prostředí.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Finsko výhodně ve first minute

Dovolená ve Finsku vám přinese řadu nezapomenutelných zážitků, jako je jízda na saních se sobím spřežením, průzkum sobí farmy, běh na lyžích okolo krás zimního Laponska a samozřejmě kouzelné pozorování polární záře. Oblíbené ubytování může být brzy vyprodané, rezervujte si proto first minute Finsko a předejděte tomu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Finska

Počasí Finska

Podnebí jižního Finska je severské mírné, zatímco v severní části země (obzvláště v Laponsku) převládá subarktické podnebí, které je charakteristické velmi studenými zimami a vcelku teplými léty. Teploty se mohou zejména v zimě měnit velice rychle, někdy i o několik desítek °C během jediného dne.

Cestovatelský magazín