Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/katar/cestovani/covid_19.html

First Minute Katar

Vydejte se na first minute zájezd do Kataru, který vás vezme do hlavního města Dauhá, směsice starých tradic a moderní architektury s působivými muzei a luxusním umělým ostrovem Pearl Qatar. Zavítáte také ke stájím Al Shaqab s krásnými arabskými koni, k azurovému Inland Sea nebo na tržiště Al-Wakrah.

Nejlepší lokality v Kataru

Nejlépe hodnocené hotely na Kataru

Nevšední first minute dovolená v Kataru nabízí odpočinek na plážích i možnost vyrazit za nákupy, a to buď na tradiční tržiště, nebo do luxusních nákupních center. Obdivujte historické mešity nebo si zalyžujte na písečných dunách. Navštivte také Katara Village, centrum festivalů, divadel a útulných restaurací.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Kataru

Levnější dovolená v nejbohatším státu světa díky first minute

Jako nejvhodnější období k návštěvě Kataru se jeví jaro a podzim s teplotami pohybujícími se mezi 30 a 40 °C. Moře je pak příjemně vlahé a občasný vítr osvěžuje rozpálené ulice i pláže. Pouštní vegetace se zelená jen zřídka během zimních dešťů. Na pobřeží najdete zbytky mangrovových lesů.

Doha

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín