Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kostarika/cestovani/covid_19.html

First Minute Kostarika

Vyrazte na dobrodružnou a cenově přijatelnou first minute dovolenou do země sopek a dvou oceánů. V Kostarice můžete navštívit palmové háje, obdivovat flóru a faunu tropického lesa, projít se po zavěšených chodnících nebo si dopřát pěší výlet k vodopádům uprostřed džungle. Kostarika hýří přírodními krásami, objevte je všechny!

Kostarika a její exotické krásy

Kostarika má rozmanité prostředí ideální pro dobrodružné aktivity, jako je kanyoning, lanový skluz nebo šnorchlování. Milovníci odpočinku se mohou uvelebit na bílých plážích tichomořského pobřeží, lemovaných palmami a tyrkysovými vodami. Rezervujte si first minute Kostariku s tím nejlepším ubytováním.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Kostariky

Počasí na Kostarice

Tak jako ve většině tropických zemí se i na Kostarice střídá období sucha s obdobím dešťů. Karibské pobřeží se nicméně vyznačuje velkým množstvím srážek po celý rok. Je podstatně vlhčí než západní pobřeží. Na náhorních plošinách se naopak setkáme s opravdu suchým obdobím, průměrně jen se dvěma deštivými dny v měsíci.

Cestovatelský magazín