Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/lotyssko/cestovani/covid_19.html

Lotyšsko first minute

Dopřejte si prodloužený letecký víkend v malebném Lotyšsku a navštivte díky výhodným first minute zájezdům hlavní město Riga spolu s Tallinem v sousedním Estonsku. Nabídka zájezdů zahrnuje i pobyt v lázeňském městě Jūrmala u Baltského moře, kde najdete rezidenci lotyšského prezidenta a muzeum básníka Rainise.

Čím zaujme Lotyšsko?

Pobaltský národ ukrývá ve svých svěžích borovicových lesích a architektonicky bohatých městech mnohá překvapení. Zaujme nejen stará Riga, nýbrž i krásné pláže při Baltském moři, nádherná fasáda paláce Rundāle, starobylý hrad Cēsis či Národní park Ķemeri. Rezervujte si first minute zájezd do Lotyšska s výhodnou slevou.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Lotyšska

Počasí v Lotyšsku

V Lotyšsku panuje chladné podnebí mírného pásu. Pobřeží Baltského moře zasažené oceánskými vlivy slibuje mírnější zimy, ale vcelku chladná léta. Do východní části země více zasahují kontinentální vlivy, a tak jsou zdejší zimy studené a léta naopak teplejší. Průměrné letní teploty v zemi činí 17 °C, zimní pak -3 °C.

Cestovatelský magazín