Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/lotyssko/cestovani/covid_19.html

Lotyšsko first minute

Dopřejte si prodloužený letecký víkend v malebném Lotyšsku a navštivte díky výhodným first minute zájezdům hlavní město Riga spolu s Tallinem v sousedním Estonsku. Nabídka zájezdů zahrnuje i pobyt v lázeňském městě Jūrmala u Baltského moře, kde najdete rezidenci lotyšského prezidenta a muzeum básníka Rainise.

Čím zaujme Lotyšsko?

Pobaltský národ ukrývá ve svých svěžích borovicových lesích a architektonicky bohatých městech mnohá překvapení. Zaujme nejen stará Riga, nýbrž i krásné pláže při Baltském moři, nádherná fasáda paláce Rundāle, starobylý hrad Cēsis či Národní park Ķemeri. Rezervujte si first minute zájezd do Lotyšska s výhodnou slevou.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Lotyšska

Počasí v Lotyšsku

V Lotyšsku panuje chladné podnebí mírného pásu. Pobřeží Baltského moře zasažené oceánskými vlivy slibuje mírnější zimy, ale vcelku chladná léta. Do východní části země více zasahují kontinentální vlivy, a tak jsou zdejší zimy studené a léta naopak teplejší. Průměrné letní teploty v zemi činí 17 °C, zimní pak -3 °C.

Cestovatelský magazín