Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/monako/cestovani/covid_19.html

Monako first minute

Nechte se okouzlit Růžovou zahradou princezny Grace či katedrálou sv. Mikuláše během first minute zájezdu do jednoho z nejluxusnějších koutů Evropy. Monako je dějištěm závodů F1. Kromě toho láká bohaté a slavné osobnosti na všudypřítomný přepych. Vyrazte do jednoho z nejmenších států na vysněnou dovolenou s first minute slevami!

Co nás láká na Monaku?

Formule 1 není to jediné, co v Monaku stojí za pozornost. Prohlédněte si Knížecí palác, projděte se přístavem, kde kotví luxusní jachty, nebo relaxujte na pláži s průzračnou vodou. K návštěvě volá i oceánografické muzeum a kasino. Nejoblíbenější hotely mohou být brzy vyprodané, rezervujte si proto first minute Monako.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Monaka

Počasí v Monaku

Letní odpoledne nebývají příliš horká, teplota málokdy překročí 30 °C. Nejteplejším a zároveň nejsušším měsícem je červenec. Také noční teploty jsou zde mírné, a to i díky velmi teplému moři. Deštivé období přichází do Monaka v říjnu a listopadu. Chladných sezón je tu nicméně oproti těm teplým podstatně méně. 

Cestovatelský magazín