Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/covid_19.html

Dovolená ve státu Goa

Se zlatavými plážemi, spletitými uličkami, vysokými palmami a uvolněnou atmosférou stojí Goa v kontrastu s ostatními rušnými destinacemi v Indii. Populární pobřežní místa, jako jsou pláže Colva a Palolem, přitahují turisty z celého světa. Turistický plážový federální stát se pyšní také jedinečnou kuchyní ovlivněnou Portugalskem, historickými kostely a chrámy. 

Portugalskem ovlivněný klenot jménem Goa

Colva a Palolem mohou být během hlavní sezóny přeplněné. Kdo touží navštívit Gou, ale také touží po klidu, měl by zamířit na skryté drahokamy Butterfly a Utorda. Krom atmosféry je Jižní Indie po staletí známá svým kořením a platí to i o státě Goa. Navštivte farmu s kořením Tanshikar's Working Spice Farm a dozvíte se víc. Kromě toho můžete vyrazit na výlet k vodopádu Mainapi.

O tom, že vodní dobrodružství přesahují pláže státu Goa, svědčí i vodopády Dudhsagar, jedny z nejvyšších v Indii. Dáváte-li přednost kultuře a historii, navštivte některé z památek, např. Palácio do Deão s krásnými zahradami. K významným náboženským místům patří Basilica de Bom Jesus, součást dědictví UNESCO.

Jak se dostat do Goy?

Letiště v nejmenším indickém státě Goa se někdy nazývá Dabolim podle blízké obce. Nejbližšími velkými městy jsou Vasco da Gama a Margao. Hlavní město Panadží leží 26 km od letiště. Let i s přestupem trvá 15 až 20 hodin.

Proč Dovolená ve státu Goa

klidná oblast bary surfování písčitá pláž vhodné pro páry válení u moře

Goa - Nejlépe hodnocené hotely

Nanu Resort

Nanu Resort

Hodnocení: 3/5

Indie, Goa, Betalbatim Beach

od 26 086 za os.

Holiday Inn

Holiday Inn

Hodnocení: 4/5

Indie, Goa, Cavelossim

od 38 706 za os.

Goa - Nejprodávanější hotely

Nanu Resort

Nanu Resort

Hodnocení: 3/5

Indie, Goa, Betalbatim Beach

od 26 086 za os.

Holiday Inn

Holiday Inn

Hodnocení: 4/5

Indie, Goa, Cavelossim

od 38 706 za os.

Goa – hotely s nejlepšími recenzemi

Helena Vondráčková

Hodnocení 0,0 / 5

Neověřená recenze Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Holiday Inn Hodnocení: 4/5 Indie, Goa

Dovolená s CK byla super, delegátka se nám věnovala také na všech výletech (koření a sloni, nákupy v hlavním městě a vodopády), Goa je kouzelná, lidé jsou milí, prostě paráda. Cesta busem v místním provozu je nezapomenutelná!

Dovolená s CK byla super, delegátka se nám věnovala také na všech výletech (koření a sloni, nákupy v hlavním městě a vodopády), Goa je kouzelná, lidé jsou milí, prostě paráda. Cesta busem v místním provozu je nezapomenutelná!

Ubytování
Hotel má 4*, což s přihlédnutím k tomu, že jsme v Indii myslím odpovídá. My měli pokoj deluxe (opravdu veliký), vždy čistý, 3x za pobyt na pokoji dekorace ze živých květin, pokojový servis-nevyužili jsme, trezor na pokoji zdarma, balkon, minibar (není v ceně ALL), vana, fén.

Strava
Měli jsme doplaceno All inclusive (ALL), jídlo nám chutnalo (výběr menší než např. v Egyptě, ale dostatečný), jídlo jak evropské, tak různá kari, maso hovězí, vepřové, kuřecí, ryby, mořské potvory, 2 druhy polévek, zelenina, ovoce, zmrzlina, dezerty, atd. K pití alko i neelko, různé koktejly od 11.00-23.00 v ALL. Během dne také rychlé občerstvení - hamburgery, hot dog, atd. Večer grilovaná masa, k snídani různé omelety, míchaná vajíčka, atd.

Služby hotelu
Hotel poskytuje masáže - nemám vyzkoušeno. Dále je k dispozici bazén (voda 32 stupňů, celkem čistý), k moři jen přes hotelovou zahradu, lehátka a slunečníky na pláži nepatří k hotelu! Podél bazénu a v zahradě u hotelu lehátka + osušky. V hotelu je několik obchůdků, další obchody jsou před hotelem. Vyplatí se dojet taxikem za 200 Rupií (včetně 2 hodin čekání) do nejbližšího městečka, kde je obchodů více. V hotelu je také fitko - nemám vyzkoušeno. Večer bývá 3-4 týdně živá hudba, v podvečer hraje u bazénu saxofonista, v rybí restauraci bývá grilování (za poplatek), ohňostroje, karaoke, atd.

Pláž
Pláž je poměrně čistá (sem tam je vyplaven nějaký nepořádek), téměř bez lidí, v písku spousta mušlí, krabů, hvězdic - nádhera. Moře je trochu divoké, ale sem tam se v něm dá i trochu zaplavat (stačí překonat místo, kde se vlny lámou). Vyplatí se jít od hotelu doleva až k ústí řeky - nádherný pohled, stojí to za tu cca 1 hod. procházku. Teplota vody cca 31 stupňů.

Celkový dojem
S manželem jsme si dovolenou užili. Výlety byly super hlavně sloni a vodopády. Jelikož nemáme zkušenosti s exotickými dovolenými byla tato pro nás opravdu kouzelná, plná dojmů a zážitků (koupání se slony, koupání pod vodopády, krmení opiček, atd.). Hotel se nám také líbil. Těch 12 hodin v letadla za to rozhodně stálo!

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Goa – Více recenzí ubytování

Goa - Poslední prodané hotely

Santana

Santana

Hodnocení: 2/5

Indie, Goa, Candolim

od 24 860 za os.

Coconut Grove

Coconut Grove

Hodnocení: 4/5

Indie, Goa, Betalbatim Beach

od 25 978 za os.

Nanu Resort

Nanu Resort

Hodnocení: 3/5

Indie, Goa, Betalbatim Beach

od 26 086 za os.

Sonesta Inns

Sonesta Inns

Hodnocení: 3/5

Indie, Goa, Candolim

od 29 423 za os.

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa státu Goa

Počasí a klima ve státě Goa

Klima ve státě Goa je tropické savanové, má zřetelné suché a vlhké období. Zejména v létě hodně prší a je zde velmi vysoká vlhkost vzduchu. Pak mohou nastat prudké tropické deště. Spadne až 2500 mm srážek měsíčně. Zimní měsíce jsou naproti tomu skoro úplně suché. Teplota v tropickém podnebí savan je téměř po celý rok neustále nad 18 °C. Teplotu na pobřeží státu Goa poněkud zmírňuje mořský vánek. 

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody °C

Předpověď na několik dní

 • Čtvrtek 28 °C v noci 26 °C

 • Pátek 30 °C v noci 26 °C

 • Sobota 30 °C v noci 26 °C

 • Neděle 30 °C v noci 26 °C

Počasí

 • Leden Led 32 °C

 • Únor Úno 32 °C

 • Březen Bře 32 °C

 • Duben Dub 33 °C

 • Květen Kvě 33 °C

 • Červen Čer 30 °C

 • Červenec Čer 29 °C

 • Srpen Srp 29 °C

 • Září Zář 30 °C

 • Říjen Říj 32 °C

 • Listopad Lis 33 °C

 • Prosinec Pro 32 °C

Cestovatelský magazín