Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nizozemsko/cestovani/covid_19.html

Nizozemí zájezdy a průvodce

Co se vám vybaví, když se řekne Nizozemsko, případně Holandsko? Větrné mlýny, lahodné kousky sýra, kytice barevných tulipánů nebo vodní kanály vedoucí mezi domky? To vše k této jedinečné a pozoruhodně ploché zemi patří. Nizozemsko však nabízí ještě mnohem víc, např. krásná města se zajímavými muzei a svěžími zahradami.

Nejlepší lokality v Nizozemí

Nejlépe hodnocené hotely v Nizozemí

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Nizozemí a jeho krásy

Holandská města nabízejí bohaté kulturní vyžití v muzeích, skanzenech a rušných ulicích. Na své si ale přijdou i sportovci. Hustá síť cyklotras a romantických kanálů přímo vybízí k aktivní dovolené v sedle kola nebo na lodi. Cyklostezky jsou tu vesměs asfaltové a široké. V pobřežních vodách se vydovádí milovníci surfování a plachtění.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Nizozemí mapa

Počasí a klima v Nizozemí

V Nizozemsku panuje oceánské klima s mírně studenými zimami a vlhkými léty. Nejvhodnějším časem pro návštěvu země je jaro, kdy kvetou tulipány a zdejší zahrady se probouzejí do netušené krásy. Počasí je celkově spíše chladnější a jen zřídka tady teplota překročí hranici 30 °C. Ani zima však není skoupá na pěkné výhledy, pokochat se lze třeba zamrzlými jezery.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Amsterdam

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna

Cestovatelský magazín