Egypt - Safaga Egypt

 • Doprava letecky

  04:10 h

 • Popis

  Safaga - ráj egyptského podmořského světa. Safga je také egyptské centrum a přístav u pobřeží Rudého moře, asi 60 km jižně od Hurghady.

Nejnovější recenze Egypt - Safaga

Celkem: 8,4 Hodně muziky za málo peněz. Byla jsem už i v lepších, ale i v mnohem horších resortech.

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hodně muziky za málo peněz. Byla jsem už i v lepších, ale i v mnohem horších resortech. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje klasika - televize, klimatizace, fén, minibar, v koupelně vana, trezor není součástí, ale můžete využít zdarma ten na recepci. Na můj vkus docela málo úložného prostoru, ale to není nic, co by se nedalo přežít. Jde vidět, že pokoj už něco pamatuje (vodní kámen, rez), ale vše bylo čisté, úklid perfektní. Jediný problém jsme měli s vodou - buď netekla teplá nebo naopak studená, někdy netekla vůbec, nebo byla rezavá.

Strava
Také klasika, snídaně stále stejné - vejce na všechny způsoby, palačinky, falafel, fazole, párky, pečivo, ovoce, cereálie, k pití káva, čaj, ovocné šťávy, mléko, voda - ale tam se asi už nic jiného vymyslet nedá. K obědu polévka, kuře, ryba, někdy hovězí, spousta zeleniny, ovoce, zákusky, rýže, těstoviny, brambory, někdy hranolky. Od jedné do tří u hotelového bazénu hamburgery nebo hotdogy. Cca od tří do pěti v restauraci Amalia sladké pečivo, čaj a káva. Nejvíc jsme si vždy pochutnali na večeři, která se koná venku a nabízí největší výběr. Vždy je na výběr ze dvou polévek (krémová nebo vývar), k dispozici jsou klasické přílohy jako u oběda, ale zbytek byl vždy trochu jiný. Někdy krabi nebo kalamáry, jindy ryba, hovězí guláš, výborné jarní závitky, lasagne se špenátem apod. Za poplatek je potom možnost obědu nebo večeře v restauraci Amalia - mix mořských plodů (včetně humra), krevety, ale myslím, že tam měli psanou i pizzu (nevyzkoušeli jsme), rýže, hranolky, salát. Vody je dostatek, 600mililitrové láhve dostanete v restauraci nebo v jakémkoli baru, ať už plážovém, bazénovém nebo večerním (Cactus). Pivo je točené, takže většinou studené.

Služby hotelu
Veškerý personál milý, příjemný, snesl by vám modré z nebe. Jediný problém jsme měli s recepčním, kterému jsme dali 10 dolarů, abychom urychlili ubytování (přijeli jsme kolem sedmé, měli bychom být ubytováni až v poledne), ale bylo mu to málo, takže jsme vysolili dalších pět, což bylo pořád málo... To už jsme se ale nedali a když viděl, že nepovolíme, nakonec jsme dostali náramky a klíče od pokoje. Stálo to za to? Ano, ale ještě jsem nezažila nikoho, kdo by si takhle drze sám řekl o úplatek. Pozor na to, pokud třeba jedete poprvé a nevíte, jak to chodí. Nejslabším článkem byly rozhodně animační programy - krátké, nepřipravené, často se opakující (břišní tanečnice dva dny za sebou), špatné ozvučení.

Pláž
Pláž je krásná, čistá jediným mínusem je absence záchodu, ale většina pokojů je poměrně blízko pláže, takže jsme chodili na pokoj. Vstup možný z mola nebo přímo. Všude velké množství korálů, některé jsou ale už přímo u břehu, takže rozhodně doporučuji boty do vody. Nejsem moc velký fanda, ale vážně mi to tady usnadnilo život. V určitých místech to jde i bez nich (na konci, vedle pláže pro místní nebo zkraje kolem mola), ale jistota je jistota.

Sára, 23.09.2021, Datum pobytu: 16.9. - 30.9.2021
Oblast: Egypt Egypt, Safaga, Hotel: Menaville

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 Dobré

 • 10 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dobré Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super

Strava
Maso bylo povětšinu suche a nedochucené, neměl jsem kuřecí

Služby hotelu
Super

Pláž
Velmi dobrá

Pavel S., 22.09.2021, Datum pobytu: 4.9. - 18.9.2021
Oblast: Egypt Egypt, Safaga, Hotel: TUI Magic Life Club Kalawy

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,8 Hotel dobrý ale ne na 4"

 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Hotel dobrý ale ne na 4" Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ušlo

Strava
Opakovala se nedostatek odpoledního sneku

Služby hotelu
Celkem spokojena

Pláž
Čistá moc krasna

Růžena Živnůstková, 22.09.2021, Datum pobytu: 11.9. - 19.9.2021
Oblast: Egypt Egypt, Safaga, Hotel: Shams Safaga Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,8 Hotel se nám líbil, ikdyž je škoda, že třeba chyběl stůl na stolní tenis, protože byl rozbitý. Ačkoli byl v nabídce aktivit.

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Hotel se nám líbil, ikdyž je škoda, že třeba chyběl stůl na stolní tenis, protože byl rozbitý. Ačkoli byl v nabídce aktivit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo příjemné, ocenili jsme terásku a výhled na moře. Každý den bylo uklizeno, měněné ručníky...

Strava
Jídlo bylo moc dobré. Míchané nápoje by mohli být v lepších skleničkách...

Služby hotelu
Mohl by být lepší animační program - tancování pro všechny nebo třeba cvičení ve vodě....

Pláž
Pláž byla perfektní. Přístup ke korálům. Uklizená...

Filip Kekrt, 21.09.2021, Datum pobytu: 9.9. - 18.9.2021
Oblast: Egypt Egypt, Safaga, Hotel: Coral Sun Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5,6 Vaše cestovní kanceláře mě velmi zklamala a rozhodně již vašich služeb nevyužiji. Zájezd měl být na 8 dní a 7 nocí , což vůbec...

 • 5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Vaše cestovní kanceláře mě velmi zklamala a rozhodně již vašich služeb nevyužiji. Zájezd měl být na 8 dní a 7 nocí , což vůbec nesouhlasilo příjezd na hotel 12.9 v 2h. ráno a odjezd 18.9. v 10 dopoledne no děs.A ještě špatné informace od vaší kolegyně a museli jsme vyřizovat výměnu pokoje. Jediné pozitivní byl delegát , který nám pomáhal. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po výměně pokoje již lepší.

Strava
V pořádku

Služby hotelu
V pořádku

Pláž
Krásná

Dagmar Benešová, 21.09.2021, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblast: Egypt Egypt, Safaga, Hotel: Shams Safaga Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Všechny recenze Egypt - Safaga