Dušanka Hodnocení: 2/5 Chorvatsko, Orebič
Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni. Krásné místo. Jen cesta je dlouhá a poslední úsek serpentin pro mě nic moc. Příště bych jela trajektem, ale i tak se posledním a těm nejhorším serpentinám nevyhnete. Ale vyhnete se Bosně, kde když si usmyslí na hranicích , že budou dělat problémy, tak to stojí za to. Já zdravý člověk , jsem v koloně zkolabovala a odvezla mě záchranka do Bosenské rádoby nemocnice. Pár slovy - jak za války.
Byli jsme spokojeni. Krásné místo. Jen cesta je dlouhá a poslední úsek serpentin pro mě nic moc. Příště bych jela trajektem, ale i tak se posledním a těm nejhorším serpentinám nevyhnete. Ale vyhnete se Bosně, kde když si usmyslí na hranicích , že budou dělat problémy, tak to stojí za to. Já zdravý člověk , jsem v koloně zkolabovala a odvezla mě záchranka do Bosenské rádoby nemocnice. Pár slovy - jak za války.
Pláže rozmanité a krásné. Moře čisťoučké a teploučké. Moc se mi líbylo. Škoda jen, že se nedá hned někde u pláže koupit dětem třeba zmrzka.
StravaVlastní, takže dobrá.
UbytováníPani domácí byla naprosto úžasná. Ubytování pěkné a i okolí. Městečko je asi 20 minut pěšky u přístavu. Je malinké, ale nádherné. Je to klidnější oblast.
SlužbyMajitelka se snažila řešit jakýkoliv problém. Byla skvělá.








































