Penzion 31 Hodnocení: 2/5 Chorvatsko, Makarská riviéra
Simona Kocúrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektne prostredie,nie velmi hlucne,na oddych pre rodiny,penzion bol primerany k cene,plaz nadherna,voda cista,strava perfektna...
Perfektne prostredie,nie velmi hlucne,na oddych pre rodiny,penzion bol primerany k cene,plaz nadherna,voda cista,strava perfektna...
Plaz hned pri penzione,cista,polo piesok polo kamienky,jezkovia boli iba niekde aj to vzdialenejsie Od plaze,inac krasne prostredie.
StravaStrava bola perfektna,ranajky na vyber a vecere z troch jedal.Ale velmi dobre varili :-)
UbytováníIzby boli vybavene jednoducho,klasicky,Myslim ze stacilo aj tak tam clovek stravi malo casu :-)
SlužbyVzdy ked sme potrebovali boli napomocny a nemali vobec problem Nam pomoct :-)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michaela Nagyová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobry den prajem, dovolenku v mestecku Gradac odporucam každemu, je uplne jedno v ktorom ste hoteli alebo penzione, aj tak tam len prespíte ale to už je vec nazoru.
Plaž super, ale najviac pri hoteli Laguna, animatori robili program pre deti to bol top, deti ktore tam boli z rodicmi sa urcite nenudili. Ponukali aquaaerobic ( nemal chybu ) vylet z lodou tiez vrelo odporucam.
Pri nasom Penzione pláž pekná, ale pre mna nevyhodna sem tam boli velke kamene(skaly) a to ja osobne nemusim.
Blízko bol tobogan, ktory je tam zbytocny pretože je vedeny do mora a okolo su blizko skaly mury, a pride mi to nebezpecne, v inych Chorvatskych mestach som zazila so vstupom do bazena tobogany, to je o dost lepsie.
Co sa tyka stravovania nemožem povedat nic zle ani na polpenziu a už vobec nie na restauracie. Co sa tyka napojov alko nealko uplne super.
Jedine co musim podotknut velmi nerada a to že sme boli nespokojny z delegatkou cestovnej kancelarie, urcite zaklady nam povedala ale to aj bez nej, ubytovala kazdeho co sa tykalo hotela Laguna, na kolko som mala pokyny v ktorych bolo pisane ze stretnutie je v hoteli Laguna, no vsak pre nas penzion "31" platilo stretnutie na druhy den rano o 9:00, takže mila pani delegatka, nas poslala samych aby sme sa ubytovali, a to nasledovne poslala nas von z mestecka Gradac smer Dubrovnik, ale tam sme nemali ist, mali sme ostat stale na Gradaci a ist iba na druhe pobrežie. S autom sme teda prisli pred penzion kde sme sa vylozili ubytovali a isli odparkovat auto. Takže vlastne delegatku sme ani nepotrebovali. Je tam zbytocna pretože sme ju videli každy den lezalt na lehatku na plazi a kupat sa v mori.
Dobry den prajem, dovolenku v mestecku Gradac odporucam každemu, je uplne jedno v ktorom ste hoteli alebo penzione, aj tak tam len prespíte ale to už je vec nazoru.
Plaž super, ale najviac pri hoteli Laguna, animatori robili program pre deti to bol top, deti ktore tam boli z rodicmi sa urcite nenudili. Ponukali aquaaerobic ( nemal chybu ) vylet z lodou tiez vrelo odporucam.
Pri nasom Penzione pláž pekná, ale pre mna nevyhodna sem tam boli velke kamene(skaly) a to ja osobne nemusim.
Blízko bol tobogan, ktory je tam zbytocny pretože je vedeny do mora a okolo su blizko skaly mury, a pride mi to nebezpecne, v inych Chorvatskych mestach som zazila so vstupom do bazena tobogany, to je o dost lepsie.
Co sa tyka stravovania nemožem povedat nic zle ani na polpenziu a už vobec nie na restauracie. Co sa tyka napojov alko nealko uplne super.
Jedine co musim podotknut velmi nerada a to že sme boli nespokojny z delegatkou cestovnej kancelarie, urcite zaklady nam povedala ale to aj bez nej, ubytovala kazdeho co sa tykalo hotela Laguna, na kolko som mala pokyny v ktorych bolo pisane ze stretnutie je v hoteli Laguna, no vsak pre nas penzion "31" platilo stretnutie na druhy den rano o 9:00, takže mila pani delegatka, nas poslala samych aby sme sa ubytovali, a to nasledovne poslala nas von z mestecka Gradac smer Dubrovnik, ale tam sme nemali ist, mali sme ostat stale na Gradaci a ist iba na druhe pobrežie. S autom sme teda prisli pred penzion kde sme sa vylozili ubytovali a isli odparkovat auto. Takže vlastne delegatku sme ani nepotrebovali. Je tam zbytocna pretože sme ju videli každy den lezalt na lehatku na plazi a kupat sa v mori.
Plaž hned pred penzionom, alebo na druhom pobrezi pomalsiou chodzou 15min
StravaStrava bola vynikajuca,
Ranajky na vyber bolo ( hemendex,omeleta, parky, sunka syr) na pitie dzus, kava caj podla vyberu( zeleny ovocny atd)
V ponuke bolo aj musli z jogurtom.
Vecera polievka vzdy ina. Hlavne menu na vyber z troch jedal, a desert, napitie voda
Ubvytovanie bolo fajn, nic pre narocnych, skor pre jednoduchych ludi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate



























