Valdaliso Hodnocení: 2/5 Chorvatsko, Istrie, Rovinj
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Peter M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel pre nenáročných klientov,strava v pohode, parkovanie super pred hotelom zdarma,pláž hneď pod oknami hotela čo je výhoda, prostredie veľmi pekné
Hotel pre nenáročných klientov,strava v pohode, parkovanie super pred hotelom zdarma,pláž hneď pod oknami hotela čo je výhoda, prostredie veľmi pekné
Pláž ihneď pri hoteli,čistá voda
StravaVeľmi dobrá strava v hoteli i v samotnom meste množstvo reštaurácii a bistier s prijateľnými cenami.
Ubytovánínižšia kvalita ale zodpovedá cene
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Renáta Petríková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cítili sme sa výborne
Cítili sme sa výborne
Pláž,na výber či kamienky,alebo betón,krásne čisté
StravaStrava v pohode,chutna.Všetko sme spapali.
UbytováníVzhľadom na to že som čítala recenziu na ubytovanie vedela som že nejaký nedostatok bude,lebo budova je staršieho vybavenia,hlavne kúpeľňa s toaletu chce nové sanitarne zariadenia,a chladničky na izby.
SlužbyÚstretový personál,usmjevavi
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ludmila F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Rašková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamenitá, moře čisté, ježci v moři.
StravaStrava dobrá, dostačující porce, rozmanitá nabídka.
UbytováníVzhledem ke kategorii hotelu dobré.
SlužbyHotelové služby v rámci možností.
Nataliya S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan Novotný
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to naše první dovolená v Chorvatsku. Delegátka se nás ujala ihned po příjezdu na recepci,je to velmi příjemná dáma,s kterou jsme byli spokojeni.
Byla to naše první dovolená v Chorvatsku. Delegátka se nás ujala ihned po příjezdu na recepci,je to velmi příjemná dáma,s kterou jsme byli spokojeni.
Pláž a okolí bylo uklizené,jen se nám nelíbylo chování někrerých dovolenkujících se lidí. Moře jsme si užívali,jak jen to bylo možné,voda čistá,teplá,šnorchlování jako v akváriu,nádhera.
StravaStravovali jsme se sami,proto nemůžeme hodnotit.
UbytováníUbytování bylo skromné,ale útulné,překvapil nás každodenní úklid apartmánů.
SlužbyNemůžeme hodnotit,byli jsme ubytováni v apartmánu.
Lubomír J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rostislav Dlapa
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oblázková, čistá.
StravaDobrá-dalmátská strava, porce ucházející.
UbytováníVýborné.
SlužbyOchotný personál.
Filip Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V lonském roce cena odpovídala kvalitě hotelu po všech stránkách.V porovnáním s letošním rokem to byl šok.Nikdy více.
V lonském roce cena odpovídala kvalitě hotelu po všech stránkách.V porovnáním s letošním rokem to byl šok.Nikdy více.
Vše dle očekávání.
StravaKvalita jídla. Snídaně pruměrné,ovšem večeře žádný výběr a kvalita podpruměrná .Ve 20:00 hod.už v jídelně nebylo nic .
UbytováníPo převzetí pokoje jsme musely reklamovat ložní prádlo jak bylo špinavé.
SlužbyPo celou dobu pobytu nám nikdo nevysypal odpadkový koš natož uklidil pokoj.Tak špinavé stoly v jídelně jsme ještě neviděly. O ochotě personálu se nedá ani hovořit.Kvalita služeb i stravování od lonského roku totálně upadla.
Mária L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Simona Kocúrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektne prostredie,nie velmi hlucne,na oddych pre rodiny,penzion bol primerany k cene,plaz nadherna,voda cista,strava perfektna...
Perfektne prostredie,nie velmi hlucne,na oddych pre rodiny,penzion bol primerany k cene,plaz nadherna,voda cista,strava perfektna...
Plaz hned pri penzione,cista,polo piesok polo kamienky,jezkovia boli iba niekde aj to vzdialenejsie Od plaze,inac krasne prostredie.
StravaStrava bola perfektna,ranajky na vyber a vecere z troch jedal.Ale velmi dobre varili :-)
UbytováníIzby boli vybavene jednoducho,klasicky,Myslim ze stacilo aj tak tam clovek stravi malo casu :-)
SlužbyVzdy ked sme potrebovali boli napomocny a nemali vobec problem Nam pomoct :-)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michaela Nagyová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobry den prajem, dovolenku v mestecku Gradac odporucam každemu, je uplne jedno v ktorom ste hoteli alebo penzione, aj tak tam len prespíte ale to už je vec nazoru.
Plaž super, ale najviac pri hoteli Laguna, animatori robili program pre deti to bol top, deti ktore tam boli z rodicmi sa urcite nenudili. Ponukali aquaaerobic ( nemal chybu ) vylet z lodou tiez vrelo odporucam.
Pri nasom Penzione pláž pekná, ale pre mna nevyhodna sem tam boli velke kamene(skaly) a to ja osobne nemusim.
Blízko bol tobogan, ktory je tam zbytocny pretože je vedeny do mora a okolo su blizko skaly mury, a pride mi to nebezpecne, v inych Chorvatskych mestach som zazila so vstupom do bazena tobogany, to je o dost lepsie.
Co sa tyka stravovania nemožem povedat nic zle ani na polpenziu a už vobec nie na restauracie. Co sa tyka napojov alko nealko uplne super.
Jedine co musim podotknut velmi nerada a to že sme boli nespokojny z delegatkou cestovnej kancelarie, urcite zaklady nam povedala ale to aj bez nej, ubytovala kazdeho co sa tykalo hotela Laguna, na kolko som mala pokyny v ktorych bolo pisane ze stretnutie je v hoteli Laguna, no vsak pre nas penzion "31" platilo stretnutie na druhy den rano o 9:00, takže mila pani delegatka, nas poslala samych aby sme sa ubytovali, a to nasledovne poslala nas von z mestecka Gradac smer Dubrovnik, ale tam sme nemali ist, mali sme ostat stale na Gradaci a ist iba na druhe pobrežie. S autom sme teda prisli pred penzion kde sme sa vylozili ubytovali a isli odparkovat auto. Takže vlastne delegatku sme ani nepotrebovali. Je tam zbytocna pretože sme ju videli každy den lezalt na lehatku na plazi a kupat sa v mori.
Dobry den prajem, dovolenku v mestecku Gradac odporucam každemu, je uplne jedno v ktorom ste hoteli alebo penzione, aj tak tam len prespíte ale to už je vec nazoru.
Plaž super, ale najviac pri hoteli Laguna, animatori robili program pre deti to bol top, deti ktore tam boli z rodicmi sa urcite nenudili. Ponukali aquaaerobic ( nemal chybu ) vylet z lodou tiez vrelo odporucam.
Pri nasom Penzione pláž pekná, ale pre mna nevyhodna sem tam boli velke kamene(skaly) a to ja osobne nemusim.
Blízko bol tobogan, ktory je tam zbytocny pretože je vedeny do mora a okolo su blizko skaly mury, a pride mi to nebezpecne, v inych Chorvatskych mestach som zazila so vstupom do bazena tobogany, to je o dost lepsie.
Co sa tyka stravovania nemožem povedat nic zle ani na polpenziu a už vobec nie na restauracie. Co sa tyka napojov alko nealko uplne super.
Jedine co musim podotknut velmi nerada a to že sme boli nespokojny z delegatkou cestovnej kancelarie, urcite zaklady nam povedala ale to aj bez nej, ubytovala kazdeho co sa tykalo hotela Laguna, na kolko som mala pokyny v ktorych bolo pisane ze stretnutie je v hoteli Laguna, no vsak pre nas penzion "31" platilo stretnutie na druhy den rano o 9:00, takže mila pani delegatka, nas poslala samych aby sme sa ubytovali, a to nasledovne poslala nas von z mestecka Gradac smer Dubrovnik, ale tam sme nemali ist, mali sme ostat stale na Gradaci a ist iba na druhe pobrežie. S autom sme teda prisli pred penzion kde sme sa vylozili ubytovali a isli odparkovat auto. Takže vlastne delegatku sme ani nepotrebovali. Je tam zbytocna pretože sme ju videli každy den lezalt na lehatku na plazi a kupat sa v mori.
Plaž hned pred penzionom, alebo na druhom pobrezi pomalsiou chodzou 15min
StravaStrava bola vynikajuca,
Ranajky na vyber bolo ( hemendex,omeleta, parky, sunka syr) na pitie dzus, kava caj podla vyberu( zeleny ovocny atd)
V ponuke bolo aj musli z jogurtom.
Vecera polievka vzdy ina. Hlavne menu na vyber z troch jedal, a desert, napitie voda
Ubvytovanie bolo fajn, nic pre narocnych, skor pre jednoduchych ludi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Renáta Guráňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
v poriadku az na dlhe cestovanie...po slovensku..5 hod do Malaciek
v poriadku az na dlhe cestovanie...po slovensku..5 hod do Malaciek
nadherna len tym ze su uzske plaze tak vela ludi preplnene..inak nadherne miesto
Stravabola vacsinou dietna bez chuti...soli...inak dobry vyber...
Ubytovánív poriadku len zle stare postele...
Službyv poriadku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Depandansy su skromne, ale priestrane a ciste. Plaz sa dala najst rozna, treba si len prejst. Strava dost rozmanita, na vyber pre kazdeho.
Depandansy su skromne, ale priestrane a ciste. Plaz sa dala najst rozna, treba si len prejst. Strava dost rozmanita, na vyber pre kazdeho.
plaz rovno pred hotelom preplnena, dalej od hotela sa dali najst miesta...vsetko je po ruke, staci vam zobral plavky a jedno tricko:-)
Stravana vyber bolo pre kazdeho
UbytováníSkromne, ale izby priestranne a ciste. Chyba klimatizacia, v lete je dost narocne vydrzat v izbe, kde je 30 stupnov aj v noci.
Službydobre
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marcela Sedmáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S apartmanom sme spokojný neboli, bol špinavý, neupratany,
S apartmanom sme spokojný neboli, bol špinavý, neupratany,
Pláž bola pekna, voda bola prijemne tepla, na pláži bolo vela možností kde sa zabaviť aj obcerstvit
StravaStravovali sme sa sami
UbytováníIzba bola neutulna, nábytok bol starý, pozliepany z rôznych druhov nábytoku, niektoré veci boli dolamane
SlužbyApartman bol špinavý, okolie neupravene, necitili sme sa tam prijemne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Richard B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostredie pekné pláže čisté izby neboli riadne upratané strava v poriadku až na rezancovú polievku na 6 spôsobov
Prostredie pekné pláže čisté izby neboli riadne upratané strava v poriadku až na rezancovú polievku na 6 spôsobov
Dostupnosť bola cca 10 minút
StravaRaňajky švédske stoly chýbala zelenina na večeru výber z 3 jedál a rezancová polievka na 6 spôsobov
Ubytováníubytovanie strašné neupratané izby aj toalety mastné riady špinavá podlaha koberec špinavý mastná plachta na posteli . Následné upratanie sme si robili sami hneď ten deň
Službydostačujúca
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Miroslav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojnosť a rád sa budeme vracať
Spokojnosť a rád sa budeme vracať
Pláž priestranná, dobrý vstup do mora, 300m od villy
StravaBoli sme bez stravy
UbytováníČisté, až na posteľ, ktorá hrozne vŕzga, potrebovala by asi opravu, alebo výmenu
SlužbyApartmán priestranný
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Pletková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorší naše dovolená.A víme,že po příjezdu na místo jsme se dozvěděli,že si stěžoval celý zájezd...volala jsem na CK,ale bylo mi řečeno,že s tím nic neudělají...nakonec prvních asi 6 nespokojených rodin dostalo nové ubytování,ale zbytek rodin muselo zůstat v té hrůze.Prosím nikomu to raději nedoporučujte.
Nejhorší naše dovolená.A víme,že po příjezdu na místo jsme se dozvěděli,že si stěžoval celý zájezd...volala jsem na CK,ale bylo mi řečeno,že s tím nic neudělají...nakonec prvních asi 6 nespokojených rodin dostalo nové ubytování,ale zbytek rodin muselo zůstat v té hrůze.Prosím nikomu to raději nedoporučujte.
Pláž v pohodě...
StravaObyčejná.. třeba, jeden den kousek melounu na příděl a poslední den kousek zákusku také na příděl...
UbytováníPokoj špinavý,posmrkané kapesníky pod postelý,všude kopice prachu,roztrhaný závěs v koupelně,špinavý sprchový kout a ucpaný odpad....pokoj měl mít balkon a balkon nebyl...Pavilon a dvě hvězdy?Spíše ubytovna pro bezdomovce.
SlužbyJen vynášeli koš....a jednou výměna ručníků
Hana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pro nenáročnou klientelu, pěkné okolí kempu.
Pro nenáročnou klientelu, pěkné okolí kempu.
Pláž pěkná, udržovaná. Velmi mě překvapily pláže u kempu (zřejmě městské) - pláž pro vozíčkáře s rampou do vody, pláž pro psy..
UbytováníMobilheim relativně čistý, vybavený. Za pobyt nám nikdo nevyměnil ručníky.
SlužbyPotěšilo nás, že nás ubytovali před 14. hodinou.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pulu máme rádi
Pulu máme rádi
Známe takže super
StravaVlastní :ŽÁDNÉ VAŘENÍ RESTAURACE
UbytováníMobilhome nic moc
SlužbyNic moc
od 2 390 Kč za os.
Lokality v této zemi