Apartmány Nice Chorvatsko, Split, Podstrana
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Na pláž se chodí po kamenitých schodech, cca 150-200 m. Pláž je kamenitá, takže doporučuji boty do vody, kamínky do noh nepříjemně píchají :D Moře čisté, balvany ve vodě tomu dávají "šmrnc" :D
StravaUbytování jsme měli bez stravy, tudíž jsme si vařili sami na pokoji. Malá kuchyňka je postačující, nádobí bohatě stačí k uvaření jakéhokoliv jídla.
UbytováníPokoj byl malý, útulný. Malá kuchyňka, jídelní stůl, postel, koupelna. Pokoj nám na přespání stačil, jinak jsme byli u vody, nebo na výletech.
Edita H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Na pláž se chodilo cestičkou a po schůdcích celkem cca 150 m. Nebylo zde příliš mnoho lidí. Pláž byla kamínková, byla zde betonová mola - dalo se z nich i skákat do vody. Hned u pláže byl "kiosek" a příjemné stinné posezení (pivo, káva, zmrzka...). Pláž i voda byly krásně čisté.
UbytováníOdpovídal ceně, byl to spíše průměr. Pár vylepšení by to chtělo, ale jinak spokojenost. Bylo zde čisto, dostali jsme ručníky, utěrky, kuchyňka byla vybavená, klimatizace za příplatek. Jinak zde bylo příjemně, pani domácí byla milá.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oleksii D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tetyana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav Anděl
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu nás řidíč vyložil s autobusu a po zeptání na ubytování nám řekl,abychom zavolali delegátce.To jsem se snažil, ale telefon nikdo nezvedal.Tak jsem šel hledat objekt sám podle jména,ale další problém nastal nikdo neznal vilu podle jména chtěli adresu,kterou jsem neměl.Volal jsem dopravci ten mně utěšoval,že vše zjistí.Volal delegátce které se nedovolal,říkal jsem mu jestli by zjistil adresu,poslal mi zprávu se jménem ulice která byla špatná přes půl km vzdušnou čarou od té hledané.Nakonec po několika dotazech a dvou hodinách se podařilo najít.
Po příjezdu nás řidíč vyložil s autobusu a po zeptání na ubytování nám řekl,abychom zavolali delegátce.To jsem se snažil, ale telefon nikdo nezvedal.Tak jsem šel hledat objekt sám podle jména,ale další problém nastal nikdo neznal vilu podle jména chtěli adresu,kterou jsem neměl.Volal jsem dopravci ten mně utěšoval,že vše zjistí.Volal delegátce které se nedovolal,říkal jsem mu jestli by zjistil adresu,poslal mi zprávu se jménem ulice která byla špatná přes půl km vzdušnou čarou od té hledané.Nakonec po několika dotazech a dvou hodinách se podařilo najít.
spokojen
Stravaspokojen
UbytováníCelkem dobré jen pokoj byl malý nebo postele velké. Kolem postelí byla asi 20cm ulička, kterou se obtížně dostávalo na postel.
SlužbyBylo uvedeno vybaveni v kuchyňce ale byla to bída s nouzí.
Dagmar Stříteská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo jsme našli podle údajů od Invia dobře. Vesnička přímo na pobřeží, minutu od moře. Vybetonovaná plážička, kamenitý vstup do moře, velice čistá voda. V blízkosti pekař, v krátké vzdálenosti tři restaurace, nejbližší obchod v Karlobagu- pár minut autem. Před Karlobagem hezká štěrková pláž s restaurací a barem. Větší centrum na ostrově Pag - trajekt nedaleko. Tam také super pláže.
Místo jsme našli podle údajů od Invia dobře. Vesnička přímo na pobřeží, minutu od moře. Vybetonovaná plážička, kamenitý vstup do moře, velice čistá voda. V blízkosti pekař, v krátké vzdálenosti tři restaurace, nejbližší obchod v Karlobagu- pár minut autem. Před Karlobagem hezká štěrková pláž s restaurací a barem. Větší centrum na ostrově Pag - trajekt nedaleko. Tam také super pláže.
Pláž kamenitá, vybetonovaná, bez zastínění, jen jen dva stromky.Nádherně čisté moře. Schůdky do moře vybetonované, pozvolné, i nerezové do cca 90cm hloubky.
StravaVařili jsme si sami.
UbytováníApartmán čistý, paní ubytovatelka velmi vstřícná, ochotná, okamžitě reagující. V domě je několik apartmánů,převážně ubytovaní češi. Lednička, mikrovlnka,varná konvice, nádobí není moc, přesně pro počet ubytovaných. Chyběla mi škrabka, cedník.
SlužbyŽádné další služby
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
František S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nejhorší z celého zájezdu je doprava tam i zpět a nestálé čekání.2 dni ze zájezdu jsou díky dopravě a ubytování hrůzou celého zájezdu
nejhorší z celého zájezdu je doprava tam i zpět a nestálé čekání.2 dni ze zájezdu jsou díky dopravě a ubytování hrůzou celého zájezdu
dostupnost k moři dobrá , moře čisté , jen od pátku do pondělí jsou pláže plné lidí a rozeřvaných dětí z Bosny a Hercegoviny , kteří se zde chovají jako , že jsou zde stále doma . Když po víkendu odjedou je to zde paráda ,klid a pohoda.
Stravajezdím na toto místo několik let ,strava stále stejná .Každou sobotu při příjezdu guláš s bramborem , večeře se vaří stále dokola ,jako zelenina stále zelí-jen se mění bílé za červené. Snídaně dostatek,ale stále stejné.
Ubytovánícelkem dobré.Je třeba si uvědomit,že všechno stárne/nábytek,matrace,židle,sprchový kout a pod./a podle toho pravidelně obměńovat
Službyhotel kromě výměny ručníků v úterý žádné služby neposkytuje/alespoň já o nich nevím/
Marcela Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vse v naprostem poradku. Idealni pro nenarocne, ale co vic potrebujete kdyz cele dny clovek travi nekde venku tak pak sprcha a postel a pohoda
Vse v naprostem poradku. Idealni pro nenarocne, ale co vic potrebujete kdyz cele dny clovek travi nekde venku tak pak sprcha a postel a pohoda
Marta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartman cisty a vybaveny vsim potrebnym. Mestska plaz prelidnena, ale dalo se zajit / zajet i na jinou.
Apartman cisty a vybaveny vsim potrebnym. Mestska plaz prelidnena, ale dalo se zajit / zajet i na jinou.
Dostupnost plaze dobra, ale vzhledem k obsazenosti takrka nepouzitelna - chodili jsme o cca 200m dale. Nad Drvenikem byly uzasne, znacene, turisticke cesty do hor.
Strava-
UbytováníS ubytovanim jsme byli spokojeni. Prijemna a mila bytna......
Služby-
od 2 115 Kč za os.
Bohuslav Krejčí
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
dobrá
StravaStravu jsme si zajišťovali sami.
UbytováníVýborné
SlužbyDojem byl výborný
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Organizace autobusové dopravy velmi rozpačitá (několikrát jsme přestupovali, než jsme vůbec vyjeli z ČR) a navíc kvůli špatným informacím delegáta nám autobus zpět málem ujel. Město pěkné, ale není tam mnoho zábavy pro mladé, jinak klid. Pláž je pouze u hotelu Lišanj, museli jsme chodit poměrně daleko (kousek od villy sice možnost koupání byla, ale ležet na skále se nám celou dovolenou nechtělo, navíc pro děti a neplavce špatný přístup k vodě), tato pláž již celkem dobrá, čistá a mnoho atrakcí, možnost stravování apod. Výlety jsme si museli domluvit s paní delegátkou jiné CK, jinak bychom se nikam nedostali. Celkový dojem je tedy rozpačitý - ubytování nádherné, klid a čisto, ale jinak takové zmatečné..
Organizace autobusové dopravy velmi rozpačitá (několikrát jsme přestupovali, než jsme vůbec vyjeli z ČR) a navíc kvůli špatným informacím delegáta nám autobus zpět málem ujel. Město pěkné, ale není tam mnoho zábavy pro mladé, jinak klid. Pláž je pouze u hotelu Lišanj, museli jsme chodit poměrně daleko (kousek od villy sice možnost koupání byla, ale ležet na skále se nám celou dovolenou nechtělo, navíc pro děti a neplavce špatný přístup k vodě), tato pláž již celkem dobrá, čistá a mnoho atrakcí, možnost stravování apod. Výlety jsme si museli domluvit s paní delegátkou jiné CK, jinak bychom se nikam nedostali. Celkový dojem je tedy rozpačitý - ubytování nádherné, klid a čisto, ale jinak takové zmatečné..
Vařili jsme si sami, apartmán plně vybavený, takže bez problémů.
UbytováníUbytování krásné - čistý a plně vybavený dům, velmi milý a ochotný majitel. Přístup na zahradu s grilem, z veliké terasy výhled na moře. Blízko obchody s potravinami a skalnatý přístup do moře - spoustě lidem vyhovuje, pro děti a neplavce nedoporučuji, tedy škoda, že je poměrně daleko od pláže.
Jiří Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý
Dobrý
Velmi malá, lidé si pomalu nemají kde lehnout, hodně nedopalků od cigaret a v okolí pláže je místy hodně citit moč.
StravaBez stravy
UbytováníMístnosti velmi malé , hlavně kuchyňka, Wifi slabá až nedostupná. Celkové hodnocení úklidu je velmi dobrý.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 2 465 Kč za os.
Jana Dvořáčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vynikající
vynikající
vynikající
Ubytovánívelmi dobré
od 10 243 Kč za os.
Miroslav Fiala
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobré jen absence delegáta pro základní informace při příjezdu pro případné výlety, seznámení s okolním.
Velmi dobré jen absence delegáta pro základní informace při příjezdu pro případné výlety, seznámení s okolním.
Mimořádně skvělé podmínky pro malé děti čistá voda, možnost výběru pro plavce, pláž má rezervy úprava by neškodila.
StravaVelmi dobrá bez připomínek, možnost výběru skvělá.
UbytováníVelmi dobré bez jakýkoliv připomínek, skvělé.
SlužbyVelmi dobrá ochota vstřícnost osobní přístup jednání s dětmi. Skvělé.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Katrin Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Chorvatsku jsem byl mnohokrát, ale s takovým příjemným přístupem domácích jsem se asi ještě nesetkal. Byla to velmi příjemná dovolená. Ubytování tedy nemělo chybu a cesta na pláž nám zabrala asi 5 minut. Města v okolí jsou výborným místem pro výlet. Národní parky v okolí jsou úchvatné a taktéž stojí za to se vydat na výlet jak do NP Krka nebo NP Kornati.
V Chorvatsku jsem byl mnohokrát, ale s takovým příjemným přístupem domácích jsem se asi ještě nesetkal. Byla to velmi příjemná dovolená. Ubytování tedy nemělo chybu a cesta na pláž nám zabrala asi 5 minut. Města v okolí jsou výborným místem pro výlet. Národní parky v okolí jsou úchvatné a taktéž stojí za to se vydat na výlet jak do NP Krka nebo NP Kornati.
Na výběr je pláž s jemnými kamínky, která byla čistá a po pár dnech i pohrabaná a urovnaná. Dále jsou v okolí pláže betonové a vstupy po žebříku mezi kameny. Moře bylo čisté a na pláži s kamínky toho moc k vidění nebylo až na pár rybiček. Na plážích v okolí, kde se nacházejí kameny tak jsou ježci, hvězdice a větší hejna rybiček. Takže prostor pro šnorchlování zde jistě je. Na pláže je přístup uličkama a na veřejnou pláž se jde cca 5 minut. Veřejná pláž je vybavena sprchou, převlékárnou, barem s občerstvením a toaletou.
StravaStravu jsme měli vlastní. V okolí jsou hezké restaurace a pizzerie asi 50 metrů. Po cestě zpět směrem k přístavu jsou výborné pekárny a u hlavní silnice je velký obchod TOMMY, kde se vyplatí zajít na větší nákup.
UbytováníUbytování je čisté, klimatizované s velkou terasou. Vybavení je novější a jedinou nevýhodou menšího apartmánu je, že je tam méně místa na volný pohyb. Kuchyň byla vybavena vším co na dovolené potřebujete. Menším problémem je místo najít, ale po zadání souřadnic by neměl být problém. Na bráně je tabulka s nápisem Apartmani Komadina. Parkuje se v uličce před ubytováním takže pokud chcete jezdit na výlety tak je potřeba se domluvit s ostatními i panem domácím a stát první. Wi-fi funguje dobře.
SlužbyJiž po příjezdu nás hezky přivítali. Nabídli nám něco malého na jídlo a pití a mohli jsme se jít ubytovat dříve. Výhodou bylo, že na místě byla dcera pana domácího, která uměla anglicky takže jsme se domluvili. Domácí anglicky neumí, ale i tak se s nimi dá domluvit. Paní domácí nám v průběhu dovolené asi 3x donesla nějakou pochutinu vlastní výroby (palačinky,..) a na začátku jsme obdrželi mísu s ovocem.
Vladimír Krejčí
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. Sice míst, která šla navštívit, tu mnoho není, ale řešili jsme výlety autem, třeba do Šibeniku.Slíbeny byly zdarma lehátka a slunečník, což se zrovna nepotvrdilo. Ovšem třeba WIFI nebo klimatizace opravdu fungovaly a žádný poplatek po nás nikdo nechtěl. Potíž byla jen s adresou. Do Rogoznice dojede každý i bez navigace, ale tam najít dané místo už bylo těžší. Adresu nenašla ani navigace a ani mapy. Jel jsem tedy dle souřadnic uvedených v prospektech. Měly by sice zavést na metr přesně, ovšem dojel jsem podle nich do centra. Přes hodinu popojíždění a hledání nás sice rozmrzelo, ale jak jsem již uvedl, celkový dojem byl fakt dobrý. Navíc jsme zaplatili velmi příznivou cenu.
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. Sice míst, která šla navštívit, tu mnoho není, ale řešili jsme výlety autem, třeba do Šibeniku.Slíbeny byly zdarma lehátka a slunečník, což se zrovna nepotvrdilo. Ovšem třeba WIFI nebo klimatizace opravdu fungovaly a žádný poplatek po nás nikdo nechtěl. Potíž byla jen s adresou. Do Rogoznice dojede každý i bez navigace, ale tam najít dané místo už bylo těžší. Adresu nenašla ani navigace a ani mapy. Jel jsem tedy dle souřadnic uvedených v prospektech. Měly by sice zavést na metr přesně, ovšem dojel jsem podle nich do centra. Přes hodinu popojíždění a hledání nás sice rozmrzelo, ale jak jsem již uvedl, celkový dojem byl fakt dobrý. Navíc jsme zaplatili velmi příznivou cenu.
Pláží je tu několik, každý si může vybrat. K dispozici nafukovací hrad, různé atrakce.
StravaStravovali jsme se sami, ale za vydatné pomoci domácích. Trocha toho alkoholu a ovoce, ale i zákusky, palačinky apod.
UbytováníUbytovací prostor celkem malý, ale vše vynahradila prostornější terasa.
SlužbyNetekla nám při příjezdu teplá voda a vypadávaly příčky z přistýlky. Vše opravdu promtně vyřešeno k naší spokojenosti. Majitelé opravdu výborní!
Lokality v této zemi