Apartmány Runa Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Libor Sojka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeno S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Informácie a fotky o apartmáne uvedené v ponuke presne zodpovedali skutočnosti.
Vzdialenosť od mora 1000m nevystihuje skutočný čas, ktorý je treba peši prekonať.
Presnejšie je uviesť, že cesta od mora k apartmánu peši trvá asi 25 minút, lebo je to poriadny kopec.
Krásny výhľad z terasy ale stojí za túto každodennú drinu !
Informácie a fotky o apartmáne uvedené v ponuke presne zodpovedali skutočnosti.
Vzdialenosť od mora 1000m nevystihuje skutočný čas, ktorý je treba peši prekonať.
Presnejšie je uviesť, že cesta od mora k apartmánu peši trvá asi 25 minút, lebo je to poriadny kopec.
Krásny výhľad z terasy ale stojí za túto každodennú drinu !
Pláž v Crikvenici a okolí má asi 5km, my sme boli približne v jej strede, takže sa dalo ľahko dostať na obidve strany na Dramalj alebo Selce.
Tu si može človek vybrať či chce kamienky, betónové platne alebo aj piesok.
Časť pláže je ohradená a platená ale nevideli sme dôvod na jej návštevu.
Popri pláži vedie promenáda a množstvo stánkov a bufetov kde sa dá dobre najesť, treba si však nájsť ten svoj osvedčený lebo nie všade dostanete za rovnaké peniaze to isté :-0
Ubytovanie je na chorvátske pomery na dosť dobrej úrovni.
Okná by však mohli mať sieťky proti hmyzu, všeličo tam večer vedelo priletieť...
Internet fungoval výborne, 2 prijímače na domáce terestriálne aj SAT vysielanie postačili.
Domáci sú príjemní ľudia a keď treba tak pomôžu a poradia.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
apartmá pěkně vybavené, majitelé příjemní,snad jen jedna výtka a to že není 1 km jako 1 km. Tohle bylo hodně do strmého kopce a pro nás tzv.mladší v pohodě ,ale pro starší už náročné, i když pak ten celkový dojem a výhled z terasy nádhera.Pláže ,prostě Chorvatsko ,jen se letos tak úplně nepovedlo počasí.
apartmá pěkně vybavené, majitelé příjemní,snad jen jedna výtka a to že není 1 km jako 1 km. Tohle bylo hodně do strmého kopce a pro nás tzv.mladší v pohodě ,ale pro starší už náročné, i když pak ten celkový dojem a výhled z terasy nádhera.Pláže ,prostě Chorvatsko ,jen se letos tak úplně nepovedlo počasí.
oblázkové, skalnatá mola, a písčitá (ohodnocena modrou vlajkou, ale můj dojem nic moc)
Stravaměli jsme vlastní
Ubytováníperfektní
Službyperfektní
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování odpovídá ceně. Jednodušší, ale nic neschází. Pokoje jsou čisté a všude je krásný klid. Paní domácí je velmi příjemná. V září jsme zde ale nesehnali ani rohlík. Chvíli nám trvalo než jsme si zvykli na silnice (velmni úzké a dvě auta si né všude vyhnou). Cestou na ostrov jsme přijeli do přístavu půl hodiny před odjezdem trajektu a byli jsme jedno z posledních aut, které se na trajekt dostalo. V sezoně to asi bude ještě horší.
Ubytování odpovídá ceně. Jednodušší, ale nic neschází. Pokoje jsou čisté a všude je krásný klid. Paní domácí je velmi příjemná. V září jsme zde ale nesehnali ani rohlík. Chvíli nám trvalo než jsme si zvykli na silnice (velmni úzké a dvě auta si né všude vyhnou). Cestou na ostrov jsme přijeli do přístavu půl hodiny před odjezdem trajektu a byli jsme jedno z posledních aut, které se na trajekt dostalo. V sezoně to asi bude ještě horší.
Pláž je opravdu malinká a plná člunů. Dá se ale jít kousek dál kde jsou mola.
UbytováníJednoduché ubytování. Velmi čisté. V kuchyni je vše co potřebujete, takže není třeba si sebou nic vozit. Ze začátku nám vadili ještěrky co se nám proháněli v ložnici ale pak jsme si na ně zvykli.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Fejt
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
horší přístup
Stravabyla vlastní
Ubytováníneodpovídalo ceně
Milan Prandner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
špinavá-odpadky, snažili jsme se uklízet v okolí, kde jsme byli, moře zanesené hodně mořskou trávou a hlavně po celou dobu ledové.
Stravavlastní
UbytováníV karavanu rozbitá okna-nedala se ani zavřít, špína v kuchyňce-tak jsem trochu gruntovala .
SlužbyNebylo vhodné parkování ve stínu pro auto-stálo po celou dobu na prudkém slunci a nebyli jsme na to nachystaní(pokrývka na auto příště sebou). Líbilo se nám, že sprchy byly kdykoli volné, ale nebyl tam řádný závěs nebo dveře, jen provizorní, takže bylo vidět vše.
Ladislav C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rostislav Dostál
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štandard ubytovania zodpovedal cene, krásna príroda a more, možnosti pre šport, turistiku a aktivity. Možnosť spoznať okolie cez ponúkané výlety.
Štandard ubytovania zodpovedal cene, krásna príroda a more, možnosti pre šport, turistiku a aktivity. Možnosť spoznať okolie cez ponúkané výlety.
V sezóne do 1.9. je pláž preplnená, voda je čistá a má príjemnú teplotu, pláž je vysypaná drobnými okrúhlymi kamienkami, stromy na pláži robia super tieň, sú tam prezliekárne aj WC, kopec občerstvenia aj na pláži.
StravaMore možností stravovania v meste.
UbytováníKvalita zodpovedala cene. Spokojnosť.
SlužbySlužby zodpovedali cene. Spokojnosť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jiří Procházka
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá, krásná, dostupné WC i sprchy.
Obtěžující prodavači kukuřice ve 2minutových intervalech "kukurúza, majs!"
Strava průměrná a margarín snad lze nahradit malými másílky, originálně balenými. Raději bychom si připlatili máslo, než do sebe cpát takovou umělou hmotu. Celkem jsme byli zklamaní s rádoby salátů bez chuti a krouhaného zelí k snídani. Vždyť chorvaté jsou mistři salátů!
UbytováníDo Tučepi jsme dorazili v ranních hodinách. Ubytování však bylo až od půl jedné. Takže jsme onu dobu stravili na pláži a dospali noční jíízdu. Zarazilo nás placené parkování po dobu pobytu za 200HRK. O tom se v propozicích vůbec nepsalo. Dosud jsme vždy parkovali v ceně dovolené.
Pokoj byl zařízen skromě, ale dostatečně. Chyběly žaluzie proti horku, protože náš balkón směřoval na západ. Sprcha by mohla mít alespoň závěs, protože jsme neustále museli vytírat nacákanou vodu. Také by neškodila oprava sprchové i umyvadlové baterie, kde neustále kapaly kohoutky a nebylo možné je dotáhnout. Velmi jsem si cenila slušnosti ostatních hostů, kdy jsme si opravdu bez obav cokoli uložili do společné ledničky a vše bylo v pořádku na svém místě. Bydlení je sice na hlavní třídě směr Dubrovník nebo Makarská, ale blízký podchod umožňoval bezpečné přemístění se na pláž. Hluk jsme už ani nevnímali. Co nás ale velmi nepříjemně obtěžovalo, bylo kouření personálu, asi tak okolo šesté ranní hodiny, kdy veškerý kouř místo čerstvého mořského vzduch vletěl do našeho pokoje, který jsme museli celou noc kvůli vedru větrat. Chápu, že je to ranní pracovní rituál, ale my tam přijeli za čerstvým mořským vzduchem a né se nechat budit kouřem a čichat výpary z kuchyně. Ale paní kuchařky byly jinak moc hodné.
Parkování na cizím pozemku za 20HRK bez předchozího upozornění.
Romana Vaňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
NÁDHERNÁ!!!! DOPORUČUJI JINÉ UBYTOVÁNÍ, JINAK TO TAM NEMÁ CHYBU!!!
Stravastrava byla jako ve školní jídelně, dostanete stravenky a musíte si vybírat den předem, jen jídlo je tady jako v chlívku u prasat! Polévky ze sáčky, odřezky od zeleniny, oschlý salám, co neviděl ani kousek masa, univerzální čaj, voda se sirupem, pomazánky bez chuti, jen obarvené apod.
UbytováníVelice špinavé, plesnivý sprchový kout, podlahy nemyté, všude chuchvalce vlasů atd adt. musíte si první uklidit, jinak zde nemůžete normálně fungovat!
SlužbyDelegáti neochotní, celý den jste je jen viděli na pláži, ale pro penzion nic neudělali. Poté si stěžovali, že na úklid jsou jen 3, proto to tam tak vypadá!!!
Jiří M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost, krásné místo, dobré služby, vše OK
Spokojenost, krásné místo, dobré služby, vše OK
Pláž hezká a čistá
StravaStrava vlastní
UbytováníUbytování mobil homes naprosto v pořádku
Ľubomír U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka super všetko podľa predstav pláž čistá upravená personál veľmi dobrý!
Dovolenka super všetko podľa predstav pláž čistá upravená personál veľmi dobrý!
Prístup k plazí bol perfektný a j miesta dosť a dalo sa behať popri pláži tak isto aj dať si obed či zmrzlinu????
StravaMali sme vlastnú stravu.
UbytováníMobilne domy sú čoraz populárnejšie a už po skúsenostiach sme sa rozhodli práve pre tento tip ubytovania! Celkovo spokojnosť no kuchyňa bola menej vybavená a chýbala napríklad Jar, utierky, a základne veci ako soľ, korenie a pod… vôbec nič tam nebolo na porovnanie v Taliansku všetko nechávali tam ale je pravda že dvovodom mohol byt Covid opatrenia….
SlužbySlužby boli perfektne aj personál na recepcii!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Tomáš L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan Petr
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobre
dobre
dostupnost v norme
Stravadobre
Ubytovánídobre
Službyprumerne
Vladan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Roman C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojení klidná část městečka.
Byli jsme spokojení klidná část městečka.
Máme radši větší obrázky, ale pro děti jsou menší lepší
StravaMěli jsme vlastní
UbytováníUbytování pěkné a majitelé byli roztomilí☺
Jaroslav Hůlek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na místě jsem byl již opakovaně. Ubytování nedaleko pláže zcela vyhovovalo. příjemná dovolená v příjemném téměř rodinném prostředí u paní Katice. Především musím vyzvednout služby delegátky, její zájem o hosty a poskytované služby.
Na místě jsem byl již opakovaně. Ubytování nedaleko pláže zcela vyhovovalo. příjemná dovolená v příjemném téměř rodinném prostředí u paní Katice. Především musím vyzvednout služby delegátky, její zájem o hosty a poskytované služby.
Pláž čistá, každý den uklizená, oblázková. Moře čisté a po dvou dnech pobytu také teplé.
Stravapobyt bez stravy
UbytováníStarší apartmány rodinného typu. Je pravda, že vybavení je starší, ale dostačující a funkční.
Službyubytování nebylo v hotelu
Jiří Parák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše uklizeno, skvělí přístup majitele objektu
Vše uklizeno, skvělí přístup majitele objektu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marie Kobosová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasná pohodová dovolená
Úžasná pohodová dovolená
Vynikající oblázkové pláže podél promenády
StravaVýborná v restauraci Burin
UbytováníKrásné ubytování, ochotný a milý personál
SlužbyČistota, každodenní úklid
od 7 203 Kč za os.
Lokality v této zemi