Apartmány Prpič Chorvatsko, Krk
Ladislav F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ladislav F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super
super
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra Folprechtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme velmi spokojeni. Je to klidné a příjemné místo.
Byli jsme velmi spokojeni. Je to klidné a příjemné místo.
Přímo pod apartmánem je pláž (pár schodů v zahradě), kde byla betonová mola. Majitelé měli k zapůjčení i plastová lehátka, slunečníky a v zahradě se bylo možno vysprchovat. Přístup do moře byl po schůdkách, protože je tam ihned hloubka a ježci. Tato pláž není moc vhodná pro rodiny s malými dětmi. Ale dá se přejít o kousek dál, kde je přístup pozvolný a písčitý. V této lokalitě nejsou restaurace, ale asi po 500 metrech začíná kemp (příjemná procházka po pobřeží), kde je velká restaurace i zmrzlina a po dalším cca 1 km je centrum s několika restauracemi a plážemi.
StravaStravování jsme si zajišťovali sami.
UbytováníUbytování bylo naprosto úžasné. Apartmán byl vybavený od ručníků, mýdla, toaletního papíru, kávovaru, toastovače, jaru, houbičky na nádobí až po veškéré potřebné nádobí. Byla zde i trouba, plynový i elektrický sporák.
V kuchyni byly i dost velké odkládací plochy k vaření, což jinde nebývá. Pokoje byly čisté a moderně zařízené, výhled z terasy přímo na moře.
Katarína M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
Pláž bola blízko ako v popise , na výber boli tri pláže , dve ohraničené bójkami, jedna bez , s rôznymi kamienkami , voda nádherne čistá s postupným prechodom do hĺbky , ježkovia boli až hlboko , celú čas sme chodili na boso
UbytováníUbytko čisté , všetko sedelo podľa fotiek aj popisu v kuchyni mi chýbalo cedidlo ????
SlužbyDomáci pán bol príjemný , milý, nosil nám ovocie
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vladimíra Kopřivová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni.Problém byl akorát poslední den, kdy jsme museli do 9 hod. opustit pokoj a čekat na odjezd autobusu do 21 h. Věci jsme si mohli nechat na chodbě penzionu. Neměli jsme ale přístup na žádné wc.
Den jsme strávili ještě na pláži. problém byl, kde se pak převléknout na cestu.
Celkově jsme byli spokojeni.Problém byl akorát poslední den, kdy jsme museli do 9 hod. opustit pokoj a čekat na odjezd autobusu do 21 h. Věci jsme si mohli nechat na chodbě penzionu. Neměli jsme ale přístup na žádné wc.
Den jsme strávili ještě na pláži. problém byl, kde se pak převléknout na cestu.
Oblázková, místa bylo dost, celkem bez problému se dalo najít. Problém byl s nedostatkem stínu. Oproti loňsku, kdy jsme byli v¨Drveníku, kde byly borovice a stín se snadno našel. Také obchodů na pláži a restaurací bylo podstatně méně.
StravaStravovali jsme se sami.
UbytováníPenzion byl v pořádku. Akorát cesta k moři byla z dost strmého kopce.
SlužbyUbytování bylo v pořádku.
Adam B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Skoupý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost , pokud budu v budoucnu uvažovat o stejné destinací , tak jedině tam a do stejného ubytování...
Naprostá spokojenost , pokud budu v budoucnu uvažovat o stejné destinací , tak jedině tam a do stejného ubytování...
Klidná , čistá.... spokojenost.
UbytováníUbytování a paní domácí perfektní.... čistota , soukromí....poloha ubytování... velmi vřele doporučuji !
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lívia Mikulová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super spokojný sme
Super spokojný sme
Super
StravaMali SMe vlastnú
UbytováníNadmieru spokojný
SlužbySuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ivana Tázlerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově spokojenost.
Celkově spokojenost.
Pláž oblázková, pozvolný přístup do moře, takže ideální pro děti.
StravaNemohu posuzovat, měli jsme pobyt bez stravy.
UbytováníVše odpovídalo podle popisu.
Zdeněk P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 085 Kč za os.
Kateřina Bílková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán je na velice klidném místě, doporučuji pro ty, kteří preferuji dovolenou prožitou v klidu a hezké přírodě. Majitelé mají u apartmánu olivový sad, který je oplocen, mají koně, pávy, želvy a také zlatou rybku :-)...Místo vhodné pro relaxaci a ty, kteří preferují odpočinek mimo ruch přímořských letovisek.
Apartmán je na velice klidném místě, doporučuji pro ty, kteří preferuji dovolenou prožitou v klidu a hezké přírodě. Majitelé mají u apartmánu olivový sad, který je oplocen, mají koně, pávy, želvy a také zlatou rybku :-)...Místo vhodné pro relaxaci a ty, kteří preferují odpočinek mimo ruch přímořských letovisek.
pláž cca 15 min chůze, oblázková s pozvolným vstupem do moře, čistá, převážně jsme byli na pláži sami , nedaleko cca 2km známá pláž Zlatni Rat, krásná, ale přelidněná..
UbytováníUbytování čisté, k dispozici i venkovní gril.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anna F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyborna dovolenka za danu sumu.
Vyborna dovolenka za danu sumu.
Dlha, plytky vstup do mora.
StravaVynikajuca, bohata a rozmanita.
UbytováníUbytovanie starsie, niektore klimatizovane, niektore so starou kupelnou, bez kuchynky.
SlužbyVsetko vyriesene na vybornu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem průměrný.
Celkový dojem průměrný.
Pláže i more vyborne.
StravaPrůměrná, odpovídající ale ceně.
UbytováníFotografie pokojů cestovní kanceláře naprosto neodpovidaly skutečnosti. Z našeho pohledu to byl podvod od CK.
SlužbyNezle moc hodnotit, nebyl to hotel.
Patricie Vojtová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla krásná, ale pozor pro rodiny s dětmi je přístup do moře trošku obtížnější, ale upřímně máme šestiletou holčičku a zvládla se s námi koupat. Moře je plné ježků, bez bot do vody by to nešlo, ale to moře! Čisté, průzračné. Nádhera! Lun je odlehlé místečko, takže je tam krásný klid. Je to úžasné místo na dlouhé procházky. Výlet lodí na Rab byl také super, ale na Rabu, i když je tam nádherně, je také moc lidí a to jsme nechtěli, proto jsme si vybrali odlehlý Lun a volba byla parádní. Když jsme chtěli mezi lidi, stačilo dojet do Novalje, nebo lodičkou na Rab a bylo to. Dovolenou jsme si užili, celý ostrov je opravdu nádherný! Rádi se na Pag vrátíme.
Dovolená byla krásná, ale pozor pro rodiny s dětmi je přístup do moře trošku obtížnější, ale upřímně máme šestiletou holčičku a zvládla se s námi koupat. Moře je plné ježků, bez bot do vody by to nešlo, ale to moře! Čisté, průzračné. Nádhera! Lun je odlehlé místečko, takže je tam krásný klid. Je to úžasné místo na dlouhé procházky. Výlet lodí na Rab byl také super, ale na Rabu, i když je tam nádherně, je také moc lidí a to jsme nechtěli, proto jsme si vybrali odlehlý Lun a volba byla parádní. Když jsme chtěli mezi lidi, stačilo dojet do Novalje, nebo lodičkou na Rab a bylo to. Dovolenou jsme si užili, celý ostrov je opravdu nádherný! Rádi se na Pag vrátíme.
Pláže jsou jen kamenné, nebo oblázkové. A jsou v okolí asi tak tři. Jinak je přístup do moře maličko obtížnější, ale upřímně ve mně to ještě víc probudí dojem divoké přírody, nikdy jsem nebyla na válení se na dece na pláži, takže mně to nevadilo a vykoupala jsem se téměř na jakémkoli místě a se mnou i šestiletá dcera.
StravaStravovali jsme se sami, takže výborně :-)
UbytováníApartmánový dům Anamarija můžu jedině doporučit. Apartmán byl vybavený více než dostatečně, krásný, čistý, prostorný. Páni majitelé jsou úžasní lidé, milí, vstřícní, ochotní a pozvedají kvalitu ubytování na ještě vyšší level.
Mohu opravdu jedině doporučit, tyto lidičky a celé zázemí, které tam vytvořili, jsem si naprosto zamilovala a po návratu domů jsem si poplakala :)
Páni majitelé, i když nemuseli, poskytovali služby nadstandardní.
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav Stahl
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Destinace velmi výborná. Lodní taxi do historického města Trogir i okolí. Možnost zapůjčení skútru i loďky.
Destinace velmi výborná. Lodní taxi do historického města Trogir i okolí. Možnost zapůjčení skútru i loďky.
Byla krásná, byla kamenitá, to co jsme chtěli. Jak jemná kamenitá pro celou rodinu, tak i hrubá u mola. Výborné pro šnorchlování a pozorování v moři.
StravaStravovali jsme se z vlastních zdrojů a když byla potřeba, bylo možné něco zakoupit v malém marketu nebo v malém obchůdku. Jinak poblíž několik restaurací.
UbytováníUbytování dle našich požadavků dostačující, jen nebyl výhlet z apartmánu na moře.
SlužbyDostačující, jen jsme nebyli spokojeni s wi-fi sítí, TV a chyběla trouba ( byl jen plotýnkový vařič). Wi-fi v hlavním čase nefungovala ( asi tím, že bylo přihlášeno mnoho uživatelů) a v TV nebyl ani jeden český pogram.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné místo, úžasné čisté moře, vše cenově dostupné
Nádherné místo, úžasné čisté moře, vše cenově dostupné
pláž i moře čisté, voda průzračná a plná ryb, šnorchlování doporučuji, možnost výběru pláže mezi oblázky a upraveným molem, ale i ty byly v pohodě, vždy dobrý přístup do moře, mínusem bylo, že se nám ztratily dvě matrace, ale jinak super koupání
Stravavařili jsme si sami, apartmán dobře vybaven nádobím, 5km od ubytování je lidl, takže možnost nakoupit a přímo u moře restaurace
Ubytováníkrásné ubytování s výhledem na moře, kvalitní spaní, vše výborné, jen drobný nedostatek v lednici, která málo chladila i na maximum, ale jinak vše super
Službydomluva s majitelkou v pohodě, na nedostatky jsme byli předem upozorněni, bezproblémové ubytování, paní i poradila, když jsme něco potřebovali
Lokality v této zemi