Apartmány Laris Chorvatsko, Omiš
Libor Vágner
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)
Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)
Pláže.....Pláží je v Pisaku více,hlavní pláž je uprostřed vesnice,je větší než ostatní takže více lidí.My jsme chodili na menší pláž asi 200 m od apartmánu.Ke všem plážím se musí chodit po schodech(cca asi 100)ale jde o zvyk.Pláže klasika oblázkové,spíš menší kamínky,pláže čisté.
StravaStrava vlastní,vařila manželka takže jídlo bylo vynikající:-))
UbytováníUbytování bylo v pořádku.Apartmán se skládal ze dvou pokojů na spaní,z jedné kuchyně kde byla k dispozici i televize a jedna mísnost jako sociální zařízení(wc+sprchový kout).Pokoje čisté,výhled na moře z balkonu,kuchyně standartně vybavena i s lednicí a mrazákem.Za příplatek klimatizace a wifi.Jediný nedostak bylo parkování.Na jednom malém dvorečku se při obsazenosti dvou apartmánů musí vtěsnat 6 aut,takže když chcete jet na výlet,musíte předem nahlásit v kolik hodin aby majitelka dohodla přeparkování aut.Jo a ještě jeden nedostatek,konzum a restaurace je od apartmánu asi 600 m takže s nákupem se pěkně projdete:-)))
Radka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety













