Apartmány Elizabeta Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Denisa Švecová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená , kvalita odpovídala ceně.
Příjemná dovolená , kvalita odpovídala ceně.
Dostupnost pláže - asi 50 m od ubytování. Velmi čistá pláž s dobrým přístupem do moře.
UbytováníUbytovací zařízení - Vila Roberta - bylo úžasné, kousek od pláže s velkou terasou a pokoj příjemně zařízen
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Roman Fialka
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše v pohodě,jen dost daleko od moře , rozhodně nech psaných 300m,jinak vše jak mělo být, bylo tam hezky.
Vše v pohodě,jen dost daleko od moře , rozhodně nech psaných 300m,jinak vše jak mělo být, bylo tam hezky.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkově jsme byli s dovolenou spokojeni a užili si to :-)
pěkná lokalita i penzion kousek od moře
celkově jsme byli s dovolenou spokojeni a užili si to :-)
pěkná lokalita i penzion kousek od moře
pláž byla naprosto dokonalá , dobrý přístup z penzionu
Stravasnídaně byly dobré ale bohužel každý den stejné což už nám vadilo .
večeře byly také dobré ale bez chuti a ne vždy to co jsme si objednali .
check in byl trochu zmatený protože jsme nevěděli kam jít a nikdo se nás neujal .
pokoj byl pěkný a čistý , vše nám fungovalo
pokoj byl čistý , chyběl častější úklid a výměna ručníků
Petr Rys
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, naše první společná u moře, počasí super, moře teplé, čisté, pěkné prostředí, množství aktivit a výletů. (ještě tak mít na všechno peníze :-) ) Úžasná je procházka nočním městem. Užili jsme si to moc.
Dovolená se nám moc líbila, naše první společná u moře, počasí super, moře teplé, čisté, pěkné prostředí, množství aktivit a výletů. (ještě tak mít na všechno peníze :-) ) Úžasná je procházka nočním městem. Užili jsme si to moc.
K pláži to není daleko, je to z kopečka, horší je pak návrat do kopce :-) Vzhledem k tomu že Makarská je oblíbená a rušná destinace, tak na pláži je plno, místa ve stínu jsou zabraná už od brzkého rána takže bez slunečníku se neobejdete pokud se nechcete usmažit :-) (chytli jsme fakt horký týden). Slunečníky i lehátka jsou za poplatek k dispozici. Pláž oblázková, postupný spád do vody, celkem čisto, voda čistá, je vidět na dno, užili jsme si i šnorchlování a pozorovali jsme drobné rybky. Sem tam plave na vodě jehličí z borovic, ale to se dá čekat když borovice jsou téměř po celém pobřeží. Kolonáda plná stánků takže si můžete vybírat ze spousty jídel, zmrzlin a pod. Za nás koupání super.
StravaJídlo bylo takové průměrné, nemůžeme říct že by nám nechutnalo, ale mohlo být více rozmanité, k večeři bylo na výběr ze 3 druhů, ale v podstatě celý týden jen kuřecí nebo vepřové maso na různé způsoby a ryba. Snídaně formou bufetu byli dobré, slušný výběr, akorát bylo celý týden stejné pečivo a uvítali bychom občas třeba i něco sladkého (koláče, ap.)
UbytováníUbytování bylo pěkné, čisté, voňavé, penzion i pokoj odpovídal tomu jak je prezentován. Klimatizace funkční, wi-fi zlobilo ale bylo. Trochu nás mrzelo že jsme nedostali pokoj s výhledem na moře. Jedinou výtku bychom měli k místnosti kde se čeká na to než se můžete ubytovat. Můžete si tam nechat kufry a jít se třeba projít, ale místnost je celkově moc neudržovaná, málo místa, málo míst k sezení, vypadá to spíš jako skladiště, ale je to jediné slabé místo celého penzionu a v podstatě tam strávíte jen čas kdy se čeká na ubytování a pak na odjezd, jinak se tam ani nechodí, přístup do penzionu (pokojů) je pak z druhé strany.
SlužbyPenzion každý den uklízeli, vynášeli koše a měnili ručníky takže tady není co vytknout.
Petra O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmány Pero nabízí vše potřebné pro strávení dovolené u moře. Lidé tu jsou velmi přátelští a otevření. Vhodné jak pro mladé lidi tak i rodiny s dětmi, klidná lokalita a dobrá dostupnost služeb v okolí.
Apartmány Pero nabízí vše potřebné pro strávení dovolené u moře. Lidé tu jsou velmi přátelští a otevření. Vhodné jak pro mladé lidi tak i rodiny s dětmi, klidná lokalita a dobrá dostupnost služeb v okolí.
Pláže jsou jedinou kaňkou na celé dovolené, jejich vzdálenost od apartmánu je cca 20min pěšky, 10min autem. Makarská nabízí spoustu parkovacích míst u pláže, ale jejich cena se pohybuje od 10kun/hod. Pláže jsou v hlavní sezóně doslova přeplněné lidmi, kdo hledá soukromí a klid, ten si pobyt zde neužije. Oblázková pláž i moře je zde poměrně čisté s pozvolným vstupem do moře. Najdete i místa vhodná pro šnorchlování. Dlouhá promenáda nabízí spoustu restauračních zařízení a stánků se suvenýry.
StravaStravování vlastní. My měli tu čest a štěstí ochutnat čerstvé plody moře přímo u majitele.
UbytováníKvalita ubytování předčila naše očekávání a kompenzovala poměrně velkou vzdálenost od pláže. Apartmány jsou nové, čisté a moderně zařízené.
SlužbySlužby na vysoké úrovni, za přijatelné ceny, vše dostupné v nejbližším okolí. Široká škála výletů.
Zdislav Nikel
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost
Spokojenost
Nejbližší pláž špatný vstup do moře . Né moc vhodná pro děti. Čistota nic moc. Centrální pláž super .
StravaStravovali jsme se sami
UbytováníOba pokoje nové vybavení , kromě postele v jedné z ložnici (pouze rozkládací gauč) Spíše jako přistýlka . Jinak pokoje čisté , dostatečně vybavené. Malý sprchovací kout se závěsem.
SlužbyŠpatný přístup k internetu (špatný signál)
Veronika J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování odpovídalo ceně,wifi připojení slabší,vše bylo v pořádku,akorát se striktně dodržuje večerní klid,takže po desáté hodině večerní např.při grilování se nesmí mluvit nahlas atd.Což nám trochu vadilo,že jsme byli občas okřikování,aby jsme byli potichu,což na dovoloné nikdo nechodí spát ještě za světla.
Ubytování odpovídalo ceně,wifi připojení slabší,vše bylo v pořádku,akorát se striktně dodržuje večerní klid,takže po desáté hodině večerní např.při grilování se nesmí mluvit nahlas atd.Což nám trochu vadilo,že jsme byli občas okřikování,aby jsme byli potichu,což na dovoloné nikdo nechodí spát ještě za světla.
Pláž hezká,ale malá.
StravaVařili jsme si sami,nebo zašli do restaurace,kde jsme si velmi pochutnali na rybích specialitách.
UbytováníUbytování bylo čisté,kuchynka dostatečně vybavená,nic nám nechybělo.
SlužbyVše v pořádku,jen ručníky by mohli být větší než utěrky :-)
Milan Veselý
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Myslíme si, že zatím jsme nikdy od cestovky nebyli na lepší dovolené. Od nástupu do autobusu až po výstup opět doma bylo o všechny perfektně postaráno. Zajištěno zázemí při příjezdu , než nás pustili na pokoje, kuchyňka,toalety, sprcha a uskladnění zavazadel a to samé při odjezdu. Velké posezení ve stínu zahrady. Připočteme-li k tomu vstřícnost a ochotu delegátek i domácích, tak nám z toho vychází dovolená, na kterou se každý se rád vrací. Však také převážná většina účastníků jezdí s touto cestovkou opakovaně.
Myslíme si, že zatím jsme nikdy od cestovky nebyli na lepší dovolené. Od nástupu do autobusu až po výstup opět doma bylo o všechny perfektně postaráno. Zajištěno zázemí při příjezdu , než nás pustili na pokoje, kuchyňka,toalety, sprcha a uskladnění zavazadel a to samé při odjezdu. Velké posezení ve stínu zahrady. Připočteme-li k tomu vstřícnost a ochotu delegátek i domácích, tak nám z toho vychází dovolená, na kterou se každý se rád vrací. Však také převážná většina účastníků jezdí s touto cestovkou opakovaně.
Pláže byli písčité, pro nás dospělé až moc malý spád do vody, ideální pro malé děti.
StravaMěli jsme večeře a byli jsme také nadmíru spokojen. Jídla byla velmi chutná, některá i delikatesní a bylo všeho dost i pro větší jedlíky. Opět není co vytknout
UbytováníDrobné připomínky k uspořádání v apartmánu, tj. kuchyňka by mohla být součástí pokoje a koupelna v rohu a bylo by to mnohem účelnější. Balkon byl spíše mini balkon. Ale za ty peníze člověk nemůže chtít rezidenci.
SlužbyOchota domácí také zasluhuje vekou pochvalu.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ok
Ok
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Josef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Na pláž je třeba zdolat 120 schodů od penzionu a cestu do kopce. Vzhledem polohy Nemiry se není čemu divit. Pro pohybově omezené lidi bude asi nedostupná. Pláž čistá, moře taky, restaurace v blízkosti. Není co vytknout.
StravaJídla dostatek, personál příjemný a ochotný třeba vyměnit jídlo za jiné bez finanční náhrady. Výběr ze tří jídel k večeři.
UbytováníPokoj obsahuje jen to nejnutnější k pobytu. Týden se dá vydržet. Jen dlouhý člověk bude mít problém. Postele by mohly být delší, ale ten týden se vydržet dá. Ten kdo to čte asi luxus nehledá.
SlužbyUbytování odpovídalo ceně. Za ty peníze nelze čekat luxus. Problém nenastal. Domácí jsou ochotni vše řešit.
Katarina Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vsechno super, ALE vazla organizace - po vysazeni z autobusu na zastavce by se ocekavalo aspon rict smer, jakym se vydat nebo mapka nebo upozornit predem!nazev hotelu nebyl videt.na spatecni ceste zase cekani 2hodiny na bus bez nejakeho uppzorneni! Stat se muze, ale je potreba dat tyto
eci na vedomi! Dovolena ale organizace teda slaba, chtelo by to zlepsit i pro dobro CK.
Vsechno super, ALE vazla organizace - po vysazeni z autobusu na zastavce by se ocekavalo aspon rict smer, jakym se vydat nebo mapka nebo upozornit predem!nazev hotelu nebyl videt.na spatecni ceste zase cekani 2hodiny na bus bez nejakeho uppzorneni! Stat se muze, ale je potreba dat tyto
eci na vedomi! Dovolena ale organizace teda slaba, chtelo by to zlepsit i pro dobro CK.
Hezká
StravaVýborná
UbytováníSuper
SlužbyOk
od 14 560 Kč za os.
Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
René Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivo Kopka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslav Doležal
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitel velmi příjemný a ochotný.
Majitel velmi příjemný a ochotný.
Peter B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana Nováková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše naprosto skvělé,ubytování, jídlo, personál. Doporučujemeee!!
Vše naprosto skvělé,ubytování, jídlo, personál. Doporučujemeee!!
Lokality v této zemi