Vila Ivana Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vir
Petra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Petra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Marie M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Už jsme byli v tomto hotelu mockrát. Spokojeni jsme s ubytováním, v zahradě hodně lehátek, pláž a přístup do vody vyhovující a v blízkosti hotelu. Trošku se zhoršil výběr jídel a kvalita.
Už jsme byli v tomto hotelu mockrát. Spokojeni jsme s ubytováním, v zahradě hodně lehátek, pláž a přístup do vody vyhovující a v blízkosti hotelu. Trošku se zhoršil výběr jídel a kvalita.
Marie M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
celkově vše v pořádku
celkově vše v pořádku
pláž velmi pěkná
StravaStrava mě vůbec nenadchla vůbec nebyla pestrá nemluvě o zákuscích ,které byly ve formě lískových buchet ale 10 dnů se nechalo vydřžet
UbytováníPokoje jsou vyhovujíci jen málo úložného prostoru a koupelna velmi malá pouze pro 1 osobu
Službyvše v normálu jen boj o lehátka na pláži
Richard Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Pěkné.
Pěkné.
Voda nádhera,dost přeplněno.
StravaVlastní
UbytováníPokoj neodpovídal nabídce,mám fotodokumentaci.Nesohlasím s platbou za 4.neobsazené lůžko,sotva se do pokoje 3,5x3,5m vešla tři lůžka,byli jsme tři.V rohu stálo složené rozkladací lůžko,nevím kam by se vešlo.Na dveřích papírek přilepený páskou Ružmarin,když jsme odjížděli byl tam papírek Lavanda.do Chorvatska jezdíme od roku 2000,ale to byly první šachy s pokojem,a bez dohody.Naopak pokoj čistý,nepoškozený.Posezení na terase spíše "pralesní. "Ručníky,toal.papír,nádobí vpořádku.
SlužbyVpořádku.
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Ubytování pro 4 osoby velmi malé. Pokoj bez okna . Terasa zakrita rostlinami ,krásné ale žádná viditelnost. Nechala bych část odstranit. Jinak klimatizace velmi dobrá . Co se týče parkování pán nám to špatně vysvětlil a nebo byla špatná komunikace .Tak se zaparkovalo tam kam se nemělo a hned byla pokuta ve výši 24 Euro. Parkování bylo zcela zdarma. Jinak vše bylo dobré. Moc děkujeme.
Ubytování pro 4 osoby velmi malé. Pokoj bez okna . Terasa zakrita rostlinami ,krásné ale žádná viditelnost. Nechala bych část odstranit. Jinak klimatizace velmi dobrá . Co se týče parkování pán nám to špatně vysvětlil a nebo byla špatná komunikace .Tak se zaparkovalo tam kam se nemělo a hned byla pokuta ve výši 24 Euro. Parkování bylo zcela zdarma. Jinak vše bylo dobré. Moc děkujeme.
Nádherná..
Krisztina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Medveja lze snadno najít zadáním údajů GPS. Po dálnici jsme jeli dobře, na mýtných branách jsme cestou tam nemuseli čekat déle než 5 minut (platili jsme hotově). Ani provoz na cestě domů nebyl špatný, ale na bráně bylo dobré platit kartou, protože před pokladnami byly dlouhé kolony aut. Do Chorvatska se vyplatí vyrazit brzy ráno, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.
Medveja lze snadno najít zadáním údajů GPS. Po dálnici jsme jeli dobře, na mýtných branách jsme cestou tam nemuseli čekat déle než 5 minut (platili jsme hotově). Ani provoz na cestě domů nebyl špatný, ale na bráně bylo dobré platit kartou, protože před pokladnami byly dlouhé kolony aut. Do Chorvatska se vyplatí vyrazit brzy ráno, abyste se vyhnuli dopravním zácpám.
Pláž je naproti hotelu, přes silnici. Je snadné se k němu přiblížit. Parkování je možné pouze v areálu hotelu za poplatek. Voda byla čistá, průzračná, nebyly žádné velké vlny. Pláž je tvořena malými oblázky. Byli jsme tam v polovině července, mnoho lidí bylo na pláži, ale našli jsme si místo pro sebe. Krajina byla také velmi pěkná. Z břehu je vidět město Rijeka a souostroví.
StravaPožádali jsme o ubytování se snídaní. Bylo to trochu zklamání, protože jsme měli každý den to samé. Sýr, salám na studeném podnose, omeleta, housky, marmeláda, máslo, čaj, káva. Po 2. dni zapomněli přinést pomerančový džus. S množstvím a kvalitou nebyl problém, ale čtvrtý den ráno byla snídaně trochu nudná. Číšníci byli milí a ochotní. Jiná jídla jsme v restauraci neměli, takže se k tomu nemohu vyjádřit.
UbytováníPokoje jsou umístěny ve dvoupatrových bungalovech. Velikostně nejsou velcí, ale chodili jsme tam opravdu jen přespat. Obecně se o ní dá říct, že je čistotná, ale bylo v ní hodně pavouků a hmyzu, což si myslím, že za to může blízkost lesa. Personál byl milý a ochotný. Například: Došlo mi tekuté mýdlo, řekl jsem jim, a do půl hodiny ho vyměnili. Hotel je obklopen horami, výhled je nádherný. Pokoje jsou v zadní části hotelu, takže pláž je cca. Je to 400-500 m od ubytování.
SlužbySlužby hotelu jsme nevyužili, takže nemohu komentovat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lucia Janulíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V autokempu není žádné vyžití pro deti. K restauraci a k moři je to cca 300m
V autokempu není žádné vyžití pro deti. K restauraci a k moři je to cca 300m
Pláž oblázková, moře čisté, mírné vlnky. Nádherné.
Ne jedné polovině plazer je bar a lehátka za poplatek cca 60 kuna/den. Na druhé polovině možnost zapůjčit šlapadla a obrovský nafukovací skakadlo, kt.zabírá cca ctvrtinu vody.
Strava vynikající.
UbytováníPokoj v bungalovu je velice maličký. Nedá se v něm hnout a už vůbec ne s dítětem.
Barbora H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Krásna, piesočnatá, more čisté.
StravaZájazd bol bez stravy.
UbytováníIzba bola počas celej dovolenky veľmi vyhriata, nedalo sa v nej v noci spať. Okrem iného nefungovalo v celej izbe wifi pripojenie na internet, nakoľko router bol umiestnený o 2 izby ďalej. A ako posledné negatívum vnímam umiestnenie okna susednej kúpeľne na našom balkóne/terase. Často sa pre nepríjemný zápach nedalo sedieť na terase/balkóne.
SlužbyNemám pripomienky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Petr Keler
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
priemer
priemer
dobra
Stravastrava individualna
Ubytovánípriemer
Službypriemer
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 7 328 Kč za os.
Miroslav Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Nam i detem se tam moc libilo,meli jsme polopenzi a ubytovani sme byli v jednom z domecku u hotelu...
Nam i detem se tam moc libilo,meli jsme polopenzi a ubytovani sme byli v jednom z domecku u hotelu...
Prvni plaz kousek od hotelu,cca 5 minut chuze z kopce,do kopce uz trosku namahavejsi :D
Plaze ciste,kaminky a kousek dal i plaze s piskem,snorchlovani skvele,da se najit dost prazdnych muslicek,hlavne na piscite plazi,tam je i prekvapive lepsi viditelnost,more bylo ciste,voda tak akorat,parkovani kousek dal na oplocenem parkovisti dost drahe,jinde je velice tezke najit misto,jeste ze sme na plaz chodili pesky,jen jeden den sme jeli autem dal do centra...na plazi je vse,zmrzlina,wc,kousek dal je i plaz s detskym hristem bylo to tam opravdu skvele
Vynikajici snidane a vynikajici vecere,za me velky vyber vseho mozneho,super byla zmrzlina v dobe veceri tu dcery ocenily nejvice,personal v kuchyni a v jidelne skvely...pani Emilia byla naprosto uzasna-zrejme manazerka restaurace...mela skvely prehled,vse resila okamzite a s usmevem takze za me top zamestnanec celeho hotelu,organizaci personalu mela v malicku,nevahala ani vterinu a kdyz bylo potreba samozrejme pridala ruku a doplnovala misy,jidla,salaty a vse co bylo potreba...
UbytováníUbytovani bylo pekne,je to z plaze dost do kopce takze asi ne uplne pro male deti,mym dceram je 11 a 5 a uz to docela slo ikdyz byl den kdy tatinek musel vzit mladsi na ramena a odnest do pokoje :D jedine co mohlo byt trosku lepsi byl uklid pokoje,meli sme trosku prach v policich...jinak sme byli na pokoji 4,dva dospeli a dve deti na pristylce,coz po rozlozeni pristylek nebylo idealni,v podstate nam zustala jen uzka ulicka od vstupnich dveri ke dverim na balkon,nastesti sme se do pokoje chodili jen vyspat a osprchovat...takze za me lehce stisnene prostory,pro 2 lidi naprosto super ale 4 uz nic moc...ja osobne bych uvitala na pokoji treba minibar,ten mi tam trosku chybel...2minuty chuze od hotelu je lidl a konzum takze pecka
SlužbyBazen v arealu byl uzasny,voda teda studenejsi nez more ale lepsi jak nic a na osvezeni to bylo fajn...v cene zajezdu sme meli vse zapocitano takze sme nic nemuseli doplacet
Bernard L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
????
????
Ve skutečnosti jsme se po hotelové pláži prošli jen jednou. Přístup byl relativně snadný, ale pláž nebyla náš šálek kávy. Byla přeplněná, hlučná a plná vůní plážových restaurací. Kousek pěšky (5 km) je nádherná, komorní, polodivoká pláž.
StravaNavzdory intenzivní aktivitě vydatné jídlo trochu přidalo tuku. Jedinou nevýhodou bylo, že večeře rychle vychladly.
UbytováníSkvělé. Prakticky jsme jen spali. Po snídani jsme byli aktivní v okolí až do večeře. A počasí bylo perfektní.
SlužbyKromě jídla jsme využili bezplatné parkování a venkovní bazén. Bylo to v pořádku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 2 382 Kč za os.
Katarína D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Bola som spokojná a Chorvátsko preferujem už cca 30 rokov. Jednak je to blízko, a reč je zrozumiteľná aj pre ľudí, ktorí neovládajú srbochovatštinu. More je krajšie a čistejšie ako v Taliansku alebo Francúzku. Začiatok septembra je ideálny čas, kedy sú už neni horúčavy ako uprostred leta. Rodiny so školopovinnými deťmi sú už doma a pláže sú už neni preplnené, -nie su už diskotéky a hlasná hudba, takže ideálny čas pre nás starších. Autobusovej doprave by som vytkla jedine to, že ani pri doprave tam ani späť neboli na sedadlách opierky pre nohy, čo nám veľmi chýbalo, lebo nohy trpeli.
Bola som spokojná a Chorvátsko preferujem už cca 30 rokov. Jednak je to blízko, a reč je zrozumiteľná aj pre ľudí, ktorí neovládajú srbochovatštinu. More je krajšie a čistejšie ako v Taliansku alebo Francúzku. Začiatok septembra je ideálny čas, kedy sú už neni horúčavy ako uprostred leta. Rodiny so školopovinnými deťmi sú už doma a pláže sú už neni preplnené, -nie su už diskotéky a hlasná hudba, takže ideálny čas pre nás starších. Autobusovej doprave by som vytkla jedine to, že ani pri doprave tam ani späť neboli na sedadlách opierky pre nohy, čo nám veľmi chýbalo, lebo nohy trpeli.
Hotel Palma sa nachádza v strede Makarskej, blízko promenády, blízko pláže aj blízko prístavu. Pláž cca 50 m od hotela bola čistá, štrkovitá. Na druhý deň po príchode bola Bora, silný vietor a riadne vlny. Takže voda sa riadne premiešala a more bolo potom čisté a voda priezračná.
StravaMali sme polpenziu.So stravou sme boli spokojní, bolo možné si vybrať z troch jedál.Porcie boli dosť veľké a vždy bol nejaký dezert. Chutili mi hlavne šaláty,ktoré boli rozmanité. Raňajky boli bohaté a vždy bolo aj ovocie. Kuchárka varila na jedničku, čo som jej aj nakonci tlmočila.
UbytováníTrojhviezdičkový hotel v Makarskej Palma je dvojposchodová budova staršieho typu, bez výťahu, blízko pláže, umiestnená medzi cestnú komunikáciu a vyššiu budovu. Izby sú štandardné so sprchou a WC s balkónom (izby na stranu kopca) alebo s lógiou (na morskú stranu). Na izbách je klimatizácia (- naša nefungovala a tak isto nefungovala televízia). Keďže sme mali pred našou izbou veľkú borovicu, ani sme sa klimatizácie nedožadovali. Napokon, celý čas až do večera sme boi na plážil a v noci sme radšej dýchali čerstvý morský vzduch.
SlužbyPokiaľ nie ste nejak náročný, hotel svojim štandardom vyhovuje. Akurát pri príchode trocha zlyhala organizácia dočasného uskladnenia batožiny, pretože v jednej miestnosti sa skladovala batožina aj odchádzajúcich aj prichádzajúcich a všetko bolo pomiešané a nakope. Služby boli k našej celkovej spokojnosti. Personál bol ústretový.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Dobre.
Dobre.
Vynikajúca.
StravaVyhovujúca.
UbytováníIzba zodpovedala cene. Bola čistá, uprataná. Bolo tam pár poškodení /lampa, mraznička, umývadlo/, ktoré sme reklamovali. Žiaľ żiadna reakcia. Najväčšia chýba bola, že dva dni nešla teplá voda a klimatizácia. Recepcia nereagovala, až kým Česi nezavolali delegátku. A zrazu všetko fungovalo.
SlužbyV poriadku, až na problémy spomínané v ubytovaní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Peter J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Andrea W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Bohužel jsme se nevrátili s dobrým dojmem. Je tam hodně schodů, což je problém zejména pro lidi s omezenou pohyblivostí. Do restaurace se dostanete po alespoň 120 schodech. Jídlo je každý den téměř stejné.
Bohužel jsme se nevrátili s dobrým dojmem. Je tam hodně schodů, což je problém zejména pro lidi s omezenou pohyblivostí. Do restaurace se dostanete po alespoň 120 schodech. Jídlo je každý den téměř stejné.
S mnoha, mnoha schody. Voda je čistá, ale velmi studená, ve vodě jsou obrovské kameny.
StravaJídlo, jak jsem psal, se nezměnilo, pro nás bylo velmi bez chuti, v mnoha případech žvýkavé a nepoživatelné. Není tam žádný náznak, o co jde.
UbytováníNaše ubytování bylo čisté, ale pokoj vedle byl oddělený zamčenými dveřmi, takže jsme měli pocit, jako by se všechno dělo vedle nás. Myslíme si, že jsme rušili sousedy stejně jako oni rušili nás. Za televizi jsme si připlatili, ale nefungovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 2 895 Kč za os.
Ján K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Vďaka moru a počasiu a stravovaniu, spokojnosť
Vďaka moru a počasiu a stravovaniu, spokojnosť
Dobré, chorvátsky štandard
StravaMaximálna spokojnosť
UbytováníStaré, dlhodobo bez údržby, nočné lampy pri posteli " mimo dosah", kúpelňa maličká, bez TV, internetu, klimatizácie
SlužbyDobré, chyžné vychádzali v ústrety, tiež spokojnosť
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vít Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Fantasticka dovolena splnila vse co jsme ocekavali
Fantasticka dovolena splnila vse co jsme ocekavali
Klidna cista a more uzasne
StravaSnudane jez byly v cene nadstandartni
UbytováníPodle propozic CK apartman cisty rucniky denne vymeneny uklid za 1
Služby10 bodu z 10
Valéria G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Dovolenka sa vydarila k plnej spokojnosti
Dovolenka sa vydarila k plnej spokojnosti
strava bola pestrá, vždy sa dalo vybrať z ponuky iba posledné dva dni chýbal čaj
UbytováníUbytovanie bolo na vysokej úrovni
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marián S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Cena zodpovedala kvalite. Je treba investovať do rekonštrukcie hotela, časy slávy má za sebou.
Centrum mesta do 5 minút pešou chôdzou.
Cena zodpovedala kvalite. Je treba investovať do rekonštrukcie hotela, časy slávy má za sebou.
Centrum mesta do 5 minút pešou chôdzou.
Pláž je hneď pred hotelom, avšak je dosť špinavá (špaky od cigariet, vrchnáky z fliaš, plastové odpady). Nikto pláž neupratuje, jedine ak sa nájde nejaký dobrovoľník. Aj v mori plávajú plastové odpady. Ja som si musel upratať okolie, kde sme si zložili plážovú deku.
Keď by pláž upratovali pravidelne, bola by to pekná a čistá kamienková pláž.
Strava bola výborná. Každý deň ryby, morské plody a viacej druhov mäsa. Bola aj zelenina a ovocie a aj koláče.
UbytováníHotel už má najlepšie časy za sebou, avšak na recepcii nám bolo povedané, že po letnej sezóne 2024 sa má Hotel Liberty rekonštruovať. Zrejme to bude potom 4* hotel ako je Hotel Liberty Plaza.
SlužbyUpratovanie izieb bolo dosť zvláštne, keďže za týždeň nášho pobytu sa nedostali ku uprataniu našej izby, aby ju upratali v doobedňajších hodinách.
Uteráky sme si vymieňali tak, že sme našli upratovačku a nám ich vymenila.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 7 695 Kč za os.
Barbora Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Dovolenou jsme si užili.
Dovolenou jsme si užili.
Pláž oblázková krásná
StravaStravování jsme se samy.
UbytováníApartmán byl nový ale jeden pokoj neměl pevné lůžko ale rozkládací gauč který nebyl vhodný na každodenní spaní. Syn má 17 let, ještě k tomu neměl v tom pokoji dveře. Kolem apartmánu nám neustále chodili hosté, tak soukromí jsme moc neměli .
SlužbyBazén byl super, i když jen do 20.00. Nad apartmanem nám litala letadla ale to se dalo předpokládat když letiště bylo kousek.
Zlatica Ottmarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekné miesto, okolie a ubytovanie, čisté more.
Pekné miesto, okolie a ubytovanie, čisté more.
Pláž veľmi blízo, malé kamienky na pláži aj v mori, nebola potrebná obuv do mora, čistá a kľudná voda, reštaurácie a občerstvenie dostupné.
StravaNemala som stravu.
UbytováníVýborné.
SlužbyPenzión dobre zariadený, balkón, bazén, krásna záhrada.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 3 810 Kč za os.
Laura J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dostali sme inú izbu ako nám bola pri zariaďovaní rezervácie ukázaná. Izba mala byť s kuchyňou (na základe čoho sme sa rozhodli pre toto ubytovanie), slečna v invii nám však rezervovala klasickú hoci sme sa celý čas bavili o kuchynke. Prvý deň sa nedalo spojiť s delegátom, až večer dali vedieť že dal výpoveď. Od 5:30 do 11 sme čakali kým sa s nami z ubytovania vôbec rozprávali a sedeli sme vonku na schodoch pred ubytovaním. O 11 nám len povedali že za pár hodín dostaneme izby a dovolili nám nechať veci vo vonkajšom domčeku kde sa bez problémov dalo dostať z ulice a ktorý bol bez kľúča a špinavý. Cesta bola ale v poriadku. Za celý čas nikto neprišiel z delegátov hoci sme mali záujem o výlety.
Dostali sme inú izbu ako nám bola pri zariaďovaní rezervácie ukázaná. Izba mala byť s kuchyňou (na základe čoho sme sa rozhodli pre toto ubytovanie), slečna v invii nám však rezervovala klasickú hoci sme sa celý čas bavili o kuchynke. Prvý deň sa nedalo spojiť s delegátom, až večer dali vedieť že dal výpoveď. Od 5:30 do 11 sme čakali kým sa s nami z ubytovania vôbec rozprávali a sedeli sme vonku na schodoch pred ubytovaním. O 11 nám len povedali že za pár hodín dostaneme izby a dovolili nám nechať veci vo vonkajšom domčeku kde sa bez problémov dalo dostať z ulice a ktorý bol bez kľúča a špinavý. Cesta bola ale v poriadku. Za celý čas nikto neprišiel z delegátov hoci sme mali záujem o výlety.
Všetko bolo v poriadku akurát viac ľudí na pláži
StravaNikto ani v invii a ani v ubytovaní nás neupozornil že večere budú na inom mieste, dozvedeli sme sa to náhodou. Večere ale boli v poriadku, raňajky sa tiež dali.
UbytováníAko som už vyššie spomínala, dostali sme inú izbu aká mám bola prezentovaná na pobočke čo bolo veľké sklamanie a bez kuchyne s ktorou sme čakali. Bolo ťažké si vyžobrať aspoň konvicu.
SlužbyPersonál nebol moc ochotný, izby staré, pavučiny fľaky po stenách od zabíjania hmyzu
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Renata B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Dovolená super
Dovolená super
Polopenze, jídlo chutné, každý si vybral
UbytováníStarší vybavení ale plně dostačující
SlužbyPoloha hotelu super, blízko pláže a centra
od 10 058 Kč za os.
Martina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Areál pěkný,moře čisté,vstup do moře pohodový,jídlo dobré.
Areál pěkný,moře čisté,vstup do moře pohodový,jídlo dobré.
Pláže čisté , možnost výběru vstupu(plata,kamínky,schůdky),dost prostorné.
StravaStrava rozmanitá,chutná a v dostatečném množství.Opět je největší problém chybějící klimatizace a tím velké horko při jídle.
UbytováníPokoje menší ale dostačující,velký problém chybějící klimatizace a nemožnost větrání.
SlužbySlužby hotelu standartní.
Jana Polívková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bezvadná dovolená.
Bezvadná dovolená.
V pořádku.
StravaNaprosto dokonalá. Není, co vytknout.
UbytováníBezva.
Helena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Takúto dovolenku by som už nikdy nechcela zažiť. Možno je to tým, že posledné tri roky sme boli v Chorvátsku ubytovaní v Aminess hoteloch, čo je úplne iná úroveň stravovania, ubytovania atď. Reštaurácia htl. Aurora mi pripadala ako jedáleň vo fabrike. Ponurá, preplnená masami ľudí. Trikrát sa nám stalo, že sme si nemali kde sadnúť, tak sme museli odpratať zo stola použitý servis, priniesť príbory, jedným slovom personál nestíhal. Nebol až taký ochotný a usmievavý, ako som sa dočítala v recenziách.
Tvrdím, že je to môj subjektívny pocit, asi som rozmaznaná z Aminess hotelov (Novi Vinodolski- Lišajn, Njivice -Magal, Orebič-Bellevue/
Takúto dovolenku by som už nikdy nechcela zažiť. Možno je to tým, že posledné tri roky sme boli v Chorvátsku ubytovaní v Aminess hoteloch, čo je úplne iná úroveň stravovania, ubytovania atď. Reštaurácia htl. Aurora mi pripadala ako jedáleň vo fabrike. Ponurá, preplnená masami ľudí. Trikrát sa nám stalo, že sme si nemali kde sadnúť, tak sme museli odpratať zo stola použitý servis, priniesť príbory, jedným slovom personál nestíhal. Nebol až taký ochotný a usmievavý, ako som sa dočítala v recenziách.
Tvrdím, že je to môj subjektívny pocit, asi som rozmaznaná z Aminess hotelov (Novi Vinodolski- Lišajn, Njivice -Magal, Orebič-Bellevue/
Na ostrove Mali Lošinj sme už boli 4krát. / v roku 2015, 2005, 1997 zakaždým sme boli ubytovaní v htl. Vespera a boli sme veľmi spokojní, preto sme sa sem vracali./ Štvrtýkrát a teda poslednýkrát sme sa ubytovali v htl. Aurora . Z nostalgie sme chodili na pláž pri htl. Vespera, ktorá nebola taká preplnená. Na preplnenú pláž s modrou vlajkou pred Aurorou sme sa boli len pozrieť, ale odradilo nás množstvo schodov z pláže do hotela. Voda v mori bola nádherne blankytná, to aj z toho vápencového podložia a s teplotou 24 stupňov vynikajúca .
StravaVoči strave nemám žiadne výhrady. Bola pestrá a každý si mohol vybrať podľa chuti. S ovocím to už bolo horšie, striedali jablká, banány, hrušky a prezreté melóny. Málokedy sa nám niečo ušlo. Čo sa mi ale vôbec nepáčilo, ale doslova hnusilo , bolo také zákutie so syrmi, blízko zákuskov a každý si tu mohol odkrojiť zo syra na ktorý mal chuť. Nechcite si predstaviť ako to tam vyzeralo......
Z troch kávovarov v jedálni vždy jeden skolaboval, takže sa tvorili rady na kávu. Ten ochotný a usmievavý personál si toho ani nevšímal, že hostia sa dávajú do údržby kávovaru.
Ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela. Nemôžem pochopiť špinavé fľakaté koberce po chodbách hotela, bolo by ich vhodnejšie nahradiť dlažbou. V izbách sú pekné plávajúce podlahy.
Keby neboli klimatizované izby, tak neprežijeme. Mali sme izbu s výhľadom na more, ale more sme z 2.poschodia nevideli .
Dobré parkovanie v blízkosti hotela, v tieni a zadarmo, čo je v Chorvátsku veľmi zriedkavé. Oceňujem premávanie hotelového vláčika do mestečka Mali Lošinj. Hostia v takých megahoteloch ako Aurora a Vespera by určite uvítali v blízkosti hotelov minimarket, aby pre zabudnutú maličkosť, nemuseli cestovať do mestečka.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marcel Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená.
Příjemná dovolená.
V zátoce u hotelu je pěkná oblázková pláž kde jsou ale hlavně rodiny s malými dětmi takže je tam dost hlučno. Není ale problém si najít pěkné místo na útesu nebo v parku u hotelu. Místa bylo všude dostatek. Moře čisté a vhodné pro šnorchlováni. Možnost využití atrakcí , půjčovna skútru, lodí a paddleboard, let padákem. Hotel je vystavěn ve svahu tak počítejte s tím že musíte zdolat 123 schodů směrem k moři. Parkoviště je nad hotelem takže cestou od moře na parkoviště zdoláte schodu 200.
StravaStrava pestrá a chutná. Myslím si ,že každý si vybere. Trochu vázl servis s pitím, které jsi musíte dokoupit k večeřím. Navíc hotelem prezentována terasa, na které můžete snídat a večeřet opravdu funguje, ale na slíbený výhled na moře zapomeňte. Uvidíte les který dělí hotel od moře.
UbytováníHotel odpovídá dané kategorii na svou dobu výstavby. Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené. Trochu komplikovaný přistup do sprchy v koupelně vzhledem k tomu, že je řešená vana a sprcha v jednom. Proto pro lidi s horším pohybovým aparátem dost nepraktické. Celkově ale nečekejte velké okouzlení. Je vidět, že hotel od své výstavby něco přežil a dnešní nové hotely v dané kategorii jsou ve všech směrech o level jinde. Pokojová služba funguje výborně.
SlužbySlužby hotelu dostačující. Nic nám nechybělo. Každý večer od 20.00 do 23.00 hod na terase hudební vystoupení kapel s různým žánrem. Příjemný dojem s večerního posezení u živé hudby občas kazily nevychované dědi rodičů, který se tvářily, že nic nevidí a jednou jak jinak nově nastoupený turnus z ČR, kde si skupinka cca 40 účastníku zájezdu během vystoupení kapely udělala na terase uvítací sněm a byli přitom slyšet víc než muzika. Přitom si mohli sednout do vnitřních prostor restaurace kde nikdo nebyl.
od 2 962 Kč za os.
Lokality v této zemi