Pokoje VODICE NO NAME Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Vodice
Simona Bukovinska
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu
Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu
Vzhladom na to, ze plaze su pomerne uzke boli preplnene, ale na to sme boli pripravení a vedeli sme kam a preco ideme. Navstivili sme aj plaz v Srime cca 5min autom, kde bolo menej ludi a aj voda bola pomerne cistejsia.
StravaBoli sme milo prekvapeni zo stravy, ktora bola chutna a podavana v prijemnom prostredi hotela Nikola. Ranajky boi riesene formou bufetu, kde sme mali moznost vybrat si /cerealie, pecivo, syr, sunka, dzem, med, vajicka.../ taktiez bola k dispozicii kava /z automatu/ ako aj napoje /dzusy, voda/.
Nam osobne chybala na ranajky nejaka zelenina resp. ovocie.
Vecera sme si vyberali z troch jedal, pricom jedno bolo vzdy vegetarianske. Sucastou kazdeho vecerneho manu bola polievka a k dispozicii bol aj salatovy bar. K veceri vsak neboli podavane napoje, resp. sme si mohli objednat na bare.
Stravu by sme zhodnotili velmi pozitivne, jedlo bolo skutocne chutne, priestory boli ciste, casnici boli mili.
Treba sa vsak pripravit na cakanie v radoch na salatovy bar ako aj na ranajkach panoval pri bufetovych stoloch chaos, nakolko sme sa akosi este nenaucili pockat v rade a mame tendenciu sa predbiehat a zbytocne tlacit, tym myslime skoro vsetkych stravnikov, s ktorymi sme mali tu cest sa stretnut.
Ale aj tak si myslime, ze bolo spravne rozhodnutie zabezpecit si ubytovanie aj s polpenziou.
Ubytovanie bolo velmi slusne a primerane danej cene. Izby boli pre dve osoby spolu s kupelnou a balkonom. Kuchynka bola k dispozicii v prizemnej casti apartmanoveho domu, bola vybavena skromne ale bola postacujuca, nakolko sme mali polpenziu vyuzivali sme z kuchynky maximalne chladnicku, na chladenie napojov.
SlužbySluzby hotela sme prakticky ani nevyuzili, nakolko sme pricestovali vlastnym autom a v hoteli sme sa boli akurat nahlasit a zistit kde budeme ubytovani.
Ubytovanie bolo k dispozicii az po 13hod. ale nakolko sme prisli autom, boli sme mobilni a stravili sme cely den na plazi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Šárka Bordeová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře nádherné, pláž strašná, hlava na hlavě... Lidé mají tu drzost požádat vás, abyste si posunuli tašku kterou máte vedle ručníku, aby si mohli ještě lehnout vedle vás...
StravaDostačující, pro chlapi a větší jedlíky nedostačující.
UbytováníNaprosto jednoduché, postel, stoleček, WC, sprcha, umyvadlo...doslova...
SlužbyNelze hodnotit - pokoje s polopenzí.















































