Josipa Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Ostrov Pag, Mandre
Miroslav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Miroslav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování mohu vřele doporučit. Určitě se sem ještě někdy vrátíme. Blízkost moře a píšečná pláž.
Ubytování mohu vřele doporučit. Určitě se sem ještě někdy vrátíme. Blízkost moře a píšečná pláž.
Asi tím, že byl konec sezóny bylo na pláži plno vajglů. Jinak pláž písečná, pozvolný vstup do moře. Moře mělčí pro rodiny s dětma naprosto ideální.
StravaVařili jsme si sami nebo restaurace
UbytováníDům je po rekonstrukci. Vybavení kuchyně trochu horší ( nebyla rychlovarná konvice např. ), ale dalo se to. Klimatizace na pokoji za poplatek. Pokoje čisté.
SlužbyNic jsme nevyuzili
Michaela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimira J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné, odporúčam. Ubytovanie čisté, plne vybavené, majitelia maximálne ochotní a príjemní.
Výborné, odporúčam. Ubytovanie čisté, plne vybavené, majitelia maximálne ochotní a príjemní.
Ondřej T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v nádherném prostředí
Dovolená v nádherném prostředí
Pláže čisté , každý si může vybrat co mu vyhovuje , přírodní a nebo upravené drobným štěrkem
StravaStrava pestrá , chorvatské speciality , hodně mořských produktu .
Ubytováníubytování odpovídá ceně
SlužbySlužby hotelu na dobré úrovni,
Silva F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dům stošica má dobrou polohu majitelé příjemní ,ale organizace cestovní kanceláře je špatná, museli jsme přes celý ostrov Pag do města Novalja zaplatit poplatek čekali jsme tam skoro hodinu bylo tam moc lidí a jedna nervozní dáma která registrovala pasy nemluvě o nehorázném parkovném s tímto jsme se ještě nesetkali a když jsme dorazili na apartmánový dům konečně tak paní majitelka o nás nevěděla a dala nás do 1 apartmánu a potom přišla že se máme přestěhovat do druhého apartmánu bylo nás 5 měli jsme 4 lůžka a jednu malou pohovku , která se nedala roztáhnout
dům stošica má dobrou polohu majitelé příjemní ,ale organizace cestovní kanceláře je špatná, museli jsme přes celý ostrov Pag do města Novalja zaplatit poplatek čekali jsme tam skoro hodinu bylo tam moc lidí a jedna nervozní dáma která registrovala pasy nemluvě o nehorázném parkovném s tímto jsme se ještě nesetkali a když jsme dorazili na apartmánový dům konečně tak paní majitelka o nás nevěděla a dala nás do 1 apartmánu a potom přišla že se máme přestěhovat do druhého apartmánu bylo nás 5 měli jsme 4 lůžka a jednu malou pohovku , která se nedala roztáhnout
Pláže v blízkosti a hezké ,ale ostrov Pag má mnoho pláží a každá je jiná, takže je lepší si na ně zajet.
StravaStravu jsme si organizovali sami .
Ubytováníubytování nás zklamalo , my nejsme nároční , ale jezdíme už delší dobu a tak vybavený apartmán jsme ještě neviděli, majitelé hodní , ale chtějí asi ušetřit , žádné el. spotřebiče ,ani varná konev , jen 2 plotýnky na plyn které taktak šly ,
staré nádobí se dalo překousnout, toal papír jen jeden ručníky 3 a malinké
Apartmánový dům Stošica hezký, ale má co vylepšovat
Jan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné místo, čisté a nenaplněné pláže, ubytování odpovídá . Celkem spokojenost
Pěkné místo, čisté a nenaplněné pláže, ubytování odpovídá . Celkem spokojenost
Čisté nepřeplněné, vstup do vody převážně kameny a oblázky, dost ježků.
StravaVlastní, spousta restaurací a přes ulici obchod. Takže úplně bez problémů.
UbytováníUbytování dobré, mohli by být sítě v oknech proti komárům, ale dá se řešit příplatkem za klima a na noc nevětrat. V 5 lidech je to nouzové, 5 má rozkládací gauč v jídelně.
Službybez služeb
Ivana Škáchová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila. Biograd je pěkné místo. Nebylo tam ani přelidněno, ani mrtvo. Řekla bych tak akorát. Spousta vyžití - tenisové kurky, výlet poloponorkou. Nedaleko NP Krka - navštívili jsme a nelitovali. Jedním slovem nádhera.
Ubytování nebylo špatné, ale už bych volila jiné - prostornější.
Byli jsme 4 mladí, tak jsme zase toho prostoru tolik nepotřebovali, ale pro rodiny s dětmi to asi moc není.
Dovolená se nám velmi líbila. Biograd je pěkné místo. Nebylo tam ani přelidněno, ani mrtvo. Řekla bych tak akorát. Spousta vyžití - tenisové kurky, výlet poloponorkou. Nedaleko NP Krka - navštívili jsme a nelitovali. Jedním slovem nádhera.
Ubytování nebylo špatné, ale už bych volila jiné - prostornější.
Byli jsme 4 mladí, tak jsme zase toho prostoru tolik nepotřebovali, ale pro rodiny s dětmi to asi moc není.
Pláž byla oblázková, čistá, sprchy na pláži za poplatek (2 kn/30sec.), vstup do moře pozvolný. Moře bylo krásné, nebylo zde ani moc ježků.
Byli jsme se podívat i na avizované písečné pláži, ale tam to byla opravdu hlava na hlavě.
U pláže různé stánky, pekárna, občerstvení, zmrzlina.
Přímo na pláži tobogán za poplatek.
Stravu jsme měli vlastní, takže nemůžu hodnotit.
Kuchyňka v apartmánu byla základně vybavená, nádobí, hrnců dostatek. Měli jsme tam i různé vařečky, naběračky... Opravdu nic nechybělo.
Jen si teda vezměte houbičky na nádobí, sáčky do koše a útěrky.
Ubytování bylo velmi skromné, jeden pokoj, kde jsou tři lůžka, druhý - spíše komora se dvěma postelema do L a žádný úložný prostor, místa k pohybu minimum. Koupelna pěkná, ale špatně řešený sprchovací kout - měli jsme i problémy s tlakem vody.
Kuchyňka v chodbě, ale šikovně řešená.
Balkón pěkný, prostorný - trávili jsme tam, kromě spánku, veškerý čas, který jsme trávili na pokoji.
Klimatizaci jsme nakonec nevyužili, slunce nám svítilo pouze ráno, takže nebyla potřeba.
Wifi je k dispozici zdarma
Nevyužili jsme nic.
Nikoho z domácích jsme za celý pobyt nepotkali.
Elżbieta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel pěkně situovaný, blízko moře. Čistý. Blízko krásného starého Trogiru a Splitu.
Hotel pěkně situovaný, blízko moře. Čistý. Blízko krásného starého Trogiru a Splitu.
Pláž blízko, docela čistá, malá, ale není příliš přeplněná
StravaJídlo nechutné, bez koření, málo rozmanité, chybí teplé nápoje ke večeři, dokonce ani čistá voda. Studené nápoje se liší jen barvou. Když nějaké jídlo došlo, nebylo doplněno.
UbytováníMalý pokoj bez balkonu Voda kapající ze stropu, z koupelny nad námi. Celou noc svítící světlo osvětlující pokoj přes okénko nad dveřmi, nevypnuté navzdory našim upozorněním.
SlužbyPanstwo z restaurace působily dojmem, jako by tam byly za trest. Naštvané výrazy, když jsme chtěli sedět na terase. Doplnění. Žádný úsměv a žádný vztah s hosty.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Omiš- Duče je nádherné místo. Spoustu vyžití - turistika, rafting, koupačka v čistém moři s písečnou pláží, mnoho výletů
Omiš- Duče je nádherné místo. Spoustu vyžití - turistika, rafting, koupačka v čistém moři s písečnou pláží, mnoho výletů
Velmi krásná, čistá, našel se i stín. Voda průzračná, bez nečistot, několik barů. Vhodná pro děti - pozvolný vstup do moře, kousek od apartmánu
StravaStrava byla výborná. Měli jsme polopenzi v nedaleké restauraci. Velmi příjemný a ochotný majitel
UbytováníMěli jsme požadavek na apartmán v 1. Patře, bylo přislíbeno při uzavírání smlouvy. Bohužel při příjezdu nás ubytovali do přízemí, jelikož patro bylo obsazeno. Apartmán v přízemí byl prostorný, ale toaleta a sprchovací kout je umístěn hned za vstupními prosklenými dveřmi. Čili v případě sprchování večer, kdy musíte rozsvítit, všichni z venku vidí, co za dveřmi děláte. Postrádali jsme tam nějaký věšák u sprch. koutu. Nebylo si kde odložit ručník.
SlužbyVila Babaja služby hotelu neposkytuje. K majitelům mohu říct, že maji rádi svůj klid. My jsme problém neměli, jelikož máme děti odrostlé. Ale byli jsme svědky, jak paní majitelka křičela po hostech, že dětí dělají u bazénu hluk. Byly to malé děti a pouze se smály. Byly tam s rodiči. Dle nás hluk vůbec nebyl. Ale v jiný den, dělala jejich vnučka kravál ještě v půl jedné v noci. Ale ta hrozně nepříjemně ječela. Tu ale neumravnil nikdo. Dost dlouho jsme to museli poslouchat.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.
.
Dlouhá pěkná pláž, různá hrubost písku.
StravaNemohu hodnotit. Měli jsme vlastní stravování.
UbytováníNedalo se větrat v pokoji není okno. Jediné vyvětrání pokoje je hlavními dveřmi, kterymi jde vidět z venku až do pokoje takže žádné soukromí a domácí mazlíčci majitelů si chodí volně do pokoje i v noci nám skočila kočka do postele.V kuchyňce tupé nože - lépe vzít vlastní. V koupelně sprchový kout kterému upadávali dvířka, plíseň a ucpaný odpad.Posezeni před pokojem bylo ok, ale pořád chodil někdo okolo a "nakukoval" ( jak hosté tak paní majitelka, která každé ráno od 7h. chodi okolo a zameta a zaliva).
SlužbyBazén byl cisty, udržovaný.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavla Musilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly bychom s dcerou velice rády kdyby se tato recenze dostala nejen k vaší cestovní kanceláři a potažmo CK ale především, veliké poděkování patří delegatce paní Romane Holubové, která se nám po celou dobu našeho pobytu plně věnovala, vždy byla na telefonu pokud jsme si potřebovali s něčím poradit a vše nám pečlivě vysvětlila a popsala okolí města Vodice.velky pozdrav s přáním spousty šťastných klientů vám všem přeje Pavla Musilová, Boskovice.
Byly bychom s dcerou velice rády kdyby se tato recenze dostala nejen k vaší cestovní kanceláři a potažmo CK ale především, veliké poděkování patří delegatce paní Romane Holubové, která se nám po celou dobu našeho pobytu plně věnovala, vždy byla na telefonu pokud jsme si potřebovali s něčím poradit a vše nám pečlivě vysvětlila a popsala okolí města Vodice.velky pozdrav s přáním spousty šťastných klientů vám všem přeje Pavla Musilová, Boskovice.
Dostupná, čistá a klidná.
StravaSkvělá!!!
UbytováníUbytování je třeba zohlednit s cenou ale opravy jsou nutné.
SlužbyPersonál výborný, usměvavý, vstřícný.
Pavlína Cimbálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
pláž je kamínková , ale čistá a hezká. moře bylo teplé a krásně průzračné.
Stravavečeře výběr ze 3 jídel, jídlo velmi dobré a chutné,snídaně ve formě švédských stolů.
Ubytovánívelmi pěkné a čisté.
Službyslužby hotelu skvělé, byli jsme spokojeni.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie bolo dobré. Vstup do izieb po schodoch z recepcie alebo z ulice,čo moze robiť problém niektorým ľuďom. Pláž vzdialená cca 100 m od hotela,čo by nebol problém, nebyť cesta po prudkom svahu a schodoch. Lokalita veľmi tichá. O 23.hod nočný kľud. Ale chýbali malé obchodíky. Boli tu jedny maličké potraviny, takisto miniobchod s rôznym tovarom a zopár reštaurácii. Lokalita Nemira cca 4km od Omišu, odkiaľ sa dá dostať do Omišu najprv peši cca 300 m k autobusu popri hlavnej ceste bez chodníka,čo je veľmi nevhodné.
Ubytovanie bolo dobré. Vstup do izieb po schodoch z recepcie alebo z ulice,čo moze robiť problém niektorým ľuďom. Pláž vzdialená cca 100 m od hotela,čo by nebol problém, nebyť cesta po prudkom svahu a schodoch. Lokalita veľmi tichá. O 23.hod nočný kľud. Ale chýbali malé obchodíky. Boli tu jedny maličké potraviny, takisto miniobchod s rôznym tovarom a zopár reštaurácii. Lokalita Nemira cca 4km od Omišu, odkiaľ sa dá dostať do Omišu najprv peši cca 300 m k autobusu popri hlavnej ceste bez chodníka,čo je veľmi nevhodné.
Prístup na pláž po prudkom svahu a schodami cca 100 m. Pláž čistá, vysypaný hrubým štrkom. Voda čistá a priezračná. Na pláži k dispozícii sprcha. Slnečníky a lehátka za poplatok 30kn za každý na celý deň. Na pláži aj reštaurácia. Sem-tam stromy.
Raňajky vcelku dobré. Len jeden druh pečiva. Večere boli chutné,výber z troch menu.
UbytováníUbytovanie bolo uspokojivé, čisté. O hotel sa stará majiteľ so svojou rodinou.
SlužbyNa začiatku aj na konci pobytu nás k nášmu autobusu odviezol majiteľ.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jakub V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
se spolecnosti a zajezdem jsem spise spokojen, ale vylozene bych znamemu nedoporucil jako skvely zazitek
podprumerna, velmi spinava, susna cista plaz byla az cca 1km daleko
Stravavlastni
Ubytovánídostali jsme jiny pokoj, nez byl uveden (dle fotografii) na internetu a nasledne v e-mailu, jinak zarizeni bylo hezke
Službynemeli jsme
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli spokojení.
S dovolenou jsme byli spokojení.
Dostupnost k pláži byla dobrá, 3 minutý od ubytovaní, lidí bylo tak průměrně, žádně davy, možná způsobeno i termínem. Voda i pláž byla čistá, většinou byla vybetonována, trochu dále byla i oblázková s pozvolným sestupem.
StravaStrava nebyla poskytována u ubytování. Stravovali jsme se nejrůzněji v okolních podnicích. Strava průměrná žádné velké zázraky, málo dochucována, jednoduchá (všude samé hranolky).
UbytováníJelikož šlo zřejmě o relativně novou stavbu, vše bylo hezké zatím ještě nezničené, moderně zařízené. Vše bylo uklizené a čisté (asi také díky poplatku za úklid na konci pobytu). Nejvíce jsme si užili verandy s posezením s výhledem na moře. Jediné co mě mrzí je že chybí gril, možná jde půjčit to jsme si nezjišťovali.
od 5 900 Kč za os.
Pavel Němčík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Simona Hladová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž drobné kamínky.všude spousta nedopalků od cigaret.a pokud nepřijdete ráno,tězko hledáte miísto.
UbytováníApartmány v soukromých vilách-ubytování hodnotím tak 3.apart.bez klimatizace,v těch vedrech fakt děsný,v noci se nedalo spát.chyběla mikrovlná trouba i konvice.jinak vybavení ale pěkné-
Lokality v této zemi