Apartmány Nastija Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ľubomír Mydlárik
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Môže byť. Dá sa tam oddýchnuť.
Môže byť. Dá sa tam oddýchnuť.
niekoľko pláží, len si treba vybrať,pláž piesková aj kamenná ,k pieskovej si treba prejsť asi o 150 m ďalej
Stravastravovanie vlastné, nákupy odporúčam v Plodine,ostatné obchody sú trocha drahšie ,ale je ich tam dosť,čo sa týka stravovania vonku ,kopa rôznych konob ,stačí si vybrať
Ubytováníno klimatizácia a satelitná TV nebola funkčná (ale to sme nereklamovali) ,postel a zariadenie v pohode,mikrovlnka,chladnička s mrazničkou a malým bonusom bol trezor na izbe aj bazén vonku pri dome ,výhľad na more super aj na olivový háj
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Benedek Király
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nemohu říct nic jiného než to, že to bylo dokonalé
Nemohu říct nic jiného než to, že to bylo dokonalé
Trochu skalnaté, ale krásné
StravaVhodné
UbytováníVšechno bylo v pořádku, dobrá poloha, v okolí je spousta zajímavých míst k vidění.
SlužbyDostali jsme švédské stolní snídaně, výběr je široký a velmi chutný
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 5 239 Kč za os.
Lenka Brhlíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Danuše Kolaciová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem byl uzasny
Celkovy dojem byl uzasny
Plaze byly male , ale i tak jsme nasly vzdy misto
StravaStravovaly jsme se sami , nebo v restauracich , jidlo bylo vyborne
Ubytováníubytovani bylo prijemne v klidu a se vsim co jsme potrebovaly
SlužbyDojem z apartamu byl prijemny
Martin M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 3 915 Kč za os.
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování, čisto,klid.
Krásné ubytování, čisto,klid.
Pláž Kučica, nepřelidněná, čistá.
UbytováníČisté,dobře vybavené,milí majitelé.
Michal Špidla
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
jan Gajdziok
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Doubravová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá, bez odpadků.
Stravaneměli jsme stravu
UbytováníDobrá úroveň, sociální zařízení jsou již staršího data, tutíž opotřebovaná. Navečer a ve večerních hodinách netekla téměř teplá voda, 1x se stalo, že zhruba na půl hodiny netekla žádná voda.
SlužbyVyužívali jsme pouze venkovní bazény. Velice pěkné, čisté. Zábavný program u bazénu téměř celý dle věkových kategorií - bezvadné.
Radek Sedlák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 14 291 Kč za os.
Vendula Seemannová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Pitterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
místy dost hlučná, ale nejblíže k vile jsme byli spokojení
Stravavlastní
Ubytovánípříjemné, klidné, kvaliní
Službyapartmán
Radim T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé! S cestovní kanceláři Invia jsme byli v Řecku a v Chorvatsku, organizace skvělá, ubytování odpovídá ceně! Doporučujeme!
Skvělé! S cestovní kanceláři Invia jsme byli v Řecku a v Chorvatsku, organizace skvělá, ubytování odpovídá ceně! Doporučujeme!
od 7 862 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michael R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
V hotelu jsme byli vzhledem k vynikající poloze s výhledem na moře a nádhernou historickou část města již potřetí. Čekalo nás velké zklamání. Hotel v současné podobě údajně končí a po sezóně má začít buď rozsáhlá rekonstrukce nebo zbourání. Hotel kromě úklidu pokojů již žádné služby neposkytuje. Sklíčená atmosféra.
Přímo u hotelu je malá oblázková pláž s dobrým vstupem do vody (přístup z hotelu po schodech), větší městská oblázková pláž je nedaleko. K opalování lze využít dostatečně velké betonové plochy, ze kterých se v minulosti dalo jít do vody po žebřících, ty jsou však již odstraněny. U pláže jsou sprchy a převlíkárny. Lze si najít místa ve stínu. Voda v moři krásně čistá, i v půlce září dostatečně teplá.
StravaObjednaná polopenze byla naštěstí poskytována v sousedním hotelu Marko Polo a byla vynikající co do šíře nabídky i kvality.
UbytováníUbytování odpovídá stáří hotelu cca 50 let s tím, že se do něj už dlouhou dobu neinvestovalo a nedělala se údržba. Recepce, společné prostory, jídelna, bar atd. jsou mimo provoz, místy na podlaze louže ze zatíkající vody. Skutečně teplá voda ve sprše tekla jen jednou. Hotel nemá výtahy. Na pokojích nejsou lednice.
SlužbyPo příjezdu jsme našli vchod do hotelu zamčený, s oznámením o potřebě hlásit příchod na recepci sousedního hotelu. Nezbytné služby a informace sousední hotel poskytoval.
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Skvělá odpočinková dovolená. Jen jednu vadu na kráse to mělo. Ve středu přijela jedna škola, která když přišla do jídelny, tak dělala trochu chaos. Ale ve čtvrtek přijela druhá škola. Přijela ve 23,00 hodin, takže všechny na hotelu vzbudili. Pak na sebe pokřikovali na balkónech a do tří do rána prostě usnout nešlo. To pak bylo každý večer.
Malá pláž byla u hotelu a druhá veřejná kousíček od něj. Dalo se to, ale za jedno lehátku chtít 45 Kun mi příjde hodně. Jezdili jsme na písečnou pláž do Lumbardy, kde za lehátko chtěli jen 20 Kun a pláž neměla chybu.
StravaStrava byla chutná a bylo jí dost. Hotel stále doplňoval. Poměrně rozmanitý výběr.
UbytováníUbytování odpovídá standardu před 30 lety. Tady by bylo určitě co zlepšovat.
SlužbySlužby hotelu jsme nevyužívali, ale asi moc jich nebylo.
Božena Krausová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt se nám líbil. Delegátka byla ochotná a milá.
Pobyt se nám líbil. Delegátka byla ochotná a milá.
U hotelu nic moc v okolí byly pláže lépe upravené.
StravaPobyt se nám líbil, jen chyběla větší rozmanitost jídel a zeleniny.
UbytováníUbytování na slušné úrovni. V nabídce sice nebyla klimatizace ani lednice, ale v tom vedru by se hodilo obojí. Nápoje bohužel nebyly k dosažení celý den a zakoupené nebylo kde chladit.
SlužbyNa slušné úrovni, ochotný personál.
Daniela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi