Apartmány Zita Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Miroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Zeman
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Relativně špatný přístup k moři, rozhodně nedoporučuji pro malé děti. kluzké kameny a betonové desky rozhodně nejsou pro malé děti. Naopak pro potápějící se úžasný život pod hladinou.
StravaVlastní
UbytováníVelmi pěkné, vzdálenost od moře perfektní, škoda že přes vegetavi nebyl výhled z terasy na moře.
Jana Bártová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Když pomineme trauma z cesty autobusem, bohužel z finančních důvodů si jiné cestování dovolit nemůžeme, byla dovolená krásná, slunečná, ubytování i koupání nad očekávání. Nejkrásnější koupání
za celá léta, co jezdíme do Chorvatska. Byla asi výhoda, že na konci sezóny nejsou pláže tak přeplněné
a že počasí bylo nádherné.
Když pomineme trauma z cesty autobusem, bohužel z finančních důvodů si jiné cestování dovolit nemůžeme, byla dovolená krásná, slunečná, ubytování i koupání nad očekávání. Nejkrásnější koupání
za celá léta, co jezdíme do Chorvatska. Byla asi výhoda, že na konci sezóny nejsou pláže tak přeplněné
a že počasí bylo nádherné.
Hlavní pláž byla sice trochu dál, než menší kolem pobřeží, ale krásná, čistá, kamenopísčitá s pozvolným vstupem do moře, koupání bez ježků a medůz a voda průzračná.
StravaVařili jsme si sami, takže výborné.
UbytováníČisté, prostorné, základně vybavené.
SlužbyŽádné zvláštní služby jsme ve smlouvě neměli. Majitelé apartmánu byli příjemní a vstřícní.
pavel Ouroda
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobrý
Velmi dobrý
Veřejná, mizerná
StravaSnídaně hodně omezený výběr, ještě asi vliv covidu....
UbytováníUbytování odpovídá třídě hotelu
SlužbyOK
od 14 506 Kč za os.
Jaroslava Šimková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po prvotním šoku to byla celkově moc hezká dovolená. Z Prahy nás odjíždělo autobusem 14 osob. Druhá zastávka byla v obci Nalžovice před sociálním ústavem. Čekalo tam 25 postižených lidí, vozíky a chodítka. To nikdo nečekal. Takže jsme z toho byli pěkně vyplašený. Vychovatelky by si zasloužily medaile za jejich práci. Nakonec tyto spolucestující byli super po celou dobu pobytu (jídelna, pláž..)Oproti jiných zdravých lidí, který stále hledají problémy a nic není vhod (jeden den vadí, že není šunka, druhý den horká káva atd.)
Po prvotním šoku to byla celkově moc hezká dovolená. Z Prahy nás odjíždělo autobusem 14 osob. Druhá zastávka byla v obci Nalžovice před sociálním ústavem. Čekalo tam 25 postižených lidí, vozíky a chodítka. To nikdo nečekal. Takže jsme z toho byli pěkně vyplašený. Vychovatelky by si zasloužily medaile za jejich práci. Nakonec tyto spolucestující byli super po celou dobu pobytu (jídelna, pláž..)Oproti jiných zdravých lidí, který stále hledají problémy a nic není vhod (jeden den vadí, že není šunka, druhý den horká káva atd.)
Pláž byla tak 5 min chůze. My jsme chodili většinou mimo veřejné upravené pláže. S čistotou pláží si chorvaťané moc hlavu nedělají. Moře nádherně čistý, teploučký - nádhera
StravaStrava celkově dobrá. O snídaních nám tam chybělo ovoce a zelenina.Večeři si snad každý vybere ze 3 jídel. Tak výbornou rybu jako byla k večeři budeme dlouho vzpomínat. Mohl by být větší výběr salátů (bylo to stále stejné)
UbytováníApartmán Milena odpovídal 3 hvězdičkám. Žádný luxus, ale ani katastrofa. 5 min. od hotelu na stravování a kousek od moře. Z terasy byl nádherný výhled na moře.
SlužbyV apartmánu Milena byla moc hodná upovídaná majitelka
Ludmila Apltová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné prostředí, krásné počasí, docela fajn dovolená
Příjemné prostředí, krásné počasí, docela fajn dovolená
Malé, téměř soukromé pláže byly velice příjemným zjištěním. Bohužel na nich někteří návštěvníci zanechávají spoustu nepořádku, který se zde povaluje nejspíše po zbytek sezony. Úklid pláží by byl vítán.
StravaChyběla mi u snídaně nabídka ovoce a zeleniny. Večeře byly všechny velice dobré.
UbytováníStandardní ubytování, velký nedostatek vidím v absenci úklidu. Během dne se do pokojů nanosí dost smetí ( na botách) a celý pobyt se neuklízelo !!!
SlužbyUvítala bych Wi-Fi i na pokojích, jinak jsem byla se službami spokojená
Pavel Němčík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ilona chejnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super, moc jsme si to užili.
Dovolená byla super, moc jsme si to užili.
Pláž čistá, oblázková a udržovaná, možnost placené sprchy.
StravaStravu jsme měli vlastní, ale kuchyňka byla zařízená základem (talíře, hrnečky, skleničky, příbory, hrnce, ....), který nám naprosto vyhovoval.
UbytováníVybavení pokoje parádní, byl tam maličký technický problém s elektřinou (zlobí jim pojistky), ale nebylo to nic co by se nedalo zvládnout.
SlužbyCelkový dojem byl krásný, moderní a funkční.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování v centru a v těsné blízkosti moře.
Bohužel počasí nám nepřálo.
Krásné ubytování v centru a v těsné blízkosti moře.
Bohužel počasí nám nepřálo.
Čistá, kamínková, cca 30m od ubytování
StravaFormou bufetu
UbytováníByl nám přidělený apartmán než jsme měli objednaný. Dostali jsme v posledním patře a byl objednaný v nižším patře. Jediné mínus ostré točité schodiště do apartmánu.
SlužbyPan majitel velmi ochotný a rád se vším pomohl.
Dovolil nám i prodloužit si pobyt.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
András Tátraaljai
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čekaly nás kultivované, pěkné podmínky.
Čekaly nás kultivované, pěkné podmínky.
Pohodlný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán s balkónem na mořskou stranu, asi 50m od pláže, vstřícný personál.
Apartmán s balkónem na mořskou stranu, asi 50m od pláže, vstřícný personál.
Ondřej K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka Hlavničková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Využili jsme odjezdu na tábor našich dětí a opravdu na poslední chvíli vybrali dovolenou na 4 dny. Z Rabacu jsme byli nadšení a příští rok tam pojedeme i s dětmi. Celé město je krásně čisté a moře je tam opravdu nádherné a také průzračně čisté. Večerní procházky po promenádě za doprovodu hudby,která tam hraje na každém rohu ( často i živě ) byly také skvělé.
Využili jsme odjezdu na tábor našich dětí a opravdu na poslední chvíli vybrali dovolenou na 4 dny. Z Rabacu jsme byli nadšení a příští rok tam pojedeme i s dětmi. Celé město je krásně čisté a moře je tam opravdu nádherné a také průzračně čisté. Večerní procházky po promenádě za doprovodu hudby,která tam hraje na každém rohu ( často i živě ) byly také skvělé.
Nejbližší pláž přímo pod hotelem je malá plážička v přístavu.. Nebyli jsme na ní, ale i přes loďky,které tam kotvily byla čistá a několik lidí jí využívalo. Nejkrásnější pláže jsou za promenádou na levém pobřeží Rabacu. Máte asi dvou kilometrový výběr krásných malých pláží,které jsou odděleny kamennými útesy. Barva a čistota moře je dokonalá. Napravo od přístavu je rozlehlý kemp,který má svoji velkou pláž,která je ideální pro malé děti. Moře tam není hluboké a pláž nabízí i spoustu aktivit. Lidí je mnoho a všude,ale když vyrazíte k moři nejpozději do 10,00,hezké místo najdete. Největší příval lidí býval až kolem poledne.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni. K snídani jsme měli na výběr od šunky až po míchaná vejce se slaninou,bylo to opravdu víc než dostačující. A jako bonus byly domácí kroasanty, které byly naprosto dokonalé.Večeře byly také bohaté,vždy zeleninové saláty,polévky,těstoviny,brambory,rýže,ryby,maso...a také dezert a ovoce. Výběr příjemný a strava velmi chutná. Dřív jsme do Chorvatska jezdili bez stravy a díky vyšším cenám jídla a pití než v ČR to opravdu není levnější forma ubytování. Navíc v restauracích jsou nejvíce dostupná jídla,která již po třetím dnu už nemůžete ani vidět..
UbytováníHotel Amfora působí na první pohled velmi skromně a trochu nedbale. Uvnitř je to ale velmi příjemné,čisté i když také dost skromné ubytování. Jeho velké plus je poloha hotelu, přístav a promenáda hned před ním a i když nemá svoji pláž,tak ranní procházky na nedaleké pláže nebyly vůbec náročné. Personál hotelu byl velmi milý.
SlužbySlužby hotelu perfektní. Milý personál,čisto,každý den úklid a čisté ručníky. Zahrada velmi jednoduchá a bazén bohužel jen ve stínu.. Ale my jsme přijeli k moři,takže nás bazén i tak nelákal.
Antonín Krupka
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasná dovolená, skvělé ubytování a čisté pláže
úžasná dovolená, skvělé ubytování a čisté pláže
Andrea E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená předčila naše očekávání. Jeli jsme až v noci se soboty na neděli, takže jsme se vyhnuli jakýmkoliv kolonám. Při zpáteční cestě v sobotu dopoledne jsme chvíli čekali ve frontě na chorvatsko-slovinské hranici, ale jenom díky tomu, že jsme se vraceli po silnici kolem pobřeží a na zacpanou silnici se napojili až těsně před hranicí. Auta jedoucí po dálnici čekala v koloně více jak hodinu. Za hranicemi byl již provoz plynulý. Teploty se pohybovaly mezi 28 až 30 °C, ale díky pofukujícímu větříku nebylo pocitově horko. Jeden deštivý den byl ideální k prozkoumání okolí. Krásná byla projížďka vláčkem z Poreče do Zelené Laguny a zpáteční pěší cesta po pobřežní promenádě a nadchlo nás muzeum traktorů nedaleko Poreče s výstavou vývoje zemědělství.
Dovolená předčila naše očekávání. Jeli jsme až v noci se soboty na neděli, takže jsme se vyhnuli jakýmkoliv kolonám. Při zpáteční cestě v sobotu dopoledne jsme chvíli čekali ve frontě na chorvatsko-slovinské hranici, ale jenom díky tomu, že jsme se vraceli po silnici kolem pobřeží a na zacpanou silnici se napojili až těsně před hranicí. Auta jedoucí po dálnici čekala v koloně více jak hodinu. Za hranicemi byl již provoz plynulý. Teploty se pohybovaly mezi 28 až 30 °C, ale díky pofukujícímu větříku nebylo pocitově horko. Jeden deštivý den byl ideální k prozkoumání okolí. Krásná byla projížďka vláčkem z Poreče do Zelené Laguny a zpáteční pěší cesta po pobřežní promenádě a nadchlo nás muzeum traktorů nedaleko Poreče s výstavou vývoje zemědělství.
My jsme se jezdili koupat do sousedního Červaru-Poratu, protože tam se dalo bez problémů zaparkovat asi 100 m od pláže a nebylo tam tak přelidněno jako v Poreči. Byla tam jedna velká oblázková pláž se sprchami, která byla celý den z velké části ve stínu a na ní navazovaly divoké plážičky, ke kterým byl přístup prošlapanými pěšinami lesem a křovím. Voda byla čistá, byli tam krabi a škeble, na ježka jsme žádného nenarazili. Na pláži byla vyplavená mořská tráva, která ale ničemu nevadila.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže jediné co můžeme hodnotit jsou zmrzliny a ty byly výborné.
UbytováníProtože jsme přijeli o den později, ubytovali nás ráno ihned po příjezdu. Ubytovací agenturu jsme našli bez problémů, nechtěli po nás zaplatit ani kauci. Pak jsme následovali pána na skútru, který nás navigoval až před dům, kterým nás i provedl. Ubytování bylo celkem příjemné, milým překvapením byl krásný výhled na moře, jenom k němu nebyl žádný pozemek a byl dost vzdálen od moře, což jsme ale dopředu věděli, nicméně na poslední chvíli nic lepšího nesehnali.
Gabriela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeněk T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Dovolenka vyšla na jedničku až na trošku horšie zorganizovanie príchodu a odchodu autobusom z miesta ubytovania, ale dalo sa to prežiť. Prostredie príjemné, tiché, čisté. Skôr pre rodiny s deťmi alebo ľudí, ktorí nevyhľadávajú nočný život.
Kamienková, trošku preplnená, ale nič strašné, vždy sa dalo nájsť miestečko na deku. Pláž lemovali borovicové stromy, ktoré tvorili príjemný tieň. Hlavná pláž sa tiahla popri promenáde, takže všade bolo kúsok, či už do obchodu, reštaurácie a pod.. Jedinú novinku, ktorú od tohto roku zaviedli na pláži sa za sprchy platí 4kuny za 30sekúnd.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Viacmenej sme si našli jednu príjemnú reštauráciu pri pláži, kde varili perfektné jedlá, či už morksé plody alebo klasický vyprážaný rezeň. Cenovo sa to pohybovalo ako u nás.
UbytováníMajitelia boli veľmi milí, vyšli nám vo všetkom v ústrety. Izba čistá, kuchynka primerane zariadená, neotravovali nás nikto zbytočnými návštevami (upratovanie a pod.). V podstate som sa tam cítila ako doma.
Službyja som bola s majiteľmi naozaj spokojná. Boli vždy po ruke keď sme niečo potrebovali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Adriana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Prostredie veľmi pekne.bohuzial ubytovanie nebolo podľa predstáv. Nie moc atrakcií na vyžitie pre mladších.
Veľmi malá pláž na toľko ľudí inak veľmi pekný prístup k moru.
UbytováníVeľmi strmé schody cibuz v apartmáne alebo cestou don. Určite nie pre starších ľudí. Zle riešené balkóny (bolo vidno až k susedom a tým pádom nebolo súkromie. Taktiež dosť neskoré ubytovanie a príliš skóre odubytovanie. Celkovo taký priemer.
SlužbyNepríjemná pani domáca ale pán domáci veľmi príjemný
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lokality v této zemi