Apartmány Aran Chorvatsko, Střední Dalmácie, Sevid
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zsolt Vajda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Byla to velmi příjemná, dobrá a obsahově bohatá dovolená.
Před pěti lety jsme byli na tomto pobřeží, ale úplně jsme zapomněli, že je písčité, takže nás příjemně překvapilo, že je tam písek, mnoho vzpomínek se vrátilo, celkově to bylo dokonalé, moře, počasí... všechno!!!! Děkujeme!!!!!!
StravaProtože jsme neměli předem zaplacené stravování, vyřešili jsme to po svém, protože už dlouho jezdíme na dovolenou do Chorvatska, tamní jídla pro nás nebyla novinkou, ale milujeme chorvatskou kuchyni. Jinak všude, kde jsme jedli, bylo jídlo chutné a lahodné, obsluha prvotřídní a ceny nebyly vysoké.
UbytováníUbytování bylo maximálně vhodné pro dva lidi, cítili jsme se tam dobře.
SlužbyMajitelé byli milí, hodní, nebyly žádné třenice ani problémy!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Pavla K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila moc dobře. Počasí nám přálo až na jedno odpoledne,kdy přišla bouřka s deštěm.Po dešti se moře ochladilo,ale pořád se dalo koupat.Krásný pohled na hory kolem.
Dovolená se vydařila moc dobře. Počasí nám přálo až na jedno odpoledne,kdy přišla bouřka s deštěm.Po dešti se moře ochladilo,ale pořád se dalo koupat.Krásný pohled na hory kolem.
Pláž byla vzdálena asi 7 minut chůze.Cesta je příkřejší a na konci jsou ještě schody.Samotná pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře.Moře bylo nádherně čisté a dalo se dohlédnout i na dno ve větších hloubkách.Perfektní podmínky pro šnorchlování.
StravaStravu jsme měli vlastní,jen jsme kupovali chleba a nějaké ovoce.Ceny byli po přepočtu na koruny o něco vyšší než u nás.
UbytováníUbytování bylo moc pěkné,kuchyň byla dobře vybavená a pro účely rychlého vaření úplně dostačující.Jen sociální zařízení by mohlo být trošku větší,ale přesto svůj úkol splnilo.
SlužbyPan domácí byl moc milí pán.Na uvítanou jsme měli nachystané malé občerstvení.Na konci pobytu nám pan domácí dovolil zůstat v apartmánu až do našeho večerního odjezdu domů.V apartmánu byla k dispozici klimatizace.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chaos při odjezdu.Autobus měl půl hodiny zpoždění.Nikdo nevolal....
Měli jsme odjet autobusem Dezka ...autobus byl hrozný.Uličky tak úzké, že při výšce 174 cm se nevejdou nohy -museli jsme nohy mít po celou dobu nakloněné v uličce. Ridiči pozdě informovali o zastávkách. Občestvení nabídli až poté co se každý občerstvil jinde.....Poté co nás odstavili na příkaz policie- nikdo nepřišel co se děje- nechali nás v uzavřeném autobuse bez puštěné klimatizace. Být tam o půl hodiny dýl, tak se všichni v autobuse - uvaříme!!! Zákaz používání toalety v autobuse......řidiči kontrolovali pouze jednou zda jsme všichni - po pauzách na toaletách. Museli zasahovat vždy cestující když chtěli odjet, že nejsme všichni! Při zpáteční cestě - dobrý autobus - profesionální řidiči.....
Chaos při odjezdu.Autobus měl půl hodiny zpoždění.Nikdo nevolal....
Měli jsme odjet autobusem Dezka ...autobus byl hrozný.Uličky tak úzké, že při výšce 174 cm se nevejdou nohy -museli jsme nohy mít po celou dobu nakloněné v uličce. Ridiči pozdě informovali o zastávkách. Občestvení nabídli až poté co se každý občerstvil jinde.....Poté co nás odstavili na příkaz policie- nikdo nepřišel co se děje- nechali nás v uzavřeném autobuse bez puštěné klimatizace. Být tam o půl hodiny dýl, tak se všichni v autobuse - uvaříme!!! Zákaz používání toalety v autobuse......řidiči kontrolovali pouze jednou zda jsme všichni - po pauzách na toaletách. Museli zasahovat vždy cestující když chtěli odjet, že nejsme všichni! Při zpáteční cestě - dobrý autobus - profesionální řidiči.....
Udržovaná každý den.
StravaVařili jsme si sami.
UbytováníSkromné vybavení kuchyně. Jeden zubatý nůž malý na krájení všeho.V apartmánech se vaří, tak by se s tím mělo počítat. Domácí velmi příjemný pán.Delegát byl vynuikající - vždy ochotně poradil atd....
SlužbyApartmán v čistotě- udržovaný.
Adam B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anna K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Dobrá,ale v odpoledních hodinách přeplněná
Stravav normě
Ubytovánísuper
SlužbyDobrý
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné ubytování, trochu dál od pláže, ale nic co by v zásadě vadilo.
Promajna je menší městečko, což nám vyhovovalo. Moře bylo krásně teplé a až na trochu plovoucího jehličí z okolních borovic (jen občas) bylo i nádherně čisté. Celý týden jsme si opravdu moc užily.
Výborné ubytování, trochu dál od pláže, ale nic co by v zásadě vadilo.
Promajna je menší městečko, což nám vyhovovalo. Moře bylo krásně teplé a až na trochu plovoucího jehličí z okolních borovic (jen občas) bylo i nádherně čisté. Celý týden jsme si opravdu moc užily.
K pláži vede od domu přímá cesta kolem místního konzumu, kde nakoupíte vše potřebné. Lidí na pláži bylo tak akorát. Moře bylo krásně čisté a teplé. Občas se sice stalo, že k pláži připlavalo jehličí z okolních borovič, ale nebylo to nic hrozného.
StravaStravu jsme si zajišťovali z vlastních zdrojů. Místní stravu jsme ochutnali v malé hospůdce Azimut u zadního mola směrem k Bašce Vodě. Dávají obrovské a chutné porce, doporučujeme všem jedlíkům.
UbytováníModerně zařízený apartmán v zánovním domě. Pokoje (2) i koupelny s WC (2) čisté, kuchyň vybavená vším potřebným vč.myčky nádobí. Super byla terasa s výhledem (částečně zakrytým domem před námi) na moře, kde jsme si užívali ranní kávu.
SlužbyByl to apartmánový dům bez personálu.
Hana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme moc spokojené.
Byly jsme moc spokojené.
Moc dobrá - nemám, co bych vytkla.
UbytováníModerní hotel, pokoje vybavené - jen chyběl výtah.
SlužbyOchotný a vstřícný personál, napsaly jsme pochvalu do knihy.
Irena Mičulková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
pláž byla velmi blízko hotelu ,čistá ,vhodná hlavně pro seniory .Všude lavičky a stín
Stravavýběr jídel výborný a co se kvality velmi dobré
UbytováníUbytování vynikající,nové čisté
Službypersonál hotelu vstřícný ,velmi milý a ochotný,psaly jsme i pochvalu do jejich knihy hostů
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán je v "zastrčené" uličce, kde končí uzká silnice, (dále jen pěšina/zkratka pro pěší). Do nejbližsí restaurace 2 minuty, do nejbližší samoobsluhy 3 minuty, na pláž do 5 minut. Vinišče jsou trošku zastrčená vesnička mimo hlavní směr, zato je tu celkem klid a pohoda (pro rodiny s dětmi). Pláž (hlavní) je kamínková, s postupným vstupem do vody (i pro děti) koupací boty nutné. Vybavení vesničky dobré/základní, restaurace, asi 3 obchody s potravinami, 2x pekařství, stánek se zeleninou, brzy ráno (7hodin) stánek s čerstvými rybami, stánek s plavacími potřebami apod. Pokud potřebujete větší centrum, tak dojet do Trogiru apod. (je to pár km (15?)
Apartmán je v "zastrčené" uličce, kde končí uzká silnice, (dále jen pěšina/zkratka pro pěší). Do nejbližsí restaurace 2 minuty, do nejbližší samoobsluhy 3 minuty, na pláž do 5 minut. Vinišče jsou trošku zastrčená vesnička mimo hlavní směr, zato je tu celkem klid a pohoda (pro rodiny s dětmi). Pláž (hlavní) je kamínková, s postupným vstupem do vody (i pro děti) koupací boty nutné. Vybavení vesničky dobré/základní, restaurace, asi 3 obchody s potravinami, 2x pekařství, stánek se zeleninou, brzy ráno (7hodin) stánek s čerstvými rybami, stánek s plavacími potřebami apod. Pokud potřebujete větší centrum, tak dojet do Trogiru apod. (je to pár km (15?)
Pláž (hlavní) je kamínková/kamenitá, s postupným vstupem do vody (i pro děti) koupací boty nutné.
StravaVlastní případně v okolních restauracích (jedna asi 30 m od objektu), základní potraviny v samoobsluze dostupné, otevřeno deně od 6.30 do 22 hodin.
UbytováníVelmi prostorný apartmán s dvěmi ložnicemi, pěknou kuchyní a prostorným obývacím koutem. V kuchyni velká lednice s mrazákem, dokonce myčka na nádobí (bez prostředků na mytí), vybavení nádobím dostačuje, ale občas něco chybí (vývrtka na lahve), větší hrníčky, nejsou např. "kompotové" misky, jenom jedno krájecí prkénko atd.
Naproti tomu je tu k dispozici celkem dobrá a rychlá WIFI, v obývacím prostoru je klimatizace. Stání pro auto na dvorku za plotem.
Předání při příjezdu proběhlo bez problémů, vysvětlení jak se co obsluhuje. Zpětné předání při odjezdu jenom formální (prakticky zběžná kontrolaod majitelky spíše na moje přání).
Ladislav Jahodník
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oddych v príjemnom prostredí
Oddych v príjemnom prostredí
Alena Podhradská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo v pořádku. Nebyly jsme spokojení s delegátem cestovní kanceláře kterého jsme celou dovolenou neviděli takže to jsme rovnou mohli jet samý. Byly jsme ubytováni v Nemire která je na kopci jak po příjezdu i odjezdu jsme se tahali ze zavazadly asi 200 m do kopce a po schodech. Nebyl nabídnout jediný výlet a když jsme se snažili spojit s delegátem tak po prvé nám řekl že má schůzky a pak už nereagoval jediné co nám napsal odjezd autobusu.
Ubytování bylo v pořádku. Nebyly jsme spokojení s delegátem cestovní kanceláře kterého jsme celou dovolenou neviděli takže to jsme rovnou mohli jet samý. Byly jsme ubytováni v Nemire která je na kopci jak po příjezdu i odjezdu jsme se tahali ze zavazadly asi 200 m do kopce a po schodech. Nebyl nabídnout jediný výlet a když jsme se snažili spojit s delegátem tak po prvé nám řekl že má schůzky a pak už nereagoval jediné co nám napsal odjezd autobusu.
164 schodů ale pláž super.
StravaNeměli jsme.
UbytováníByly jsme spokojení.
SlužbyPaní domácí nám ve všem byla vstřícní.
Zuzana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Prášil
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné prostředí a klid
Příjemné prostředí a klid
Perfektní oblázková přímo u ubytování voda čistá nepřecpane lidmi...
StravaPrůměr něco lepší něco zase horší a porce by mohli být větší
UbytováníUbytování podprůměrné téměř netekla voda ve sprše, při dešti zatékalo do pokoje a kapala voda ze stropu rovnou do postele
TEREZA R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se líbila, vhodné pro klidnější typy, co mají rádi soukromí.
Dovolená se líbila, vhodné pro klidnější typy, co mají rádi soukromí.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Vlček
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné počasí, příjemná delegátka, dovolen¨á podle představ.
Krásné počasí, příjemná delegátka, dovolen¨á podle představ.
Oblázková, čistá, vhodná i pro malé děti, v sousedství restaurace a dobré menu.
StravaStravovali jsme se sami.
UbytováníUbytování na úrovni. Ručníky, osušky a toaletní papír na místě. Měli jsme si vše dle pokynů vzít sebou.
SlužbyApartmán Milka poskytuje ubytování a wifi.
Jarmila A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, prostředí, počasí výborné
Dovolená se vydařila, prostředí, počasí výborné
Pláže čisté, dostupné, nemám výhrady.
StravaStrava v místním bistru dobrá, spokojenost
UbytováníUbytování ve studiu dobré, odpovídalo ceně.
Antonín P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem .apartman u nevyvezenych popelnic.spina a zápach.neohleduplni sousedé v horních apartmánech.nebrali ohled na malé děti.
Celkový dojem .apartman u nevyvezenych popelnic.spina a zápach.neohleduplni sousedé v horních apartmánech.nebrali ohled na malé děti.
Pláž úžasná. Čistá. Ostrov super.
UbytováníUbytování dostačující. Malá kuchyně
Pavlína Vondrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená,malé klidné městečko,poloprázdné pláže,moře teploucke.byli jsme moc spokojený a moc se nám dovolená líbila.
Super dovolená,malé klidné městečko,poloprázdné pláže,moře teploucke.byli jsme moc spokojený a moc se nám dovolená líbila.
K pláži kousíček.domácí nám poradila zkratku,na pláži čisto,dlouho melko,jen odpadkove koše chybí,ale to je detail.
StravaStravu jsme měli vlastní,kuchynka standardně vybavená.
UbytováníUbytování luxusní,vše ciste,paní Antonija super,nepřetržitě k dispozici,měli jsme jen lehký problém s wifi,po upozornění byl problém hned druhý den vyřešeny.
SlužbyPerfektní.cokoli jsme potřebovali,domácí byla kdispozici a velice ochotna.
od 2 895 Kč za os.