Viminale Itálie
Matej H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenkou sme velmi spokojni, Rím ma najkrajšie staré mesto, kopu pamiatok a každy den je čo objavovať. Hotel by som hodnotil 2 hviezdičkami, to bola asi jedina vec v ktorej vidim priestor na zlepšenie.
S dovolenkou sme velmi spokojni, Rím ma najkrajšie staré mesto, kopu pamiatok a každy den je čo objavovať. Hotel by som hodnotil 2 hviezdičkami, to bola asi jedina vec v ktorej vidim priestor na zlepšenie.
Strava klasicka - sladke pečiva, chlieb, jogurty, cerealie, šunka syr salam, kolač
UbytováníBoli sme uz vo viacerych hoteloch po Europe avšak toto bol jeden s tych horšich. Nevadilo mi že su izby zastarane, predsa len hotel je v centre Ríma neočakavam teda nanovo postaveny hotel, čo mi však vadilo bola špina na prikryvkach aj na podlahe, zima ktora bola v podstate v celom hoteli, najviac mi to vadilo počas ranajok,
na izbe je staršia klimatizacia ktora izbu vykuri avšak vpušta strašne vlhky vzduch cize ju viete realne pouzivat na minimum, ak ju date na maximum strašne zle sa vam dycha, ako keby ste sa ocitli v saune. Wifi, trezor TV na izbe fungovalo bez problemov.
Obrovske plus a zrejme aj jedine plus je lokalita vdaka ktorej sme sa pre hotel rozhodli. Skutočne je hotel blizko ku všetkemu. V podstate do kilometra pripadne kilometra a pol viete obzrieť všetky Rímske pamiatky čo je super
Wifi, trezor na izbe, TV na izbe, ranajky
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate



























