Le Americhe Itálie, Marche, Cupra Marittima
Anton T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anton T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jeli jsme do stejného residence jako v loňském roce, proto jsme vše již znali a naše očekávání byla opět splněna. Jen při uzavírání cestovního pojištění nebylo pamatováno na den odjezdu a příjezdu (jeli jsme vlastní dopravou) a museli jsme se proto ještě dopojišťovat na tyto dva dny.
Jeli jsme do stejného residence jako v loňském roce, proto jsme vše již znali a naše očekávání byla opět splněna. Jen při uzavírání cestovního pojištění nebylo pamatováno na den odjezdu a příjezdu (jeli jsme vlastní dopravou) a museli jsme se proto ještě dopojišťovat na tyto dva dny.
Rezidence hned vedle pláže (jen projít cca 100 m piniových hájem). Obsazenost pláže - tak akorát (lido del sole) ve srovnání s plážemi ve Spaggii. Po noční bouřce pobřeží zaneseno řasami (i mělčina). Moře kalné, ale to je normální, pokud je v moři písek. Pláže se každé ráno uklízely a oproti loňsku fungoval plážový servis - neustále se kontrolovala obsazená místa, zda jsou zaplacená atd...
StravaVařili jsme si sami. V místních potravinách dostatečný výběr skvělých surovin.
UbytováníJednoduché, ale kuchyn. kout dostatečně vybaven. Jen jsme jeli s miminkem a měli jsme to štěstí, že v rezidenci naproti zrovna byla ubytována italská rodina s většími dětmi a ty si neustále mezi 22 a 23 h hráli hlučně na schovávanou pod našimi okny. Ale to jsme prostě "neměli štěstí na sousedy".
SlužbyRezidence - bez služeb.
od 5 780 Kč za os.
Milan Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeněk Pyszko
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena Tylšarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lubomír D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
v ceně je plážový servis (lehátka se slunečníkem) pláž čistá drobný štěrk místy písek, čistá, na přelom květen-červen ještě chladnější voda
Stravavzhledem k tomu že byl pobyt bez stravy - nehodnotím
Ubytováníodpovídalo nabídce, ochotný personál, uklizeno,
Službybez problémů s bezplatným přístupem na wifi
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vít Černý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejprve špinavá, ale pak ji uklidili a bylo to podstatně lepší.
StravaVlastní a restaurace, takže OK! Jen výbava apartmánu bylo letost tristní!
UbytováníUbytování bylo vcelku dobré. Jen sprcha a byla tragédie.
Anežka Králová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla dělená na úseky. Část dne byla hlídaná plavčíkem. K dispozici byly slunečníky i lehátka. Vše bylo v pořádku.
StravaPobyt bez stravy. Většina stravovacích zařízení byla zavřená. Obchod byl dost daleko vzhledem k tomu, že se chodilo pěšky, ale dalo se to zvládnout.
UbytováníUbytování v apartmánu bylo v pořádku. Byl trochu cítit plyn. Od agentury a centra města byla velká vzdálenost, což se z letáčku nedalo poznat.
Martin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni
Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni
Ubytování bylo bez stravy,200m byla skvělá pizzeria za ceny např. 4-7eur za pizzu.Na sjezdovkách restaurací dostatek,i když kvalita nebo výběr v některých ne uplně OK.Ale najedli jsme se všude za docela dobré peníze.Potraviny 200m,skvěle zásobené včetně místních specialit( sýry,salámy...)
UbytováníV koupelně plesnivé rohy právě z důvodu nevytopení apartmánu,protože abychom nevyvětrali alespoń tu trochu tepla,nemohli/nechtěli jsme otevřít okno.Raději jsme nevětrali,což jak bylo vidět nedělalo více hostů.
Náš apartmán byl pro 10 osob,nás v něm bylo pouze 5,takže místa / nádobí...nadbytek.Koupelny 2,tedy pro 2 rodiny super.
Celkově ubytování pěkné a příjemné.Nicméně naprostá absence VŠEHO ! Ani kapka jaru,houbička na nádobí či utěrka,chňapka,toal.papír,sáček do koše,sirky na zapálení sporáku...Vše jsme měli s sebou,vím,že Italové jsou na toto skoupí,ale většinou někde bývá alespoň zbytek jaru,zbytek nebo jedna rulička toaleťáku,nebo alespoň houbička na nádobí.Varná konvice a mikrovlnka nebyly.Lampička pouze jedna na celý apartmán.
A ještě snad ruch z ulice,dům leží přímo u hlavní,což lidem ,kteří bydlí někde o samotě může vadit.Ráno dost hluk,bydilo nás to.Ale to je věc názoru.
Nic z toho nám v podstatě zásadně nevadilo,ale pro celkový dojem uvádím.
V domě jsou dva apartmány,ten náš byl celkem pro10- 12 osob,3 ložnice,2x koupelna,2x WC,kuchyň s jídelnou a rozkl.sedačkou,velká chodba a garáž.Nicméně na tento počet osob,pokud i apartmán pod námi byl stejný(asi ano,protože v něm byly 3 rodiny,tedy měli asi stejný jako my).Ale problém byl s parkováním.Každý apart. má vlastní garáž + jedno stání před garáží.Museli jsme se proto každý den domlouvat s hosty pod námi,aby nám přeparkovali,protože mi jsme měli auto jedno v garáži,ale oni 3 a museli tedy stát i za naší garáží.Nedovedu si představit,kde by stál zbytek aut nad 4.Netuším,zda to mají ubytovatelé vyřešené někde jinde,ale lehce nás to všechny omezovalo a hostům pod námi to asi nebylo moc příjemné.Naštěstí to byli češi,takže nebyl žádný zásadní problém.
Sjezdovky perfektní,vleky většinou moderní,několik starších sedaček,které pamatujeme z minulých let,jsou již vyměněné za nové.Téměř nebyly fronty,parkoviště vždy přímo u vleku zdarma.
Pasoo Tonale bylo málo lidí,upravené sjezdovky,Marrileva a Madona di Campiglio taky super,ale zde je již více lidí,hlavně rodin s dětmi a starších ročníků.Nicméně také super.Černá sjezdovka Paradiso v Passo Tonale jako vždy bezkonkurenční.Upravená,široká,bez lidí...
Jana Sýkorová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzdálenost pláže je cca 200m. tj. 3 min chůze, hodnotím jako ideální.
UbytováníOdpovídající ceně.
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lukáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo čisté a odpovídalo nabídce a fotografiím. Jedná se o malé příjemné letovisko.
Ubytování bylo čisté a odpovídalo nabídce a fotografiím. Jedná se o malé příjemné letovisko.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám vydařila, byli jsme všichni spokojeni.
Dovolená se nám vydařila, byli jsme všichni spokojeni.
Pláž neměla chybu.
StravaStravu jsme si zajišťovali sami, nebyl žádný problém. Kuchyňka byla dostatečně vybavena.
UbytováníUbytování bylo dobré, sice menší místnosti, ale bylo tam vše, co jsme potřebovali. Snad jen komáři byli občas nepříjemní.
SlužbyPracovníci tamní cestovní kanceláře byli ochotní, ale střídání v době od 16 do 19 hod. /dříve klíče nevydali/ je nešikovné, protože se musí cestovat přes den, což zvláště s dětmi je složitější. Zrovna tak zpáteční cesta, kdy se musí opustit ubytování do 10 hod.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 190 Kč za os.
Dalibor Tříska
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Aneta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ján P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na stránke bolo uvedené, že hotel je 5 HVIEZDIČKOVÝ, ale po príchode na miesto sme zistili, že má len 4 hviezdičky (trochu sklamanie, keď človek čakal a zháňal niečo iné). Z toho vyplýva aj horšie a staršie ubytovanie, starý sprchovací kút v kúpeľni, menšie izby, starší a celkom malý vonkajší bazén. Na izbe bola aspoň veľká televízia a kávovar, kde sa dalo pripraviť espresso. Výhľad na more z izieb takmer nie je možný, keďže hotel je situovaný nie oproti moru, ale pozdĺžne. Čo zanedbalo ubytovanie, vynahradil ústretový personál, skvelá a rozmanitá strava a blízkosť pláže (cca 100m), ktorá bola v blízkom okolí asi najlepšia. Na pláži ale neboli žiadne toalety,ani sprcha,ani plážový bar (len súkromná reštaurácia) takže sme museli chodiť do hotela a potom zase nazad. Slnečníky na pláži boli za poplatok 30€/deň, ak sa objednávali deň vopred tak cca 27€ na deň (2 lehátka a 1 slnečník). Odporúčame zobrať si so sebou vlastnú osušku na pláž, nakoľko v hoteli za osušky na pláž bolo potrebné zaplatiť zálohu 20€ a každý deň sa platil poplatok 2€ za výmenu osušky,aj keď ste si ju vymeniť nedali, poplatok účtovali. Miesto je ale veľmi pekné, personál bol milý, ústretový, vedeli aj po anglicky a strava bola výborná. Taktiež možnosť rôznych výletov.
Na stránke bolo uvedené, že hotel je 5 HVIEZDIČKOVÝ, ale po príchode na miesto sme zistili, že má len 4 hviezdičky (trochu sklamanie, keď človek čakal a zháňal niečo iné). Z toho vyplýva aj horšie a staršie ubytovanie, starý sprchovací kút v kúpeľni, menšie izby, starší a celkom malý vonkajší bazén. Na izbe bola aspoň veľká televízia a kávovar, kde sa dalo pripraviť espresso. Výhľad na more z izieb takmer nie je možný, keďže hotel je situovaný nie oproti moru, ale pozdĺžne. Čo zanedbalo ubytovanie, vynahradil ústretový personál, skvelá a rozmanitá strava a blízkosť pláže (cca 100m), ktorá bola v blízkom okolí asi najlepšia. Na pláži ale neboli žiadne toalety,ani sprcha,ani plážový bar (len súkromná reštaurácia) takže sme museli chodiť do hotela a potom zase nazad. Slnečníky na pláži boli za poplatok 30€/deň, ak sa objednávali deň vopred tak cca 27€ na deň (2 lehátka a 1 slnečník). Odporúčame zobrať si so sebou vlastnú osušku na pláž, nakoľko v hoteli za osušky na pláž bolo potrebné zaplatiť zálohu 20€ a každý deň sa platil poplatok 2€ za výmenu osušky,aj keď ste si ju vymeniť nedali, poplatok účtovali. Miesto je ale veľmi pekné, personál bol milý, ústretový, vedeli aj po anglicky a strava bola výborná. Taktiež možnosť rôznych výletov.
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel nezodpovedá hodnoteniu CK, nevhodný pre ľudí, ktorí chcú pokojnú dovolenku. Malý areál kde prevláda prevažne talianska klientela a množstvo detí bez dozoru vykrikuje celé dni a noci takže kľud sme si naozaj neužili. Po 3 dňoch potrebujete zatvoriť na samotku alebo sa utopiť.
hotel nezodpovedá hodnoteniu CK, nevhodný pre ľudí, ktorí chcú pokojnú dovolenku. Malý areál kde prevláda prevažne talianska klientela a množstvo detí bez dozoru vykrikuje celé dni a noci takže kľud sme si naozaj neužili. Po 3 dňoch potrebujete zatvoriť na samotku alebo sa utopiť.
hotel svoju pláž nemá, musí sa chodiť asi 200-300m, kde sa za poplatok 30 eur musí kúpiť slnečník a lehátko
StravaAll inclusive sa nedá porovnať s bežnými all inclusivami iných štátov, otrasný nápojový program, strava však výborná, ale skôr by sa malo uvádzať plná penzia. Nič pomimo otváracích hodín reštaurácie a nápoje na prídel v 2 dcl. plastových pohároch. 3 druhy nealko 3 druhy alko ich talianske otrasné
UbytováníCK prezentuje hotel 5* ale v skutočnosti je to 4*. Starší menší hotelík, ničím výnimočný bez rozšírených služieb. jeden bazén, vonkajší bar(veľmi skromný) bez hotelovej pláže a jedna reštaurácia.
Službyžiadne špeciálne služby hotel neposkytoval okrem upratovania a stravy. Najväčšou hotelovou atrakciou bol pingpongový stôl a stolný futbal pri ktorých deti v ktorú koľvek hodinu vykrikovali na celý hotel
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 18 290 Kč za os.
Lokality v této zemi