Villa Placidia Itálie, Val di Fassa e Carezza, Campitello di Fassa
Vít A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Vít A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
čistá, i hodně soukromích
Stravaneměli jsme :)
UbytováníUbytování super. Čisté, klima, TV, pokoje dostačujicí, hodně úložného prostoru, v poho postele, žádné přistýlky a tak..
Službywifi na apartmánu, stačí jen registrace
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme veľmi spokojní celkovo s letoviskom Eraclea mare. Je to tiché pokojné mestečko s veľmi dobre vybavenou štruktúrou obchodov a služieb. Pláž je typická piesková, udžiavaná. Množstvo ľudí je primerané, žiadne davy. Ani na pláži, ani večer v meste. Pracovníci v agentúre Omnia Christina boli veľmi ústretoví a ochotní. Využilis sme ponuku na výlet do Benátok kombinovanou dopravou - autobus/loď - za výhodných podmienok.
Boli sme veľmi spokojní celkovo s letoviskom Eraclea mare. Je to tiché pokojné mestečko s veľmi dobre vybavenou štruktúrou obchodov a služieb. Pláž je typická piesková, udžiavaná. Množstvo ľudí je primerané, žiadne davy. Ani na pláži, ani večer v meste. Pracovníci v agentúre Omnia Christina boli veľmi ústretoví a ochotní. Využilis sme ponuku na výlet do Benátok kombinovanou dopravou - autobus/loď - za výhodných podmienok.
Pláž je typická piesková, udržiavaná, s možnosťami pre zábavu detí aj na občerstvenie. Všimli sme si, že plavčíci skutočne dbali na bezpečnosť dovolenkárov.
StravaStravovanie sme mali vlastné - takže spokojní. Nákup potravín bol jednoduchý, obchody boli v blízkom okolí ako aj široké možnosti návštevy reštaurácií.
UbytováníUbytovanie v Gigli bolo príjemné v tichšej časti, mimo rušnejšej centrálnej časti mesta. Vybavenie v kuchynskom kúte, celé príslušenstvo vrátane kúpeľne bolo čisté, všetko potrebné pre fungovanie a zabezpečovanie si vlastnej stravy bolo k dispozícii.
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Martin H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
apartmány a vybavení v pořádku, městečko a sjezdovky taktéž. Pán co nás ubytoval, tak byl příjemný a dalo se s ním v pohodě mluvit. Jediné co nás zarazilo, tak byla cena za úklid v porovnání se stavem. Úklid probíhá způsobem, co je mokré, tak je čisté a to ještě hlavně na místech, která jsou vidět.
apartmány a vybavení v pořádku, městečko a sjezdovky taktéž. Pán co nás ubytoval, tak byl příjemný a dalo se s ním v pohodě mluvit. Jediné co nás zarazilo, tak byla cena za úklid v porovnání se stavem. Úklid probíhá způsobem, co je mokré, tak je čisté a to ještě hlavně na místech, která jsou vidět.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nesplnila moje očakávania
nesplnila moje očakávania
Neskutočne vysoký polatok za plážový servis /20Euro na deň/ . More ako na jazere žiadne vlny.
Stravastrava na hoteli bola otrasná.Na raňajky celý týždeň uplne to isté . Mali trvať do 9.30 a o8.10 tam už nič nebolo..Neochota dopllňať čo chybalo. Večere ako v závodnej jedálni.Prvý chod stále rovnaký druh cestovín. Druhy chod v množstve ako pre malé dieťa. .Zeleninový šalát v jednej malej miske pre 5lľudí.V porovnaní s inými hotelmi veľmi ubohé
Ubytovánískromné,pekne zariadená ,vynovená bola iba jedna izba, tá ktorú fotili do ponuky,. V ponuke bolo zariadenie izby klimatizácia ,fen balkon. klimatizáciu sme si museli zaplatiť naviac,fen som na izbe vôbec nemala ,na balkonoch žiadne sedenie.
Službyčistota v poriadku.Veľká nevýhoda ,že nemali pláž k svojmu hotelu.Majiteľ nás poslal na konkretnu pláž, že tá patrí k ich hotelu a miesto 20 Euro za jeden plážový servis budeme platiť 10 euro a možno ako rodina 6. Tam nám však povedali ,že ich to nezaujíma odkiaľ sme.
Tereza Pešanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž celkem šla, cesta na ní vede bohužel lesem, kde je spousta komárů. Ostatně jako v celé oblasti, už i s ohledem na to, že je to zátoka.
UbytováníJedinou výhodu bych shledávala v možnosti vzít si s sebou psa. To je ovšem výhoda pouze pro pejskaře, nikoliv pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v čistém a udržovaném prostředí.Musím podotknout, že mimosezónní cena odpovídá kvalitě ubytování, kdybychom zaplatili víc, měli by jsme opravdu důvod být velmi nespokojení. Apartmán byl takřka v původním stavu, co se týče běžné údržby.Jen uklizený, což se nemůže týkat rozkládacího gauče, který byl cítit některým z předešlých čtyřnohých mazlíčků ubytovaných hostů, navíc byl nehorázně měkký.
Ubyt.v blízkosti silnice, takže o klidu se příliš hovořit nedá.
Jitka T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Po několika letech italských polopenzí na lyžařských pobytech, toto bylo asi největší zklamání. S ohledem na cenu zájezdu jsme očekávali mnohem větší výběr studeného bufetu jak u snídaní, tak u večeří. Teplé večeře - skoro nic italského a úplně jsme si nepochutnali. Hlady jsme určitě netrpěli, ale těšili jsme se na lepší gastronomii.
UbytováníV hotelu čisto, ale pokoje velmi malé, i když tam člověk netráví moc času, působí dost stísněně. Není moc kde rozvěsit a usušit mokré věci.
SlužbyV hotelu čisto, každý den vynesené koše, základní úklid - bez připomínek. Velmi milá paní v restauraci, ochotná, vstřícná, s našimi požadavky neměla problém.
SportI když nám nedopadlo typické italské azzurro, tak jsme si skvěle zalyžovali, sjezdovky poloprázdné, dobře upravené, velký výběr sjezdových tratí. Protože nám docela dost chumelilo, ocenili bychom více lanovek, nebo sedaček zakrytých "bublinou".
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka sa nám páčila, prostredie úžasné. Do Bibione sme chodili často, keď boli deti malé. Teraz sme si to boli pripomenúť a zaspomínať.
Dovolenka sa nám páčila, prostredie úžasné. Do Bibione sme chodili často, keď boli deti malé. Teraz sme si to boli pripomenúť a zaspomínať.
Dostupnosť k pláži dobrá, pláž upravená, vybavenosť dobrá/ WC, sprchy, občerstvenie.
StravaStravu sme si zabezpečovali sami. Talianska strava je vysoko kvalitná a vynikajúca.Drahé pivo.
UbytováníUbytovanie úplne vyhovovalo, čisté, kuchynské vybavenie dostatočné. Len prikrývky boli formou deky, to by som zmenila na plachty.
SlužbySlužby vily Magnólia neboli žiadne, akurát výťah.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Radek A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Šárka Školová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zbyněk S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidná, odpočinková a bezproblémová dovolená
Klidná, odpočinková a bezproblémová dovolená
pláž cca 200 metrů od hotelu. Možnost pronájmu lehátka .
Stravabez stravy
UbytováníApartmán plně vybavený čistý a udržovaný
SlužbyHotel čistý , personál ochotný a vstřícný. U hotelu parkoviště a bazen.
Tibor V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka absolvovaná na konci sezóny má svoje výhody, ale aj riziká. Výhodou je menší počet turistov, čo znamená väčšie pohodlie. Rizikom je možno iba počasie. Našťastie v našom prípade sa veľmi vydarilo.
Dovolenka absolvovaná na konci sezóny má svoje výhody, ale aj riziká. Výhodou je menší počet turistov, čo znamená väčšie pohodlie. Rizikom je možno iba počasie. Našťastie v našom prípade sa veľmi vydarilo.
Pláž bola veľmi blízko. Bola dobre udržiavaná. Možno by mohli byť miernejšie ceny plážového servisu. Jednorázový poplatok (za celý deň ale aj za napr. hodinu) za použitie slnečníka s dvomi ležadlami za viac ako 20 € je dosť. Privítal by som nejaké odstupňované ceny aspoň v 3-4 časových pásmach. Výhodou hotela RECORD je vlastný bazén. Nie je síce veľký, ale na počet hostí hotela primeraný. Bazén a jeho okolie boli čisté. Doobeda a popoludní bol prítomný plavčík.
StravaStravu sme si zabezpečovali striedavo. Buď sme si ju pripravili sami, alebo sme využili ponuku miestnych podnikov. K vlastnej príprave stravy bolo k dispozícii všetko. Kuchynský kút v apartmáne bol veľmi dobre vybavený. V blízkosti bol supermarket, kde bolo možné nakúpiť kvalitné a čerstvé ingrediencie. Za dobrú cenu! V prípadoch, keď sme sa rozhodli pre stravu v miestnych podnikoch, samozrejme sme uprednostnili miestne špeciality. Ceny boli prijateľné, dovolím si tvrdiť, že porovnateľné s cenami na Slovensku.
UbytováníS ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Príjemne nás prekvapila skutočnosť, že v rozpore s informáciami poskytnutými cestovnou kanceláriou boli v cene zájazdu k dispozícii uteráky a aj posteľné prádlo. Pôvodne to malo byť za príplatok. Apartmán bol čistý, kvalitne uprataný. Klimatizácia v cene je jednoznačnou výhodou.
SlužbyV hoteli bol veľmi príjemný a ochotný personál. Okrem služieb recepcie sme nepotrebovali žiadne iné služby. Výhodou je vlastné parkovisko (v cene). Inak je parkovanie v okolí hotela dosť problematické.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 525 Kč za os.
Miroslava Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Pláz je blízko, ale jdete okolo nepořádku papíry a papírky a kdovico jestě. Pláž po bouři už nebyla hezká. Všude hnijící černá tráva z moře a ani druhý den neuklizená. Radši jsme byli u bazénu.
StravaStrava byla rozmanitá. Vyhovovala nám že měly ryby a mořské plody. Krútí nebo co to bylo za slepici bylo vysušené. Rada bych si dala i sladkost ale bohužel bezlactosové bylo jen mléko ráno.
UbytováníS pokojem jsme byli spokojení. Jen ty velké zrcadlové dveře nešly posunout a TV byla tedy k ničemu.
SlužbySlužby byly ok.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 662 Kč za os.
Lokality v této zemi