Chalet Presanella (Temú) Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Temù
Marek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Marek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ondřej S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel výborný, pokoje malé, ale čisté, vzdálenost od středu města vyhovující.
Byli jsme však dost rozčarování, že pro nás nebylo místo v letadle /letenky byly objednané přes ck/. Na letišti ve Vídni jsme čekali 6 hodin a potom jsme s mezipřistáním v Mnichově letěli do Benátek.
Hotel výborný, pokoje malé, ale čisté, vzdálenost od středu města vyhovující.
Byli jsme však dost rozčarování, že pro nás nebylo místo v letadle /letenky byly objednané přes ck/. Na letišti ve Vídni jsme čekali 6 hodin a potom jsme s mezipřistáním v Mnichově letěli do Benátek.
Max. spokojenost
UbytováníMax. spokojenost.- pokoje malé, ale vyhovující.
SlužbyMax. spokojenost
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
čistá, i hodně soukromích
Stravaneměli jsme :)
UbytováníUbytování super. Čisté, klima, TV, pokoje dostačujicí, hodně úložného prostoru, v poho postele, žádné přistýlky a tak..
Službywifi na apartmánu, stačí jen registrace
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme veľmi spokojní celkovo s letoviskom Eraclea mare. Je to tiché pokojné mestečko s veľmi dobre vybavenou štruktúrou obchodov a služieb. Pláž je typická piesková, udžiavaná. Množstvo ľudí je primerané, žiadne davy. Ani na pláži, ani večer v meste. Pracovníci v agentúre Omnia Christina boli veľmi ústretoví a ochotní. Využilis sme ponuku na výlet do Benátok kombinovanou dopravou - autobus/loď - za výhodných podmienok.
Boli sme veľmi spokojní celkovo s letoviskom Eraclea mare. Je to tiché pokojné mestečko s veľmi dobre vybavenou štruktúrou obchodov a služieb. Pláž je typická piesková, udžiavaná. Množstvo ľudí je primerané, žiadne davy. Ani na pláži, ani večer v meste. Pracovníci v agentúre Omnia Christina boli veľmi ústretoví a ochotní. Využilis sme ponuku na výlet do Benátok kombinovanou dopravou - autobus/loď - za výhodných podmienok.
Pláž je typická piesková, udržiavaná, s možnosťami pre zábavu detí aj na občerstvenie. Všimli sme si, že plavčíci skutočne dbali na bezpečnosť dovolenkárov.
StravaStravovanie sme mali vlastné - takže spokojní. Nákup potravín bol jednoduchý, obchody boli v blízkom okolí ako aj široké možnosti návštevy reštaurácií.
UbytováníUbytovanie v Gigli bolo príjemné v tichšej časti, mimo rušnejšej centrálnej časti mesta. Vybavenie v kuchynskom kúte, celé príslušenstvo vrátane kúpeľne bolo čisté, všetko potrebné pre fungovanie a zabezpečovanie si vlastnej stravy bolo k dispozícii.
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Miroslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Po několika letech italských polopenzí na lyžařských pobytech, toto bylo asi největší zklamání. S ohledem na cenu zájezdu jsme očekávali mnohem větší výběr studeného bufetu jak u snídaní, tak u večeří. Teplé večeře - skoro nic italského a úplně jsme si nepochutnali. Hlady jsme určitě netrpěli, ale těšili jsme se na lepší gastronomii.
UbytováníV hotelu čisto, ale pokoje velmi malé, i když tam člověk netráví moc času, působí dost stísněně. Není moc kde rozvěsit a usušit mokré věci.
SlužbyV hotelu čisto, každý den vynesené koše, základní úklid - bez připomínek. Velmi milá paní v restauraci, ochotná, vstřícná, s našimi požadavky neměla problém.
SportI když nám nedopadlo typické italské azzurro, tak jsme si skvěle zalyžovali, sjezdovky poloprázdné, dobře upravené, velký výběr sjezdových tratí. Protože nám docela dost chumelilo, ocenili bychom více lanovek, nebo sedaček zakrytých "bublinou".
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nesplnila moje očakávania
nesplnila moje očakávania
Neskutočne vysoký polatok za plážový servis /20Euro na deň/ . More ako na jazere žiadne vlny.
Stravastrava na hoteli bola otrasná.Na raňajky celý týždeň uplne to isté . Mali trvať do 9.30 a o8.10 tam už nič nebolo..Neochota dopllňať čo chybalo. Večere ako v závodnej jedálni.Prvý chod stále rovnaký druh cestovín. Druhy chod v množstve ako pre malé dieťa. .Zeleninový šalát v jednej malej miske pre 5lľudí.V porovnaní s inými hotelmi veľmi ubohé
Ubytovánískromné,pekne zariadená ,vynovená bola iba jedna izba, tá ktorú fotili do ponuky,. V ponuke bolo zariadenie izby klimatizácia ,fen balkon. klimatizáciu sme si museli zaplatiť naviac,fen som na izbe vôbec nemala ,na balkonoch žiadne sedenie.
Službyčistota v poriadku.Veľká nevýhoda ,že nemali pláž k svojmu hotelu.Majiteľ nás poslal na konkretnu pláž, že tá patrí k ich hotelu a miesto 20 Euro za jeden plážový servis budeme platiť 10 euro a možno ako rodina 6. Tam nám však povedali ,že ich to nezaujíma odkiaľ sme.
Pavel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 525 Kč za os.
Radek A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Šárka Školová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni. Aparmány jsou na kraji menšího městečka, všude je klid, moře úžasně blízko. V dosahu je několik restaurací a dva malé obchůdky. Do nákupního centra (kde se vyplatí nakupovat) je to chůzí asi 10 minut. Do centra městečka pěknou procházkou podél moře asi 15 minut. Moře je teplé a celkem čisté s velmi pozvolným vstupem, proto si hodí i pro rodiny s malými dětmi.
Byli jsme spokojeni. Aparmány jsou na kraji menšího městečka, všude je klid, moře úžasně blízko. V dosahu je několik restaurací a dva malé obchůdky. Do nákupního centra (kde se vyplatí nakupovat) je to chůzí asi 10 minut. Do centra městečka pěknou procházkou podél moře asi 15 minut. Moře je teplé a celkem čisté s velmi pozvolným vstupem, proto si hodí i pro rodiny s malými dětmi.
Pláž je opravdu jen pár metrů přes silnici. A to jak pláž veřejná, tak i placená. My chodili na veřejnou. Nikdy nebyl problém s místem. Vstup do vody je opravdu veeelmi pozvolný. Moře bylo celkem čisté, jen po bouřce se v něm objevily u břehu řasy. Pokud se nechcete na pláži slunit, tak vzhledem ke vzdálenosti od apartmánu je možné jít po vykoupání "domů".
StravaVzhledem k tomu, že jsem si vařili sami, tak spokojenost.
UbytováníApartmán byl čistý a prostorný, nadchl nás opravdu veliký balkón. Nebyl sice s výhledem na moře, ale výhled na hory a kopce byl také fajn. Navíc nám na něj většinu dne nepražilo slunce. Překvapil nás plynový sporák na vaření. Proto doporučuji všem vzít si s sebou raději krabičku zápalek (i když my jsme ji v jedné zásuvce měli).
SlužbyApartmánový dům je sice u moře, ale vcelku v klidné části. Nikdy nás nikdo hlukem nerušil.
od 3 280 Kč za os.
Miroslava Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Hotel je krásný. Bazenem jsem byla nadšená.
Pláz je blízko, ale jdete okolo nepořádku papíry a papírky a kdovico jestě. Pláž po bouři už nebyla hezká. Všude hnijící černá tráva z moře a ani druhý den neuklizená. Radši jsme byli u bazénu.
StravaStrava byla rozmanitá. Vyhovovala nám že měly ryby a mořské plody. Krútí nebo co to bylo za slepici bylo vysušené. Rada bych si dala i sladkost ale bohužel bezlactosové bylo jen mléko ráno.
UbytováníS pokojem jsme byli spokojení. Jen ty velké zrcadlové dveře nešly posunout a TV byla tedy k ničemu.
SlužbySlužby byly ok.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 662 Kč za os.
Marie N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi