Golden Sand Hodnocení: 5/5 Řecko, Kréta, Sfakaki
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana Klimeková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 43 602 Kč za os.
Mateusz K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Určitě bych tam nejel podruhé. Pro mladé lidi - vyhněte se tomu co nejdál, vyberte si Zakynthos. Pro starší lidi, kteří chtějí ležet na pláži, to může být vhodné. Pro rodiny s malými dětmi - žádné animace ani zábavy. Komplex ve vesnici, odkud se bez pronajatého auta (za 56 eur/den s limitem 100 km) nikam nedostanete. Jako hotel sám o sobě většinou čistý. Ale dalo se vidět, jak se k zákazníkům chovají na začátku pobytu a jak na konci. Obecně tam málokdo byl ochotný pomoci (kromě paní na recepci). Dokonce i paní z cestovní kanceláře, když jste přišli s dotazy, buď nechtěla odpovědět, nebo chtěla, aby člověk myslel, že jediným řešením, jak něco vidět, je fakultativní výlet. Pozitivem bylo jídlo a jeho rozmanitost, i když z řeckých jídel byly jen saláty s olivami. Vládlo kuře z mrazáku, špagety na několik způsobů atd., ale z italské kuchyně. Nápoje a džusy byly z 70 % voda a 30 % džus. All inclusive premium s „západními alkoholy“ končil na whisky Passport Scotch, řeckém pivu a proseccu nízké kvality.
Určitě bych tam nejel podruhé. Pro mladé lidi - vyhněte se tomu co nejdál, vyberte si Zakynthos. Pro starší lidi, kteří chtějí ležet na pláži, to může být vhodné. Pro rodiny s malými dětmi - žádné animace ani zábavy. Komplex ve vesnici, odkud se bez pronajatého auta (za 56 eur/den s limitem 100 km) nikam nedostanete. Jako hotel sám o sobě většinou čistý. Ale dalo se vidět, jak se k zákazníkům chovají na začátku pobytu a jak na konci. Obecně tam málokdo byl ochotný pomoci (kromě paní na recepci). Dokonce i paní z cestovní kanceláře, když jste přišli s dotazy, buď nechtěla odpovědět, nebo chtěla, aby člověk myslel, že jediným řešením, jak něco vidět, je fakultativní výlet. Pozitivem bylo jídlo a jeho rozmanitost, i když z řeckých jídel byly jen saláty s olivami. Vládlo kuře z mrazáku, špagety na několik způsobů atd., ale z italské kuchyně. Nápoje a džusy byly z 70 % voda a 30 % džus. All inclusive premium s „západními alkoholy“ končil na whisky Passport Scotch, řeckém pivu a proseccu nízké kvality.
Velmi v pořádku. Moře teplé, počasí nádherné. Pláž mírně znečištěná větvemi, které často poranily nohy, ale vzhledem k ostatním mínusům tohoto místa to lze považovat dokonce za plus.
StravaSnídaně, oběd, večeře, po 21:30 už se nic nedá sníst, snad kromě toustu (1 ks - 5 euro!!!) se sýrem připravovaným barmany během nalévání drinků, které v jednom z barů v objektu připomínaly zmíněné drinky, v hlavním baru při animaci bylo asi 30 % drinků vylito (a speciálně jsem si objednával všechny a dokonce i ty samé pokaždé chutnaly jinak).
UbytováníVšechny Poláky dali do největší budovy, z jedné strany hluboký režim s buazerií na stropě, a na opačné straně krásné dva pokoje s výhledem na bazén, samozřejmě nemusím říkat, kde jsem skončil. Některé apartmány opravdu působí jako 4* (na 5* tam nic nezaslouží), u nás 2/3*
SlužbyNa plus recepce a osoby tam pracující. Na velký mínus všechno ostatní, počínaje číšníky v jídelně, kteří při prostírání stále něco zapomínali a bylo třeba pokaždé žádat. Co se týče úklidu, uklízečka jednou vyměnila špinavé ručníky, jindy ne (způsob, jakým bylo naznačeno, že je třeba je vyměnit, byl pokaždé stejný). Bazény jsou velmi dobré. Největší mínus pro mladé lidi je ABSENCE JAKÉKOLI ZÁBAVY A HUDBY NA CELÉM AREÁLU. Omezení byla zavedena až v polovině našeho pobytu, což nemění fakt, že svatby u bazénu mohly být s orchestrem a DJ, ale pro hotelové hosty zůstává k dispozici pouze telefon se sluchátky. Jedinou zábavou pro dospělé bylo pití a hraní bingo nebo hádání odpovědí na otázky (každý týden stejný scénář a průběh animací). Co se týče malých dětí a her pro ně, slyšel jsem, že loni něco bylo, letos však vůbec nic. Dokonce stánek s popcornem byl většinou zavřený.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
MARTA BIELEC
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, i když jsme byli ubytováni v hotelu Aldemar Olympian Village místo Aldemar Royal Olympian. Ale podařilo se nám získat pokoj s výhledem na moře. Výlet byl úspěšný, počasí vyšlo, společnost také.
Celkový dojem velmi dobrý, i když jsme byli ubytováni v hotelu Aldemar Olympian Village místo Aldemar Royal Olympian. Ale podařilo se nám získat pokoj s výhledem na moře. Výlet byl úspěšný, počasí vyšlo, společnost také.
Velká písečná pláž přímo u hotelu. Spousta lehátek. Mírný vstup do moře.
StravaJídlo ideální, na snídaně vše, co je potřeba, obědy pestré a především to, proč létáme k moři ve Středomoří, tedy hodně a často mořských plodů. Využívali jsme také restauraci à la carte - italskou restauraci, která byla pro změnu také velmi chutná.
UbytováníZ důvodu nesprávného ubytování je těžké popsat. Pokoj je prostorný, čistý, ale bohužel jsou i nevýhody, jako opotřebovaný nábytek a mírná plíseň na spárách. Kdybychom byli ubytováni v Royal Olympian, nebylo by na co si stěžovat.
SlužbyHotelové služby na vysoké úrovni, počínaje pokojskými, recepcí, barmany, číšníky, animátory. Všechno perfektní!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlastimil T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dominika Wigura
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý výlet, krásný ostrov, komfortní hotel.
Skvělý výlet, krásný ostrov, komfortní hotel.
Na pláž je to daleko 4 km
StravaVelmi slabé snídaně na hotel s 5*
UbytováníPokoj standardní
SlužbyObsluha hotelu je přátelská, usměvavá a ochotná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 39 390 Kč za os.
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 44 732 Kč za os.
Petr Urlich
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Senzační (hned pod hotelem - od pláže do hotelu hosty vyváží do kopce mikrobus), i když se nejednalo o slavnou Platis Gialos či Paradise (byla to Elia Beach), pláž stejně nádherná s azurovým mořem , klidným a se stále vanoucím svěžím větrem od moře. Písek jemný a krásně žlutý. slunečníky s pohovkami v ceně pobytu! Co si přát více. Pouze chyběla sladká voda i v bazénech, mají s ní na ostrově problémy. Sprcha na pláži dost daleko. Za to dvě další restaurace s přijatelnými cenami i pitím.
StravaSnídaně se vším všudy včetně ryb a šampaňským. Obědy a večeře ( mimo platbu) byly drahé, cena neodpovídala kvalitě. Ne každý pětihvězdičkový hotel má dobrého kuchaře! Na to je třeba pamatovat. Ale vše vynahradily taverny, zejména rybí v Myconosu - městě (Kounelas). Grilované čerstvé ryby každý den! Co si přát více.
UbytováníV hotelu Myconian Imperial či Royal Myconian se není čeho obávat. Pětihvězdičkový hotel se vším komfortem a vybavením. Nádherný výhled na moře a luxusně vybavený pokoj. Jen inzerovaný DVD player chyběl.
SlužbyNa úrovni se vším komfortem. Jako v pětihvězdičkovém hotelu.
od 33 690 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
I přes částečné připomínky (viz níže) převažují pozitivní dojmy.
Na místě jsme naše připomínky s delegátem neřešili, na pokoji jsme se zdržovali minimálně a na přespání to stačilo. Přístup hotelového personálu to vynahradil.
I přes částečné připomínky (viz níže) převažují pozitivní dojmy.
Na místě jsme naše připomínky s delegátem neřešili, na pokoji jsme se zdržovali minimálně a na přespání to stačilo. Přístup hotelového personálu to vynahradil.
Standard, spokojenost - jen nabídka ovoce mohla být trochu pestřejší.
UbytováníMísto objednané Residence Family & Fun (4 *) jsme byli ubytováni v Dodeca Sea Resort (5 *). Těch 5* je řádně omšelých - hotel by si zasloužil rekonstrukci.
Vypadávající připojení k Internetu, po celou dobu nefungovala TV. Jinak OK
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jsem spokojen. Az na male nedostatky bylo vse v pořádku.
Jsem spokojen. Az na male nedostatky bylo vse v pořádku.
Plaz je 30m od hotelu. Oblazkova. Jde z ni videt nejaky ostrov. Ve vode je trochu řas, ale jen 5m od brehu. Pak uz je cisto. Lehatka zdarma. Prilehla hospudka.
StravaJidlo byla jedna velka parada. Vse velmi chutne, velky vyber.
UbytováníPokoj byl pekny, cisty. Kazdy den ho zamestnanci uklizeli. Musim ale dodat, ze na me cely hotel pusobil tak, ze ho nekdo koupil vybydleny a nemel uplne dost penez na opravy.
SlužbyBez chyb.
Roman M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Fantastická dovolená. Skvělý volba. Stran cestovní kanceláře snad jen drobné zadrhnutí ohledně organizace výletu do Athén, kdy si delegátka nedokázala dohledat, že jsme ubytováni v Ramada Loutraki a tvrdila, že nás chtěla vyzvedávat v Ramada Athény. Nicméně jsme použili v místě jinou cestovku a vše v pořádku. Jinak nenlze ničemu nic vytknout, i doprava z a na letiště perfektní.
Fantastická dovolená. Skvělý volba. Stran cestovní kanceláře snad jen drobné zadrhnutí ohledně organizace výletu do Athén, kdy si delegátka nedokázala dohledat, že jsme ubytováni v Ramada Loutraki a tvrdila, že nás chtěla vyzvedávat v Ramada Athény. Nicméně jsme použili v místě jinou cestovku a vše v pořádku. Jinak nenlze ničemu nic vytknout, i doprava z a na letiště perfektní.
Moře je vhodné ke šnorchlování, pestrý podmořský život, vítaná je vývěska s popisem ryb, které pod vodou uvidíte. Žádné velké vlny, malá pláž s oblázky, velmi doporučuji boty do vody. Mnoho dalších možností ke vstupu do moře po schůdkách. Čistá vody. Nicméně i přes předsevzetí, že když jsme u moře, nepotřebujeme bazén, jsme ho nakonec používali často, slaná voda je dobře upravená. Jeli jsme s německou cestovkou, což byla výhoda, v celém areálu jsme byli jediní Češi, silně zde byli zastoupení Francouzi a Poláci. Lehátek a slunečníků dostatek, vše zdarma. Při cestě od pláže, když jel náhodou okolo personál v jednom z elektrických vozíků, pozdravil, zastavil a zeptal se, jak se máme a zda nechceme někam, byť jen pár metrů, popovézt.
StravaOpět odmítám řeči na diskuzních fórech, že jídla v all inclusive se zde neustále opakují. Jídla se do určité míry opakovat musí, ale každý den bylo něco nového a hlavně zde bylo tolik jídel, že si mohl vybrat každý a mohl mít jídlo každý den jiné. Také nabídka alko i nealko nápojů zdarma byla naprosto dostačující, samozřejmě v baru u bazénu pouze do plastových kelímků, ale to není nic neobvyklého.
UbytováníŘeči na diskuzních fórech, že zařízení pokojů je zastaralé, jsou hlouposti. Zařízení naprosto odpovídalo ceně, všude čisto, každý den dobře uklizeno, klimatizace fungovala skvěle. Příjemný balkónek s výhledem na moře. Stejně i tak řeči o hluku od bazénu - v naší části areálu byl klid a pohoda.
SlužbyCelkově skvělý dojem, za celou dobu pobytu jsme nepotkali nikoho z obsluhujícího personálu, kdo by se neusmál a nepopřál dobrý den, všichni milí a usměvaví.
od 22 960 Kč za os.
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ildikó Petrák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Plocha bazénu, lehátka jsou při plné obsazenosti málo, u moře je to stejné...
Plocha bazénu, lehátka jsou při plné obsazenosti málo, u moře je to stejné...
K moři je třeba projít malou cestou, lehátek je velmi málo, bohužel je pronajímají za peníze i lidem, kteří nejsou hosty hotelu, takže pokud si je ráno včas nezarezervujete, pro hotelové hosty není místo.
StravaBez chuti, nepoužívá se mnoho koření, je tam hodně zeleniny.
UbytováníHotel je krásný, s moderním zařízením.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Zuzana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 27 335 Kč za os.
Karel Edelmann
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
s DOVOLONOU JSME PO LETECH covid BYLI spokojení.
s DOVOLONOU JSME PO LETECH covid BYLI spokojení.
Pláž malá, oblázková, ale při vlnách se více na jedné straně zvířil kal a voda nebyla čistá.
StravaStrava dobrá, v hojném množství, ale ničím neohromila.
UbytováníUbytování výborné.
SlužbyÚplně super personál, ochotný, vlídný.
Petr M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Převážně pozitivní. Resort trochu starší především v oblasti ubytování, jídlo s menším výběrem a opakující se. Služby, vybavení a koupání u bazénu vynikající. U moře bohužel nedostatek lehátek, které byly i rozbité. Odpoledne problém najít místo a nutno čekat na uvolněné.
Převážně pozitivní. Resort trochu starší především v oblasti ubytování, jídlo s menším výběrem a opakující se. Služby, vybavení a koupání u bazénu vynikající. U moře bohužel nedostatek lehátek, které byly i rozbité. Odpoledne problém najít místo a nutno čekat na uvolněné.
Krásná čistá voda s přístupem přes oblázkovou pláž. Velké převýšení mezi pláži a hlavní budovou. Nicméně k dispozici lanovka a "golfová" autíčka, která po resortu rozvážela hosty. Terasovitě řešené ubytování ideální pro aktivní pohyb po vydatných jídlech. Velké rezervy v kapacitě a kvalitě (stáří) lehátek na pláži. Odpoledne problém najít místo a nutno čekat na uvolnění. Koupání, ale krásné.
StravaNe tak rozmanitá. Opakující se. Oběd není formou švédských stolů, ale systém menu dle aktuálního výběru. Asi přizpůsobeno pro případnou polopenzi v případě placení.
UbytováníStarší vybavení. Na přespání v pořádku. Velké pokoje.
SlužbyBez připomínek. Vše nutné a potřebné zde najdete.
od 27 937 Kč za os.
Viktor C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Upřímně řečeno, čekali jsme od hotelu mnohem víc.
Upřímně řečeno, čekali jsme od hotelu mnohem víc.
Pláž u hotelu se pláží nazvat nedá.
StravaStravování nebylo zrovna rozmanité a téměř se neměnilo.
Hana Kramešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojení, pohodová, klidná dovolená.
Byli jsme spokojení, pohodová, klidná dovolená.
Pláž byla malá, písečná, ale i tak nebyla přeplněná.Zbytek pláže byl kamenitý, ale velké kameny, takže vzhledem k neustálým vlnám nepřístupný.U břehu i na břehu byly vyplaveny řasy a při vstupu do moře byl cítit zápach. Přesto bylo koupání příjemné.
StravaStrava vynikající, velký výběr jídel, jídla chutná, každý si mohl vybrat.
UbytováníUbytování bylo v pořádku, nemáme námitky.
SlužbyHotel je formou několika budov, služby hotelu byly vyhovující, jen působení delegátky bylo nevyhovující- zapomínala splnit slíbené aktivity, nesprávně informovala o dopravní situaci na ostrově, záležitosti jsme si museli sami zjišťovat.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi