Gulf Court Business Bay Hodnocení: 4/5 Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai
Henrich B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
odporucame, pre mestsku dovolenku, sluzby delegata na mieste najviac pokazili inak fajn dovolenku... Delegat nam predal fakultativny vylet s anglicky hovoriacim sprievodcom co sme aj chceli, zial nakoniec sme vylet absolvovali s rusky hovoriacim sprievodcom, my 6ti plus Ruska skupina, 6x130€ = 780€ vyhodenych do vzduchu... ked sme to ihned po zisteni, ze vyklad je v rustine, reklamovali u delegata, tak ten sa po 2-3spravach odmlcal a do konca dovolenky sa neozval a nedvihal telefon, ze Dubai ozaj stoji za navstevu, ale urcite uz nie s vasou partnerskou CK ..
odporucame, pre mestsku dovolenku, sluzby delegata na mieste najviac pokazili inak fajn dovolenku... Delegat nam predal fakultativny vylet s anglicky hovoriacim sprievodcom co sme aj chceli, zial nakoniec sme vylet absolvovali s rusky hovoriacim sprievodcom, my 6ti plus Ruska skupina, 6x130€ = 780€ vyhodenych do vzduchu... ked sme to ihned po zisteni, ze vyklad je v rustine, reklamovali u delegata, tak ten sa po 2-3spravach odmlcal a do konca dovolenky sa neozval a nedvihal telefon, ze Dubai ozaj stoji za navstevu, ale urcite uz nie s vasou partnerskou CK ..
plaz je naozaj daleko, hotel je svojou polohou urceny primarne pre bussines klientov a pre ludi co chcu mestsku dovolenku
Stravapo 2 ranajkach sme sa vsetci zacali chodit radsej do blizkej restauracie, ranaky v hoteli sa dali zjest fakt len nudzovo... ale mozno obedy/vecere boli fajn...
Ubytováníciste a fajn, avsak pre cesty do mesta neodporucame kedze na metro a spat sa dostanete len taxikom kedze Bussines bye od centra oddeluje zaliv a priechodzie mosty su pomerne daleko... cca 40-50min peso, raz sa peso ist oplati ale inak uz len taxi... ak chcete plaz tak tak je ozaj este dalej, my sme ale sli na mestsku dovolenku a tak nam vzdialenost plaze nevadila.
Službypersonal atd vsetko ok
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
DAVID PISKOR
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si maximálně užili. Já osobně do Emirátů jezdím každým rokem, ale tento zájezd mě nadchnul snad nejvíce.
Dovolenou jsme si maximálně užili. Já osobně do Emirátů jezdím každým rokem, ale tento zájezd mě nadchnul snad nejvíce.
Na pláže jsme se vydávali sami a tak jsme procestovali skoro celé pobřeží Dubaje. Navštívili jsme hotelovou pláž La Mer Beach kde bylo spoustu obchodů a dobrého servisu. Dále Public Beach u hotelu Bur al Arab. Marina Beach s krásnými budovami na pláži a pláž která nás nejvíce nadchla byla Kite Beach by Meraas. Průzračná voda, obchody, wifi a plážový servis na úrovni.
StravaStrava byla hodně pestrá. Víkendové bufetové snídaně a večeře nám velmi chutnali. V týdnu jsme byli překvapeni večerní formou Ala Carte, kde bylo mnoho chutných jídel.
UbytováníHotel byl na náš vkus velmi luxusní, a tím pádem jsme byli maximálně spokojeni. Nádherný pokoj v 15.patře s výhledem na Burj Khalifu byl famózní.Vse krásné naleštěné a hlavně celý hotel voněl na každém rohu jinou vůní.
SlužbyPersonál byl ochotný, hodně milý, pouze jsme nebyli informováni o časových intervalech snídaní a večeří. Jinak super.
od 23 729 Kč za os.




























