Banyan Tree Al Wadi Hodnocení: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Al Jazirah Al Hamra
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čestmír Káňa
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobre
dobre
nevhodne
Stravanebylanebyly
Ubytovánídalo se
od 21 586 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 834 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 61 339 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel bol veľmi pekný, čistý s dobrými službami
Hotel bol veľmi pekný, čistý s dobrými službami
Z hotela nebol prístup na pláž, keďže sa nachádza pár km od mora
StravaRaňajky v cene boli dobré, pribalili nám aj cestovný balíček v deň odchodu
UbytováníUbytovacie zariadenie ponúkalo veľmi komfortné izby
SlužbySlužby hotela na veľmi dobrej úrovni. Bazén na streche, saunový svet, bar dole v hoteli
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Celkově dovolená v Dubaji byla velmi krásná, nelíbilo se mi, že po celou dobu jsme neviděli Vaší pracovnici i když nám ve Vaší kanceláři řekli, že s námi bude mít první den schůzku. Naštěstí že mezi námi byli Ti co mluví anglicky a na hotelu vše vstřícně vysvětlili ohledně programu.
Dále jsme měli zaplacenou polopenzi na 4dny a platili jsme ještě snídani první den i to nás taky překvapilo.
V hotelu od nás vybrali jako vratnou zálohu 700 dirham a na konci od nás vybrali ještě cca 400 dirham s tím, že nám 700 dirham pošlou na účet tak doufám že se tak stane.
Jinak celá dovolená byla velmi krásná a děkujeme.
Pláž byla hezká v době ramadanu, potom byla přemnožena černochy muže v oblečení z čehož šel až strach tak jsme tam raději poslední dva dny nešly ..místní policie je vyhazovala, ale sami jsme nevěděli co se děje zda je t běžné nebo náhodné.
StravaStrava byla vynikající maximální spokojenost !
UbytováníSpokojenost
SlužbySpokojenost
Karel P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Obrovský komplex hotelů a apartmánů. . Hotel Ramada nabizi dobre sluzby, ochotny personal a ma dobre snidane.. na plaz je to asi 300m na tuto lokalitu vyborna dostupnost vzhledem k ceně. . Bazen hotelu je take pekny, ale kvuli zastavenosti na nej od 12.45h nesviti jiz slunce.. ale na konci listopadu teplita vody v bazenu 30st. Celsia.
Olga Asafova
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 22 825 Kč za os.
Jacqueline Shattová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
UJDE
UJDE
K SNÍDANI BYL K DISPOZICI POUZE ČERNÝ ČAJ. ANI OVOCNÝ A ANI ZELENÝ, COŽ SI MYSLÍM , ŽE V DNEŠNÍ DOBĚ JE ZÁKLAD.
UbytováníNEBYLY PYTLE NA ŠPINAVÉ PRÁDLO "LOUNDRY". RECEPCE SHNÁNĚLA PYTEL VŠUDE MOŽNĚ.
SlužbyBAZÉN FUNGOVAL POUZE OD 9-17H A BYL UZAVŘEN V PÁTEK. PŘITOM BAZÉN BYL POD ŠIRÝM NEBEM A KOUPAT SE DÁ POUZE PO 17H, KDY NENÍ PARNÉ SLUNKO.
Patrik Kováč
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Horko, pláž, no město bylo nadherné
Horko, pláž, no město bylo nadherné
Pláž byla nadherna
StravaKdyž jsem si chtěl objednat jidlo na pokoj nikdo telefon nezvedal... snídaně v poho
UbytováníNo ubytování ? No ubytovaní bylo katastrofalní. Personál byl nepřijemný. Při ubytovaní po mé chtěli 70 dirhamu, což mi neřekli ani na co ale zaplatit jsem to musel. Když mi měla přijít návštěva. Tak ani nemohla. Protože ji nepustili. Když jsem si chtěl jít dát na hotelu masaž. Fajn dal jsem si hodinu a pul masáže. Což hodina byla masáž a pul hodiny musel byt sex. že to je servis hotelu... což mě s prominutim nasralo... protože tu pul hodinu jsem ji přemlouval že nechci zadny sex... a musel jsem si jěště připlatit 100 dirhamu.. aby mě nechala na pokoji... No pokoj byl nadherny ale jak říkam... za celou dobu co jsem tam byl... jsem se nedočkal uklidu pokoje, natož čistých ručníku...Když jsem si chtěl obednat jidlo na pokoj, telefon nikdo nezvedal... Takže abych stručně řekl... Tenhle hotel byl hrozdny a byl jsem v tomto hotelu naposledy ubytovany....
SlužbySlužbý ? katastrofa...
od 23 729 Kč za os.
Martina Venglářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
CK nám poskytla letenku, odvoz z letiště a velmi profesionálního a ochotného delegáta. Hotel byl pěkný, ale velmi daleko od moře i města. Žádný z výletů se pro české turisty nekonal. Využili jsme možnosti jet do Dubaje s ruskou skupinou, což obnášelo 7 hod cesty a 2 hod prohlídky města a cestu lodí, za vysokou částku.
CK nám poskytla letenku, odvoz z letiště a velmi profesionálního a ochotného delegáta. Hotel byl pěkný, ale velmi daleko od moře i města. Žádný z výletů se pro české turisty nekonal. Využili jsme možnosti jet do Dubaje s ruskou skupinou, což obnášelo 7 hod cesty a 2 hod prohlídky města a cestu lodí, za vysokou částku.
Pěkná, jen velmi daleko.
UbytováníHotel skvělý, velmi daleko od města i moře, denně jsme jezili taxi.
Jiří Kropík
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Trochu byly zmatky na letišti při cestě zpět. Přestupovali jsme v Kyjevě na let do Praha. Palubní lístek nám nevydali hned v Dubaji, ale až v Kyjevě. Asi až 3. člověk nám poradil, kam si máme pro palubní lístky dojít. Jinak bychom čekali u přepážky na odbavení kufrů a let bychom nestihli.
S dovolenou jsme byli moc spokojeni. Trochu byly zmatky na letišti při cestě zpět. Přestupovali jsme v Kyjevě na let do Praha. Palubní lístek nám nevydali hned v Dubaji, ale až v Kyjevě. Asi až 3. člověk nám poradil, kam si máme pro palubní lístky dojít. Jinak bychom čekali u přepážky na odbavení kufrů a let bychom nestihli.
Z hotelu jezdil autobus na pláž v 10:30 a zpět v 15:00 - využili jsme jednou. Pláž byla čistá, upravená, 3 stánky s občerstvením, u pláže byl krásný park a mnoho hřišť. Pláž byla placená 5 DHS/osobu. Lehátka a ručníky se také platili zvlášť. Cca 10 až 15 DHS. Nevyužili jsme.
StravaMěli jsme pouze snídaně. Snídaně byly bohaté - káva, čaj, 3 druhy džusů, čerstvé ovoce, zelenina, salám, párky, jogurty, pečivo - sladké, slané. Kuchař vám upekl vaječnou amoletu. Palačinky, vafle a jejich speciality (vařené jídlo). Každý den měli něco jiného - zapečené těstoviny, nudle, plněné taštičky, kuřecí špízy, pizzu, bramborové placky, špenát, čočku.
Na hotelu mají dvě restaurace - jednu jsme využili. Měli akci na 3 piva za zvýhodněnou cenu. K pivu jsme dostali olivy a oříšky zdarma.V restauraci probíhal každý den tématický večer i s hudbou. Narazili jsme na ladies night - 2 nápoje byli pro ženu zdarma.
Ubytování výborné, každý den měnily ručníky, doplňovaly hygienické potřeby a vodu. Na pokoji byl trezor a lednička. Voda, která byla u televize byla zdarma, což jsme nevěděli. Tak jsme jí zaplatili a pak jsme zjistili, že je ještě voda v ledničce (minibaru) - ta byla placená. Na recepci mi vrátili peníze, neměli s tím žádný problém. Na hotelu jsme dopláceli ubytovací taxu - 15 DNS/den.
SlužbyPersonál velmi milý, ochotný. Výhoda - neplacený internet, obchůdek se suvenýry, služby místní CK v recepci. Na střeše hotelu byl bezplatný bazén s lehátky. Voda teplá a čistá. Ručníky vám dali u bazénu.
Norika Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Príjemný hotel, lokalita blízko metra - zastávky Burjuman, hotel poskytoval transfer na krásnu pláž Al Mamzar beach 13km od hotela (o 10:00h a naspať o 15:00h) , úplná spokojnosť so stravou, nefajčiarskou izbou, ... ideálne ak plánujete poznávaciu dovolenku a nepotrebujete ležať na pláži, teplota bola pocas 30.12.2016 az 7.1.2017 príjemných 26 stupnov, opalovať sa v zime dá od 12:00 do 15:00, väčšinu dňa je pekne teplo, ale hmlisto.
Príjemný hotel, lokalita blízko metra - zastávky Burjuman, hotel poskytoval transfer na krásnu pláž Al Mamzar beach 13km od hotela (o 10:00h a naspať o 15:00h) , úplná spokojnosť so stravou, nefajčiarskou izbou, ... ideálne ak plánujete poznávaciu dovolenku a nepotrebujete ležať na pláži, teplota bola pocas 30.12.2016 az 7.1.2017 príjemných 26 stupnov, opalovať sa v zime dá od 12:00 do 15:00, väčšinu dňa je pekne teplo, ale hmlisto.
Jednoznačne odporúčam navštíviť pláž v Al Mamzar beach park, vstupné 5aed= 1,20€ na celý deň a je tam krásny biely piesok, tyrkysová voda, stánky s občerstvením za dobré ceny, je tam 5 pláži, odporúčam Beach 4 :) . Narozdiel open free pláže ako Jumeira open beach - hrubý škaredý piesok, nižšia čistota, voda menej čistá a žiadne občerstvenie ... tuším len jeden stánok s pitím tam bol - ale odfotíte sa pri Burj Al Arabe čo najbližie z hornej strany :) krajšia bola skôr Marina Beach kde máte v pozadí pláže obrovské budovy, jedlo drahé .. a previezť sa môžete na ťavách :) všade sme sa presúvali metrom, takže len si kúpiť silver kartu s kreditom a za pár centov sa dostanete všade. Taxíky využívajte iba krémovej farby a pozor na taxametre, sadnite si dozadu a sledujte čo tam ťuká lebo prvýkrát nás krásne oklamali 10-násobne vyššia suma ako sme mali platiť. Ináč krásny dojem z Dubaja, určite ho ešte navštívime :) návštevu hotela Atlantis vláčikom Monorail neodporúčame vôbec, nieje tam čo vidieť a vôbec nie večer .. je tam možné navštíviť iba akvárium Lost Chambers ...
StravaRaňajky perfektné, omeletky, palacinky, toasty, ovocie a aj teplé varené jedlá.... Večere tiež bohaté na výber, dobré dezerty, ovocie ... výborný výber steakov, ryže, omáčok ...
UbytováníUbytovanie príjemné, malý bazén na streche hotela, výhľad z izby nič moc (stará budova s bytmi kde žili domáci) ale aj tak sme boli v izbe minimálne.
SlužbyPersonál sa veľmi snažil, od obsluhy, recepčných, sbs, chyžných ... ochota a úsmev na každej tvári :)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Monika S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Josef B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Splnil očekávání. Chtěli jsme hotel ve městě blízko metra a další dopravy a to hotel splnil výborně.
Splnil očekávání. Chtěli jsme hotel ve městě blízko metra a další dopravy a to hotel splnil výborně.
Hotel byl ve městě a ke čtyřem plážím vozil ubytované hosty autobusem ...tedy v souladu s nabídkou. Jeden den jsme na pláži strávili. Doprava, počasí, moře bez vln, ...všechno klaplo perfektně.
StravaHledali jsme hotel jen se snídaní. Snídaním nebylo co vytknout.
UbytováníPěkný velký pokoj s velkou koupelnou (sprchový kout, vana, bidet), klimatizací a s ledničkou. Bezvadný servis včetně každodenního doplňování balené vody, kávy a čaje.
SlužbyVelmi vstřícný personál. Výborná péče o pokoj.
Jitka Nemečková
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolena super
dovolena super
super
Stravasuper
Ubytovánísuper
Službysuper
Slávka Fricová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Podle mého očekavaní-skvělé
Podle mého očekavaní-skvělé
Pláž pěkná ,čistá.Dostatek lehátko,málo slunečníků.,ale v poledne už všichni odešly,takže celé odpoledne na pláži 20-30 lidí.Moře čisté,.3dny velké vlny,nedalo se koupat,ale za to nikdo nemůže. Vlny přinesly kousky nafty na pláž, takže černé nohy,špatně se to mylo????
StravaStrava plná penze,menší výběr, ale hlady nikdo netrpí,jen nás zarazilo ,že nebylo pití k obědu ani k večeři. Saláty, ovoce pouze meloun a ovocný salát.Fúra zakusků.
UbytováníPokoj jsme dostaly v 10h dopoledne.Měly jsme mít pokoj v bungalovu směrem na ulici, ale dostaly jsme v zahradě směrem k pláži,.Pokoj velký,čistý, vysoké oddělené postele.Koupelna standartu,žádný luxus,ale čisto.20 krokü na pláž.Samí Rusové a my dvě????.Tichý hotel bez hudby a alkoholu- balzám na duši????
SlužbyDobrý.Jen nám nechtěly vydat pasy,když jsme jely do Dubaje,nakonec jsme je přemluvily.Milý personál, všichni mluví ruský a anglicky.
Kristýna Freiwaldová
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestovka zajistila pouze odvoz z letiště na hotel (čekali jsme cca 45min než pan sehnal auto k odvozu do hotelu) a předání obálky s informací o odletu a času odvozu na letiště. Toť vše. Žádný delegát. V obálce dále byli informace, které byli k ničemu (všeobecné informace o Emirátech), proto s touto cestovou již nikdy nepojedu.
Cestovka zajistila pouze odvoz z letiště na hotel (čekali jsme cca 45min než pan sehnal auto k odvozu do hotelu) a předání obálky s informací o odletu a času odvozu na letiště. Toť vše. Žádný delegát. V obálce dále byli informace, které byli k ničemu (všeobecné informace o Emirátech), proto s touto cestovou již nikdy nepojedu.
Pláž krásná, čistá a moře nádherný.
StravaPrůměrná, menší výběr. K večeři podáván pouze čaj.
UbytováníHotel byl pěkný.
SlužbySpokojenost, až na informaci (dostanete seznam odjezdů) o bezplatných autobusech, které zastavují u každého hotelu, jelikož než autobus dojel k našemu hotelu byl plný, takže vám nezbylo nic jiného než si vzít taxi, které bylo drahé a ještě vás chtěli okrást. Toto opravdu hodnotím jako velmi špatnou a milnou informaci.
od 21 765 Kč za os.
Henrich B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
odporucame, pre mestsku dovolenku, sluzby delegata na mieste najviac pokazili inak fajn dovolenku... Delegat nam predal fakultativny vylet s anglicky hovoriacim sprievodcom co sme aj chceli, zial nakoniec sme vylet absolvovali s rusky hovoriacim sprievodcom, my 6ti plus Ruska skupina, 6x130€ = 780€ vyhodenych do vzduchu... ked sme to ihned po zisteni, ze vyklad je v rustine, reklamovali u delegata, tak ten sa po 2-3spravach odmlcal a do konca dovolenky sa neozval a nedvihal telefon, ze Dubai ozaj stoji za navstevu, ale urcite uz nie s vasou partnerskou CK ..
odporucame, pre mestsku dovolenku, sluzby delegata na mieste najviac pokazili inak fajn dovolenku... Delegat nam predal fakultativny vylet s anglicky hovoriacim sprievodcom co sme aj chceli, zial nakoniec sme vylet absolvovali s rusky hovoriacim sprievodcom, my 6ti plus Ruska skupina, 6x130€ = 780€ vyhodenych do vzduchu... ked sme to ihned po zisteni, ze vyklad je v rustine, reklamovali u delegata, tak ten sa po 2-3spravach odmlcal a do konca dovolenky sa neozval a nedvihal telefon, ze Dubai ozaj stoji za navstevu, ale urcite uz nie s vasou partnerskou CK ..
plaz je naozaj daleko, hotel je svojou polohou urceny primarne pre bussines klientov a pre ludi co chcu mestsku dovolenku
Stravapo 2 ranajkach sme sa vsetci zacali chodit radsej do blizkej restauracie, ranaky v hoteli sa dali zjest fakt len nudzovo... ale mozno obedy/vecere boli fajn...
Ubytováníciste a fajn, avsak pre cesty do mesta neodporucame kedze na metro a spat sa dostanete len taxikom kedze Bussines bye od centra oddeluje zaliv a priechodzie mosty su pomerne daleko... cca 40-50min peso, raz sa peso ist oplati ale inak uz len taxi... ak chcete plaz tak tak je ozaj este dalej, my sme ale sli na mestsku dovolenku a tak nam vzdialenost plaze nevadila.
Službypersonal atd vsetko ok
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
DAVID PISKOR
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si maximálně užili. Já osobně do Emirátů jezdím každým rokem, ale tento zájezd mě nadchnul snad nejvíce.
Dovolenou jsme si maximálně užili. Já osobně do Emirátů jezdím každým rokem, ale tento zájezd mě nadchnul snad nejvíce.
Na pláže jsme se vydávali sami a tak jsme procestovali skoro celé pobřeží Dubaje. Navštívili jsme hotelovou pláž La Mer Beach kde bylo spoustu obchodů a dobrého servisu. Dále Public Beach u hotelu Bur al Arab. Marina Beach s krásnými budovami na pláži a pláž která nás nejvíce nadchla byla Kite Beach by Meraas. Průzračná voda, obchody, wifi a plážový servis na úrovni.
StravaStrava byla hodně pestrá. Víkendové bufetové snídaně a večeře nám velmi chutnali. V týdnu jsme byli překvapeni večerní formou Ala Carte, kde bylo mnoho chutných jídel.
UbytováníHotel byl na náš vkus velmi luxusní, a tím pádem jsme byli maximálně spokojeni. Nádherný pokoj v 15.patře s výhledem na Burj Khalifu byl famózní.Vse krásné naleštěné a hlavně celý hotel voněl na každém rohu jinou vůní.
SlužbyPersonál byl ochotný, hodně milý, pouze jsme nebyli informováni o časových intervalech snídaní a večeří. Jinak super.
od 23 729 Kč za os.
Lokality v této zemi