Admiral Plaza Hodnocení: 3/5 Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai
Ivan Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ivan Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dubaj splnila naše očekávání
Dubaj splnila naše očekávání
Super
StravaSnídaně stále stejné, večeře pouze výběr smažené ryby a kuřecích křídel na různý způsob
UbytováníOK
SlužbyOK
Miroslav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel nedaleko obchodního centra a stanice metra. Spokojenost.
Hotel nedaleko obchodního centra a stanice metra. Spokojenost.
Nevyužili jsme možnost odvozu a přívozu na pláž.
StravaBez připomínek.
UbytováníSplnilo očekávání. Výborný bazén na střeše hotelu včetně výřivky.
SlužbyČistota, příjemný a ochotný personál.
Petr F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkove velke zklamaní, poloha hotelu dobrá."
Celkove velke zklamaní, poloha hotelu dobrá."
Zrušeny blízké pláže, na pláž celkem daleko, vetšina taxikářů vás ještě trochu povozí, aby to stálo za to a přitom dost hlasitě telefonují.
StravaSnidaně slabší, omezený výběr.
UbytováníProstorný apartmán,lůžka čistá,ale jinak ušmudlané. Koupelna vypadala,jako kdyby vyměnili jen ručníky a doplnili mýdlo,šampon a pod.,ale zaschlé čůrky va umyvadle,vaně a dveřích. V umyvadle které jen velmi pomalu odtékalo byl rantl plísně. Pod umyvadlem nefunkční váha s vrstvou prachu. Balkón nybyl uklizen asi několik měsíců s vrstvou písku,prachu a holubých výkalů. Za celý týden pokoj uklizen jen druhy den a potomm 5.den po příplatku pokojskému vytřen a vyměnené ručniky. Každy dem vysela na dveřích ceduje s prosbou o úklid. Kavu, čaj, vodu nedoplnili vůbec.
SlužbyV recepci příjemný personál
Lubomir Konvicka
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme nadmieru spokojny dovolenka splnila nase ocakavania
Boli sme nadmieru spokojny dovolenka splnila nase ocakavania
Erzsébet Sütő
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nakonec to bylo dobré jen k tomu, aby tam host mohl přespat!
Nakonec to bylo dobré jen k tomu, aby tam host mohl přespat!
Yury Likhachyev
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava Tomanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Dovolenou jsme si velice užili. Protože už jsme v minulosti v hotelu bydleli, nebyli jsme překvapeni, že se jedná o hotel, který by rozhodně zasluhoval rekonstrukci. Ale poloha v centru Dubaje, úroveň služeb, čistota na pokojích, ochota personálu, kvalita stravy a všechno ostatní převážilo, takže celkový dojem je pozitivní.
Protože se jedná o hotel v centru města, na pláž nás pravidelně odvážel hotelový mikrobus. Vstupní na pláž v Manzar parku 5,- dirhamů. Pláž fantastická, málo lidí, čisto, sprchy s teplou vodou, převlékárny, WC čisté, bufet na pláži celodenně otevřený, ceny celkem nízké.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni. V restauraci bylo čisto, jídlo dobré, organizace dobrá. Služby odpovídaly našim představám.
UbytováníStarý hotel, staré vybavení, ale čistota a služby personálu byly na velice dobré úrovni.
SlužbyCelkový dojem z hotelu je pozitivní, i když se jedná o starý hotel, který by rozhodně potřeboval zrekonstruovat. I tak - dojem je pozitivní.
Mária B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel bol v celku čistý
Personál milý. Stanica metra je blízko.
Hotel bol v celku čistý
Personál milý. Stanica metra je blízko.
Pláž bola ďaleko. Je to hotel pri letisku. Napriek tomu sme lietadla nepočuli.
StravaDobrá, vždy bolo v ponuke aj rôzne ovocie, jogurty kolace.
UbytováníHotel bol čistý, až na sprchový kút, ten bol špinavý. Denne nám menili uteráky. Dopĺňali nám denne balenu minerálku.
SlužbyBar. Malý obchodík so sladkosťami a hygien. Pomôckami. Agentúra s ponukou fakultatívnych výletov.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ľubomír Liška
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola na výbornej úrovni, avšak doprava lietadlom, bola veľmi nepohodlná, pretože sa letí lietadlom BOEING 737, ktorý má malo miesta.
Dovolenka bola na výbornej úrovni, avšak doprava lietadlom, bola veľmi nepohodlná, pretože sa letí lietadlom BOEING 737, ktorý má malo miesta.
Plaž bola čistá a veľmi pekná
StravaBola kvalitná, hoci len raňajky
UbytováníBolo na vysokej úrovni
Službybolo čisto a všetko bolo svieže
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 20 445 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vše proběhlo, jak mělo
vše proběhlo, jak mělo
na pláž je to od hotelu daleko, nutno využít mhd nebo taxi, ale to jsme očekávali.
StravaStrava v hotelu byla odpovídající počtu hvězdiček.
Ubytováníhotel už měl něco za sebou, během celého týdne ani jednou nefungovala pokojová služba, chyběly ručníky, v jednom pokoji kapala voda ze stropu, ale po upozornění byla zjednána náprava. Čistota ok.
Službyhotel už měl něco za sebou, během celého týdne ani jednou nefungovala pokojová služba, chyběly ručníky, v jednom pokoji kapala voda ze stropu, ale po upozornění byla zjednána náprava. Čistota ok.
Martina Zabavíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem ubytována v pokoji, který měl jedno okno do tzv. světlíku, i přes den bylo nutno svítit. Výhled byl do protějšího okna a metr pod oknem několik klimatizačních zařízení, která byla pernamentně v provozu, a to i v noci. Při příjezdu ve večerních hodinách mně bylo oznámeno, že musím ihned uhradit poplatek 20 USD, jinak mně nebude navrácen pas. V dispozicích bylo uvedeno, že se poplatek platí při odjezdu. Protože jsem neměla USD, ale EURA, nabídli mi výměnu samozřejmě bez dokladu a za nevýhodný kurs. Při platbě zájezdu jsem si připlatila za polopenzi, místo snídaně a večeře jsem obdržela snídani a oběd, což mně nevyhovovalo, musela jsem se vracet po poledni z pláže, oběd se vydával jen do patnácté hodiny. Zájezd jsem si vybrala za peníze, které jsem obdržela ke svým padesátým narozeninám, bohužel na něj nebudu vzpomínat tak, jak jsem si představovala.
Byla jsem ubytována v pokoji, který měl jedno okno do tzv. světlíku, i přes den bylo nutno svítit. Výhled byl do protějšího okna a metr pod oknem několik klimatizačních zařízení, která byla pernamentně v provozu, a to i v noci. Při příjezdu ve večerních hodinách mně bylo oznámeno, že musím ihned uhradit poplatek 20 USD, jinak mně nebude navrácen pas. V dispozicích bylo uvedeno, že se poplatek platí při odjezdu. Protože jsem neměla USD, ale EURA, nabídli mi výměnu samozřejmě bez dokladu a za nevýhodný kurs. Při platbě zájezdu jsem si připlatila za polopenzi, místo snídaně a večeře jsem obdržela snídani a oběd, což mně nevyhovovalo, musela jsem se vracet po poledni z pláže, oběd se vydával jen do patnácté hodiny. Zájezd jsem si vybrala za peníze, které jsem obdržela ke svým padesátým narozeninám, bohužel na něj nebudu vzpomínat tak, jak jsem si představovala.
Využívaly jsme s kamarádkou svoz z hotelu na placenou pláž. Byla levná - pět dirhamů na celý den a opravdu nádherná a čistá. Zdarma převlékárny a sprchy, velmi čisté prostředí, a to i WC.
Bohužel byl svoz do hotelu již po třech hodinách. Zpět jsme tedy jezdily taxíky, abychom stihly využít zaplacený oběd.
Strava byla zcela přizpůsobena dalším hostům ze zemí bývalého Sovětského svazu. K snídani obvykle bramborová kaše a řízky, těstoviny, fazole s rajčaty, velmi sladká ovesná kaše. Jeden druh toustového chleba, džem, máslo. Za celý pobyt byly jednou vajíčka a jednou párky. Káva a čaj v pořádku. Uváděli jste, že se bude jednat o kontinentální snídaně, což nevím, zda odpovídá při nabídce jediného druhu pečiva, a to toustového chleba. Personál úslužný a milý, to bylo snad jediné plus, jinak se vše "točilo" okolo hostů z Ruska, obsluhováni jsme s kamarádkou byly až poté, když byli obslouženi všichni ostatní.
UbytováníJak jsem uvedla výše, jela jsem na zájezd s kamarádkou, která měla krásný pokoj s balkonem, plný slunce přes den, já bydlela v pokoji s oknem do tzv. světlíku. Okno otevřít nešlo vzhledem k velmi hlučné klimatizaci, která běžela pernamentně. Co se týče čistoty a vybavení, bylo toto zcela v pořádku, pokoj byl čistý a vybaven opravdu jen základně (toto nekritizuji, dle počtu přidělených hvězdiček jsem věděla do čeho jedu). Ihned po příjezdu jsem kontaktovala delegátku, která mi vysvětlila, že poplatek musím opravdu uhradit ihned, také mi vysvětlila, že hotel poskytuje bohužel jen snídaně a obědy, že s tím nejde nic dělat. Také mi byl transportem poškozen kufr, k tomu mi delegátka řekla, že jsem to měla řešit ještě na letišti, což jsem nevěděla. Delegát na letišti nebyl, pouze řidič, který mi jen předal voucher do hotelu a jinak vůbec nemluvil. Vzhledem k tomu, že jsem již odmítla platit další peníze za telefon jsem se na delegátku s nekvalitním ubytováním v mém případě již nekontaktovala.
SlužbyZde už snad není co dodat, nechci se stále opakovat. Recepční se usmívali a denně mi ukazovali hromady papírů s rezervacemi. O jejich ubytování prý byl velký zájem a nabídka jiného pokoje pro mne možná nebyla. Přiznám se, po čtyřech dnech "škemrání" jsem byla již vysílena a po zbytek pobytu jsem si na hluk již zvykla (jediné štěstí, že jsem si vzala špunty do uší, které vozím po dovolených s sebou). Druhou noc jsem spala u kamarádky, která měla pokoj, který zcela odpovídal mým představám (bohužel letadlo z Prahy přiletělo do Dubaje později, tudíž jsem obdržela horší pokoj - tak mně to vysvětlovali na recepci. Také mi řekli, že můj pokoj je levnější a že Vám budou fakturovat nižší cenu, finanční rozdíl si prý mám s Vámi vykomunikovat.). V případě zájmu Vám ráda zašlu foto pokoje i výhledu z okna, případně i hlukový záznam z klimatizace.
Soňa Olšovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená se spoustou zážitků.
Příjemná dovolená se spoustou zážitků.
Pláže byly dvě. Jedna placená za 5 dirhamů Al Mamzar Park, nádherná pláž s parkem, voda úžasná. Druhá pláž for free, také dobrá, jen neměla ten nádherný park a tu rozlohu. Ale v pohodě, dalo se. Celkově spokojenost s oběma, Al Mamzar samozřejmě krásnější.... Lidí hrstka, jen my turisté z hotelu. Paráda!!!
StravaStrava chutná, dostačující, i při polopenzi jsem přibrala. Každý den něco jiného. Velmi milý personál. Stále kontrolovali a doplňovali jídlo. Voda ve džbánech k dispozici.
UbytováníPokoj sice menší se starším vybavením ale postel kvalitní, stejně jde především o vyspání. Každý den čisté ručníky, uklizeno dokonale, ustlaná čistá postel. Pokoj s balkonem. Koupelna se sprchou vyhovující. Dobře fungující WiFi na recepci.
SlužbySlužby hotelu dostačující. Personál velmi ochotný a vstřícný. Moc fajn poloha v centru staré Dubaje. Každý den transfer malým autobusem na pláž a odpoledne vždy na jiné místo v Dubaji s možností nakupování či poznávání města.
Roman T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
co jsem si zaplatil to jsem dostal spokojen
co jsem si zaplatil to jsem dostal spokojen
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Elena Korotkikh
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vyborne, doporučuji
vyborne, doporučuji
dostupnost 25 min, transfer 1 krat denne
Stravavyborne, pestra
Ubytovánívyborne, doporučuji
Službyvyborne,
Sabina L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhla podle našich představ. Delegátka velmi vstřícná. Transfery proběhly perfektně.
Dovolená proběhla podle našich představ. Delegátka velmi vstřícná. Transfery proběhly perfektně.
Pláž je daleko od hotelu, ale dobře dostupná shuttle busem, který by ale mohl jezdit častěji. Čistá, upravená.
StravaSnídaně bohatá, ovšem v případě polopenze je dost smutná stále stejná nabídka pro večeře, složená pouze ze 4 předkrmů, 4 hlavních jídel a 3 dezertů. Na týdenní dovolenou se tudíž jídlo stále opakuje a není možno ochutnat v rámci polopenze nic jiného.
Ubytování velmi dobré, hotel moderní, voňavý, čistý. Velmi ochotný a zdvořilý personál.
SlužbyVelmi ochotný a zdvořilý personál. Bazén malý, ale příjemný, posilovna vybavená standardně.
Milada Hanafi
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
škoda, že daleko ale krásná
Stravavýborná
Ubytováníkrásné
Službysuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lokality v této zemi