Belvedere Court Hodnocení: 3/5 Spojené arabské emiráty, Dubai
Ladislav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ladislav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Dubaji jsem nikdy předtím nebyla, proto jsem raději zvolila služby cestovní kanceláře místo obvyklého přímého nákupu letenek a objednání hotelu přes Booking, což byla chyba a zbytečný náklad. "Služby" cestovní kanceláře se omezily na vyzvednutí z letiště a zajištění taxi na letiště při odjezdu, dále pár tipů na zajímavá místa. Očekávala jsem v režii cestovky alespoň základní okružní jízdu po městě s komentářem. V podstatě jsme zaplatili jako dvojice po zpětné kalkulaci o cca 10.000 Kč víc, než kdybychom jeli sami, přitom jsme celou dobu byli odkázáni na individuální poznávání Dubaje. Samotné město mě nijak nenadchlo, ale to může být tím, že mohu srovnávat např. s Hong Kongem a Šanghají, které mají kromě mrakodrapů i své autentické kouzlo.
V Dubaji jsem nikdy předtím nebyla, proto jsem raději zvolila služby cestovní kanceláře místo obvyklého přímého nákupu letenek a objednání hotelu přes Booking, což byla chyba a zbytečný náklad. "Služby" cestovní kanceláře se omezily na vyzvednutí z letiště a zajištění taxi na letiště při odjezdu, dále pár tipů na zajímavá místa. Očekávala jsem v režii cestovky alespoň základní okružní jízdu po městě s komentářem. V podstatě jsme zaplatili jako dvojice po zpětné kalkulaci o cca 10.000 Kč víc, než kdybychom jeli sami, přitom jsme celou dobu byli odkázáni na individuální poznávání Dubaje. Samotné město mě nijak nenadchlo, ale to může být tím, že mohu srovnávat např. s Hong Kongem a Šanghají, které mají kromě mrakodrapů i své autentické kouzlo.
Hotel poskytuje bezplatný shuttle bus na pláž, která je asi 15 minut daleko, čistá a pěkná.
StravaV Marco Polo je několik restaurací, především vynikající čínská a skvělý anglický pub, kde čepovali pivo a bylo možno i dobré víno, byť obé děsně předražené, ale zkrátka alespoň bylo k dispozici.
UbytováníHotel Marco Polo byl vcelku komfortní a velmi příjemný, především díky profesionálnímu personálu (hlavně z Ukrajiny). Pokoj na hotel velký a dobře vybavený. Hotel má jedinou vadu, a sice je umístěn ve špatné čtvrti. Kolem jen ušmudlané arabské ulice a všude daleko, kromě na letiště, takže celý den hřímají nad hotelem letadla. Prakticky pořád jsme se přepravovali taxíky, naštěstí jsou docela cenově dostupné.
SlužbySlužby hotelu jsou velmi dobré, personál ochotný a přívětivý.
Aneta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 22 476 Kč za os.
Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je to městský hotel u rušné ulice, ale hluk vůbec nevadí, v pokoji je klid. My jsme měli výhled na Khalifu. Pokoj byl v 7. patře přímo u výtahu, takže nás často vzbudili hluční hosté, neustálý zvuk výtahu byl také nepříjemný. Poloha hotelu je naprosto ideální, proto jsme si ho na doporučení vybrali. Je 300 metrů od stanice metra, v okolí je spousta restaurací s dobrými cenami. Velkou výhodou hotelu je, že k ní patří předzahrádka, která je součástí hotelu a kavárny, ale žádný číšník vás nenutí si objednávat, můžete tam posedět i s vlastním nápojem. Ceny v hotelové restauraci jsou opravdu vysoké, džus vycházel asi na 120 Kč, plechovka piva na 350, sklenka merlotu asi na 260 Kč.
Je to městský hotel u rušné ulice, ale hluk vůbec nevadí, v pokoji je klid. My jsme měli výhled na Khalifu. Pokoj byl v 7. patře přímo u výtahu, takže nás často vzbudili hluční hosté, neustálý zvuk výtahu byl také nepříjemný. Poloha hotelu je naprosto ideální, proto jsme si ho na doporučení vybrali. Je 300 metrů od stanice metra, v okolí je spousta restaurací s dobrými cenami. Velkou výhodou hotelu je, že k ní patří předzahrádka, která je součástí hotelu a kavárny, ale žádný číšník vás nenutí si objednávat, můžete tam posedět i s vlastním nápojem. Ceny v hotelové restauraci jsou opravdu vysoké, džus vycházel asi na 120 Kč, plechovka piva na 350, sklenka merlotu asi na 260 Kč.
Pláž placená, vstup asi 65 Kč za dvě osoby. Půjčení lehátka za 120 Kč. Půjčují i ručníky, případně celé sety se slunečníkem.Pozvolný přístup do moře, písečná pláž, dva jednoduché stánky s občerstvením. Pláž se nedá srovnávat s upravenými hotelovými plážemi, ale nám tato klidná pláž vyhovovala, my se naopak vyhýbáme hotelovým přeplněným plážím.
StravaMěli jsme pobyt se snídaní, občas jsme si neměli kam sednout, bylo dost plno, ale čekání nebylo dlouhé. Všeho dostatek, včetně teplých jídel.
UbytováníJednoduchý malý pokoj, velmi malá koupelna, koberec už něco pamatuje, potřeboval by vyčistit. Na kratší dovolenou jsme s tím neměli problém, celé dny jsme byli pryč. Každý den na pokoji k dispozici 2 lahve vody, káva, čaj, rychlovarná konvice. Uklízeli každý den, sprchový gel, tekuté mýdlo došlo, ale položili jsme prázdné nádoby na podlahu a druhý den bylo doplněno.
SlužbyVše standardní, každý den kyvadlová doprava k moři, v deset hodin tam, ve tři zpátky. Na recepci velmi ochotní, objednávala jsem si buzení po telefonu, žádný problém. Ubytování bylo od dvou hodin odpoledne, my jsme přiletěli brzy ráno, v půl osmé už jsme byli na hotelu, raději jsme si zaplatili early check-in, byli jsme velmi unavení. I s pobytovou taxou jsme zaplatili 1444 Kč.
Jan Souček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kdyby se ve městě dost nekradlo, na což jsem nebyl před zájezdem upozorněn, tak by bylo vše v pořádku...
Kdyby se ve městě dost nekradlo, na což jsem nebyl před zájezdem upozorněn, tak by bylo vše v pořádku...
Veřejné pláže jsou bohužel přeplněny skupinami mužů národnosti pákistánské, iránské, indické a dalších, což dosti narušuje jejich jinak velmi příjemný dojem. Ale je to dáno tím, že město je neustále v intenzivní výstavbě a tito patrně dělníci jsou zde za prací na těchto stavbách nebo v přidruženém servisu. Co se týče placených pláží, tam je situace o poznání lepší.
StravaMěli jsme jen snídaně a ty byly vždy vynikající, co se týče kvality i množství i možnosti výběru.
UbytováníUbytování odpovídající šarži hotelu, pokoje čisté, výměna prádla denní, personál příjemný. Jen výhled z pokoje by nemusel být na jakousi pákistánskou ubytovnu
SlužbySlužby hotelu na výborné úrovni, odvozy na pláže a zpět, na letiště a zpět vždy podle harmonogramu, personál v recepci i ostatní velmi ochotný a vstřícný
Petr H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 808 Kč za os.
Peter Kurtis
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Plaze super az na jeden pripad ked nas zaviezol shuttle bus na skaredu plaz, schvalne..prebiehala stavba hotelov naproti, takze “uzasny” vyhlad... velmi neprofesionalne
StravaHrozne... spina, studene, nechutne..
UbytováníAko hore.. velmi zle!
SlužbySlabota
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vladislav Plichta
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Po transferu z hotelu na veřejnou pláž - OK. Chybí v popisu instrukce, jak se přihlásit k transferu na pláž což se muselo dělat každý den. Na to jsme však přišli zcela náhodně. Nemluvě o tom, že jezdil malý mikrobus přeplněný ruskými turisty, jehož kapacita byla nedostatečná. Bus jezdil na pláž v 8:00 ráno a zpět se vracel v 12:00.
StravaStrava byla velmi jednoduchá s malým výběrem. Snídaně stále stejná chybělo ovoce, jogurty ani nebyli cereálie. Oběd chutný ale výběr velmi omezený.
UbytováníPokoje značně ošuntělé, ne všechno fungovalo. Např. v jednom pokoji bylo utržené prkénko na toaletě, což jsme reklamovali nejen na recepci ale i u delegátky na vstupní schůzce. Bohužel prkénko zůstalo utržené po celou dobu pobytu. Uklízeč nebyl schopen vyměnit správné množství ručníků, téměř vždy nám něco chybělo. Koupelna celkově působila zanedbaným dojmem.
SlužbyHrozné - 1 bar na střeše s teplým drahým pivem, bazén nebyl k použití.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Charakterizuje ji mnoho památek a ruch.
Charakterizuje ji mnoho památek a ruch.
Snídaně vynikající.
UbytováníUbytování blízko stanice metra, s bazénem, bohatou snídaní, kvalitní posilovnou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tereza C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená super, určitě se sem zase vrátím
Dovolená super, určitě se sem zase vrátím
Na pláž jsme se dopracovali metrem a autobusem velmi dobře spojeni stanici metra jsme měli 200 metrů od hotelu velká výhoda navštívili jsme 5 plazi
StravaMěli jsme jen snidani, mohla být trochu bohatší skoro žádné ovoce
UbytováníUbytování dobre , každý den se uklizeno pokoje čisté, personál milý ochotný
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedná se o starší hotel v dost rušné starší části Dubaje, tj. hluk ze silnice a to i v noci a hlavně strašně časté
používání klaksonů - houkaček v autech :-(
Jedná se o starší hotel v dost rušné starší části Dubaje, tj. hluk ze silnice a to i v noci a hlavně strašně časté
používání klaksonů - houkaček v autech :-(
Doprava na pláž ráno v 9:00 super, ale jelikož jsme někdy ráno měli již naplánovaný program,
nedalo se využít :-( nám by např. event. vyhovovala i možnost odpolední dopravy na pláž.
Pláž jedna placená = byla lepší a druhá veřejná, ale i ta byla dobrá, jen horší vstup do vody.
Voda celkově čistá, pouze jednou pár medúz, teplota také optimální.
Strava ta nějak průměr - nejsme úplně nároční.
Snídaně denně stejné, ne moc pestré.
Obědy nám personál přinášel na pokoj, jídla vždy opravdu hodně, vždy vč.ovoce a zeleniny, ale vždy stále téměř
to sam=é je s malou obměnou, tj. rýže, kuřecí maso s pikant.omáčkou + ještě vždy jeden druh masa ...ne vždy jsme identifikovali o jaké maso se jedná ?!
Pouze poslední den změna - obalená ryba - ta byla moc dobrá !
Pokoj oproti očekávání docela prostorný ložnice včetně malého předpokoje se sedací soupravou, v obou místnostech velká televize. Vše se starším nábytkem, ale čisté, event. vyměnit koberce a to i na chodbách hotelu !
Koupelna s WS (1 místnost), katastrofální hlavně vana !!Vše staré včetně obkladaček, koupelna si opravdu žádá
o rekonstrukci !!Cestujeme poměrně často, toto byla snad nejhorší koupelna doposud !
Personál hotelu milý, vstřícný, pánové se snažili, i když občas něco slíbili a potom nesplnili...
možná zapomněli, nechtěli jsme to urgovat, šlo o drobnosti.... možná byl i trochu problém ve vzájemné komunikaci v angličtině.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Každou noc obrovský hluk z nočního klubu, navíc velký hluk z ulice. Velmi nepříjemný a neochotný personál, snídaně velmi chudé.
Každou noc obrovský hluk z nočního klubu, navíc velký hluk z ulice. Velmi nepříjemný a neochotný personál, snídaně velmi chudé.
Pláž perfektní, překrásná..
StravaSnídaně velmi chudé.
UbytováníPokoj dostačující, avšak zařízení koupelny velmi ošuntělé.
SlužbySlužby hotelu zdaleka nebyly v deklarovaném rozsahu.
Gustav Ševcech
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše fungovalo tak jak má. Vřele doporučuji Všem budoucím klientům kteří mají o tuto destinaci zájem
Vše fungovalo tak jak má. Vřele doporučuji Všem budoucím klientům kteří mají o tuto destinaci zájem
jezdil minibus 5krát denně po půlhodinových intervalech ale když se naplní odjíždí ihned v hotelu bylo asi 80 % rusů což byl při tlačenicích o místa celkem problém
Stravajsem nenáročný na snídaně mám rád naše salámy a uzeniny které mi tam chyběly jejich kvalita byla nic moc a výběr velmi omezen
UbytováníVše bylo v naprostém pořádku k naší spokojenosti
Službybyly na úrovni k celkové naší spokojenosti
Alena Novotná
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem jsme byly jako vždy celkem spokojeny. Do Dubaje jezdíme za teplým mořem a to je vždy stoprocentní.
S pobytem jsme byly jako vždy celkem spokojeny. Do Dubaje jezdíme za teplým mořem a to je vždy stoprocentní.
Jezdily jsme taxíkem na Al Mamzar, tam jsme byly již v minulých letech, takže spokojenost.
StravaSnídaně dostatečně bohaté, chyběl snad jen jogurt.
UbytováníPearl Residence Hotel Apartments je již dosti vybydlený, potřeboval by zdatného údržbáře( prasklá sprchová hadice, upadlá baterie ve dřezu, chybějící poličky ve skříních, sice kuchyňský kout, ale bez nádobí). My tam ale jely za sluncem, takže nám to pobyt nezkazilo :-).
SlužbyPokojová služba dobrá, denně čisté ručníky a uklizený pokoj.
Božena Vaňušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Díky soukromému programu, na kterém cest. kanc. neměla žádný podíl, byla naše dovolená báječná.
Kdo si chce užít noční život v tomto hotelu, příjde si na své.
Kdo se potřebuje vyspat aspoň 5 hod. v kuse, má smůlu.
Díky soukromému programu, na kterém cest. kanc. neměla žádný podíl, byla naše dovolená báječná.
Kdo si chce užít noční život v tomto hotelu, příjde si na své.
Kdo se potřebuje vyspat aspoň 5 hod. v kuse, má smůlu.
Čistá, stánky s občerstvením, se zmrzlinou, soc. zařízení, převlékárna, sprchy.
StravaV hotelu stereotip, nevadilo nám to. Měli jsme pouze snídani. Jinak jsme využívali pouličních občerstvení a restaurací, kterých je spousta. Využli jsme i KFC a Mc Donald. Ve velkých obchodních domech je převážně CERFOUR, kde se dá koupit teplé jídlo sebou a v pohodě jsme se do 3Oti AED najedli 3 lidé, včetně nápojů. /1AED= 6,70 Kč/
UbytováníJe to malý, 7mi poschoďový hotel s místní a ruskou klientelou. Personál milý, usměvavý. Ubytovaní jsme byli v noci , nedala se přeslechnout diskotéka, která je v hotelu denně od 22.00- 3.00-4.30. Vybavení předešlou recenzí jsme chtěli odmítnout pokoj č. 201 ve II.poschodí. Bylo nám řečeno, že zatím volné pokoje žádné nemají, a že nás přestěhují příští den.To jsme ještě netušili, že do 6.00 nezamhouříme oko. Jako bychom byli přímo v dění diskotéky, která skončila kolem 4.00 hod. a ještě do 6.00 hod. se trousili hosté na pokoje, kteří potřebovali své zážitky z diskotéky zhodnotit. Další den nás přestěhovali do 5.patra, hlučnost se zmírnila, ale když Vám postel 5 hod. duní, neuspíte, a po 2 hod. je po spaní. Měli jsme sebou 8mi letého vnuka, s kterým jsme absolvovali soukromý denní program, který byl nádherný. Nevyspali jsme se ani jednu noc. Jsem přesvědčena, že pracovníci c.k. přestože mají k dispozici osob. údaje klientů, nemají o jejich spokojenost zájem, jinak by nám s malým dítětem nemohli tento hotel doporučit. Přála bych jim aby po celodenní práci si zkusili uspat 1 noc v tomto hotelu a nemusí to být pokoj 2O1. Velkým plusem: bazén na střeše.
SlužbyBezplatné připojení k internetu. Pokoj s televizí a soc. zař. Denní úklid, čisto.
Peter V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekne, úslužný personál, pri metre a kúsok od centra
Pekne, úslužný personál, pri metre a kúsok od centra
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dakujem bola som spokojná s hotelom aj celá dovolenka bola super :)
Dakujem bola som spokojná s hotelom aj celá dovolenka bola super :)
Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Polák
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám dovolená líbila, protože v Dubaji je skutečně co vidět a dělat.
Celkově se nám dovolená líbila, protože v Dubaji je skutečně co vidět a dělat.
Pláže byly nejméně 10 km daleko, takže jsme jezdili taxikem.
StravaMěli jsme pouze snídani a ta celkem ušla.
UbytováníUbytování bylo mizerné. Do čtyř do rána jsme nemohli spát kvůli hudbě z nočního klubu. Po dvou dnech nás ale přestěhovali. Koupelna stará snad čtyřicet let, plesnivá špinavá, něco nefunkční a hlavně netekla teplá voda.
SlužbyKromě uvedených problémů, nás potěšil vstřícný přístup personálu hotelu.
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 24 957 Kč za os.
Andrea Konrádová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vedle hotelu se staví nová budova, výhled z okna na staveniště, mírný hluk při zavřeném okně.
Vedle hotelu se staví nová budova, výhled z okna na staveniště, mírný hluk při zavřeném okně.
Nebyla přímo u hotelu. Dá se dojet k pláži metrem.
StravaMěli jsme polopenzi, naprosto stačila. Ráno výběr z teplých snídaní, plus si naberete ovoce, zeleninu, pečivo a další jídlo ještě bokem. K večeři výběr z několika jídel, můžete si vybrat jedno hlavní jídlo a k tomu ještě jedno poloviční, nedá se to ani sníst.
UbytováníUbytování pěkné, jednoduché s klimatizací na pokoji. Každý den doplňují na pokoj 0.5l lahve s pitnou vodou. Je zde varná konev, lednička a fén.
SlužbyPersonál na recepci velmi přijemný, u bazénu dostanete ručník a 0,5l vody.
Eva P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokud si koupíte letenky přes FlyDubai, z letiště vezmete Uber a ubytování vezmete na booking.com, vyjde Vás to levneji a CA vlastně nepotřebujete. Presne takto totiž vypadal nás zájezd z CA. Delegát se neuracil za cely tyden ani dorazit do hotelu. Ozval se po 4 dnech, co jsme prijeli, a to až přes naši urgenci na CA. Mluvil pouze anglicky. Pomoc v Dubaji = 0. Tudíž pokud chcete letět s CK a o nic se nestarat, tak urcite ne sem. Starosti jsme měli až až. Vše jsme si museli zařídit sami a část věci ani nebyla viz popis a služby.
Neumim si představit, ze sem letí někdo, kdo nemluví či špatně mluví anglicky. V CK nám bylo řečeno, ze máme pobyt zaplaceny od terminu odletu (let je přes noc a v Dubaji jste v 7 rano), tudíž nás zajímalo, zda budeme čekat do 4 na check-in či ne. Dle CA ne, mate to zaplaceno už v den odlet, ale realita? Mate zaplacenych 6 noci, takže si do 4 pockate.
Kladné hodnotíme polohu hotelu.
K Burj Kalifá 5 min pěšky.
Pokud si koupíte letenky přes FlyDubai, z letiště vezmete Uber a ubytování vezmete na booking.com, vyjde Vás to levneji a CA vlastně nepotřebujete. Presne takto totiž vypadal nás zájezd z CA. Delegát se neuracil za cely tyden ani dorazit do hotelu. Ozval se po 4 dnech, co jsme prijeli, a to až přes naši urgenci na CA. Mluvil pouze anglicky. Pomoc v Dubaji = 0. Tudíž pokud chcete letět s CK a o nic se nestarat, tak urcite ne sem. Starosti jsme měli až až. Vše jsme si museli zařídit sami a část věci ani nebyla viz popis a služby.
Neumim si představit, ze sem letí někdo, kdo nemluví či špatně mluví anglicky. V CK nám bylo řečeno, ze máme pobyt zaplaceny od terminu odletu (let je přes noc a v Dubaji jste v 7 rano), tudíž nás zajímalo, zda budeme čekat do 4 na check-in či ne. Dle CA ne, mate to zaplaceno už v den odlet, ale realita? Mate zaplacenych 6 noci, takže si do 4 pockate.
Kladné hodnotíme polohu hotelu.
K Burj Kalifá 5 min pěšky.
Neni, nejbližší 20 minut taxíkem. Jedna cesta cca 25AED.
Lehátka na plazi 250 AED. (La Mer).
Velké zklamání. Každý den to same, žádný luxusní vyber, jak bylo prezentováno na fotografiích. Džusy uměle, ovoce bidne, zelenina žádná, sunka žádná. Pokud jste chteli vajicka, museli jste si objednat z menu. Personal si však nikoho nevšímá, tudíž objednat si snidani byl oříšek. Snídaně je každý den v TGI Fridays. Na snidani chodí cela business ulice. Všichni jsou slušně oblečení.
UbytováníModerní a nové, úklid byl občas osizen. Personál nezdravil.
V hotelu je Starbucks, obchod s potravinami a TGI Fridays. Obchod je otevřen 24/7. Součástí hotelu je kino - musíte si zaplatit.
Bazén má také otevírací hodiny, tudíž zapomente na nocni koupání. K dispozici je cca 30 lehatek na cely hotel. Pokud si neprivstanete, mate smulu. Hození ročníku na lehatko Vám nepomůže:). Ručníky na pláž Vám nikdo neposkytne. Na plazi si je však můžete půjčit. U hotelu pláž není. Na pláž musíte taxi.
Na pokoji každý den zdarma voda.
U bazénu zdarma voda.
Žádný shuttle bus na pláž a jina místa v Dubaji po Covidu již NEEXISTUJE. Tudíž pokud chcete k moři = taxi.
od 22 090 Kč za os.
Lokality v této zemi