Djerba: Našli jsme pro vás 88 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Vincci El Kantara Thalassa Hodnocení: 5/5 Tunisko, Djerba

Vincci El Kantara Thalassa recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Oldřich Urbánek

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Bohužel jsme přijeli po studeném období, ve kterém se rozmnožily chaluhy, avšak hotel každý den čistil pláž. Moře obsahovalo také místa s chaluhami, avšak když si zašel člověk pár metrů dál, bylo moře krásné a čisté. Moře nebylo hluboké (až daleko začala být hloubka 1,5 m a více), takže bylo vhodné i pro neplavce či děti.

Strava

Strava byla formou švédských stolů, byla velmi pestrá a výborná (vepřové maso a párky zde samozřejmě nečekejte, možná to zní překvapivě, ale někteří čeští turisté to vyžadovali). Byl dostatek masa, zeleniny, příloh, salátů, zákusků. Nejlepší byly ale místní speciality (kuskus, lilky, ryby, jehněčí...).

Ubytování

Podle evropských měřítek by byl hotel Vincci El Kantara Thalassa ohodnocen spíše 4*, ale ty 4* si zaslouží právem. S hotelem jsme byli velmi spokojeni, bylo zde vše, co člověk potřebuje na dovolené, pěkně a stylově zařízen, všude čisto včetně hotelového bazénu.

Služby

Personál byl velmi milý a nebyl vlezlý (jako prodejci v okolí). V hotelu je i krytý bazén, perličkové koupele, posilovna, masáže apod. Služby na úrovni. Sportovní aktivity také (volejbal, aerobik apod.) Slunečníky a lehátka byly zdarma, stejně jako osušky. Navíc paní delegátka připravila několik výletů nejen po Djerbě.

Almapura Hodnocení: 5/5 Tunisko, Djerba

Almapura recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 6 lidí)

Dagmar Mihalovičová

Hodnocení 1,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Patrik Dobšovič

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Welcome Thalasso Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Welcome Thalasso recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Aleš J.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zita Zarzis Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Essuehal

Zita Zarzis recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Jiří Hojgr

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Nabídka stravby byla dostatečná, ale jednotvárná, málo obměn. Navíc se domnívám, že u mezinárodního hotelu by neměl mít na provoz místní svátek - Ramadán, neboť si myslím, že 90 procent hostů nebyli muslimové. CK by o takové situaci měla informovat, protže posunutí večeře o 1,5 hodiny na cca 20,30 bylo dost nepříjemné.

Palais Des Iles Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Palais Des Iles recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 255 lidí)

Dagmar Prukschová

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dobrý.

Dobrý.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Vzdálenost pláže je více jak 200m, je však pěkná s jemným pískem, s dostatkem lehátek a slunečníků, s pozvolným vstupem do vody. Moře je poměrně čisté. Vše kazí množství suchého trusu, od koní a velbloudů.Sousední pláž byla uklízena hrablem taženým traktorem. Bohužel naše né.

Strava

Menší výběr jídel, ale dalo se vybrat. Špatná organizace, jídlo se muselo nandavat po jednom a tím vznikla velmi dlouhá fronta. Při výměně turnusu nebylo kam sednout.

Ubytování

Pokoj prostorný,čistý, s pravidelným úklidem. Na pokoji však chyběla lednička , trezor byl rozbitý, u televize chyběl antení kabel. Delegát byl výborný, ale napravit vše nebylo v jeho silách.

Služby

Personál byl vstřícný a přátelský.

Ilona Pácalová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel neodpovídá 4 hvězdám. Hosté hotelu byli z 80% muslimové -nevím přesně odkud byly,ale vypadaly jako arabové,ženy chodili celé zahalené a v tom oblečení chodili celý den-snídaně,moře,bazén,oběd,bazen večeře...jejich děti si do nich utírali ruce a oni v tom lezly do bazénu. A v něm se pakl máte koupat.nejsem rasista ale vědět to, zcela určitě bych do něj nejela.

Hotel neodpovídá 4 hvězdám. Hosté hotelu byli z 80% muslimové -nevím přesně odkud byly,ale vypadaly jako arabové,ženy chodili celé zahalené a v tom oblečení chodili celý den-snídaně,moře,bazén,oběd,bazen večeře...jejich děti si do nich utírali ruce a oni v tom lezly do bazénu. A v něm se pakl máte koupat.nejsem rasista ale vědět to, zcela určitě bych do něj nejela.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Sprchy-humus. Ale tekla z nich trochu voda na rozdíl od bazénu.Lehátka už něco zažili,ale dalo se to a stačily,moc nás tam nebylo. Pláž docela čistá. Moře čisté, zvolna se prohlubovalo. Na šnorchlování to není ,není se na co dívat. A bylo teploučké.V okolí se dalo i najít sportovní vyžití,stačilo dojít po pláži k sousedním hotelům. Obchodníci chodící po pláži se drželi dál, ochranka byla poblíž celý den.

Strava

Děs,nejhorší co jsem zatím zažila(mám za sebou cca 15 zájezdů).Nebyl výběr,často ani dost jídla. Chyběly příbory,sklenice.V jídelně neskutečnej bordel-ten ale dělali hosté-muslimové,nebo co to bylo za rasu.

Ubytování

Pokoj byl čistý. Nábytek rozbitý,wifi ani omylem,lednice též chyběla.Neřešila jsem to neboť jsem tam kvůli tomu nejela.Ale když to v nabídce hotelu avizujete ,tak bych to tam čekala.

Služby

Děs.Wifi -když máte štěstí tak ji možná jednou denně chytnete. Pokoj co mi při příjezdu dali, sem si měla najít sama-bylo to v noci a světla na chodbách moc nefungovaly.Vtipné. Bar v hotelu slušný,zásobovaný,ten u bazénu katasrofa. Teplé nápoje ani omylem,ani vodu neměli.Jen sprite a pivo,po dvou dnech k tomu ještě colu.Tot vše. takže jsme si museli chodit do hotelu. Sprchy nefungovali,klouzačky pouštěli 2x denně na 2 hodiny.Bar na pláži-co to je??? fungoval za pobyt 2x a to asi 4h denně. A měli vodu a colu.Tot vše.

Enjoy Djerba Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Enjoy Djerba recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Andrea K.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Až po niekoľkých telefonátoch, SMS a neustálom nátlaku na delegátku sme boli presunutí do nami vybraného hotela, pretože z náhradným hotelom sme vôbec neboli spokojní. Najhoršie bolo, že nám CK tvrdila, že nami vybratý hotel je over book po celú dobu nášho pobytu, ale naďalej ponúkali ako last minute aj v termíne, keď sme tam boli, čo považujeme za poriadny podvod z ich strany. Až keď sme sa to chceli riešiť formou súdov a médií, na 5 deň nás presunuli do nášho hotela. Podľa slov delegátky sme sa mali držať tuniského pravidla, že sťažnosťami aj tak nič nevyriešime a máme si zvyknúť. OTRAS!

Až po niekoľkých telefonátoch, SMS a neustálom nátlaku na delegátku sme boli presunutí do nami vybraného hotela, pretože z náhradným hotelom sme vôbec neboli spokojní. Najhoršie bolo, že nám CK tvrdila, že nami vybratý hotel je over book po celú dobu nášho pobytu, ale naďalej ponúkali ako last minute aj v termíne, keď sme tam boli, čo považujeme za poriadny podvod z ich strany. Až keď sme sa to chceli riešiť formou súdov a médií, na 5 deň nás presunuli do nášho hotela. Podľa slov delegátky sme sa mali držať tuniského pravidla, že sťažnosťami aj tak nič nevyriešime a máme si zvyknúť. OTRAS!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláže špinavé v oboch destináciách, všade samý konský a ťaví trus, ktorý nechávajú na pláži aby ho odnieslo more, more špinavé, plné trávy, okolo pláže Sun club zrúcanina akejsi budovy- najhoršie čo sme doteraz zažili.
Na Djerbu sa už nikdy viac nevrátime. (a to sme už v Tunise boli 3 krát a všade inde sa nám páčilo)

Strava

Enjoy- katastrofa, ani 2*
Sun Club- výborná aj na 4*

Ubytování

Enjoy- pekná izba, otrasné okolie a 2 mini bazény.
Sun Club- krásne vybudovaný a výborne vybavený komplex, čisté pekné veľké bazény, pláž veľká slabota.

Služby

Enjoy- 2 hrdzavé činky, 1 pokazený bežiaci pás a 2 staré posilňovacie stroje v miestnosti hádam 4*5 m, 2 malé bazény, animačný program- bieda, okolie- ako na púšti.
Sun club- golfové, tenisové kurty, 2 krásne bazény, krásna udržiavaná záhrada, animátori na úrovni- výborné možnosti

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Kristýna Třešková

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejhorší dovolená v mém životě! Absolutně nespokojená. Nejdříve, když jsme přiletěli na letiště, řekli nám, že hotel, který máme objednaný CK nepotvrdila rezervaci našeho pokoje.Takže mě a mého přítele odvezli jinam (do jiného hotelu),konkrétně do Diana Rimel.V tomto hotelu nás nechali přespat a druhý den v 15:00h místního času nám převezli do dalšího hotelu, který se původně jmenoval Jasmina Playa,ale nyní to má být hotel Enjoy Djerba.Ale všude v hotelu byl název Jasmina Playa.Nejhorší na tom je, že hotel Marine and Spa Djerba,který jsem si zaplatila a měla jsem v něm být ubytovaná, mi CK vůbec se slovy, že mají plno a nemají tam pro mě místo. Kdyby CK byla na úrovni, tak Vám to dá vědět dopředu a nebude čekat až příletíte na Djerbu na letiště. Delegátka Blanka, která nás měla na starosti mi řekla, že toto stěhování na jednu až dvě noci jinam je na Djerbě běžné a upozorňují na to v katologu. CK Invia mě na nic takového neupozornila ani mi žádný katalog nedala.Dokonce jsem tuto informaci nenalezla ani v všeobecných podmínkách smlouvy. Dovolenou jsem strávila v hotelu, který krachoval (přiznali to i zaměstnanci) a úrovní vůbec neodpovídal hotelu, který jsem měla koupený. V tomto hotelu jsem musela strávit mimo prvního dne celou svou dovolenou, aniž bych chtěla. Hotel pronajal na celý víkend hotelovou pláž místním na tzv. Tomorrow Island. Hotel byl po celý víkend plný místních obyvatel. Z hotelové pláže nás (hotelové hosty) vyhodili, z důvodu příprav podia. Delegátka Blanka nám řekla, že je to pěkná show a že ve 12:00h večer skončí. Z pátka na sobotu začali v 18:00h a hráli v kuse až do 3:00h ráno. V sobotu nehráli a v neděli začali hrát od 17:00h a hráli do 3:30h ráno. Styl hudby to byl house a trance. Jelikož jsme měli pokoj s výhledem na pláž tzn. že jsme měli pokoj hodně blízko podia celou noc jsem nám pokoj klepal a duněl.Vůbec jsme se nevyspali!!!! Nejhorší dovolená!!!

Nejhorší dovolená v mém životě! Absolutně nespokojená. Nejdříve, když jsme přiletěli na letiště, řekli nám, že hotel, který máme objednaný CK nepotvrdila rezervaci našeho pokoje.Takže mě a mého přítele odvezli jinam (do jiného hotelu),konkrétně do Diana Rimel.V tomto hotelu nás nechali přespat a druhý den v 15:00h místního času nám převezli do dalšího hotelu, který se původně jmenoval Jasmina Playa,ale nyní to má být hotel Enjoy Djerba.Ale všude v hotelu byl název Jasmina Playa.Nejhorší na tom je, že hotel Marine and Spa Djerba,který jsem si zaplatila a měla jsem v něm být ubytovaná, mi CK vůbec se slovy, že mají plno a nemají tam pro mě místo. Kdyby CK byla na úrovni, tak Vám to dá vědět dopředu a nebude čekat až příletíte na Djerbu na letiště. Delegátka Blanka, která nás měla na starosti mi řekla, že toto stěhování na jednu až dvě noci jinam je na Djerbě běžné a upozorňují na to v katologu. CK Invia mě na nic takového neupozornila ani mi žádný katalog nedala.Dokonce jsem tuto informaci nenalezla ani v všeobecných podmínkách smlouvy. Dovolenou jsem strávila v hotelu, který krachoval (přiznali to i zaměstnanci) a úrovní vůbec neodpovídal hotelu, který jsem měla koupený. V tomto hotelu jsem musela strávit mimo prvního dne celou svou dovolenou, aniž bych chtěla. Hotel pronajal na celý víkend hotelovou pláž místním na tzv. Tomorrow Island. Hotel byl po celý víkend plný místních obyvatel. Z hotelové pláže nás (hotelové hosty) vyhodili, z důvodu příprav podia. Delegátka Blanka nám řekla, že je to pěkná show a že ve 12:00h večer skončí. Z pátka na sobotu začali v 18:00h a hráli v kuse až do 3:00h ráno. V sobotu nehráli a v neděli začali hrát od 17:00h a hráli do 3:30h ráno. Styl hudby to byl house a trance. Jelikož jsme měli pokoj s výhledem na pláž tzn. že jsme měli pokoj hodně blízko podia celou noc jsem nám pokoj klepal a duněl.Vůbec jsme se nevyspali!!!! Nejhorší dovolená!!!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla u hotelu. Za celou dovolenou nikdo pláž neuklidil. Našli jsme na hotelové pláži mezi lehátky v písku několik střepů. Takže jsme chodili po pláži až k moři a zpět pouze v pantoflích. Okolo lehátek jsme měli celý víkend železné bariéry dokola,jak když jsme trestanci a zkoušce hlasitosti nemluvím. Jaký byl extrémní nepořádek po tom koncertu se nedá ani popsat a nikdo to neuklidil.Leželi jsme na lehátkách mezi odpadky. V baru na pláži nebyl žádný výběr. Jídlo jenom namazané bagety a to pouze odpoledne. Jednou neměli vodu, pak zase neměli limonády a pak zase kelímky. Žádné kafe na baru na pláži nebylo. Toalety strašidelné, raději jsem si došla do hotelu. Opravdu hrůza!! Hotel opravdu v krachu a tím pádem omezená nabídka služeb!! Chtěla jsem od delegátky Blanky reklamační protokol a bylo mi řečeno, že ho nemá. Ať to napíšu na čistý papír a že si to přepíše. Další porušení smlouvy. Pokud by někdo chtěl více informací může mě kontaktovat na tel: 739544425 nebo email: k.treskova@seznam.cz. Ráda Vám sdělím mnohem více informací. Klientů,kteří měli v místě podobné problémy, jako já bylo mnoho.

Strava

Hrozná!!! Každý den to stejné dokola. Saláty stejné, zákusky stejné, ovoce bylo, jak kdy. Každý den byly špagety s rajčatovou omáčkou. Každý den bylo kuře a hovězí maso na jiný způsob. Každý den byly těstoviny. To byla celá jídelní nabídka. Jídlo vůbec nedoplňovali. Oběd začínal ve 12:30h, několikrát se mi stalo, že jsem si neměla, co dát. Ani saláty už nebyly. Doslova řečeno byl boj o jídlo. Na hotelové pláži neměli ani vodu a nenatočili Vám ani nealko, protože neměli kelímky. Tak jsme si pro pití museli chodit do hotelu. V hotelu v barech i restauracích došla Coca-Cola a pivo. Pití a jídla bylo opravdu málo. Ale jednu výhodu to mělo, odjela jsem z dovolené o 3 kila lehčí. Hmm, nemělo by to být naopak?!

Ubytování

Jediné, co tam fungovalo dobře byl uklízecí servis. Paní uklízečky uklízeli důkladně a vždy jsme měli dostatek čistých ručníků. Pokoj byl pěkný, ale výhled na moře se nám díky tomu koncertu vymstil. Vůbec jsme se nevyspali, byli jsme úplně vyčerpaný!!!

Služby

Hrozné! Animátorská zábava žádná. Program hrozný. Několikrát jsme se byli večer i přes den podívat na různé programy, ale museli jsme odejít. Hrůza!! Byly to amatéři, kteří nevěděli, co animátorský program má obsahovat.
Potřebovali jsme si rozměnit peníze na dináry a na hotelové recepci mi řekli,že nemá žádné peníze, ale že budemi mít možná zítra. Za celou dobu dovolené na recepci peníze neměl. Delegátka Blanka tvrdila, že se dají vyměnit kdekoliv v jiném hotelu. V žádném okolním hotelu mi peníze nechtěli vyměnit z důvodu, že mají peníze připravené pro hotelové hosty a jelikož nejsem hotelový host, tak mám smůlu. Takže jsem celý jeden večer běhala po hotelích a snažila se vyměnit si peníze. Opravdu zábava a že jsme se u toho pěknou dálku prošli!!!

Club Floriana Castille Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba

Club Floriana Castille recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 11 lidí)

Petra Kailová

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla opravdu moc hezká, udžovaná a řasy sklízené každý den. Nikde se neváleli nedoplaky a kelímky od pití.

Strava

Velice různorodá, jak místní jídla, tak i hranolky a výborné kuře.

Ubytování

Na to, že je hotel klasifikován 4-mi hvězdami mi kvlaita moc neodpovídala. V Tunisu jsme byli již po třetí, většinou ve 3* a tento hotel by tomu odpovídal také. Soukromí žádné!

Služby

Docela drahé připojení na internet, což si myslím, že je zbytečné, vydělávat zrovna na tomto.
Dále bar u pláže, který má fungovat, byl oteveřen pouze první den naší dovolené, a poté jsme museli pro pití chodit až na hlavní bar do hotelu. Což bylo decela daleko.

Ilona Velická

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je nádherná, písčitá. Jediné, co je trošku na obtíž jsou mořské řasy, které moře každé ráno vyplaví. Nicméně místní zahradníci je okamžitě sklízejí.

Strava

Výborná, spíše evropská. Slušný výber jídel, dobré dezerty, všeho dostatek.

Ubytování

Ubytování bylo naprosto dostačující a naší 4-členné skupině vyhovující. Hotel je pravděpodovně nedávno zrekonstruován, všude je sympaticky čisto a pro každého dostatek prostoru.

Služby

Klasika jako všude jinde. Směnárna, masáže, animační programy, hotelový lékař, ...atd.

Jasmina Playa Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Jasmina Playa recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 10 lidí)

Dušan Pánek

Hodnocení 1,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž hodnotím asi nejpozitivněji z celé dovolené.Byla blízko hotelu a celkem udržovaná.Na pláži spousta možností vodních sportů, takže aspoň jedno plus.

Strava

Stravování opět kapitola sama pro sebe.Rozmanitost jídel skoro nulová, neustále stejné chody jídel.Co se mně však nelíbilo a nemohl jsem to v žádném případě tolerovat, bylo špinavé nádobí, dále kočky, které Vám skákaly po prostřených stolech a neustále Vás při jídle obtěžovaly.Měli jsme zaplaceno all inclusive a na rovinu můžu říct, že jsme si pití dokupovali, protože ochota od personálu stravovacího zařízení a hotelových barů byla víc než na bodu mrazu.

Ubytování

Jasmina Playa **** - co se týká ubytování musím říct, že nejhorší, které jsem asi zažil.Připadal jsem si spíše jak někde ve staně, protože mně neustále lezli všude po pokoji mravenci.To by ještě nebylo tak strašné, až do chvíle, kdy jsem v pokoji zabil několik švábů.To už mně skutečně naštvalo, tak jsem si vyžádal deratizaci pokoje od personálu hotelu (což pomohlo asi na 2 dny) a pak se zvířátka vrátila.Další problémem byla hromada koček (čtyřnohých), které byly všude, že už to bylo otravné. Jediné, co se dá trochu chválit je čistota hotelového bazénu.

Služby

Animační programy - žádné.

Jolana Kroupová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá, moře také.Jen přístup byl buď přes písečnou dunu, s dětmi po rozpáleném písku problém, nebo obcházet dokola , tam vedla betonová cesta od 5* hotelu. Jen bohužel zase končila v rozžhaveném písku....každodenně jsme tak měli spálené nohy.

Strava

Jídla bylo málo na výběr. Zmrzliny dostávala pouze dcera majitele, která se chodívala každý den koupat do bazénu. Ovoce dva druhy. Ve všem byly vlasy a chlupy, housenky v salátech. Do ohřívacích mís kapala voda z klimatizace.Kuchař měl špinavý oděv a ještě špinavější obuv.
V restauraci a okolo ní se pohybovalo asi 30 koček, některé nevypadaly příliš zdravě.Lezly po stolech , hrály si s příbory. Byly krmeny i personálem, takže neměly moc důvodů odejít.

Ubytování

Byli jsme desetičlená skupina, šest dospělých a děti.Jednu rodinu hned při příjezdu odvedli do divných apartmánů v areálu 3* hotelu, my si objednali 4*. Ty apartmány měly být součástí našeho hotelu, ale kvalita odpovídala nějakému zatuchlému neuklízenému sklepu s plísní na stěnách. Náš pokoj byl docela O.K., až na plíseň v koupelně, nedoléhající dveře to ušlo. Jen bohužel v tomto hotelu se může stát, že Vás ubytují v té hrůze. Děti plakaly a nechtěly usnout.

Služby

Nic jsme až tak nepotřebovali, ručníky se měnily, koš vysypaný občas. Zase pro nenáročné.
Co nám vadilo byla obsluha v restauraci, tam se škaredě dívali na zašpiněné ubrusy po dětech, měli připomínky.Oni ty ubrusy nebyli zvyklí moc často měnit. Usmáli se pouze za nějaká ta eura na stole. A muselo jich být víc. S pitím příliš nepospíchali a ač jsme měli pásky, stále chtěli čísla pokoje. Večer sedět u baru bylo za trest. Po dětech se dívali škaredě čímdáltím víc a nápoje nám chtěli dávat do již použitých nemytých sklenic. Během dne nás posílali od jednoho baru k druhému, takže jsme si stejně museli jít pití koupit do obchodu.Na to nám řekla delegátka, že to je zakázané....no asi by jsme umřeli žízní. Dostat třeba jen deci vody byl přes den velký problém. Za to místním ochmelkům, kteří se během dne ochomýtali kolem restaurace, bylo naléváno pivo velmi svižně.

GREEN PALM DJERBA Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

GREEN PALM DJERBA recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 119 lidí)

Ilona Š.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Super hotel, jelikož už bylo mimo sezónu, byl klídek. Milý a ochotný personál. Úžasní animátoři. Prostě super

Super hotel, jelikož už bylo mimo sezónu, byl klídek. Milý a ochotný personál. Úžasní animátoři. Prostě super

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Jelikož už nebyla hlavní sezóna. Tak pláž byla poloprazdná. Více času jsme trávili na hotelu u bazénu. Byla legrace. Spousta soutěží. Vodní aerobik atd....

Strava

Na můj vkus bylo vše v pořádku. Jídla bylo dost a velký výběr. Usměvaví číšníci. Vždy vstřícní.

Ubytování

Pokoj odpovídal očekávání. Čisto, každý den výměna ručníků.

Služby

Všechno v naprostém pořádku

Marek N.

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na zacatku jsme se dozvedeli ze v hotelu nejsou zadny rusove. A brzy jsme zjistili proc :D . Jsme mladí pár proto jsme nektere veci pretrpeli . Ale tuhle disko dovolenou uz ne.

Na zacatku jsme se dozvedeli ze v hotelu nejsou zadny rusove. A brzy jsme zjistili proc :D . Jsme mladí pár proto jsme nektere veci pretrpeli . Ale tuhle disko dovolenou uz ne.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Jste sportovne zalozeni a mate radi prochazky ? Pokud ano urcite se Vam bude libit min.700metrova prochazka u silnice smer na plaz . Diky ranni a odpoledni navsteve plaze jsme se dostali aspon do formy jinak by jsme zleniveli. Kazdopadne nedoporucuji pro lidi s detmi nebo starsi lidi. Plaz se snazili cistit ale jinak plaz a more jako v zanzibaru. Nadhera . Ale to je tak vse. Servis na plazi ...zapomente pouze za penize.
Otevirali kdy se jim zachtelo kolem 10-11. Doporucuji si brat vzdy dostatek vody z hot.baru a nespolehat se na plaz.barel . Pivo na plazi za 50kc . Lehatka dopoledne volne pak uz je to boj. Pokid si nechate pres obed rucnik na lehatku je mozne ze vase misto prodaji mistnim kteri delaji utraty na plaz.baru. Rucniky pak najdete pred barem polozene. Takze muzu rict ze nekradou vlastni ani hotelove rucniky. Vsude sou velbloudy .

Strava

Fresh pomeranc juice za 35kc . Kava a caj radeji vlastni. Pokud vydrzite 2tydny na omelete nekdy s necim a porad dokola stejnou bagetou tak prosim. Jogurty kysele. Na ovoce zapomente.
Kazdy den porad to same a obcas neco navic co nenadchlo . Klasicke fronty .
Hlavne na veceri bylo preplneno lidmi ktery ani nemeli pasky a vypadali jako místní.
Nedostatek priboru a taliru klasika. Zadne lzicky.
Odpoledni brunch u bazenu- spise co zustalo z obeda ale to stejne jsme nemeli sanci .

Ubytování

Pokoje...pri prijezdu hned zkontrolovan a tekla voda na zachode . Jiny pokoj 102 blizko lobby tudis jsme chytali wifi z pokoje. Pokud mate pokoj smerem na bazen (polovina pokoju) pripravte si spunty do usi. Pokoje sou hezke prostorne s balkonem . Postele poradne tvrde.

Služby

V hotelu sou mozne masaze .
Kazdy vecer ty same pisnicky do pulnoci.
Vedle zacina disko od pulnoci do 3rana. Tak hlasite ze kazdy vecer se nevyspite.
Na recepci se daji zmenit penize a vyhodneji nez jsme cekali ($€).
Na baru ochotne Vam vzdy daji pivo alko colu caffe ...kvalitnejsi veci za penize.

Club Diana Rimmel Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Club Diana Rimmel recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 127 lidí)

Milan P.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jiřina I.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Djerba Azurea Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Djerba Azurea recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Hana Baláková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž uklizená, k dispozici lehátka a slunečníky

Strava

celkem pestrá , kvalitní a chutná

Ubytování

na dobré úrovni

Služby

byly zajištěny sportovní i kulturní programy
personál byl ochotný a přívětivý

Dana Görnerova

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Lehátka k dispozici, čisto a okolí celkem v pořádku až na veřejné pláže ty byli špinavé.

Strava

Byla dobrá dalo se vybírat z mnoha jídel.

Ubytování

Bylo moc hezké.

Služby

Animační programy byli celkem dobré akorát jen ve francouštině, jinak personál hotelu poskytoval spoustu různých akcích, byl tam kulečník atd.....

Robinson Club Djerba Bahiya Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Robinson Club Djerba Bahiya recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 30 lidí)

Anonym

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Líbilo se nám moc,určitě se tam ještě podíváme

Líbilo se nám moc,určitě se tam ještě podíváme

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

chtelo by vymenu lehatek,je jich hodne popraskanych

Strava

vynikající,neměla chybu

Ubytování

velmi slušné

Služby

velice přijemní lidé,ochotní,usmevaví..proste fajn

Miroslava Babicová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenka bola úžasná, nenašli sme ani jednu vec, ktorú by sme mohli hotelu Club Diana Rimel vytknúť. Pláž nádherná, i keď sem tam sa našiel nejaký kamienok a riasy, ale to je predsa v mori prirodzené. Služby hotela na jednotku s hviezdičkou! Všade bolo čisto, zniesli by nám aj modré z neba, keby sme chceli :) Strava veľmi rozmanitá, počas 12 dní sa nám nestalo, aby sme boli hladné :)

Musím sa priznať, že už som v minulosti cestovala dosť veľa po rôznych krajinách s ubytovaním s rôznym počtom hviezdičiek, a tento zájazd hodnotím veľmi veľmi pozitívne. Je veľmi pravdepodobné, že sa tam v blízkej budúcnosti znovu vrátim :)

Odporúčam hlavne mladým ľuďom! :)

Dovolenka bola úžasná, nenašli sme ani jednu vec, ktorú by sme mohli hotelu Club Diana Rimel vytknúť. Pláž nádherná, i keď sem tam sa našiel nejaký kamienok a riasy, ale to je predsa v mori prirodzené. Služby hotela na jednotku s hviezdičkou! Všade bolo čisto, zniesli by nám aj modré z neba, keby sme chceli :) Strava veľmi rozmanitá, počas 12 dní sa nám nestalo, aby sme boli hladné :)

Musím sa priznať, že už som v minulosti cestovala dosť veľa po rôznych krajinách s ubytovaním s rôznym počtom hviezdičiek, a tento zájazd hodnotím veľmi veľmi pozitívne. Je veľmi pravdepodobné, že sa tam v blízkej budúcnosti znovu vrátim :)

Odporúčam hlavne mladým ľuďom! :)

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž nádherná! Čistučký biely piesok, sem tam príliv priniesol riasy, ktoré sú však všade. To sa moru vytknúť nedá, je to prirodzené :) taktiež, občas nejaký kamienok neskazí náladu, naopak, vyzerá to práveže prirodzene :) a veľa veľa mušlí :) keď raz začnete zbierať, už neprestanete :)

Strava

Strava veľmi rozmanitá. Počas 12tich dní sa nám nestalo, že by sme sa niečoho objedli, alebo, že by sme si niečo nevedeli vybrať. Veľa jedál som napríklad ani nestihla ochutnať. Raňajky úžasné, nevedela som, čo skôr si naložiť :)
Majú úžasné pečivo! :) a zmrzlinu! :)

Ubytování

Izbu sme dostali na poschodí, čím sme boli veľmi potešené :) v prvých dňoch nás trápili komáre, ale povedzme si pravdu, kde komáre cez leto nie sú..
Zariadenie izby perfektné, mali sme všetko, čo sme potrebovali :) ba dokonca i výhľad na more, čo sme vôbec nečakali :)

Izbu sme mali každý deň čistučkú upratanú, keď som si nechala na stolíku aj peniaze, či nejaké šperky, nič nezmizlo, vždy ma to tam čakalo :)

Služby

Perfektné! Nič sme nenašli, čo by sme mohli vytknúť :)

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 25 027 za os.

Coralia Club Djerba Hodnocení: 4/5 Tunisko, Djerba

Coralia Club Djerba recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Petra Skýpalová

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je hned u hotelu, nepustí tam nikoho cizího a nesmí mezi vás ani prodejci, kteří po pláži chodí. Můžete se tak cítít v bezpečí, je tam plavčík i security servis. Moře bylo u břehu celkem špinavé - musely se přešlapovat metrové pásy nanesené trávy a občas i odpadků. Písek byl také špinavý od velbloudích bobků, cigaret a různých kamenů (i cihel) a klacků. I tak tam ale bylo příjemně a nebyla to hlava na hlavě.

Strava

Švédské stoly byly neustále doplňovány a vždy bylo v nabídce nějaké maso v omáčce, ryba, těstoviny, kuskus a různě upravené brambory. Nechyběly ani salátové stoly a stoly se sladkostmi (ty jsou většinou oříškové a medové - zvláštní chuť). Po týdnu už mi ale ty chutě přišly dost jednotvárné a vše splívalo

Ubytování

Hotel je příjemný, ale ne luxusní (neodpovídá 4hvězdám). Pokoje vypadají přibližně jako na obrázku. Koupelna a záchod jsou oddělené - po úklidu nepříjemně smrdí savem. Hotel má dobrou polohu a je kryt od větru. Navíc kousek od hotelu jsou obchody a restaurace

Služby

Služby byly super - poskytl pokoj se sprchou v den odjezdu, abychom se z pláže mohli ještě vykoupat od soli. Na pláži půjčují v rámci All Inclusive katamarány, kanoe a surf. Animátoři mají připraven program na každý večer a celkově hotel pořád žil. Problémy byly s výměnou peněz na recepci, byli neochotní a také nikdo neumí anglicky a ani německy se moc nechytají. Když se jim dá ale dinár, tak udělají, co potřebujete

Jakub Neradil

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jasmina Club Hodnocení: 3/5 Tunisko, Djerba, Houmt Souk

Jasmina Club recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 11 lidí)

Libuše Suchá

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čistá, otravují zde místní prodejci (do hotelového areálu si nedovolí jít)

Strava

Dostatek nápojů teplých i studených, nedostatek ovoce, zelenina přezrálá, zavadlá a špatně očištěná, výborné pečivo

Marcela Nesvadbová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

čistá,

Strava

pestrá, také spokojeni

Ubytování

plně spokojení,

Služby

přijatelné, personál velmi ochotný a vstřícný

Všechny recenze hotelů