Side: Našli jsme pro vás 350 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Prime Family Club Turecko, Side, Side

Prime Family Club recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Anonym

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Měli jsme se velmi dobře.

Měli jsme se velmi dobře.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

K moři se lze dostat i pěšky, ale hotel má svůj vlastní autobus, který jezdí každých 15 minut tam a zpět. Pláž je čistá. Dostatek slunečního svitu, pro ty, kdo potřebují, jsou k dispozici slunečníky. Pláž i voda jsou čisté, s pozvolným vstupem do vody a písčitým pobřežím.

Strava

Byli jsme spokojeni s péčí, bylo to super.

Ubytování

Po dvou dnech se nám podařilo získat pokoj, na který jsme měli smlouvu. Tady jsme už byli spokojeni. Sprcha sice nebyla bezchybná.

Služby

Všechno bylo velmi dobré. Čisté, upravené, orientované na hosty.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Syedra Club Kizilot Hotel Turecko, Side, Kizilot

Syedra Club Kizilot Hotel recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Irena Kováčová

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.

Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž, pokud jde o čistotu vody, je jediným plusem, pobřeží je pokryté drobnými oblázky, místy trochu pískem, který není úplně nejčistší, ale večer většinu odpadků uklidí. Vodní sportovní klub je k dispozici za poplatek a nabízí poměrně široký výběr. Plážový bar: nealkoholické nápoje, pivo, stejně jako u bazénu zdarma, někdy něco dojde, ale doplní to. Odpoledne hamburger, hranolky, kečup, ale na pivo je třeba stát ve frontě, je hodně hladových turistů.

Strava

Předpokládám, že kvalita a výběr jídel by odpovídaly dvouhvězdičkovému hotelu, pokud by na všechny zbylo po našich ruských bratrech, ale čistota a obsluha jsou nedostatkové zboží. Podle mého názoru je personálu málo na tolik turistů. Během našeho pobytu odpoledne jeden číšník "vzbouřil" a rozbil okna jídelny, do půl hodiny ho odvezla policie, okna byla znovu vyměněna.

Ubytování

Na náš pokoj jsme čekali až do 4 hodin ráno my tři, kteří bohužel zvolili tento hotel. Mezitím několikrát na půl hodiny vypadl proud. Tehdy uklidili jen jednou, toaletní papír, ručník, odvoz odpadků není. Vybavení pokoje připomínalo socialistický dělnický ubytovna. Na chodbách špinavá podlaha, zbytky jídla, rozbitá okna atd.

Služby

O jiných službách nevím, v suterénu funguje masážní salon, hammam, který jsme také vyzkoušeli, pro dvě osoby 30 EUR, asi půl hodiny, byli jsme spokojeni, personál není drzý a mluví i anglicky. Večerní animační programy jsou výhradně v ruštině, obsah je přibližně stejný jako v jiných hotelech, už jsme je několikrát viděli, takže nám nechyběly.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Midnight Sun Turecko, Side

Midnight Sun recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Eva V.

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.

Pláž není 90 m od hotelu, ale ve vzdálenosti min 1,5 km- 20 minut chůze hodně prašnou cestou. Doprava na pláž dopoledne ve dvou termínech, uvedená jako doprava gratis. Až ve vozidle je napsáno, že pokud se použije tento transfer, není dovoleno
dovézt na pláž žádné jídlo ani pití pod pokutou 5 Euro. Dopravu totiž zajišťuje plážový klub Vikings club, který si tímto způsobem dováží zákazníky. A že to myslí s pokutou vážně se prokázalo při příjezdu, kdy se nám pracovník klubu
pokoušel zkontrolovat obsah plážové tašky. Tak jsme se sestrou jely pouze jedenkrát.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Vzdálenost od hotelu cca 1,5 km po prašné cestě. Poslední 3 dny, které jsme se sestrou trávily u moře , jsme nešly na oběd. Nestál za tu námahu .

Strava

Nejslabší místo pobytu. Stále stejná jídla. Maso naprosto nekvalitní, buď mleté nebo špatně definovatelné maso, myslím, že kousky nutrie, rozsekané na malé kousky. Většinou kosti. To co bylo označené jako kuře, bylo samá kost. Ze tří kosuků se dalo vybrat tak 2x tzv. do pusy.

Ubytování

Ubytování slušné, řekla bych standard. Uklízečka přicházela denně.

Služby

Recepční, mladý chlapec, ochotný, vstřícný.