Heaven Beach Apart Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Manavgat
Daniela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Daniela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miloslav Suk
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby odpovídají ceně zájezdu. Při odjezdu, v brzkých ranních hodinách, jsme byli /bez jakéhokoliv upozornění/ odvezeni na jiný terminál. Ten správný je vzdálen několik km. Je nutné dojet taxikem. Toto způsobilo naši dezorientaci a další obtíže. Bez dobré znalosti anglického jazyka tam sedíme dodnes.
Služby odpovídají ceně zájezdu. Při odjezdu, v brzkých ranních hodinách, jsme byli /bez jakéhokoliv upozornění/ odvezeni na jiný terminál. Ten správný je vzdálen několik km. Je nutné dojet taxikem. Toto způsobilo naši dezorientaci a další obtíže. Bez dobré znalosti anglického jazyka tam sedíme dodnes.
Michaela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anetta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Je třeba se připravit na náročnou procházku z kopce dolů a nahoru, což není tak rušivé, pokud člověk jí třikrát denně. Na pláži jsou lehátka poměrně často, ale jsou důležitá a zdarma. Vždy bylo volné lehátko. Pokud si člověk vybral místo vzadu, nebyl tam ani dav. Hotel má své vlastní malé místo na opalování s lehátky a slunečníky. Nápis Joker a tabule označují tento úsek pláže, který je téměř naproti policii.
Sám mořský břeh je písčitý, jsou tam obrovské vlny a velmi hladové ryby, které kousají pořádně. Pokud má člověk nohy v neustálém pohybu, nekousnou ho.
Personál baru byl velmi milý. V polozakryté restauraci byl obrovský chladicí box, odkud si hosté mohli brát balenou vodu. Důležitá informace! V Turecku je voda obvykle zásaditá, což může způsobovat průjem. Citliví hosté by si měli raději koupit vodu v obchodě a zkontrolovat její pH.
Mohu popsat především tři hlavní jídla. Mezi jídly jsem moc zvláštních svačin neviděl, jen nějaké suché pečivo kolem 16. hodiny. Výběr ovoce nebyl příliš velký. Meloun byl vždy, jablka zřídka, višňový kompot až od druhého týdne. Nemyslím si, že by se podávala typicky turecká kuchyně, ale vždy bylo co jíst. Nikdo nezůstal hladový. Bylo tam spousta druhů salátů. Byl tam nápojový automat a v baru také připravovali vše, co si host přál.
První pokoj se mi nelíbil, ale druhý už ano. Prostorný pokoj s velkým balkonem, výhledem na bazén a moře. Kromě nábytku byl k dispozici trezor, televize, klimatizace. Úklid měl být denní, ale byly dny, kdy nikdo nepřišel, ale druhý den přišli i dvakrát. Ručníky se pravidelně měnily, postel byla pohodlná. Velikost a typ nábytku byly vhodné pro dovolenou. Wifi byla pouze na recepci!!
SlužbyKromě masáže nevím, jestli byla nějaká jiná služba. Možná bych mohl zmínit animaci, která byla hlavně pro ruské a turecké hosty. Ostatní jí vůbec nerozuměli, takže to nebylo příjemné. Škoda. Mohlo by to být také v angličtině a s nižší hlasitostí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Andrea Kutasy
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čekal jsem trochu víc doprava.
Čekal jsem trochu víc doprava.
Pláž je krásná, s velkými vlnami, v této době je docela přeplněná. V části hotelu není sprcha.
StravaStrava byla dost chudá.
UbytováníUbytování bylo vyhovující.
SlužbyInternet na recepci, pokud něco nebylo v pořádku, opravili to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ismail D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Zelinka
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mária Al-Hajjarné Ferenczi
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náročný, zchátralý, špinavý. Tento hotel nikomu nedoporučujeme. Jídelna je otevřená, takže je plná much a dívá se na skládku odpadků.
Náročný, zchátralý, špinavý. Tento hotel nikomu nedoporučujeme. Jídelna je otevřená, takže je plná much a dívá se na skládku odpadků.
Bohužel jsme s ubytováním vůbec nebyli spokojeni. Bylo nevkusné, zchátralé a špinavé. Strávili jsme zde dvě noci a pak jsme změnili hotel. V Alanyi se nám podařilo strávit ještě pět nocí v hotelu Lafinca, což vše vynahradilo. Tento hotel doporučujeme, i když je trochu dražší, ale mnohem kvalitnější. Děkujeme pracovníkovi, který organizoval cestu. Díky jeho pomoci jsme mohli změnit hotel. Díky tomu se naše dovolená nestala noční můrou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mariann Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mohu říct jen tolik: byl to božský dovolená :))
Mohu říct jen tolik: byl to božský dovolená :))
Šli jsme pěšky na pláž, protože to nebylo daleko od hotelu! Pláž je písčitá a není příliš přeplněná!
StravaByl jsem spokojený s péčí :))
UbytováníByl jsem spokojený s ubytováním :))
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Petr Boháč
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Václav Holeček
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přístup na pláž se nachází od tohoto hotelu poněkud vzdáleněji, je zde nutná závislost na TAXI, či autobusové dopravě (byť zdarma), avšak je člověk nucen sledovat čas v závislosti na dopravní obsluze.
StravaStravovací menu nám zde nepřišlo příliš pestré v nabídce, rovněž co se do možnosti velikosti porce týče.
UbytováníUbytování v tomto hotelu je na odpovídající úrovni 3*, pokoje vkusně zařízeny, včetně fungující klimatizace. Rovněž čistota a úklid na dobré úrovni.
SlužbyÚklid, čistota, personál, dojem bychom zhodnotili velmi kladně.
Michaela Hlaváčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli spokojeni, ale zklamala nás doba pobytu. Měli jsme ho na 8 dní, ale díky brzkému odletu poslední den(z hotelu jsme vyjížděli už ve 3:15 v noci) jsme byli o jeden celý den ochuzení. Také fakultativní výlety byly spíš ve stylu předváděcích akcí zlata a kožešin. Ale poloha hotelu vše napravila. Side je nádherné a můžu jen doporučit.
S dovolenou jsme byli spokojeni, ale zklamala nás doba pobytu. Měli jsme ho na 8 dní, ale díky brzkému odletu poslední den(z hotelu jsme vyjížděli už ve 3:15 v noci) jsme byli o jeden celý den ochuzení. Také fakultativní výlety byly spíš ve stylu předváděcích akcí zlata a kožešin. Ale poloha hotelu vše napravila. Side je nádherné a můžu jen doporučit.
Přelidněná.
StravaJídlo dobré, ale hodně se opakovalo a uvítala bych víc ovoce.
UbytováníVzhledem k ceně optimální.
Věra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
První polovina pobytu super. Pak nastala "invaze"rusky mluvících turistů a bylo poklidu. nevychované řvoucí děti okolo bazénu i na pláži, kterým se rodiče absolutně nevěnovali. Škoda. Prostředí, personál, jídlo - to vše bylo na 1.
První polovina pobytu super. Pak nastala "invaze"rusky mluvících turistů a bylo poklidu. nevychované řvoucí děti okolo bazénu i na pláži, kterým se rodiče absolutně nevěnovali. Škoda. Prostředí, personál, jídlo - to vše bylo na 1.
Lehátko na lehátku, hlava na hlavě. Pláž uklizená. Ráno super čistá voda, odpoledne už to bylo horší. WC veřejné placené cca 200 m od pláže, sprcha na hotelové pláži nebyla. Vstup do moře pozvolný, vhodné pro malé děti. Šnorchlování n ic moc, není tam nic k vidění.
StravaJídlo výborné, čerstvé, rozmanité a vždy dostatek.
UbytováníMalý, ale čistý pokojík. Odpovídal 3 hvězdičkám. Denně úklid, výměna ručníků pouze na požádání.
SlužbyPersonál většinou nemluvil anglicky, někteří se domluvili česky. Wi-fi často nefunkční a na recepci nejsou schopni poradit, kde je nejbližší internet...Přitom byl cca 50 m od hotelu. Naprosto úžasná je však relax zóna. Masáže, turecké lázně vřele doporučuji.
Dagmar Frosová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamenitá,velká hloubal,koupání v moři byl nadlidský výkon
StravaDobrá
UbytováníVelmi hlučný hotel. Miniaturní pokoje se sloupem uprostřed.
Oldřich S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mária Ilona Obsitosné Zavaczki
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Obecně jsme byli spokojeni s personálem hotelu a obsluhou, snažili se udělat vše, co bylo v jejich možnostech. Stravování nebylo rozmanité, zejména pokud šlo o ovoce a sladkosti, každý den bylo stále to samé.
Obecně jsme byli spokojeni s personálem hotelu a obsluhou, snažili se udělat vše, co bylo v jejich možnostech. Stravování nebylo rozmanité, zejména pokud šlo o ovoce a sladkosti, každý den bylo stále to samé.
Moře bylo vzdálené jeden a půl kilometru od hotelu a bylo potřeba přeběhnout přes dálnici se dvěma jízdními pruhy v každém směru, kde byl velký provoz. Hotel v 10:10 a v 11 hodin vypravoval malý mikrobus, který vozil hosty na pláž. Oběd trval od půl jedné do půl třetí, autobus přijel pro hosty až ve čtyři odpoledne, takže jste buď plavali, nebo šli pěšky na oběd. Odpoledne hosty přivezl ještě dvakrát, ale na pláž už ne! Přecházelo se přes písčitou, pustou a kamenitou oblast, čistota pláže byla přijatelná.
StravaVýběr vařených jídel by mohl být rozšířen, salátů bylo mnoho druhů, ale z ovoce nabízeli pouze meloun a pomeranč.
UbytováníPokoj byl čistý, ale nábytek byl opotřebovaný a ošuntělý.
SlužbyByl tam bazén pro dospělé, malý bazén pro děti a skluzavka. Dalo se také hrát stolní tenis.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Libuše S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel jsme navštívili opakovaně, opět jsme byli spokojeni až na to, že nám byl změněn termín nástupu.
Hotel jsme navštívili opakovaně, opět jsme byli spokojeni až na to, že nám byl změněn termín nástupu.
Dostupná, udržovaná, slunečníky a lehátka plně k dispozici.
StravaStrava formou bufetu ráno, večer výběr dle jídelního lístku , který je psán v českém jazyce, ale s horším překladem. Přestože jsem měla přísnou dietu předepsanou lékařem, s personálem byla prostřednictvím delegátky možná domluva. Plně mi vyhověli. Balíček místo snídaně při odletu velmi ubohý, neobsahuje žádný nápoj.
UbytováníS ubytováním jme byli spokojeni, každý den byl prováděn úklid pokoje a výměna ručníků, výměna ložního povlečení 1x v týdnu.
SlužbyNemám žádné připomínky.
Jitka A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tento hotel mě nenadchl,už bych se tam znovu nevrátila.Side je krásné,příště zvolím jiný hotel.
Tento hotel mě nenadchl,už bych se tam znovu nevrátila.Side je krásné,příště zvolím jiný hotel.
Největší výhodou hotelu je,že leží přímo u pláže a lehátka a slunečníky jsou zdarma.To jediné je na hotelu kladné.Ale do prvních řad blízko moře není šance,opět jsou upřednostňováni Němci a opět neochota personálu,co obsluhuje pláž.Důvodem bylo neobjednávání drahých drinků na pláži.Jsem abstinentka,alkohol nepiju. Moře čisté,teplé.Na pláži jsou sprchy.
StravaStrava bylo to nejhorší z celé dovolené.Snídaně velmi chudé.Nejsem náročná na jídlo,ale s tímto jsem se ještě nesetkala.Po týdnu jsem se na jejich stále stejnou veku,která nešla ukousnout, nemohla ani podívat.Jiný výběr ale nebyl.K pití čaj,káva.Stejný jeden sýr,vejce na tvrdo,salám a marmeláda.Nic víc.Večeře opět katastrofa.Jednak neochotní číšníci,kteří upřednostňují Němce,Čechů se skoro nevšímnou,protože neutrácí tolik peněz jako Němci.Jídlo se servírovala a vybíralo z jídelního lístku,který byl i česky,ale někdy špatně přeložený.K hlavnímu jídlu jako příloha byla každý den kopička rýže a 3 kousky studených brambor.Celou dobu pobytu byl stejný zeleninový salát,z ovoce pouze meloun.O nějakém zákusku se nám mohlo jen snít. Jediné co bylo dobré,byly jejich polévky.
UbytováníUbytování žádný přepych,ale celkem čisto.Bydlela jsem v prvním patře,boční výhled na moře.
SlužbyHotel kromě ubytování a špatné stravy nic neposkytuje.
od 16 171 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Úžasná dovolenka.
Úžasná dovolenka.
Pláž krásna,more fantastické.
StravaStrava fantastická.
UbytováníUbytovanie super
SlužbySlužby na úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Olga Šnebergrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost
hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost
pěkná pláž kousek od hotelu,nepřelidněno :-),dostatek lehátek,sportovní vyžití
Stravavýběr jídel dostačující
Ubytováníčisté a útulné pokoje,hezký hotelový kompex rodinného typu
Službyvelmi milý a ochotný personál
Iveta Berecková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Upravená . Lehátka za nízký poplatek..
StravaPo naléhaní na delgátku upraveno maličko. Jinak to nejhorší co na dovolené bylo..
UbytováníMalé prostory - bez ledničky.
SlužbyK ceně přiměřené.
Martina Vacková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta na pláž byla trochu utrpením, autobus tam jel jednou denně a to v 10.00 hod., vracel se až v 16.00 hod., s dětmi nemožné - trávit přes poledne čas u moře s malými dětmi ve 40 stupňovém vedru. Nezbývalo než chodit pěšky, ale na pláž, která patřila k hotelu, vedla jen prašná cesta podél hlavní silnice bez jediného kousku stínu - pro děti taky "super"... Na pláži byli ochotní a vstřícní. Jen toho řidiče se nám nepodařilo přemluvit, aby jel i v jiném termínu, ačkoliv celý den čekal na pláži v bufetu.
StravaKámen úrazu, na jídlo se opakovala stále stejná nabídka, jen přílohy se střídaly. Slibovaný (a klienty z předchozích let vychvalovaný) velký výběr ovoce a dezertů se nekonal. První týden byl jediným ovocem (respektive spíše zeleninou :-) ), které jsme měli možnost vybrat, meloun. Po několika stížnostnech se nabídka rozšířila a jednou jsme dostali jeden fík na osobu a výběr ze dvou druhů melounu. Fotografie široké nabídky dezertů, která byla inzerována v katalogu, se v realitě skládala z jednoho druhu sladkého koláčku vodnaté konzistence. Víc nic. Na snídani se opakovala jen vejce, zelenina, marmeláda, sýr a obyčejný salám. K tomu bylo bílé pečivo. Pro děti se daly vybrat jen cornflakes, ostatní bylo pro děti nevhodné.
UbytováníV pořádku, jen jsme se někdy pobavili nad tím, že se fušerská práce odvádí i v Turecku.
Služby hotelu byly v pohodě.