Side: Našli jsme pro vás 350 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Orfeus Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Side

Orfeus recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 118 lidí)

Odpočinek v menším resortu Blízko nákupních možností 2 bazény s oddělenou částí pro děti Transfer na pláž hotelovým autobusem

Monika G.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023

Úžasná dovolenka.

Úžasná dovolenka.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž krásna,more fantastické.

Strava

Strava fantastická.

Ubytování

Ubytovanie super

Služby

Služby na úrovni.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Olga Šnebergrová

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost

hezké ubytování,dobrá strava,čisto,příjemný personál,příjemná delegátka,celková spokojenost

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

pěkná pláž kousek od hotelu,nepřelidněno :-),dostatek lehátek,sportovní vyžití

Strava

výběr jídel dostačující

Ubytování

čisté a útulné pokoje,hezký hotelový kompex rodinného typu

Služby

velmi milý a ochotný personál

Artemis Hodnocení: 3/5 Turecko, Side

Artemis recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Iveta Berecková

Hodnocení 1,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Upravená . Lehátka za nízký poplatek..

Strava

Po naléhaní na delgátku upraveno maličko. Jinak to nejhorší co na dovolené bylo..

Ubytování

Malé prostory - bez ledničky.

Služby

K ceně přiměřené.

Martina Vacková

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Cesta na pláž byla trochu utrpením, autobus tam jel jednou denně a to v 10.00 hod., vracel se až v 16.00 hod., s dětmi nemožné - trávit přes poledne čas u moře s malými dětmi ve 40 stupňovém vedru. Nezbývalo než chodit pěšky, ale na pláž, která patřila k hotelu, vedla jen prašná cesta podél hlavní silnice bez jediného kousku stínu - pro děti taky "super"... Na pláži byli ochotní a vstřícní. Jen toho řidiče se nám nepodařilo přemluvit, aby jel i v jiném termínu, ačkoliv celý den čekal na pláži v bufetu.

Strava

Kámen úrazu, na jídlo se opakovala stále stejná nabídka, jen přílohy se střídaly. Slibovaný (a klienty z předchozích let vychvalovaný) velký výběr ovoce a dezertů se nekonal. První týden byl jediným ovocem (respektive spíše zeleninou :-) ), které jsme měli možnost vybrat, meloun. Po několika stížnostnech se nabídka rozšířila a jednou jsme dostali jeden fík na osobu a výběr ze dvou druhů melounu. Fotografie široké nabídky dezertů, která byla inzerována v katalogu, se v realitě skládala z jednoho druhu sladkého koláčku vodnaté konzistence. Víc nic. Na snídani se opakovala jen vejce, zelenina, marmeláda, sýr a obyčejný salám. K tomu bylo bílé pečivo. Pro děti se daly vybrat jen cornflakes, ostatní bylo pro děti nevhodné.

Ubytování

V pořádku, jen jsme se někdy pobavili nad tím, že se fušerská práce odvádí i v Turecku.

Služby

Služby hotelu byly v pohodě.

Adora Butik Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Kizilot

Adora Butik recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 50 lidí)

Anonym

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Personal byl prijemny, ale jidlo jedna velka katastrofa.

Personal byl prijemny, ale jidlo jedna velka katastrofa.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Super. Boty do vody nutne.

Strava

Maly vyber, meli jsme hlad. Chybi maso, celkovy vyber, nedoplnovali jidlo,vari z polotovaru.

Ubytování

Ubytovani bylo prumerne, neocekavali jsme luxus.

Služby

Prijemny personal, ale nevykompenzuje nekvalitni jidlo.

Anonym

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Klidná pohodová dovolená pro toho kdo nemá rád velké komplexy a mnoho lidí.

Klidná pohodová dovolená pro toho kdo nemá rád velké komplexy a mnoho lidí.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná čistá teplá voda, velká pláž, málo lidí.

Strava

Dost jednostranná, neustále mleté maso na několik způsobů, ryby nebo maso téměř vůbec nebyly. Dobré byly zeleninové saláty a polívky.

Ubytování

Malý bungalov se sociálním zařízení, čistý, ale je znát, že už má něco za sebou. Občas něco odpadlo a byl cítit zápach z kanalizace.

Služby

Mladý, příjemný personál

Sweet Hodnocení: 3/5 Turecko, Side

Sweet recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Kateřina daňková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Selge Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Side

Selge recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Bohumila Prokešová

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

ok

ok

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

přístup k pláži byl dobrý, voda čistá, moře ok

Strava

chudší strava

Ubytování

ok

Služby

na pláž to mělo být 1 km, a měla fungovat zdarma kyvadlová dorava. To byl problém, tak jsme chodily pěšky a bylo to nakonec 1,5 km.

River Park Bungalows Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Manavgat

River Park Bungalows recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Petra Přibylová

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla krásná,super klidný hotýlek,dostupné pravidelné autobusové linky,ochotný personál,jen to jídlo byla katastrofa.
Byla jsem v Turecku už po páté,ale toto jsem ještě nikde nezažila....:-(

Dovolená byla krásná,super klidný hotýlek,dostupné pravidelné autobusové linky,ochotný personál,jen to jídlo byla katastrofa.
Byla jsem v Turecku už po páté,ale toto jsem ještě nikde nezažila....:-(

Strava 1,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Krásná udržovaná s čistým mořem.

Strava

Strava šílená.Snídaně ještě ok,ale večere studené,bez masa,jen rýže,houska,jeden salát a nějaké šlichty,které ani nebylo poznat co to je.Na tom je tam třeba zapracovat a jak říkám,byla jsem tam po páté a s tímhle jsem se tedy ještě nesetkala,škoda.

Ubytování

Chatička byla fajn,a člověk měl své soukromí.A dva kroky do bazénu,super.

Služby

Perfektní.Milý personál.

Jan R.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Hera Beach Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Side

Hera Beach recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 39 lidí)

Markéta Fitovská

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel super jako vždy , Do Turecka do Side už jezdím přes 12 let a vždy spokojenost

Hotel super jako vždy , Do Turecka do Side už jezdím přes 12 let a vždy spokojenost

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Výborná

Ubytování

Hotel menší , což bylo super , pláž kousek od hotelu asi 5 minut , jídlo vyborne, pokoje čisté , příjemný personál mužů doporučit

Daniela Radosa

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ačkoli sama jako žena v Turecku, dovolenou jsem si užila podle očekávání a možná až překvapivě skvěle. Přístup cestovní kanceláře byl vstřícný a velmi rychlý, vše bylo vyřízeno bezchybně včetně pojištění během několika málo hodin. Volila jsem sice vědomě destinaci, kterou znám, ale o hotelu jsem četla recenze, které jsou zcela v rozporu se skutečností. Byla jsem nadmíru spokojená s přístupem personálu již od první chvíle. Že mělo letadlo zpoždění, bylo způsobeno nejen počasím , ale možná i jinými cestovní kanceláří neovlivnitelnými skutečnostmi. Kde se vám stane, aby se vás po příjezdu do hotelu dlouho po půlnoci zeptali, zda nemáte hlad a jestli chcete pít, i přestože už od jedenácti bylo samoobslužné zařízení, používané za tímto účelem, mimo provoz. Navíc mi pan recepční odnesl zavazadla do pokoje jako kdyby to byla naprostá samozřejmost a patřilo to k jeho povinnostem. Že v hotelu panuje přátelská rodinná atmosféra, jsem měla možnost zjistit již během jediného následujícího dne. Nejspíš záleží na vzájemném přístupu obou stran, ale opravdu mi nevadilo, že k recepci se musí šlapat deset schodů, když po celém hotelu jezdil v pěti patrech výtah, který jsem nepotřebovala nikdy využít, ale chápu, že starší lidé ode mě ho potřebují. Opravdu mi nekapal kohoutek a podstatné bylo, že sprcha fungovala a koupelna byla vždy čistá a uklizená, protože děvčata, která se starala o úklid byla vždy ve všem ochotná a dokonce i jazykově vybavená v tomto regionu až nezvykle dobře. Co to bylo ještě v recenzích? Že někomu vadilo, že v hotelu byli ubytovaní Turci? Nějak jsem je tam marně hledala. Byly to totiž asi dvě rodiny a chovali se tak klidně narozdíl např. od Němců, že by je člověk jen těžko tušil, kdyby neslyšel, že se baví s personálem stejným jazykem. Ostatně, koho překvapuje , že v českých hotelích nejsou ubytovaní jen cizinci, ale i Češi? Ale abych byla objektivní, jak t vím od personálu, v době hlavní sezóny jich bylo více a je samotné to mrzelo - mají nás všeobecně za klidnější a přátelštější než ostatní národnosti.

Ačkoli sama jako žena v Turecku, dovolenou jsem si užila podle očekávání a možná až překvapivě skvěle. Přístup cestovní kanceláře byl vstřícný a velmi rychlý, vše bylo vyřízeno bezchybně včetně pojištění během několika málo hodin. Volila jsem sice vědomě destinaci, kterou znám, ale o hotelu jsem četla recenze, které jsou zcela v rozporu se skutečností. Byla jsem nadmíru spokojená s přístupem personálu již od první chvíle. Že mělo letadlo zpoždění, bylo způsobeno nejen počasím , ale možná i jinými cestovní kanceláří neovlivnitelnými skutečnostmi. Kde se vám stane, aby se vás po příjezdu do hotelu dlouho po půlnoci zeptali, zda nemáte hlad a jestli chcete pít, i přestože už od jedenácti bylo samoobslužné zařízení, používané za tímto účelem, mimo provoz. Navíc mi pan recepční odnesl zavazadla do pokoje jako kdyby to byla naprostá samozřejmost a patřilo to k jeho povinnostem. Že v hotelu panuje přátelská rodinná atmosféra, jsem měla možnost zjistit již během jediného následujícího dne. Nejspíš záleží na vzájemném přístupu obou stran, ale opravdu mi nevadilo, že k recepci se musí šlapat deset schodů, když po celém hotelu jezdil v pěti patrech výtah, který jsem nepotřebovala nikdy využít, ale chápu, že starší lidé ode mě ho potřebují. Opravdu mi nekapal kohoutek a podstatné bylo, že sprcha fungovala a koupelna byla vždy čistá a uklizená, protože děvčata, která se starala o úklid byla vždy ve všem ochotná a dokonce i jazykově vybavená v tomto regionu až nezvykle dobře. Co to bylo ještě v recenzích? Že někomu vadilo, že v hotelu byli ubytovaní Turci? Nějak jsem je tam marně hledala. Byly to totiž asi dvě rodiny a chovali se tak klidně narozdíl např. od Němců, že by je člověk jen těžko tušil, kdyby neslyšel, že se baví s personálem stejným jazykem. Ostatně, koho překvapuje , že v českých hotelích nejsou ubytovaní jen cizinci, ale i Češi? Ale abych byla objektivní, jak t vím od personálu, v době hlavní sezóny jich bylo více a je samotné to mrzelo - mají nás všeobecně za klidnější a přátelštější než ostatní národnosti.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

V místě, kde má hotel lehátka, je písčitá pláž, která velmi pozvolně nabízí ponoření se do vln a je jistě vhodná i pro rodiny s dětmi i pro méně zdatné plavce, na které dohlíží celkem zodpovědně plavčíci, kteří upozorňují na změny počasí anebo stavu vody a výšky vln. Voda byla vždy čistá, snad jen klimatickými změnami tajfunu v oblasti Středozemního moře se objevily jen sporadicky chaluhy. Nedaleké antické památky jsou nezapomenutelným zážitkem, procházky po promenádě příjemnou relaxací jak ve dne , tak v nočních hodinách, na klid a pořádek stále někdo dozírá, můžete se tam cítit zcela bezpečně. . Pobyt jsem si užila a opravdu si odpočinula. I cestovní kancelář měla dobře zorganizovaný rozvoz do jednotlivých hotelů z letiště a naopak i zpětně zase dopravu na letiště, vše fungovalo bez nějakých "zádrhelů"

Ubytování

Celkově prostory byly vždy uklizené, bazén vždy čistý a dokonce byli tak starostliví, že když měl vyšší koncentraci chloru díky pozdějšímu čištění v noci, že mě upozorňovali, abych byla opatrná na oči, pokud se budu koupat dříve, než bude stav příhodnější. Neustále se všichni starali, aby prostory určené k všeobecnému užívání byly uklizené bez ohledu na pracovní dobu a "kmitali" ke spokojenosti hostů celkem bez oddychu a vždy ochotní se postarat a ve všem pomoci. Shodou okolností jsem měla možnost nahlédnout i do kuchyně a můžu říct, že byla tak čistá, až mě to samotnou překvapovalo. Když už jsem u té stravy, mám velice senzitivní zažívání a mohu říct, že jsem jedinkrát neměla žádný problém jako jiní v ostatních hotelech tzv. luxusnějšího typu. Vždy bylo z čeho vybírat, k dispozici bylo vše, co by vás jen napadlo a nejen z turecké kuchyně. V tomto ohledu bych měla snad jedinou připomínku, co se týče pití, kterého je ve všech směrech a výběru až dost, že když se v jedenáct hodin uzavře i samoosvěžující se zařízení na džusy, není dovolené mít v pokojích z venku přinesené pití. Ovšem je stále k dispozici voda, kterou lze spolu s kávou dostat i na pláži během slunění se a koupání.Toho, jak jsou všichni na nohou od brzkého rána do pozdní noci a starají se v poklusu o obsluhu a úklid po hostech, kteří si vybírají ze švédských stolů, si nelze nevšimnout, Další zajímavostí je, že se s hosty stravuje i vedení hotelu, nedělají se žádné rozdíly, což se mi velice líbilo i ve vzájemném jednání mezi všemi, kteří spolupracují na spokojenosti všech hostů. Tato pospolitost spoluvytváří celkově pocit přátelské rodinné pohody, byť se všichni chovají profesionálně, i když jim práci znepříjemňují například nezvedené děti anebo někteří sebestřední hosté.

Služby

Snad lze jen dodat, že hotel nabízí i zdravotní masáže a to 15 minut zdarma. K dispozici jsou i léčivé rybičky. Trezor sice není nutný, ale lze ho využít v každém pokoji za pevný poplatek, stejně jako internet, který je neplacený ve veřejných prostorách. Pokud je třeba měnit peníze, jsou v blízkosti jak banky, tak automaty a nevyzkoušela jsem tedy, jak to funguje na recepci. Lékárna a upomínkové předměty jsou přímo proti hotelu, k nákupnímu centru lze dojít příjemnou procházkou po promenádě podél pláže, která nabízí různé druhy vodních sportů na každém kroku. U banky výše je možné zapůjčit si za poplatek v automatu kolo a jezdit po okolí. Dostupnost antických památek je neuvěřitelná. Tento hotel není veliký komplex, ale množství 50 pokojů napovídá o možnosti strávit pohodovou dovolenou za slušnou cenu. A ještě jednou, všechno je o lidech a jak ji chcete strávit vy sami, v tomto hotelu vám určitě budou ve vše ochotně nápomocni.

Gazi Pasa Apart Hodnocení: 3/5 Turecko, Side

Gazi Pasa Apart recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Markéta Nováková

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Hotelová lehátka namačkaná na sobě, museli jsem urazit necelý 1km než jsme našli kousek volné pláže.

Strava

Naprostá spokojenost

Ubytování

Spokojenost, až na vzdálenost hotelu k moři. V počasí které tam panovalo, celkem náročné dojít na pláž s lehátkem a plážovými věci.

Služby

spokojenost

Lucie Horvátová

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Nergos Villa Gizem Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Side

Nergos Villa Gizem recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 6 lidí)

Hana Rolečkova

Hodnocení 1,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.

Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na pláž to bylo víc než 50 m, jak bylo psáno. Ale šlo to. Lehátka zdarma a dostupná, ovšem hlava na hlavě, mezi lehátky jste si nemohli dát ani nohu. Moře teplé 32 st. vzduch 40 st. poměrně čisté. To bylo nejlepší na tomto zájezdu.Pláž byla dlouhá asi 12 km a podél pláže krásná promenáda, která vedla až do města Side. Je tam plno obchůdků, ale naši Vietnamci mají lepší zboží naž oni. Všechny výrobky mají značkové /tady by jim to celníci zabavili/.

Strava

Nejhorší co jsme zažili byla strava. Snídaně skromné, ale šlo to. Ovšem oběd a večeře jedna velká hrůza. Celých 12 dní byla dušená zelenina s rýží nebo bulgurem, občas k večeři v tom byly 3 kousky masa. Jen jednou byla bramborová kaše s jakýmsi karbanátkem /nedalo se poznat z čeho je/ a na talíři toho bylo jak pro 2leté dítě. Stále chyběly šálky nebo skleničky. Nebyly ani zákusky ani ovoce. Tak jsme nevěděli jestli se takto vaří v Rusku nebo v Turecku.

Ubytování

Vila celkově byla hezká, i pokoje.

Služby

U hotelu byl bazen, okolo dlažba, kterou jenom halabala zametli. Pravidelně tam chodila kočka, která se na tu dlažbu vykadila. Ubrusy špinavé, židle každá jiná.

Anonym

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Město je krásné.

Město je krásné.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Krásné je pobřeží, nádherná je promenáda.

Strava

Jídlo je jednotvárné. Čistota je zde také sporná. Špinavé sklenice a talíře. Při jedné večeři byla podávána zkažená ryba.

Ubytování

Úroveň čistoty ubytování je podprůměrná. Do kuchyně chodí všichni, včetně toulavých koček. Kočky spí na stole, u kterého jíme.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Elit Köseoglu Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Side

Elit Köseoglu recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 7 lidí)

Jitka S.

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.

Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž s krásnou polohou, ochotný personál, špatné vybavení, chybělo WC, jediná sprcha, omezená možnost převlékání.

Strava

strava celkově dobrá, ráno formou bufetu, večer servírované jedno jídlo bez možnosti výběru a salátový bufet. Pokud je info o polopenzi formou bufetu, ráda bych si vybrala i večeři.

Ubytování

Ubytování odpovídalo ceně, nikde nebylo uvedeno, že restaurace není součástí hotelu, že se dochází ulicí mimo hotel. Výhled z balkonu byl z prvního patra ne na moře, ale na zbořeniště nějakého krámku.

Služby

v rámci možností.

Jarmila K.

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.

Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pár metrů od hotelu byla malá kamenitá pláž s pár lehátky zdarma, nám to vyhovovalo. Jsou tam schůdky do vody, takže se dalo jít do moře bez problémů. Zhruba 200m byla další písečná pláž s lehátky (placené), pozvolný vstup.
Pláž byla čistá. Kdo chtěl ležet na písku, rovněž byla tato možnost kousek odsud. Myslím, že každý si může vybrat tu svou.

Strava

Snídaně a večere byly formou bufetového stolu. Snídaně:bohatý výběr (3 druhy sýra, vajíčka, 1 druh salámu, zelenina, jogurt, cornfleky, čoko kuličky, ovoce atd.). Večeře: asi 10 mís různých salátů, polévka, ovoce a 1 hlavní jídlo, které vám přinesli na stůl. Většinou byla rýže+ hranolky v kombinaci s kuřecím masem, krůtím a rybou. Pokud jsem nechtěla rybu, ochotně mi udělali kuřecí maso. Nemáme žádnou připomínku.
Velmi příjemné bylo to, že snídaně i večeře se podávala v restauraci přímo u moře.

Ubytování

Naše část hotelu byla po rekonstrukci (koupelna s WC a nábytek). Ostatní ne. Až na menší potíže s WC( protékala voda) jsme byly spokojené.

Služby

Spokojenost. Pravidelný úklid, výměna ručníků podle potřeby.

Kahraman Hodnocení: 2/5 Turecko, Side, Manavgat

Kahraman recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Ivan Šalé

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Naz Garden Hodnocení: 2/5 Turecko, Side, Side

Naz Garden recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 18 lidí)

Michaela B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.

Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

žiadna, pani nám v SMS písala po každé inú pláž a všade nás vyhadzovali

Strava

Strava pre tých , čo chcú zhodiť kilá na dovolenke, inak fajn.

Ubytování

Ubytovanie fajn, bola som spokojná.

Služby

Nič moc

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Elit Garden Apart Hodnocení: 2/5 Turecko, Side, Side

Elit Garden Apart recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 16 lidí)

Nikola V.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5