Itálie - Sappada Itálie

 • Popis

  Sappada
  1.250 - 2.100 m.n.m.

  22 km sjezdových tratí

  2 černé (2,5 km), 12 červených (15 km), 5 modrých (3,5 km), 1 km zelená (1 km)

  5 sedaček, 10 vleků

  60% umělého sněhu

  25 km běžeckých tratí

  Lyžařské středisko Sappada se řadí k menším střediskům, které si získá náklonost především u rodin s menšími dětmi, začátečníků a středně pokročilých lyžařů. Ikdyž tu nenajdete tolik obtížných sjezdových tratí jako u jiných Italských středisek, získá si Sappada své lyžaře pro svou krásnou polohu mezi horami. Sjezdové tratě se táhnou až do výšky 2.100 m.n.m.. Středisko je rozdělené na dvě části Sappada a Sappada Cima, které jsou od sebe vzdáleny 3 km, jejich propojení je zajištěno po celý den kyvadlovým skibusem. Za nejlepší trať je brána 2.5 km dlouhá červená sjezdovka, která se nalézá v "Cima Sappada".

  V zimní sezóně 2004 byl prvně otevřen v centru ?Sappada?, velký dětský park Neveland, se spoustou zajímavých sněhových atrakcí, které nejsou určeny pouze pro ty nejmenší, ale i pro ty kteří mají rády dobrou zábavu.

Nejnovější recenze Itálie - Sappada

Celkem: Velmi dobré ubytování i veškeré služby, velice dobré a kvalitní služby předvedla delegátka CK, která se nám věnovala, velice dobře volený...

Úvodní shrnutí
Velmi dobré ubytování i veškeré služby, velice dobré a kvalitní služby předvedla delegátka CK, která se nám věnovala, velice dobře volený program zájezdů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pro potřeby sportovní rekreace naprosto vyhovoval, snad jen scházela možnost lyžárny a nebo ski servisu i když jsme nepotřebovali tyto služby vyhledat, ale v případě potřeby lyže nebylo možné před jízdou upravit.

Strava
strava vyhovovala, pro krátkost pobytu malá rozmanitost nepokazila celkový dojem z dovolené, porce velikostí vyhovovali, i při polopenzi nám jídlo stačilo na celý den a způsob volného odběru stravy byl naprosto vyhovující, protože to maximálně urychlilo hlavně ranní přípravu na lyžovačku.

Služby hotelu
Služby hotelu na vyspání a stravu naprosto vyhovující, scházela možnost servisu lyží

Pláž
V únoru v Itálii je také zima a tak jsme žádné pláže nenavštívili, naopak hory a sjezdovky byly každý den perfektně upravené, perfektně zvolená oblast Sappady byla skvělá na sportovní vyžití, tj. lanovky a vleky bez front, prázdné sjezdovky pro dokonalé sportovní vyžití. personál na sjezdovkách maximálně vsřícní a konec konců i lehátká poslední dny lyžování jsme využili bez problémů, maximálně dostupné v místě, kde to mělo význam, slunečníky jsme nepotřebovali - naopak.

Celkový dojem
Tím, že jsme ho využívali pouze k přespání tak velmi dobrý, chyběla možnost baru, posezení u nějakého pití, na bar by se muselo přecházet do nedalekého hotelu, co už nebylo ono. Na druhou stranu jsme ušetřili.

Jan Šulek, 24.02.2006, Datum pobytu: 5.2. - 11.2.2006
Oblast: Itálie Itálie, Sappada, Hotel:Pension Pettirosso

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Pension Pettirosso, Sappada, Itálie Jan Šulek 2006-02-24 Pension Pettirosso

Celkem: Jednoduše zařízený pokoj - 2x postel, skříně,osvětlení, klimatizace. Bez televize, rádia ,na přespání vyhovující. Bar otevřen pouze při...

Ubytování
Jednoduše zařízený pokoj - 2x postel, skříně,osvětlení, klimatizace.
Bez televize, rádia ,na přespání vyhovující. Bar otevřen pouze při zájmu většího počtu klientů. Zobrazit celou recenzi

Strava
Snídaně málo rozmanitá - housky (výborné),máslo, džem, oplatka, poslední den 2 plátky šunky - slušný výběr nápojů.
Večeře o něco lepší - polévka, plátek masa s přílohou, těstoviny, zeleninový salát, voda. Porce hlavního chodu spíše podprůměrné. Absence nabídky nápojů.

Celkový dojem
Za účelem sportovního zájezdu, kdy celé dny trávíte na sjezdových tratích je penzion vyhovující. Celkově (jelikož jsem nenáročný strávník a bylo nádherné počasí po celou dobu pobytu) jsem velice spokojen.

Luděk Chvatal, 08.02.2006, Datum pobytu: 2.2. - 7.2.2006
Oblast: Itálie Itálie, Sappada, Hotel:Pension Pettirosso

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Pension Pettirosso, Sappada, Itálie Luděk Chvatal 2006-02-08 Pettirosso pension

Všechny recenze Itálie - Sappada

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622