Španělsko - La Manga Španělsko

 • Popis

  Rekreační středisko na východě Costa Cálida je ráj pro fanoušky vodních sportů. Pro milovníky potápění je zde mořská rezervace. La Manga je od Středozemního moře oddělena tenkým pruhem pevniny, proto se této oblasti říká La Manga del Mar Menor - Ráj mezi dvěma moři. Zájemci o historii a památky můžou navštívit město Cartagena, kde je k vidění Městské archeologické muzeum, římský amfiteátr a divadlo. Na La Manga se nachází i regionální park Salinas de San Pedro a chráněný národní park Calblangue, kde uvidíte krásné přírodní úkazy.

Nejnovější recenze Španělsko - La Manga

Celkem: 9 S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Pozitivně hodnotíme ubytování, prostorný balkón, vynikající stravu, "nepřelidněno" v jídelně, na...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Pozitivně hodnotíme ubytování, prostorný balkón, vynikající stravu, "nepřelidněno" v jídelně, na plážích a u bazénu. Na dovolenou jsme jeli s tím, že bychom rádi poznali i okolí a v tomto směru jsem nebyli až tak spokojeni s přístupem delegátky, která od výletů spíše odrazovala. Naše dovolená trvala 7 nocí, bez výletu jsme se tedy obešli (popř. jsme si zjistili místa, kam se dalo dojít pěšky), avšak při delším pobytu bychom doporučovali do nabídky zahrnout více výletů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
S ubytováním jsme byli spokojeni - prostorný balkón, každodenní úklidové služby. Jen s klimatizací byly menší problémy - nedala se regulovat, mírně zapáchala. Hotel byl hezký, čistý, odpovídal 4 hvězdičkám. Hotel nebyl přelidněn, člověk se tam cítil příjemně.

Strava
Měli jsme all inclusive. Ve stravování nám nic nechybělo - rozmanitý výběr zeleniny, masa, ovoce, ryb, zákusků atd. Setkali jsme se s názorem, z předchozích recenzích, že strava je jednotvárná, s čímž nesouhlasíme - člověk si mohl od každého něco vybrat. Dostačující výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Nikdy jsme nemuseli čekat na stůl, personál se nás vždy ujal a uvedl na místo.

Služby hotelu
Příjemný personál - zejména v jídelně. Večerní program bylo pokaždé zpívání - chtělo by to občas obměnit. Wi-fi připojení po celém hotelu, i u bazénu zdarma.

Pláž
Na pláži nejsou sprchy pro veřejnost - pouze "mini" sprchy na oplachování nohou. Pláže čisté, upravené, nepřelidněné (jen o víkendu na pláži bylo více lidí, přesto to nebylo tak, že deku bychom se neměli kam položit). Pláž blízko hotelu - cestou na pláž je třeba přejít frekventovanější cestu - provoz upraven semafory. Možnost zakoupení si slunečníku, avšak bez stojanu nebylo možné slunečník zapíchnout do písku tak, aby byl odolný vůči větru.

Klára E., 23.10.2014, Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, La Manga, Hotel:Las Gaviotas

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Klára E. 2014-10-23 9 1 10 Las Gaviotas

Celkem: 9,4 Velice příjemná dovolená.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Velice příjemná dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
odpovídá 4 hvězdám. Pokoje čisté, uklízené, každý den vyměněné ručníky. Příjemné pokojské.

Strava
Strava pestrá, hodně ovoce a zeleniny.Každý den ryby. Úplná spokojenost.

Služby hotelu
Personák milý, ochotný.

Pláž
Udržované pláže, oplachovátka nohou jsou skvělá. V době naší dovolené nebyl již plážový servis. Ale ani nám to nevadilo. Moře krásné čisté.

Dagmar C., 23.10.2014, Datum pobytu: 13.10. - 20.10.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, La Manga, Hotel:Las Gaviotas

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Dagmar C. 2014-10-23 9.4 1 10 Las Gaviotas

Celkem: 6,2 Dovolená se z našeho pohledu celkově vydařila, pobyt u moře byl velmi příjemný.

 • 6 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se z našeho pohledu celkově vydařila, pobyt u moře byl velmi příjemný. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo na slušné úrovni, pokoj byl vždy uklizený a osušky, ručníky každý den měněny. Z balkonu byl pozoruhodný výhled na obě strany Mar Menor a Středozemní moře.

Strava
Stravování bylo na dobré úrovni, jídlo bylo chutné. Trochu neobvyklé byly tvořící se fronty před hotelovou jídelnou z hlediska menší kapacity a počtu ubytovaných osob, možná i méně obsluhujícího personálu, proto služba Al inklusiv příliš neodpovídala standardu.

Pláž
Pláže byly snadno dostupné, 100 - 200 m od hotelu, každý den byly upravené. Voda byla vyhřátá, průzračně čistá a koupání skvěklé, pláž Mar Menor více využívána ze strany čs. turistů (slanější voda, léčivé bahno), tzn. v první části chodilo více lidí, trochu dále se podél pláže vyskytovaly medúzy.

Marie Závišová, 20.10.2014, Datum pobytu: 15.9. - 22.9.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, La Manga, Hotel:Los Delfines

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Los Delfines, La Manga, Španělsko Marie Závišová 2014-10-20 6.2 1 10 Los Delfines

Celkem: 8,8 Celkově převládá z dovolené dobrý dojem. Práce delegátek v místě je třeba ještě zlepšit- působí amatérsky, snaží se chovat familiérně....

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkově převládá z dovolené dobrý dojem. Práce delegátek v místě je třeba ještě zlepšit- působí amatérsky, snaží se chovat familiérně. Organizace přejezdů z letiště a na letiště chaotická. Výlety jak v místě dobré -chvílemi delegátky mluví s klienty jako s malými dětmi.

Výlet Cartagena - průvodkyně Petra výborná.Umíme si představit, že bychom se ještě vrátili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ke vší spokojenosti, všude čisto .Hotel je zrekonstruovaný.Každý pokoj měl balkon - náš s výhledem na obě moře. Personál v celém hotelu ochotný - snažili se mluvit i česky.

Strava
Jídlo bylo rozmanité, od masa, rybek, výborné polévky,čerstvého ovoce a zeleniny dostatek v širokém sortimentu. Zákusky a zmrzlina výborné.

Pro někoho mohla být jednotvárná nabídka při snídani,ale nabídka bohatě převyšovala to co jedí lidé k snídani běžně doma.Bufet po dobu provozu průběžně doplňován Čistota v jídelně výborná.

Služby hotelu
Služby v hotelu jsou na dobré úrovni, můžeme tento hotel jen doporučit. S doprovodným programem jsme byli spokojeni.Hotelový bazén čistý, hotelový bar otevřený dostatečně.

Pláž
Pláže u obou moří byly denně uklizené. Obě moře byla čistá. Návštěvnost ovlivnil termín byly jsme předposlední turnus, na plážích volno. Někdo mohl postrádat plážové bary. K "Mrtvému moři" z hotelu do 150 m a ke Středozemnímu moři cca 200 m přes silnici. Většina krámečků zavřená, ale ty které byly otevřeny nabízely až 50% slevu.

Jitka M., 16.10.2014, Datum pobytu: 6.10. - 13.10.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, La Manga, Hotel:Las Gaviotas

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Jitka M. 2014-10-16 8.8 1 10 Las Gaviotas

Celkem: 7,2 Celkový dojem z dovolené je dobrý. Pokoj hezký ikdyž by nějaká ta modernizace neškodila. Postrádal jsem vnitřní Škoda jen počasí se moc...

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené je dobrý. Pokoj hezký ikdyž by nějaká ta modernizace neškodila. Postrádal jsem vnitřní Škoda jen počasí se moc nevydařilo 3 dny bylo hezky a zbytek buď propršelo, nebo bylo pod mrakem a byl poměrně nepříjemný vítr.

Voda byla čistá. Koupat se dalo i večer. Lidi mnoho nebylo. Poklidná dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování dobré. Jen menší modernizace by neškodila.

Strava
Strava dobrá. Rozmanitý výběr jídel.

Služby hotelu
Služby hotelu v pořádku neměl jsem sebemenší problé

Pláž
Pláž čistá, hezká

Ondřej, 14.10.2014, Datum pobytu: 22.9. - 29.9.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, La Manga, Hotel:Los Delfines

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Los Delfines, La Manga, Španělsko Ondřej 2014-10-14 7.2 1 10 Los Delfines

Všechny recenze Španělsko - La Manga

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800