Španělsko - La Manga Španělsko

 • Popis

  Rekreační středisko na východě Costa Cálida je ráj pro fanoušky vodních sportů. Pro milovníky potápění je zde mořská rezervace. La Manga je od Středozemního moře oddělena tenkým pruhem pevniny, proto se této oblasti říká La Manga del Mar Menor - Ráj mezi dvěma moři. Zájemci o historii a památky můžou navštívit město Cartagena, kde je k vidění Městské archeologické muzeum, římský amfiteátr a divadlo. Na La Manga se nachází i regionální park Salinas de San Pedro a chráněný národní park Calblangue, kde uvidíte krásné přírodní úkazy.

Nejnovější recenze Španělsko - La Manga

18.09.2014 - Rostislav Bezděk - Přečteno: 25× - Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2014

 • Celkem: 8
 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla velice příjemná s možností využití léčebného bahna a minerálů. Počasí nádherné, ubytování a strava bez připomínek. Doprava výborná. Nedostatkem jsou chybějící sprchy na pláži u Středozemního moře i Mar Menoru. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl vkusně vybavený a bylo v něm vše potřebné - bez připomínek.

Strava
Široký výběr jídel výborně připravených, chutných a čerstvých. Rovněž nápoje výborné - bez připomínek. Dobré stravování i v blízkých restauracích a barech.

Služby hotelu
Moc jsme ostatních služeb hotelu nevyužívali. Ocenili jsme zapůjčení osušek zdarma u hotelového bazénu. Jinak bez připomínek.

Pláž
Obě pláže byly každý den upravovány. Vzdálenost byla přijatelná. Čistota na slušné úrovni. Voda ve středozemním moři čistá a průhledná, teplota výborná. Dojem kazily pouze chybějící sprchy na obou plážích.

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Rostislav Bezděk 2014-09-18 8 1 10 Hotel Las Gaviotas- menší hotel s dobrými službami, výbornou kuchyní a s příjemným personálem.

15.09.2014 - Vladimír Harvilák - Přečteno: 20× - Datum pobytu: 1.9. - 8.9.2014

 • Celkem: 9,4
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
dovolená se nám velmi líbila, ale až na místě od delagátky jsme se dozvěděli, že v době, kdy jsme čerpali dovolenou,

není poskytován výlet zdarma, pouze na náš zájezd byla poskytnuta seniorská sleva? Zobrazit celou recenzi

Ubytování
na kvalitu ubytování si nemůžeme stěžovat, vše bylo v pořádku

Strava
strava byla rozmanitá, bohatá, pouze jsme postrádali více vařených brambor, jinak hranolky byly téměř denné,

jídelníčky by mohly být také psané v češtině

Služby hotelu
také vše v pohodě

Pláž
na plážích jsme postrádali sprchy a WC, jinak pláže byly každý den uklizené

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Vladimír Harvilák 2014-09-15 9.4 1 10 Las Gaviotas

11.09.2014 - Anonym - Přečteno: 65× - Datum pobytu: 1.9. - 8.9.2014

 • Celkem: 10
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Velmi povedený zájezd s dostatkem zábavy, služeb i slunce. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super pokoj s klimatizací a obrovským balkónem s výhledem na Středozemní moře.

Strava
Velmi pestré složení jídelníčku... Skopové, hovězí, vepřové a kuřecí maso + mořké ryby, krevety apod.. Jídlo bylo velmi chutné.

Služby hotelu
Výborný, ochotný personál hotelu, který sice nemluvil anglicky, ale za to zvládal pár slov česky.

Pláž
Obrovská, čistá, slunná, málo lidí, přístup do vody pozvolný.

Los Delfines, La Manga, Španělsko Anonym 2014-09-11 10 1 10 Los Delfines

09.09.2014 - Anonym - Přečteno: 83× - Datum pobytu: 1.9. - 8.9.2014

 • Celkem: 4,2
 • 5,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 4 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené hodnotím spíše na 2-3* hotel ( v poměru cena a kvalita) určený hlavně pro důchodce. Byli jsme zde 3 dospělí a 1 malé dítě (2 roky). Obsluha v restauraci nám dávala jasně najevo, že dítě nevidí zrovna rádo. V tom případě si má hotel jasně nastavit pravidla a určit pobyt pouze pro seniory 55+. Hotel se nachází na 1km z celkových 18km La mangy. Před hotelem jsou dva obchody, které jsou většinu času zavřené, jinak se v okolí nenachází nic, žádná promenáda, žádné restaurace. Jsme zvyklí na temperament a život španělské kultury a tohle byla hrozná nuda. Je to určitě zajímavé místo, z důvodu možnosti dvou "moří" ale určitě už tuto oblast nechceme navštívit a už vůbec ne tento hotel. Hotel je na okraji střediska La mangy bez známek života nebo jakékoliv kultury, Hotel rozhodně nedoporučuji mladým lidem nebo rodinám s dětmi. Vhodný pouze pro důchodce. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v hotelu rozhodně kvalitou neodpovídá 4*, je to spíše 2-3*. Byli jsme čtyřčlenná rodina, měli jsme sice velký pokoj, ale nábytek a kvalita neodpovídá 4*. Měli jsme balkon na stranu k silnici a nad restaurací, kde každý večer probíhal taneční večer, hlasitá hudba puštěná do půlnoci, nemožnost usnout!

Strava
Procestovali jsme v podstatě celé Španělsko a co se týče jídla, zde byl nejmenší výběr, opět kvalita a rozmanitost neodpovídá 4*. Na snídaních nám chyběla zelenina. Při večeřích jediná příloha hranolky. DENNĚ špinavé nádobí. Měli jsme polopenzi, avšak vlídné a milé chování od personálu jsem zaznamenala pouze k zákazníkům s formou stravování all-inclusive.

Služby hotelu
V celém Španělsku se hovoří bez problému anglicky (alespoň na recepci), pouze zde byla vidět vyloženě nechuť a neochota mluvit, raději dělali, že nerozumí. Pouze jednou za pobyt výměna povlečení. V jiných hotelech 3*, výměna co dva dny.

Pláž
To jediná bych vystihla z celé dovolené. Každý si zde přijde na své. Na jedné straně klidná a opravdu teplá zátoka Mar menor (cca 6min. cesty od hotelu) a na druhé středozemní moře (3 min.).

Los Delfines, La Manga, Španělsko Anonym 2014-09-09 4.2 1 10 Los Delfines

04.09.2014 - Anonym - Přečteno: 160× - Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2014

 • Celkem: 8,8
 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená krásná, hotel pěkný, čistý. Jídla spousta, na výběr ryby, mořské plody. Lepší ubytování je ve vyšších patrech - výhled na obě moře. Středozemní moře krásné, teplé, čisté. Mar menor ještě teplejší, ale v okolí občas nepořádek. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl dostačující. Čistý, uklizeno každý den. Čisté ručníky možno každý den. Jenklimatizace přednastavena na 23st. s nemožností změnit dle vlastních potřeb.

Strava
Strava výborná, stále doplňována. Každý den ryby, občas mořské plody. Stejně tak i na výber z jiných - nerybích mas.

Služby hotelu
Hotel v pohodě. Jen all inclusive není zcel all inclusive. Na baru se na toto lecos nevztahuje. Ale člověku stačilo, co zahrnuto bylo. (Např. z koktejlů pouze mojito a pina colada)

Pláž
Pláž u Středozemního čistá, jemný písek.

Las Gaviotas, La Manga, Španělsko Anonym 2014-09-04 8.8 1 10 Las Gaviotas

Všechny recenze Španělsko - La Manga

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800