Bulharsko - Carevo Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:10 h

 • Popis

  Podobně jako ve většině menších městeček v Bulharsku i zde najdete staré město s parky a patřičně upravenými zahrádkami. Poslední dobou město začíná dostávat modernější ráz. Hlavní promenáda vás zavede lesklými kavárnami a restauracemi až k exotickému přístavu. Celé letovisko je známé právě pro svou teplejší vodu než ve zbylé části Bulharska, takže už jen stačí si vybrat ze dvou krásných písčitých pláží v blízkosti centra.

  Rybářské městečko s přístavem a krásnými fjordy, které se stále více stává lázeňským střediskem. Městečko se dělí na dvě části: Vasiliko - původně stará řecká osada a dnešní Carevo. Pláž ve tvaru podkovy má jemný písek a je obklopena průzračným mořem. K dispozici jsou tu restaurace, bary, diskotéky a noční kluby.

 • Vzdálenost

  cca 1850 km

Nejnovější recenze Bulharsko - Carevo

Celkem: 9,2 Hotel velmi doporučuji. Za rok nejspíš navštívíme ten stejný. Ubytování na dobré úrovní, stravování výborné, pláž i moře čisté a dostupné...

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel velmi doporučuji. Za rok nejspíš navštívíme ten stejný. Ubytování na dobré úrovní, stravování výborné, pláž i moře čisté a dostupné s pozvolným vstupem. Personál usměvavý, animační program bohatý, počet lehátek dostačující. Město je od hotelu vzdáleno cca 15 minut chůze. Jsou tam restaurace a hezké výhledy na moře. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Byli jsme ubytovaní v apartmánu a částečným výhledem na moře. Pokoj s kuchyňskou linkou a balkónem byl prostorný a čistý. Ložnice byla sice menší, ale bohatě stačila. Koupelna s WC a sprchovým koutem byla jediným malým mínusem. Byl trochu cítit odpad a ve spárách zástěny sprchového koutu byl písek. Ale to se asi nedá uvést do dokonalosti. Ručníky se měnily dle naší potřeby. Vždy při výměně ručníků uklízečka setřela podlahu v koupelně.

Jediným mínusem byl delegát. Při uvítací schůzce působil neochotně, při dotazech ostatních je vždy uzemnil a do konce pobytu se neukázal. Měl při našem odjezdu zajistit snídaňové balíčky na cestu. 2/3 cestujících ovšem balíček nedostali, jelikož byl nahlášen špatný počet cestujících. Vzhledem k tomu, že mezi námi byli i nemocní senioři (vysoký krevní tlak, diabetes,... )a s balíčkem počítali, tak nastal celkem chaos a rozhořčení. Bylo telefonicky přislíbeno, že jiný delegát přiveze balíčky na letiště do Burgasu. Žádný delegát na nás ovšem nečekal a snídaně jsme si tedy obstarali na naše náklady.

Strava
Jídlo bylo výborné. Každý den něco jiného. Vybral si vegetarián i masožravec. Několik druhů ryb, hodně zeleniny i příloh, každý den k obědu i večeři polévky. Dezerty na jeden způsob, ale to je snad u každého all inclusive. Ovoce bylo při každém jídle.

Místní alko nápoje nebyly špatné. Pivo bylo kupodivu dobré, víno celkem šlo. Zmrzlina byla dobrá. Odpolední bufet zahrnoval hlavně hranolky, smažené nugety, saláty, sandwiche, pizzu apod.

Služby hotelu
Bazén u hotelu byl denně téměř poloprázdný, takže velká možnost výběru lehátka a klid a soukromí. U vedlejšího hotelového bazénu byl ruch a více lidí, ale vždy jsme lehátka našli. Každý den i večer animační program. Ocenila jsem, že animátoři nebyli vlezlí, jak to občas někde bývá.

Pláž
Pláž hned u hotelu. Písek jemný, moře čisté a v termínu 13.9.-20.9.2019 i vhodné ke koupání. Ze začátku větší vlny. Moře bylo čisté i s mušličkami. Hodně volných lehátek.

Kateřina P., 14.10.2019, Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Carevo, Hotel: Primea Boutique Apartments

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Celkem: 3,6 Celkový dojem z dovolené nám zkazilo hrozné jídlo a neudržovaná pláž u hotelu

 • 6 Ubytování
 • 2 Strava
 • 1 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené nám zkazilo hrozné jídlo a neudržovaná pláž u hotelu Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo celkem fajn, pokoje čisté a udržované, žádný problém

Strava
Co se týče stravy, musím jedním slovem říct: HRŮZA. Žádný výběr, mizerná kvalita, zelenina unavená a celkově bylo znát, že hotel používá co nejlevnější suroviny a na spokojenosti hostů mu příliš nezáleží.A když se k tomu přidají kuchaři, kteří neumějí vařit, je to opravdu výborná kombinace. A to nejsme příliš vybíraví... A vrchol všeho byl incident s personálem, který mě po večeři podruhé odmítl pustit do jídelny se slovy, že se každý může najíst pouze 1x!!! a to jsem chtěl pouze mému malému synovi přinést zmrzlinu...To už byla poslední kapka. Poslední dny už jsme to vzdali a raději chodili do města na gyros. Jediné co bylo opravdu kvalitní a dobré byly zákusky a zmrzlina, ale z toho se bohužel celý týden žít nedá :-)

Služby hotelu
Úklid pokojů vcelku bez problému (každý den), bary u bazénu i na pláži také OK. Animační program od CK byl super, to jediné nám trochu zlepšovalo náladu. Bazény dostačující.

Pláž
Další hrozná zkušenost s tímto hotelem nás čekala na pláži. Chápu, že hotel nemůže za to, že v moři se v podstatě nedalo koupat z důvodu všudypřítomných chaluh a medúz (a velkých vln), ale neupravená a neuklizená pláž jde rozhodně na vrub hotelu. Chodili jsme na pláž do města, asi cca 700 m. Chaluhy tam byly také, ale aspoň se tam dalo vykoupat. Jediná možnost je jezdit na pláže na sever, ale komu by se chtělo na dovolené u moře pořád někam jezdit že jo.... Každopádně vím, že do tohoto hotelu se nikdy nevrátíme a doporučuji všem pořádně si rozmyslet dovolenou v Hotelu Hermes.

David Kunický, 02.10.2019, Datum pobytu: 25.8. - 1.9.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Carevo, Hotel: Hermes

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (1)

Celkem: 8,4 Celkové shrnutí naší dovolené je velmi kladné. Našli jsme si to, co jsme chtěli a užili si chvíle volna. Jeli jsme dle mého názoru ke...

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkové shrnutí naší dovolené je velmi kladné. Našli jsme si to, co jsme chtěli a užili si chvíle volna. Jeli jsme dle mého názoru ke konci sezóny hotelu i apartmánu, kde jsme byli ubytování, nebylo tedy moc lidí, pláž nebyla přeplněné a každý si našel své lehátko se slunečníkem nebo místo na deku. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bydleli jsme v apartmánu, který byl čistý, ale 100% bych určitě nedala. Jednou za pobyt nám provedli velký úklid (výměna ložního prádla, ručníků) a ptali se zda chceme toal. papír nebo něco uklidit. Ceně určitě odpovídalo a sami jsme ani nehledali přehnaný luxus.

Strava
Stravovali jsme se (all inclusive) ve vedlejším hotelu a jídlo za nás bylo vynikající. Vše formou švédských stolů - pokud je někdo nespokojen se stravou, tak opravdu nechápu. Jídlo výborné chuťově a velký výběr. Doplňovali průběžně takže ať jste přišli na začátku nebo ke konci stále jste měli z čeho vybírat. Celý den možnost nealko nápojů, čaje i kávy. V průběhu dne snacky a zmrzliny. Alko drinky myslím začínaly od 10:00 hod.

Služby hotelu
Využívali jsme služby vedlejšího hotelu v rámci all inclusive. Ten je na velmi dobré úrovní, milý personál, možnost využívání animačního programu během dne. Čistota v prostorách hotelu, možnost fitcentra, sauny, bazénu, prolézaček pro děti na pláži, volejbalového hřiště.

Pláž
Dostupnost pláže velmi dobrá, lehátka se slunečníkem zdarma na pláži. Vlny v moři byly 5 dní ze 7 dní našeho pobytu dost rozbouřené, ale dalo se koupat i na jiných trochu vzdálenějších místech (třeba u centra města). V moři u hotelu plavalo díky rozbouření hodně řas.

Petra M., 24.09.2019, Datum pobytu: 10.9. - 17.9.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Carevo, Hotel: Primea Boutique Apartments

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

6 fotografií

Celkem: 7,6 Rozpačité,nevhodné pro ty kteří jedou na dovolenou výhradně kvůli moře

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 2 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Rozpačité,nevhodné pro ty kteří jedou na dovolenou výhradně kvůli moře Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje moderní dobře zařízené,čisté denně uklízené a mĕnené osušky

Strava
chutná a pestrá průběžnĕ doplnovaná na vysoké úrovni

Služby hotelu
Personal a obsluha u všech barů opravdu profesionnální úslužná,zvláštní ocenění zaslouží deleggát ,naopak zklamání arogance a neprofesionalní chování recepčního/ten silný pán/ prosil jsem jej ze jsem přijel s fyzicky limitovanou starší osobou o bližší pokoj k hlavni budově řekl mi ze ho to nezajímá a dal nám pokoj až v poslední budovĕ do 5 patra

Pláž
moře teplé a čisté nicméně koupat se ani jedinný den nesmĕlo,velké vlny,červená vlajka pláž neudržovaná

Anonym, 23.09.2019, Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Carevo, Hotel: Hermes

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 8,4 Parádní dovolená, všichni si jí užili

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Parádní dovolená, všichni si jí užili Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čisté pokoje

Strava
Super!

Služby hotelu
Recepční v hotelu má decentní problém s angličtinou naštěstí nadřízená je na tom novém lépe.

Pláž
Blízko, Čistá, velké vlny takže super

Karel V., 23.09.2019, Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2019
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Carevo, Hotel: Primea Boutique Apartments

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Bulharsko - Carevo