Bulharsko - Sinemorec Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:10 h

 • Popis

  Sinemorec je klidné město s vytříbenou kuchyní a hladkými plážemi. Pro obravdové labužníky se zde naskýtá možnost ochutnat v mnoha restauracích roztroušených po pobřeží bulharské speciality. Zejména jsou to ryby, upravené na všechny způsoby, zapité oblíbeným místním bulharským čajem,či výborným pivem , chuťově podobným českému pivu. Poměrně moderní městečko situované do blízkosti přírodní rezervace Strandža a exotických hranic Turecka nabízí hned několik pláží. Svou tvář si namířily každá jinam, na severní pláži se setkáte s dlouhým a širokým pásmem zlatavě hedvábného písku, ohraničeného ústím řeky Veleka. Kontrastně naproti tomu si v jižní pláži vychutnáte přírodní barvitost křištálového moře omývajícího pobřežní skály. Pro milovníky lehké turistiky se nabízí výlet na nedalekou pláž Silistar, vyhlášenou svým komfortem a bílím pískem. Sinemorec je ideálním místem pro celodenní opalování na písčitých plážích, stejně tak i pro příjemné procházku po chráněné krajinné oblasti, která pokrývá takřka celou tuto oblast. Město je ideálně situované a propojené s atraktivními letovisky, jako například známá Achtopol, či Cereva.

Nejnovější recenze Bulharsko - Sinemorec

Celkem: 9.3 Klidná pohodová dovolená.

 • 10 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Cena

Úvodní shrnutí
Klidná pohodová dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super,ochota,vstřícnost.všude pořádek.

Strava
Pouze jedna restaurace v češtině,ale všude se dá domluvit.

Pláž
Jižní ,nespoutaná příroda,krása.

Celkový dojem
Maximální spokojenost.Již po třetí v Sinemorci a vždy nadšení. Delegát Tomáš příjemný pohodový člověk,bohužel jsme si nevzali telefonní číslo.

Marcela Vítková, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 07.09.2010, Datum pobytu: 17.8. - 27.8.2010
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Sinemorec, Hotel: Penzion Rumjana

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 5.6 Volba Sinemorce padla na základě jeho polohy (chráněná oblast) a čistoty moře. To odpovídalo a přes všechna další překvapení to stálo za...

 • 5.3 Ubytování
 • 4.6 Strava
 • 7.5 Okolí
 • 1 Cena

Úvodní shrnutí
Volba Sinemorce padla na základě jeho polohy (chráněná oblast) a čistoty moře. To odpovídalo a přes všechna další překvapení to stálo za to.

Překvapení 1: Delegátka Joana nás nechala v autobuse v černočerné noci (1 h po půlnoci), aniž by nám řekla slůvko na vysvětlení. Ještě, že jsem nezapomněla bulharštinu, tak chudák řidič vysvětloval a divil se, že mi to nebylo řečeno... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Překvapení 2: Ve smlouvě uvedeny hotel Relax ***, ve skutečnosti se od jakživa jmenuje hotel-restaurace Gogov, Relax v Sinemorci vůbec neexistuje, je ta moje smlouva vůbec platná?

Překvapení 3: Při úvodním rozhovoru se správkyni hotelu mi bylo na rovinu řečeno, že hotel nemá s cestovkou na rok 2010 vůbec uzavřenou smlouvu!!! Jak se s tím vyrovnat? Je to vůbec možné. Ve světle výše uvedeného člověk bere s povděkem vše. Na štěstí na pokoji chyběla pouze rychlovarná konvice, kterou mi do příštího dne sehnala podřízená delegátky, Zanina.

Strava
Byla domluvena pouze snídaně. Ta sice byla poskytována ale s výhradami - "nemáte smlouvu, snídaně se u nás platí", nic méně nám každé ráno něco ke snídani dali.

Služby hotelu
Úklidové služby byly vykonány pouze dvakrát za celý pobyt.

Pláž
Bezproblémová, s lehátkem a slunečnikem po zaplacení příslušné částky

Celkový dojem
Po strávení výše u vedených překvapení celkově dobrý.

Jarmila Maslarovová, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 31.08.2010, Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2010
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Sinemorec, Hotel: Relax

Byla tato recenze užitečná? Ano (7) Ne (0)

Celkem: Pokoje jsou velice pěkné a čisté. ˇuklid každý den. Za dobu pobytu nám bylo několikrát měněno ložní prádlo, ručníky samozřejmě každý den....

Ubytování
Pokoje jsou velice pěkné a čisté. ˇuklid každý den. Za dobu pobytu nám bylo několikrát měněno ložní prádlo, ručníky samozřejmě každý den. Na každém pokoji je balkon. Měli jsme výhled jak do areálu hotelu, tak na moře. I když byl přímo pod námi Lobby bar a bar u bazénu, nebyl večer žádný hluk. Zobrazit celou recenzi

Strava
Strava byla podávána formou švédských stolů. Byla tam teplá kuchyně, která byla jednotvárná. Velké množství salátů, zákusků a čerstvého ovoce.

Služby hotelu
Vzhledem k tomu, že se hotel zaměřuje na rodiny s dětmi, je možno si na recepci zapůjčit vše od ohřívače lahví až po kočárek. Jsou tam dětské prolézačky, dětský klub i dětský bazén. Vše je v naprosté čistotě.

Pláž
V Sinemorci jsou dvě pláže. My jsme chodili na jižní, která je před hotelem. Pláž je čistá, pozvolná. Ideální pro děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 2 leva na den.

Celkový dojem
Hotel se nachází přimo u pláže. Je velice pěkný, personál příjemný a ochotný. Sinemorec je velice klidný, nejbližší město je vzdáleno 13 km. Ale na recepci je možné si bez problémů objednat auto. Cena je cca 70 leva na den, což je dobrá cena. Nejlépe se domluvíte německy, ruský jazyk zvládají recepční a někteří barmani.

Jana Nováková, Neověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 26.09.2005, Datum pobytu: 17.9. - 24.9.2005
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Sinemorec, Hotel: Bella Vista Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (14) Ne (1)

Všechny recenze Bulharsko - Sinemorec