Česká republika - Lipno Česká republika

 • Popis

  Umělé jezero Lipno, také nazýváno jako šumavské nebo jihočeské moře, leží v chráněné krajinné oblasti Šumava. Už tohle pojmenování vybízí k neopakovatelným zážitkům, které jsou zde uskutečnitelné.

  Můžete si vybrat s mnoha možností aktivit a jak správně a smysluplně zaplnit svůj čas na dovolené u Lipna. V jarních měsících je možné provozovat rybaření nebo se vydat na turistickou pěší procházku po nádherném okolí. Pro nedočkavce a milovníky cykloturistiky, je zde vystavěna spletitá a bohatá síť cyklostezek. Pro letní dovolenou je právě Lipno tou pravou volbou u nás. Teplota vody se pohybuje průměrně okolo 23°C, tedy idelání pro koupání, plážové lenošení a sportovní využití v podobě windsurfingu, jachtingu, ale i meně naročných a klasických šlapadel a loďek. Nenechte se mýlit, tím výčet zdaleka nekončí. Lipenská přehrada se může pochlubit kvalitním a největším kluzištěm, ve které se v zimě promění. Je zde možné i lyžování všeho druhu. Centrem sjezdového lyžování je Skiareál Lipno, který nabízí i trasy pro běžkaře.

  Vidíte sami, že nudit se rozhodně nebudete a přitom zažijete a poznáte úchvatnou přirodu a nezaměnitelnou atmosféru prostředí.

Nejnovější recenze Česká republika - Lipno

Celkem: 10 Vynikající hotel , maximální množství služeb, Welnes ,bazény,sauny ,masáže ,relax , výborná kuchyně . Kavárna s dokonalými službami...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vynikající hotel , maximální množství služeb, Welnes ,bazény,sauny ,masáže ,relax , výborná kuchyně . Kavárna s dokonalými službami ,profesionální obsluha. Škoda,že na dvou TV obrazovkách běží jen propagace hotelu,žádný TV program . Na atraktivní fotbalový zápas jsme museli do nedaleké hospody 4 tř. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Perfektní pokoj , balkon, výhled. Ve skříni pro dva nájemníky na týden 4 ramínka. Z jedné židle se tak musel stát věšák. Celkový dojem to sníží.

Strava
Vynikající ,dokonalá ,bezchybná kuchyně .Obrovský výběr ,i když po prodlouženém víkendu nás bylo 3 dny v hotelu málo ,úroveň se nezhoršila. Klasika i ryby, sladká jídla ,saláty ,vše super. Na to se nedá zapomenour. Šíříme superlativy. A obsluha dokonalá .

Služby hotelu
Bohužel při příjezdu nám bylo řečeno v hlavní recepci"na parkovišti zastavte až uvidíte pavilon "A" a tam je vchod. Na začátku parkoviště není vchod vidět /jak jsme zjistili později/ vešli jsme do dveří, které jsou na okraji parkoviště ve vysunuté přístavbě, tam nás poslali doleva ,po schodech s dvěma kufry jsme se dostali do welnes recepce, tam nám ukázali na výtah do 1.patra a měli jsme přejít do dalšího výtahu do 4 patra. Manžel říkal "tak my budeme přestupovat " ?!Takto se vše událo !! Jsme cestovatelé, ačkoli je nám přes 70 let. Projeli jsme celý svět, před pár lety jsme třeba sami jezdili autem v Los Angeles ,ale takové zmatené info jsme nezažili. Stačila by v recepci mapka - "tady stojíte, dojedete na parkoviště , v pavilonu "B" !!! je vchod A ENTER B ,autem dojedete až k němu a za dveřmi vozíky a výtah. V recepci Welnes jsme podotkli, proč nás v recepci hlavní neposlali správně - tak se na nás udiveně tvářili. Odpovídali jsme - jsme tu poprvé. Při našem příjezdu /27.9./ bylo parkoviště zcela plné a pršelo .Další služby ve Welnes ,v bazénech ,v saunách perfektní . No a kavárna LOBY BAR by si TV kanály alespoň sportovní zasloužila. Proč má host chodit na fotbal do místní hospody ,i když to byl také zážitek !! Názor nás seniorů není podstatný ,ale mluví z nás zkušenost. Stravovací úsek je dokonalý luxus na vysoké úrovni .

Pláž
bazény a sauny - dokonalost včetně baru ,plavčíci úžasní kluci !!

Iva Z., 07.10.2020, Datum pobytu: 27.9. - 4.10.2020
Oblast: Česká republika Česká republika, Lipno, Hotel: Wellness hotel Frymburk

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,8 Byl jsem spokojen ikdyž cena by mohla být nižší za ty služby:-)

 • 8 Ubytování
 • 4 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Byl jsem spokojen ikdyž cena by mohla být nižší za ty služby:-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Chyběla klimatizace! To bych vytkl. Paní pokojské výborné, když něco člověk chtěl vyhověly.

Strava
Měli jsme polopenzi. Snídaně výborné, bufetové, ale večeře... katastrofa, ubytování na 7 nocí bylo. Každý den se vybíralo z 8 stejných jídel, nic víc. K tomu byla polévka a dezert. Očekáváli jsme ve 4 hvězdičkovém hotelu/resortu, že bude výběr pestřejší. Pití se standartně platí u večeří. Ceny dražší celkově. Lipno no.

Služby hotelu
Půjčovné a úschovna kol, pánové co to měli na starost byli super vždycky:-) Jinač... Platit parkovné 400 Kč za týden mi přišla drzost od hotelu, když už platíte za pokoj nemalou částku. Prostě mohli by si to odpustit. Wellness celkově prima, spokojenost.

Pláž
Nebyla, prý budou dělat příští týden, ale mě to nevadilo, to spíš moji manželce vadilo. Byla travnatá, to mi vyhovovalo.

Marek Pavlica, 27.09.2020, Datum pobytu: 14.9. - 21.9.2020
Oblast: Česká republika Česká republika, Lipno, Hotel: Relax

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,8 Celková spokojenost. Ochotný a milý personál.

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celková spokojenost. Ochotný a milý personál. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vše v pořádku.

Strava
Pouze snídaně. Dobrý výběr.

Služby hotelu
wellness hotel

Pavel Veselý, 21.09.2020, Datum pobytu: 14.9. - 16.9.2020
Oblast: Česká republika Česká republika, Lipno, Hotel: Maxant

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Spokojenost s celým pobytem. Hotel racek doporučujeme

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost s celým pobytem. Hotel racek doporučujeme Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v chatkách celkem dobre. Horší hygienické zařízení. Chtělo by trošku zainvestovat. Jinak hotel v suprovem stavu, kolem vše po ruce. Super využití

Strava
Hotel racek špičkova kvalita v nabídce jídla. Opravdu jsme si pochutnali, málokde je tak výborne jídlo. Hodnocení na jedničku s hvězdičkou

Služby hotelu
Milý personál a ochotný

Pláž
Čistá, malá koncentrace lidi. Super využití.

Barbora P., 02.09.2020, Datum pobytu: 28.8. - 30.8.2020
Oblast: Česká republika Česká republika, Lipno, Hotel: Racek

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,4 Velmi pozitivní, doporučuji

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Velmi pozitivní, doporučuji Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vše naprosto v pořádku

Jen bych ocenil silnější pokrytí wifi, datové pokrytí chybí

Strava
Vynikající

Služby hotelu
Vynikající

Pláž
Krásná, vše super:)

David M., 31.08.2020, Datum pobytu: 23.8. - 26.8.2020
Oblast: Česká republika Česká republika, Lipno, Hotel: Relax

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Česká republika - Lipno