Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/covid_19.html

First Minute Indonésie

S first minute zájezdy do Indonésie můžete navštívit okouzlující ostrov Bali a některá z nejoblíbenějších turistických středisek, např. Nusa Dua Beach s luxusními resorty a křišťálovým mořem nebo Kuta Beach, která díky jemnému písku a palmám připomíná ráj. Dopřejte si first minute dovolenou v Indonésii s předstihem a se slevou.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

First minute Indonésie - Včas a výhodněji

Indonésie vás okouzlí úchvatným podmořským světem, kde můžete zkoumat korálové útesy nebo plavat po boku žraloků. Ani na souši nepřijdete o zábavu. Vydejte se na výlet do národních parků a pozorujte zvířata ve volné přírodě. First minute dovolená v Indonésii vám přinese spoustu pěkných zážitků.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Indonésie

Počasí v Indonésii

V Indonésii převládá tropické klima, takže se střídá období sucha s monzunovými dešti. Nejvhodnější dobou pro návštěvu oblasti je duben až říjen, kdy deště ustávají. Chcete-li však vycestovat v čase dešťů, zvolte si cíl ve východní části, kde bývá méně srážek. Obvykle prší hlavně během odpoledne.

Cestovatelský magazín