Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/jizni_amerika/peru/cestovani/covid_19.html

First Minute Peru

Vydejte se po stopách Inků do magického Peru a objevte všechna tajemství starobylé říše, včetně slavného horského města Machu Picchu a jezera Titicaca. Rozmanité zájezdy s first minute slevami vám odhalí krásy měst Arequipa a Lima, vezmou vás do zajímavých muzeí i svěžích zahrad s fontánami a na tradiční trhy.

Poznejte Peru na vlastní kůži s first minute

Dopřejte si dobrodružný okruh bájnou zemí Inků prostřednictvím cenově přívětivého first minute zájezdu do Peru. Poznáte indiánský způsob života na rákosových ostrovech, spatříte slavné linie na planině Nazca, odpočinete si u termálních pramenů La Calera nebo si uděláte celodenní výlet do posvátného údolí Valle Sagrado.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Peru

Počasí v Peru

Peru má tropické podnebí, setkat se tu však můžete i se sněhem pokrytými vrcholy hor, kde je řidší vzduch. Teploty bývají po celý rok poměrně stálé, v létě dosahují průměrně 26 °C, v zimě pak okolo 16 °C. Záleží samozřejmě na tom, kde se nacházíte. Zdejší fenomén El Niňo způsobuje intenzivní srážky a časté záplavy.

Cestovatelský magazín