Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/rumunsko/cestovani/covid_19.html

First Minute Rumunsko

Vydejte se za perlami Transylvánie na území tajemného knížete Drákuly nebo vyrazte na příjemný víkendový výlet do Bukurešti. Obdivujte malebná historická městečka a vznešené hrady, jako je např. proslulý Bran. First minute nabídka zájezdů do Rumunska toho zahrnuje mnohem více, stačí si vybrat a včas provést rezervaci.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč si vybrat na dovolenou Rumunsko?

Opevněné kostely, historická centra půvabných měst, úchvatné výhledy na karpatské hory, romantická údolí a vesničky s kouzelnými mlýny. To vše a mnohem více můžete navštívit v Rumunsku, zemi nedotčené přírody, zajímavých muzeí a pohádkových hradů. Objednejte si first minute zájezd do Rumunska, dokud je z čeho vybírat.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Rumunska

Počasí v Rumunsku

Rumunsko leží v mírném pásmu a jeho podnebí je kontinentální. V letních měsících tu obvykle panuje teplé a slunné počasí, občas narušené mlhami či bouřkou. Nejchladněji bývá v Karpatech, kde si od prosince do dubna užijete sněhu a zimních radovánek. Pro pozorování ptactva v oblasti delty Dunaje se hodí jaro i podzim.

Cestovatelský magazín