Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/usa/cestovani/covid_19.html

First Minute USA

First minute nabídka zájezdů do USA vás za příznivé ceny vezme na kouzelné západní pobřeží, napříč Amerikou nebo na prodloužený letecký víkend do New Yorku a Washingtonu. Také vám může představit to nejlepší z Floridy, včetně tropického ráje Miami. Neváhejte a rezervujte si dovolenou do San Francisca, Los Angeles či San Diega.

Nejlepší lokality v USA

New York

Vyjeďte si na Empire State Building nebo se podívejte do Rockefellerova centra.

  • rušná oblast Ano
  • nákupy Ano
  • památky Ano
  • žádná pláž Ano
  • vhodné pro páry Ano
  • cestování autobusem Ano

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Náměstí Times Square

Náměstí Times Square

Náměstí Times Square se nachází v New Yorku, v USA.

Jedná se o velikou křižovatku mezi Broadwayí a Sedmou Avenue. Nachází se zde mnoho firem jako například Reuters, Viacom nebo deník New York Times. Times Square je velkým turistickým lákadlem také díky velkému množství světelných reklam, které jsou v dnešní době především na velkoplošných obrazovkách.

Města / Náměstí / Ulice
Brooklynský most

Brooklynský most

Brooklynský most se nachází v New Yorku, v USA.

Jedná se o jeden z nejstarších mostů v USA. Tento visutý most je 486,3 m dlouhý, vede přes řeku East River a spojuje Brooklyn a Manhattan - dvě části New Yorku. Od svého otevření v roce 1883 se stal symbolem New Yorku av roce 1964 byl zařazen mezi národní historické památky.

Historické stavby
Botanická zahrada v New Yorku

Botanická zahrada v New Yorku

Botanická zahrada se nachází v Brnoxu, v New Yorku.

Jedná se o krásnou botanickou zahradu, která byla otevřena v roce 1891. Tato zahrada se rozkládá na ploše okolo 100 ha a za skvost se zde považuje skleník Enid A. Haupt Conservatory, který byl postaven podle Křišťálového paláce v Londýně v roce 1902. Dále se zde nachází více než 50 kolekcí cizokrajných dřevin a rostlin, stoleté stromy. Také se zde nachází část pro děti která se jmenuje Everett Children´s Adventure Garden.

V roce 1967 byla Botanická zahrada v New Yorku zařazena na seznam Národních historických památek.

Parky / zahrady / rezervace
Čínská čtvrť

Čínská čtvrť

Čínská čtvrť se nachází na dolním Manhattanu, v New Yorku.

Jedná se o největší čínskou komunitu mino Asii. Žije zde více jak 150 tisíc Číňanů, kteří zde nabízí čínské zboží a také se zde nachází restaurace.

Města / Náměstí / Ulice

First minute USA - Levnější cestování do Ameriky

Kdo v USA hledá zábavu a adrenalin, bude nadšen z pěti ohromných zábavních parků či filmových studií Universal Studios. Nenechte si ujít ani slavné ulice Hollywoodu, newyorské mrakodrapy a fascinující komplex Smithsonovských muzeí. Objednejte si first minute zájezd do USA, dokud je největší výběr.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa USA

Počasí USA

Střední část USA je náchylná k extrémním výkyvům počasí. Od Karibiku až po Severní Dakotu je jen rovina, takže nic nebrání prudkým přesunům větrů. Středozápad je největrnější. Západní pobřeží má mírné zimy a teplá léta. Počasí bývá jižně od Seattlu stále sušší a teplejší. Na východě naopak panují studené zimy.

New York

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín