Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/filipiny/cestovani/covid_19.html

Filipíny last minute

Pestrý výběr last minute zájezdů na Filipíny zahrnuje vedle vzrušujících plaveb také dovolenou na půvabných ostrovech, jako je Siquijor, Cebu a Boracay. Relaxujte na pěkných plážích, užívejte vodních radovánek nebo vyrazte na výlet do pralesa díky cenově výhodné nabídce last minute Filipíny. Zažijte velké dobrodružství už zítra.

Proč si vybrat Filipíny last minute?

Vyznavači divoké přírody by měli zamířit na ostrovy Mindoro a Palawan. Kdo upřednostňuje pohodlí, tráví dovolenou na ostrovech Boracay a Cebu. Oblíbené je i letovisko Subic Bay s hotely, restauracemi, bary a kasiny. K populárním aktivitám nad hladinou patří jachting, vodní lyžování, windsurfing či rybaření.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Filipíny mapa

Počasí na Filipínách

Průměrná roční teplota na Filipínách se pohybuje kolem 26,5 °C v nížinách a 17 °C ve vyšších polohách. Léto panuje od března do května, období dešťů od června do listopadu a zima od prosince do února. Nejteplejším měsícem je květen (38 °C), nejchladnějším leden (24 °C). Moře má od května do července 28 °C.

Cestovatelský magazín