Apartmány Mosorka Hodnocení: 2/5 Chorvatsko, Omiš
Vojtěch K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Vojtěch K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Renáta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlmi dobrý, jsem spokojená v podstatě co bylo objednáno to bylo. Jen hotel je opravdu hoooodně omšelý. Na pokojích bylo velmi čisto ale z venku je to opravdu ošklivé ale na druhou stranu okolí a pláž bylo nádherné.
Vlmi dobrý, jsem spokojená v podstatě co bylo objednáno to bylo. Jen hotel je opravdu hoooodně omšelý. Na pokojích bylo velmi čisto ale z venku je to opravdu ošklivé ale na druhou stranu okolí a pláž bylo nádherné.
Pláž neskutečně nádherná a tak čistou vodu jsem dlouho nevyděla. Okolí krásné a lidí bylo velmi málo s ohledem na termín takže opravdu pecka.
StravaStrava v Chorvatsku luxusní. V hotelu by to možná stálo za to malinko upravit jednotvárnost a poradit kuchaři aby k našemu klasickému řízku který nebyl vůbec špatný nevařil jako přílohu, fazolový guláš s mrkví to faaaakt nejde jíst.
UbytováníNo v podstatě jsem to už napsala.
SlužbyNo fakt by to chtělo opravu. Jinak pokoje a vše čisté.
Jana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na stravu jsme byli se zájezdem spokojení.
Až na stravu jsme byli se zájezdem spokojení.
Krásná, čistá pláž. Uvítali bychom více lehátek.
Moře čisté, azurové.
Snídaně byly stále stejné, úzký výběr- pečivo, salám (ne moc kvalitní), sýr, máslo, margarín, paštika (také nic moc), džem (ten byl vynikajíci), lupínky, musli, vařené vejce. Žádné ovoce :(
K večeřím, no desetileté dítě by uvařilo lépe. Největším “překvapením” byla bramborová kaše z prášku.
Každý den jsme podle jidelního lístku měli dostat dezert. Ze 7 večeři jsme jej dostali 3x. Mohla bych pokračovat dál. Neřekla bych, že jsem vybíravý člověk, ale to jídlo vážně stálo za houby.
Hotel je ze 70. let, má své kouzlo, ale doporučila bych jej nenáročným lidem.
SlužbyPersonál byl milý, usměvavý. Velké dík patří panu delegátovi, zařídil nám krásné tři výlety a na dvou z nich nám dělal průvodce. Byl vynikající.
Pavol Furda
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka je taká, ako si ju urobíme! V našom prípade sme to zriešili tak ako sme chceli. Takže O.K. Vďaka patrí aj Vám za Vašu spoluprácu.
Dovolenka je taká, ako si ju urobíme! V našom prípade sme to zriešili tak ako sme chceli. Takže O.K. Vďaka patrí aj Vám za Vašu spoluprácu.
Úžasné more, čisté pláže, horúco, miesto na kúpanie sme si vždy našli, proste super....
StravaStrava by nám vyhovovala ak by jedálny lístok obsahoval produkty z chorvátskej kuchyne (ryby). Podávané jedlá boli chutné a v dostatočnom množstve a servírované príjemnými ľuďmi.
UbytováníNa reklamných fotkách bolo víno na stole my sme ho tam nenašli...Škoda, lebo ináč výhrady na kvalitu ubytovania nemáme.
SlužbyNevyužívali sme žiadne hotelové služby.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika Blejchařová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Autobus byl moderní s příjemnou klimatizací, cesta proběhla rychle (možná až příliš, od řidičů jsme se nedozvěděli naprosto žádné informace, a co mě vskutku překvapilo, byl fakt, že při odjezdu z odpočívadel nezkontrolovali počet pasažérů...). Ubytováni bylo vskutku tristní. Místo apartmánů je oproti tomu naprosto skvělé, blízko k moři, do centra Stareho Gradu pouze chvilka, výtečná restaurace také pár minut chůze. Možnost půjčovny kol jsme ocenili.
Autobus byl moderní s příjemnou klimatizací, cesta proběhla rychle (možná až příliš, od řidičů jsme se nedozvěděli naprosto žádné informace, a co mě vskutku překvapilo, byl fakt, že při odjezdu z odpočívadel nezkontrolovali počet pasažérů...). Ubytováni bylo vskutku tristní. Místo apartmánů je oproti tomu naprosto skvělé, blízko k moři, do centra Stareho Gradu pouze chvilka, výtečná restaurace také pár minut chůze. Možnost půjčovny kol jsme ocenili.
Blízko apartmánů, čistá, oblázková, pozvolný vstup do vody, vhodné pro děti i vozíčkáře (rampa pro vozík). Možnost navštívit i jiné vzdálenější pláže bez lidí v přírodě!!!
StravaStrava vlastní, potíže tedy jen s vybavením kuchyně.
UbytováníApartmány byly nejen velmi staré a opotřebované, ale také špatně uklizené a minimálně vybavené ( 2 vidličky, 1 nůž a 1 lžíce...k tomu cca 2 talíře a jeden hrnec... opravdu nepovažuji za vybavení vhodné k vaření!!!) Již první den se nedalo spláchnout WC, po lehkém poklepu na nádržku místním instalatérem, jsme mohli spláchnout přesně 2x...od té doby WC protékalo a mé návštěvy byly na recepci denní procházkou...?!? Vše se stabilizovalo až v půlce týdne. Okna se nadala (až na jednu výjimku) otevřít, byla hezky oblepená...
SlužbyV recepci byly slečny recepční milé, leč zjevně nedostatečně jazykově vybaveny, při prosbě o hrnec nám byla doručena naběračka...
Radovan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v nádherné přírodě,bungalovy jednoduché,čisté.
Ubytování v nádherné přírodě,bungalovy jednoduché,čisté.
Voda bezkonkurenčně nejčistší v Evropě,Nádherné borovicové háje až do moře,několik malých zátok,vstupy do moře jsou kamenité ale přístupné,není zde žádný písek.
Stravabez stravy
UbytováníApartmány jsou vybaveny ledničkou,malou kuchyňkou,sprchovacím koutem,jídelním stolem,několika židlemi,skříní na oděv,velkou verandou.
Službyvýborné
Vlastimil Tolkner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláže byly šutýrkové, na můj vkus spíše malé a většinou prudký vstup do moře s kamenitým dnem. Nicméně našim dětem s plavacími kruhy to nedělalo problémy a vyžily se tam dosyta. Celkový nedostatek odpadkových košů byl zřejmě příčinou nějakého toho smetí na plážích.
StravaPolopenze byla v penzionu Kairos a byla velmi dobrá. Snídaně byla samoobsluhou a večeře obsahovala polévku, výběr z menu třech jídel, bohatou nabídku salátů a zákusek.
UbytováníUbytování v apartmánu Branko bylo pěkné. Byla tam kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem. Pěkná koupelna s vanou a dva pokoje po dvou lůžkách. Pěkné bylo také posezení na venkovní terase s výhledem na moře. Nevýhodou byl přístup k moři, když se musela přecházet silnice bez přechodu pro chodce.
Libor Mohout
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobře jsem věděl kam jedu a pokaždé se v této lokalitě líbilo.
Velmi dobře jsem věděl kam jedu a pokaždé se v této lokalitě líbilo.
Makarská je léty prověřená a proslulá.Snad už by tam ale měli přestat stavět další penzióny a hotely,,plná sezóna tam už hodně přelidněná.
StravaStrava v hotelu byla dobrá a množství až nadbytečné.
UbytováníObrovské štěstí bylo že jsem vůbec odjel při chaosu s časem při nákupu.Na moje požadavky je hotel víc než luxusní,jedině vadilo že / druhý týden na jiném pokoji/ na balkón dost pražilo slunce.Ale dalo se to překonat a přijmout.
SlužbyHotelový personál byl ochotný a vstřícný.Zejména v restauraci kde skoro všichni hovořili i česky.
Drahoslav Vais
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkově jsme spokojeni!
celkově jsme spokojeni!
od ubytování k moři velká vzdálenost,moře od pavilonu není vidět,pláže u moře v pořádku-pro větší množství osob je nutné si místo na pláži obsazovat v ranních hodinách,moře čísté a krásné,koupání paráda!Čistota a pořádek OK!
StravaSpokojeni,snídaně a večeře s doplnkovými švédskými stoly s velkým výběrem jídel,na večeři možnost výběru ze 4.jídel,jídlo chutné!!
Ubytovánípokoj působí starším typem ubytování,spíše jako chata-tedy ne hotelový pokoj a příslušenství(balkon ,WC atd),,ale kladně působí v prostředí přírody.
Službys úklidem na pokoji jsme byli spokojeni.,služba na recepci hotelu riviéra v pořádku-pozn.Ubytování je od tohoto hotelu vzdáleno asi 2 km do velkého kopce-pavilon Flora-nedoporučuji lidem trpící s problémy s chůzí ap.
Ilona Rezková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhla v pořádku a byla moc hezká.
Dovolená proběhla v pořádku a byla moc hezká.
Pláž je vzdálena 200 m,je čistá. Jezdili jsme také na pláž do Svatého Filipa a Jakova, tam je krásná velká pláž ,čisté záchody ne žádné tojky a hlavně větší výběr restaurací a rychlého občerstvení.
StravaStravovali jsme se sami v místních restauracích .
UbytováníUbytování bylo příjemné, čisté.
SlužbyV apartmanu byl k dispozici gril a zahrada,parkování u apartmanu.
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidné prostředí - Doporučuji
Klidné prostředí - Doporučuji
Odpovídá prezentaci
Vít S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Markéta Valentová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ľubica L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
My sme boli spokojní, aj počasie nám vyšlo na jednotku.
My sme boli spokojní, aj počasie nám vyšlo na jednotku.
Na pláž sme mali veľmi blízko, čo bolo super. Na pláži bolo vždy veľa ľudí, čo nám nevyhovovalo, nebolo dať kde ani uterák - doslova prepchaté.
StravaKeďže nie sme nároční, nám strava vyhovovala.
UbytováníUbytovanie bolo v pohode, mali sme dve izby s klímou, čo bolo v horúcich dňoch super.
Mali sme veľký balkon so super výhľadom.
I keď bol hotel starší, bol udržiavaný, bolo tam čisto.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jiří Doležal
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost
Spokojenost
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Jelikož jsme byli již po hlavní sezóně, byly pláže poloprázdné. Přístup do moře pozvolný, voda čistá a příjemně teplá.
StravaNemůžeme si stěžovat. Jídlo se podávalo ve 100m vzdáleném penzionu. Snídaně byla podávána v jednotlivých porcích(šunka, salámy, sýr, pomazánka, párek.....) a na stole bylo vždy na výběr sladké jídlo-několik druhů marmelád, med, nutela, máslo, lupínky, káva, mléko, čaj......Večeři jsme si vybírali den předem ze tří jídel, +domácí polévka. Polopenze nám úplně stačila. Párkrát jsme si zašli na ryby. určitě můžeme doporučit resturaci Azimut, kterou najdete za Promajnou na stezce směrem do Bašky vody nad malým přístavem. Obrovské porce za dobrou cenu. Jídlo výborné, chutné a lahodící i oku.
UbytováníNebyli jsme ubytovaní přímo ve Vile Helena ***, ale v pensionu ve větší vzdálenosti od pláže, než bylo původně uvedeno. Celkem 4 pokoje se společnou maličkou halou, přes kterou jsme museli chodit do koupelny, kde při sprchování tekl potok přes celou koupelnu, jelikož sprchový kout netěsnil. Všechny dveře vrzaly a skřípaly, takže pokud někdo musel v noci několikrát použít WC, všechny hosty probudil. tři z pokojů měly balkonek, náš jen dveře na společnou terásku, kde se nedalo kvůli obrovské lavici a stolu ani otočit a navíc zde byl i vchod do společné kuchyňky, takže neustále někdo procházel kolem našich dveří, které jsme samozřejmě měly otevřené a náš pokoj měl celý jako na dlani. Jednoduše řečeno: naprosto žádné soukromí. Navíc pan a paní domácí(postarší manželé) měli představu, že nejpozději ve 22:00 budou všichni na svých pokojích spát a penzion zamčený. Pokud tomu tak nebylo, byli další den nepříjemní, neodpovídali na pozdrav a vyčítali, že se nevyspali. Nařízenou večerku jsme zažili naposled na pionýrském táboře!!!! O tomto nebyla v informacích o zájezdu ani zmínka. Tento penzion je vhodný spíše pro starší hosty, ale ne pro mladé a myslím ani pro rodiče s dětmi není vhodný.
SlužbyCo se týče služeb uvedených v nabídce CK, tak v penzionu Granic, ve kterém nás ubytovali-veškeré žádné! O ručníky jsme si musel říci a paní domácí je tedy nechala jen tak pohozené pro všechny v hale na stole. Wi-Fi nebyla. TV jen ve společné hale. Už jsme měli obavy, že i ten závěrečný úklid nebude a ještě budeme utírat prach, vysávat a převlíkat postele.
Jaroslav Tomajko
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Podporu sa vždy radi vraciame. Pekné malé mestečko, príroda a okolité hory. Strávili sme tu dovolenku niekoľko krát (8/9) a vždy sme boli spokojní. Hovoríme že sa tam ideme pozrieť na náš druhý domov. U nás je Podgora naj. V hoteli sme boli prví krát, predtým len privát.
Na Podporu sa vždy radi vraciame. Pekné malé mestečko, príroda a okolité hory. Strávili sme tu dovolenku niekoľko krát (8/9) a vždy sme boli spokojní. Hovoríme že sa tam ideme pozrieť na náš druhý domov. U nás je Podgora naj. V hoteli sme boli prví krát, predtým len privát.
Pláž super, hneď pred hotelom. Čistá, more tak isto. K dispozícii za poplatok ležadlá a slnečníky. Na Podgore nie je problém z plážami, sú väčšinou kamienkové, niektoré sú z časti vysypané pieskom. Pláže sú okolo celého mesta. Niektoré tienené stromami, cez horúce dní super.
StravaStrava super. Švédske stoly na raňajky i večer a bolo z čoho vyberať. V okolí hotela veľa možností posedenia, či už niečo vypiť, zjesť a pod.
UbytováníHotel Podgorka je staršieho vydania. Čistota ok, nábytok tiež, len postele boli pre nás veľmi mäkké. Nie sme nejak náročný, pretože ubytovanie používame prevažne len na spanie. Takže pre nás ok. Jediné čo môžeme vytknúť je, že nebola klimatizácia, ale na dovolenke má byť teplo.
SlužbySlužby v hoteli super. Ústretový personál, ochotný, nebol najmenší problém.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Juraj P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobrý
dobrý
výborné
Stravapriemerné
Ubytovánípriemerné
Službypriemerné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Augustin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jako vždy, super
Jako vždy, super
-
Strava-
Ubytování-
Služby-
Růžena Moravcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Počasí nám vyšlo naprosto úžasně,příjemné ubytování a rozmanitá pláž,kde si každý najde svůj kout.
Počasí nám vyšlo naprosto úžasně,příjemné ubytování a rozmanitá pláž,kde si každý najde svůj kout.
Pláž je v okolí Poreče různorodá,oblázková ,betonová a také s velkými kameny při vstupu do moře.Každý si určitě najde tu svou.Plno občerstvení i možnost odpočinku ve stínu borovicového parku.V moři jsou ukotveny nafukovací atrakce pro malé i velké děti .
StravaStravovali jsme se sami v apartmánu a několikrát jsme se vydali do místních hospůdek.
UbytováníPříjemná paní domácí,velice vstřícná.Pokoje čisté a připravené,k disposici je i bezplatná klimatizace.Okolí upravené,blízko do obchodu s potravinami.10 minut k moři a všude plno možností projít památky jak ve městě i okolí.Také jsme využili možnost si půjčit kola a projet okolí po cyklostezkách,ochutnat místní jídla.
Jiří Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné prostředí i pokoje. Venkovní velký bazén - osvěžující
Pěkné prostředí i pokoje. Venkovní velký bazén - osvěžující
Pláž je opravdu daleko. Nejbližší zátoka je cca 1800m, ale pro koupání je to cca 3km.
StravaMěli jsme vlastní, v apartmánu je vybavená kuchyň nádobím, mikrovlnkou, El. plotýnky - trochu déle se nahřívají.
UbytováníHned po příjezdu jsme zjistili, že v našem pokoji někdo bydlí, tak po domluvě se správcem, který byl na místě jsme byli ubytovaní o patro výše do stejného pokoje.
SlužbyV apartmánu je i myčka (nutné vlastní tablety). Doporučuji také pytlíky do odpadkového koše. Jeden pytlík na týden je opravdu málo.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 688 Kč za os.
Lokality v této zemi