Justinič vila Chorvatsko, Krk, Šilo
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Dudlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
maximalní spokojenost
maximalní spokojenost
spokojenost
Ubytovánískvělé
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ve stejném hotelu jsme se ubytovali potřetí. Ale jsme zklamaní, majitelé jsou sice skvělí, usměvaví, ale případné problémy neřeší. Po příjezdu náš apartmán okupoval cizí člověk, který se neměl k vystěhování. Vše šlo přes delegátku, která taky mlžila a celou situaci chtěla vyřešit tak, abychom se nastěhovali jinam, s čímž jsme nesouhlasili. Po několikahodinové úmorné cestě jsme stáli před domem jako žebráci a čekali, až nám apartmán uklidí. Další zádrhel nás čekal později. Připojení k síti je zcela nemožné. Vybavení kuchyně nádobím je nedostačující. Opravy zničených částí nábytku se neřeší. A to nejhorší nakonec - pokud budete mít příliš hlučné sousedy ze všech stran, majitelé nic neřeší. Tak si v hloubi duše jenom přejte, ať jste ubytovaní v okolí pohodových inteligentních lidí, pak můžete mluvit o skvělé dovolené!
Ve stejném hotelu jsme se ubytovali potřetí. Ale jsme zklamaní, majitelé jsou sice skvělí, usměvaví, ale případné problémy neřeší. Po příjezdu náš apartmán okupoval cizí člověk, který se neměl k vystěhování. Vše šlo přes delegátku, která taky mlžila a celou situaci chtěla vyřešit tak, abychom se nastěhovali jinam, s čímž jsme nesouhlasili. Po několikahodinové úmorné cestě jsme stáli před domem jako žebráci a čekali, až nám apartmán uklidí. Další zádrhel nás čekal později. Připojení k síti je zcela nemožné. Vybavení kuchyně nádobím je nedostačující. Opravy zničených částí nábytku se neřeší. A to nejhorší nakonec - pokud budete mít příliš hlučné sousedy ze všech stran, majitelé nic neřeší. Tak si v hloubi duše jenom přejte, ať jste ubytovaní v okolí pohodových inteligentních lidí, pak můžete mluvit o skvělé dovolené!
Martina W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Drveníku byla skvěla, přesně podle mých představ a i mého syna, jídlo a služby skvělé, idealni i pro mého desetiletého syna, příští rok chceme jet znova na stejné místo, přes stejnou agenturu
Dovolená v Drveníku byla skvěla, přesně podle mých představ a i mého syna, jídlo a služby skvělé, idealni i pro mého desetiletého syna, příští rok chceme jet znova na stejné místo, přes stejnou agenturu
Pláž je sice kamínková,ale pro ty co mají příliš citlivé nohy je možnost zakoupeni specialnich bot i do vody , moře je úžasně teplé a čisté, je to jako se koupat ve velkým akvariu, medúzy zde nejsou , koupaní se v moři je skvělý, jsou možnosti i výletů, jak lodí, tak i autobusem
StravaStrava je výborná, jak na hotelu tak fast foody jsou dělaný čerstvé z čerstvého pečiva a levný.
UbytováníUbytování, prostorný pokoj s balkonem a výhledem na moře i na hory
SlužbyHotel byl 50 m od pláže, takže ve skvělým dosahu, citili jsme se tam přijemně a dobře, poblíž hotelu byl i market , nebyl problem si cokoliv dokoupit co jsme zapoměli
Vladimíra T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ondřej P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Šárka V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zsolt K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana Štanderová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi krásná a čistá pláš u hotelu Nymfa.
Martin Prudík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice se nám na této dovolené líbilo.
Velice se nám na této dovolené líbilo.
Kvalita ubytování byla chvalitebná.
Jiří Pěnčík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S cestovní agenturou jsme spokojeni. Skvělý přístup k zákazníkovi. Snadná domluva. Rychlé jednání.
S cestovní agenturou jsme spokojeni. Skvělý přístup k zákazníkovi. Snadná domluva. Rychlé jednání.
Přístup k moři opět dobrý. S kočárky se dá dobře sjet až k vodě. Moře čisté, i pláž čistá bez nedopalků či sáčků od jídla.Voda teplá. Posezení v místním baru hned u vody. Nebylo moc přelidněno a to jsme byli v sezóně, klid na pláži. Spokojenost.
StravaStravu jsme si zajišťovali sami. Grilovali jsme, ryby jsme ochutnali. Nám to vyhovovalo.
UbytováníV apartmánu Fiorela se nám moc líbilo. Domeček byl krásný, útulný, čistý. Zahrada, venkovní posezení a gril super. Pro skupinu 8 lidí a 2 děti pěkné ubytování. Každá dvojice měla svůj pokoj. Vzdálenost od moře ideální, do centra pěkná procházka cca 5 minut klidnou chůzí s kočárky.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Filip C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.
Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.
Pláž čistá, nepřelidněná, s obtížnějším přístupem do vody, ve vodě občas trávy.
UbytováníMobil home čistý, klimatizovaný, s wifi připojením, naprosto bez závad.
Richard L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, nemáme žádné připomínky ani stížnosti .
Dovolená se vydařila, nemáme žádné připomínky ani stížnosti .
Čisté, dobře vybavené, v blízkosti pláže .
SlužbyOchotný a přátelský personál.
Miroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nespokojenost s delegátem, naprosté chaotické jednání, nic nevěděl, byl jen na telefonu
Nespokojenost s delegátem, naprosté chaotické jednání, nic nevěděl, byl jen na telefonu
pláže přeplněné ale dalo se jit i dal a najit si své místo, lepší bylo jit na nuda pláž, kde nebylo tolik lidi vedle sebe
Stravastravovali jsme se sami
Ubytováníubytování dobré, lepší vybaveni kuchyňky by neškodilo
Službyubytování bych doporučil, ostatni služby raději si vyřídit sam bez delegáta-např. lodní zájezdy, výlety do okoli a horsky masiv Biokovo
Denisa Poková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimír V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimíra Vaňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Dovolená i ubytování bylo super, odpovídalo ceně.
Jen spolupráce s cestovní kanceláří byla horší, pokyny k odjezdu nám byly zaslány až těsně den před odjezdem - po několika urgencích, nebyl zajištěn český delegát, i když v pokynech o něm bylo psáno, nebyla dostatečně popsána partnerská cestovní kancelář v místě ubytování (provozní doba).
Lokality v této zemi