Vila Kate Chorvatsko, Střední Dalmácie
Denisa Poková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Denisa Poková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Luboš U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Čisté moře ,čisté pláže - chválím.
StravaVlastní. Ceny v marketech o něco vyšší než v ČR,ale dá se to unést. Vařili jsme si ve velmi bídně vybavené kuchyňce.
UbytováníByli jsme ubytováni v suteréním bytě (č.7) se vstupem před dům na terasu. Bohužel na terase nebyl ani slunečník ,tak že přes den vcelku nepoužitelná. Ubytovaní se musí smířit s tím ,že budou snídat na terase ve společnosti koček,které jsou zde ráno zaparkované a čekají na něco dobrého. Jsme chovatelé ,tak nám to nevadilo. Horší to bylo s mravenci (faraony),kteří okupovali celou kuch. linku a okolí.
Zařízení apartmánu skromné ,ale na týdenní dovču plně dostačující.
Poloha domu zcela nevhodná pro ty lidi ,kteří mají problém s nohana nebo plícema.
V dnešní době ubytování bez připojení k netu patří do kategorie - nejskromnější.
Michal Špalek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Udávaná vzdálenost 400 m od moře byla lehce optimistická, realita je asi tak 800 m, ale to nám nevadilo.
StravaDovolenou jsme měli bez stravy, vařili jsme si sami (možná by to chtělo něco málo přikoupit, ten 1 nůž na chleba to opravdu nevytrhne) nebo jsme se stravovali v místních restauracích. Kuchyň disponovala základním vybavením, ale třeba struhadlo nebo škrabku nečekejte.
UbytováníUbytování bylo bohužel veliké zklamání. Pokoj,který jsme objednávali měl být přízemní, realita ovšem byla jiná. Vstupní dveře pod úrovní chodníku, malá úzká okýnka v ložnici a v koupelně jasně naznačovala, že se nejedná o přízemní pokoj, ale o pokoj suterénní. Okýnka v úrovni chodníku nebylo možno nechávat otevřená ani přes noc, jelikož Nás jimi navštěvovali nezvaní hosté (pavouci - jako opravdu velcí a chlupatí, stonožky gigant a kobylky). V kuchyni se nacházelo velké francouzské okno, které mělo ústit na terasu a v podstatě to byl jediný zdroj přirozeného světla a také jediný pokoj který byl opravdu přízemní. Terasa/balkon jak bylo napsáno ve smlouvě to byl bohužel velice špatný vtip. Nejedná se o terasu, ale o pravděpodobně bývalé parkoviště, prostě vybetonovaný plac před domem, společný pro dva pokoje, nijak ohraničený, pouze zboku nízkou zídkou. Žádný plot, žádné ohraničení, myslím, že to není zas takový problém vysázet tři túje nebo postavit plot, aby všem co jdou kolem nebo bydlí nad vámi bylo jasné, že se jedná o terasu a ne o veřejný prostor, kam si chodí unavení pocestní sednout, dětí z ulice zahrát badminton a kam sousedi hází zbytky od oběda kočičkám. Kočky (přesněji 6 koček), pravidelní ranní návštěvníci na mléko bohužel neumožňovali, abyste si vyvětrali alespoň otevřením dveří na terasu, jelikož jste jich měli okamžitě plný pokoj. Všudypřítomní mravenci lezoucí po celé kuchyni prasklými kachličkami z venku, už jen dokreslili místní faunu.
Výhled: jak praví pravidlo, není-li napsáno výhled na moře, ani ho nečekej, zde platilo beze zbytku, ale s tím jsme počítali. Ovšem, že se budu celý týden dívat na oplocenou hrubou stavbu tří nových apartmánů ze kterých trčí kabely to mě celkem dostalo.
Korunu už tomu nasadila jenom skládka, která se nacházela za zídkou naší terasy.
Pozitivně musím hodnotit to, že byla neustále k dispozici teplá voda, sprchový kout byl dostatečně velký a pokoj byl čistý ikdyž jednoduše zařízený.
Delegátka byla velice vstřícná, pořád se smála a se vším pomohla.
Jaroslava R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování jsme měli zajištěno ve 4 patře depandancu hotelu Borik z důvodu žádosti balkonu a výhledu na moře.V nabídce cestovní kanceláře s.r.o. však není uvedeno, že toto ubytovací zařízení je spojeno s hlavní budovou velkým množstvím schodů a v budovách není výtah. Pro starší lidi toto ubytování je nevhodné.
Ubytování jsme měli zajištěno ve 4 patře depandancu hotelu Borik z důvodu žádosti balkonu a výhledu na moře.V nabídce cestovní kanceláře s.r.o. však není uvedeno, že toto ubytovací zařízení je spojeno s hlavní budovou velkým množstvím schodů a v budovách není výtah. Pro starší lidi toto ubytování je nevhodné.
Pláže velmi dobře dostupné, nádherná procházka podél moře po vybudovaném chodníku až k pláži.
StravaStrava byla dobrá, nabídka dostačující- včetně ovoce a zeleniny
Pokoj byl prostorný a poskytoval vše, co je pro radost z dovolené nutné, balkon také prostorný a výhled na Lumbardu
v kteroukoliv hodinu překrásný.
Personál velmi ochotný, usměvavý, ručníky každý den čisté, povlečení podle potřeby, úklid každý den.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva Hudečková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Pokorný
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Spíše s volnějším přístupem. Pásek oblázky i skalky. Celkem čisté. V době našeho pobytu nebyly přeplněné.
StravaPobyt byl bez stravy.
UbytováníUbytování odpovídalo našim požadavkům, čisto, dostatek prostoru v apartmánu, Domácí příjemní, umožnili uložení zavazadel v den příjezdu a odjezdu. Celkový dojem kazil domácí kutil v sousedství.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeňka V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimir P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radim Hanousek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné místo, hned u moře, příjemný pan domácí
Nádherné místo, hned u moře, příjemný pan domácí
Průzračné čisté moře, beton na utesech přímo před hotelem, kaminkova pláž cca 200m.
StravaBez stravy
UbytováníNové, pekne apartmány mají drobné nedodelky, není zavedena klimatizace, při zapnutí rychlovarne konvice vypadavaji pojistky, wifi slabá a jen na jednom místě apatmanu.
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezké místo, ale hůře dostupné. Pokud hledáte místo pro klidnou dovolenou, kde není milion lidí, tak dobré. Na druhou stranu, skoro nic tam není (jen malý obchůdek, bistro a stánek se zmrzlinou). Do nejbližšího města (supermarket, restaurace, kavárna) je to cca 20 minut autem po krkolomné silničce :-).
Hezké místo, ale hůře dostupné. Pokud hledáte místo pro klidnou dovolenou, kde není milion lidí, tak dobré. Na druhou stranu, skoro nic tam není (jen malý obchůdek, bistro a stánek se zmrzlinou). Do nejbližšího města (supermarket, restaurace, kavárna) je to cca 20 minut autem po krkolomné silničce :-).
Hned před domem. Čisto, celkem málo lidí.
StravaBez stravy.
UbytováníJednoduché, čisté, funkční.
od 4 176 Kč za os.
Zbyněk M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tereza Chámová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila pomohlo tomu také krásné počasí úžasné ubytování přímo u moře.
Dovolená se nám velmi líbila pomohlo tomu také krásné počasí úžasné ubytování přímo u moře.
pláž byla pěkná ale šíleně moc lidí takže díky tomu tak občasný nepořádek od turistů. My sídlili na molu a paráda:)
Stravavařila jsem já a byla jsem spokojená:) ale naprostý nedostatek v drveniku bylo čerstvé maso.
SlužbyIgor byl velmi přijemný a vgaráži prodával víno takže úžasné
Radek B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezké okolí i pláž. Ubytování standard. Pro rodinnou dovolenou ideál. Parkování nebylo u ubytování ale na blízkém odstavném místě :( jinak super
Hezké okolí i pláž. Ubytování standard. Pro rodinnou dovolenou ideál. Parkování nebylo u ubytování ale na blízkém odstavném místě :( jinak super
Lokality v této zemi